banner
banner

نحوه خرید Tron (TRX)

TRON یک ماشین مجازی غیرمتمرکز است که برای کمک به اینترنت غیرمتمرکز ساخته شده است. به طور مشابه با Ethereum ، TRON توسعه دهندگان Dapp را قادر می سازد تا از طریق قراردادهای هوشمندی که در بلاکچین بومی آن زندگی می کنند ، پروتکل های پیچیده ای را ایجاد و استفاده کنند. امروزه این پلتفرم بیشتر به دلیل سرعت معاملات و مدیرعامل پر جنب و جوش شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in Tron مراجعه کنید.

ما بهترین کارگزاران و صرافی هایی را داریم که گزینه خرید Tron Tokens (TRX) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند. برای مبالغ بیشتر نیز می توانید انتقال وجه ارسال کنید.

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Tron (TRX) در اینجا این است که شما از هزینه های مبادله کمتری نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار حرکتی بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Tron (TRX) ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

پولونیکس

پولونیکس در سال 2014 در ایالات متحده تاسیس شد و به سرعت تبدیل شده است و به یک مبادله انتخاب بسیار محبوب برای بسیاری از معامله گران رمزنگاری تبدیل می شود که قصد دارند طیف وسیعی از دارایی ها را با ارزش زیادی ترکیب کنند. آنها همچنان در حال گسترش دامنه دارایی خود هستند و بیش از 100 گزینه مختلف جفت برای تجارت در دسترس هستند. با ظاهری که اخیراً اصلاح شده است ، بورس همچنین با تجارت در بازارهای آتی و با اهرم تا 100: 1 نیز حرفه ای تر از همیشه به نظر می رسد که هم اکنون برای دسترسی در دسترس است.

Poloniex Review ما را بخوانید یا بازدید کنید پولونیکس.

نحوه خرید Tron (TRX) نحوه خرید Tron (TRX) نحوه خرید Tron (TRX)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Tron (TRX) چیست?

Tron یک بلاکچین منبع باز است که برای تسهیل اشتراک محتوای دموکراتیک و انتقال ارزش / داده ساخته شده است. این هدف کلی اغلب به “عدم تمرکز اینترنت” تشبیه می شود.

چه کار میکند?

از طریق استفاده از رمز شبکه خود ، Tronix (TRX) ، زنجیره بلوک Tron به ایجادکنندگان محتوا و مصرف کنندگان امکان تعامل مستقیم – حذف شخص ثالث غیر ضروری یا “واسطه ها” را می دهد..

علاوه بر تسهیل انتقال ارزش / داده ها ، بلاک چین Tron از استفاده از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند – امکان اجرای برنامه های غیرمتمرکز (DApps). توسعه دهندگانی که DApp را در شبکه Tron ایجاد می کنند ، می توانند نشانه های مبتنی بر Tron ، مشابه Ethereum و استفاده از استاندارد ERC-20 را ایجاد کنند. با این حال ، این نشانه ها به عنوان یکی شناخته می شوند TRC10 یا TRC20, هنگام استفاده از شبکه Tron.

Tron (TRX) چگونه کار می کند?

شبکه Tron از طریق استفاده از نوع خود از “محافظت در برابر سهام (DPoS)” معروف به “Tron-proof-of-سهام” (TPoS) عمل می کند. این شکل از اجماع شامل مراحل معمول شرط بندی است که در پروتکل های اثبات سهم مشابه وجود دارد. تفاوت در این است که در TPoS ، قابلیت رأی دادن به نمایندگان منتخب تفویض می شود. علاوه بر این ، ترون اشاره می کند که TPoS اجازه می دهد تا برای رای گیری تشویقی.

تحولات پیش بینی شده?

توسعه در ترون تا حد زیادی تحت نظارت “بنیاد ترون” صورت می گیرد – یک سازمان غیر انتفاعی که وظیفه توسعه و جستجوی موارد استفاده برای پروژه را دارد..

تا به امروز ، Tron چندین خرید بزرگ را به اتمام رسانده است – هرکدام با هدف توسعه اینترنت غیرمتمرکز هماهنگ هستند. موارد زیر هر یک از نمونه های این دستاوردهای استراتژیک است.

  • بیت تورنت
  • استیمیت

با حرکت به جلو ، انتظار می رود که توسعه دهندگان در Tron به کار خود در زمینه افزایش مقیاس پذیری شبکه و پروژه های جانبی مانند اخیراً راه اندازی شده ادامه دهند., شبکه خورشید.

ایدئولوژی اساسی?

ترون بر اساس مجموعه ای قوی از ایدئولوژی ها تاسیس شد. این موارد بر اساس این ایده ساخته شده اند که تولیدکنندگان محتوا و مصرف کنندگان باید بتوانند به اینترنت غیرمتمرکز و فارغ از دستکاری شرکت های قدرتمند دسترسی داشته باشند..

به طور گسترده ای به اینترنت غیرمتمرکز نگاه می شود که یک نوع دموکراتیک تر ، صادقانه و محرمانه از اینترنت است که امروز می شناسیم.

پذیرش و جنجال?

با توجه به پذیرش ، ترون از بیشتر پروژه ها پیشی می گیرد. نه تنها به عنوان یک پایه اصلی در 20 پروژه برتر توسط marketcap تبدیل شده است ، بلکه تقریباً در هر صرافی محترم قابل دسترسی است. این دسترسی و محبوبیت همچنین باعث شده تا شرکت های در حال رونق بخش اوراق بهادار دیجیتال حمایت از شبکه را برای انتشار رمزها آغاز کنند..

اگرچه ممکن است Tron بحث برانگیزترین پروژه در این زمینه نباشد ، اما از زمان راه اندازی تاکنون سهم انقباض قابل توجهی داشته است. شاید به دلیل حضور او در شبکه های اجتماعی ، اقدامات مختلف بنیانگذار ترون ، جاستین سان ، نیز منجر به جنجال شده باشد – مانند ناهارهای چند میلیون دلاری با وارن بوفه.

اخیراً ، چندین کارمند پرونده ای را علیه Tron آغاز کرده و ادعا کرده اند که پس از افزایش نگرانی در مورد جهت شرکت ، با آنها برخورد ناعادلانه شده است. همچنین ادعا می شود که این بدرفتاری در نهایت اخراج کارمندان به اوج خود رسیده است.

این تنها نمونه کارمند ناراضی سابق نیست. در اواسط سال 2019 ، موسس Tron ، لوسین چن ، پست خود را به عنوان CTO از دست داد زیرا معتقد بود این پروژه از ایدئولوژی های اصلی خود پیرامون تمرکززدایی بسیار دور شده است..

مقررات?

در زمان نگارش این مقاله ، هیچ اظهارنظر رسمی درباره طبقه بندی Tron توسط نهادهای نظارتی نشده است. اگرچه این ممکن است یک نشانه امیدوار کننده باشد ، اما پروژه سالهاست که وجود دارد ، اما این احتمال را ندارد که دارایی به عنوان یک امنیت قلمداد شود. یکی از جنبه های نشانه های TRX که می تواند باعث نگرانی شود ، قابلیت های یکپارچه سازی است ، زیرا این ممکن است به عنوان بازده / سود سرمایه گذاری مورد انتظار باشد.

در حال حاضر ، به طور گسترده ای مشاهده می شود که نشانه های TRX توکن های سودمند هستند

چه کسی آن را ساخته است?

ترون در اصل در سال 2014 توسط بنیانگذار و مدیرعامل ، جاستین سان تاسیس شد. تکرار فعلی پروژه همراه با بنیاد Tron در سال 2017 توسعه و راه اندازی شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me