banner
banner

بررسی Bittrex: هر آنچه لازم است بدانید

آیا می خواهید تجارت بیت کوین را در صرافی Bittrex آغاز کنید؟ بررسی کامل Bittrex ما همه مواردی را که باید در مورد پیشرفته ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان بدانید را پوشش می دهد.

Bittrex – نسل بعدی مبادله ارز دیجیتال یک پلتفرم تجاری رمزنگاری مستقر در سیاتل است. این یکی از تجربیات تجارتی رمزنگاری در بازار را برای مشاغل و افراد فراهم می کند. و با حجم معاملات 24 ساعته بیش از 250،000 دارایی دیجیتال به ارزش BTC, همچنین یکی از مایع ترین هاست.

صفحه اصلی صرافی Bittrex

این صرافی آمریکایی به سرعت تبدیل به بستری برای معامله گران حرفه ای شده است. بیشتر به این دلیل که امنیت ، هزینه های کم ، اجرای سریع تجارت و ثبات کیف پول در بازار پیشرو است. سوابق امنیتی پاک ، نقدینگی بالا و ارزهای پشتیبانی شده + 190 نیز از مزایای اصلی هستند.

Bittrex به طور معمول در صف مقدمات رمزنگاری مداوم در خط مقدم است. این یکی از اولین شرکت هایی بود که درخواست جنجالی را ارائه داد ایالت نیویورک Bitlicense. همه این نکات مثبت به راحتی این واقعیت را جبران می کند که اجازه تجارت با ارز فیات (دلار آمریکا ، یورو و غیره) را نمی دهد.

برای معامله گران فصلی که به دنبال یک مبادله ارز دیجیتال با ثبات ، امن و جامع هستند ، Bittrex رهبر برجسته است.

Contents

موافقان و مخالفان تبادل Bittrex

در اینجا نکات مثبت و منفی Bittrex بر اساس بررسی ما آورده شده است.

طرفداران:

 • امنیت پیشرفته & انطباق
 • 190+ ارز & 450 جفت معاملاتی *
 • پشتیبانی عالی مشتری
 • شهرت عالی جامعه
 • هزینه های پایین شست
 • شست آسان استفاده

موارد منفی:

 • گزینه های فیات وجود ندارد **
 • مبتدی نیست

* جفت معاملاتی اصطلاحی است برای زمانی که یک ارز دیجیتال را با ارز دیگر معامله می کنید. به عنوان مثال ، معامله بیت کوین با Litecoin.

** اگر این مبلغ بیش از $ 10،000 دلار باشد و از موانع تأیید بیشتر عبور کنید ، کاربران می توانند فیات را از طریق انتقال سیم واریز کنند.

Bittrex از طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال جریان اصلی و جایگزین برخوردار است

Bittrex از طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال جریان اصلی و جایگزین برخوردار است

بررسی اجزای اصلی Bittrex

امنیت

ویژگی های امنیتی فشرده Bittrex (2FA, SSL) با تجربه 50 سال + بنیانگذاران پشتیبانی می شود. مقررات دقیق ، سوابق تمیز و فداکاری در پشتیبانی بی نظیر است.

حریم خصوصی

معاملات اساسی با حداقل اطلاعات در دسترس است ، اما مقررات KYC و AML به شدت اجرا می شوند. برای دسترسی به ویژگی های بیشتر باید اطلاعات را تأیید کنید. همچنین ، برخی این شرکت را به اشتراک گذاری داده های خصوصی متهم کرده اند.

راحتی در استفاده

داشبورد از نظر چشم ساده و آسان است. به طور کلی مرور سایت آسان و بصری است ، اما من آن را “آسان” یا مناسب برای مبتدی نمی دانم. این واقعیت که شما باید قبل از معامله رمزنگاری کنید (و نمی توانید از آنها خرید کنید) تنها اعتصاب مهم در اینجا است.

پشتیبانی

Bittrex نفس تازه ای در دنیای رمزنگاری است. پشتیبانی آنها است بسیار فعال در شبکه های اجتماعی و به طور کلی بسیار پاسخگو هستند. بررسی صفحه پشتیبانی در اینجا. هشدار: از زمان نوشتن ، Bittrex بیش از حد زیاد است و مشکلات را تجربه می کند.

شهرت، آبرو

برخلاف رقبایی که به طور روزمره از بد وب بد صحبت می کنند ، Bittrex بسیار مورد توجه و احترام است. برخی ادعا کرده اند طرح های پمپ و تخلیه, اما به غیر از این ، احساسات جامعه عالی است.

به طور کلی

Bittrex برای مبتدیان مناسب نیست و مطمئناً در دسترس ترین نیست ، اما برای معامله گران حرفه ای ، این استثنایی است. امنیت شدید ، معاملات سریع ، ارزهای قابل تصور و هزینه های پایین هر آنچه تاجر می خواهد باشد. تنها موارد منفی مهم عدم وجود فیات و مشکلات تأیید مکرر است.

داشبورد Bittrex

داشبورد نسبتاً ساده است و از طراحی یکپارچه ای برخوردار است.

درباره Bittrex

Bittrex توسط Bill Shihara مهندس سابق آمازون تاسیس شد. او که از نقض امنیت مضطرب بود و از عدم اطمینان و ثبات ناامید شده بود ، Bittrex را در سال 2014 همراه با بنیانگذاران خود راه اندازی کرد. تیم موسس بیش از 50 سال تجربه کار با غول های صنعت از جمله مایکروسافت ، آمازون و بلک بری دارد..

مستقر در ایالات متحده ، Bittrex افتخار می کند که به کاربران اجازه می دهد با اطمینان تجارت کنند. این شرکت همچنین یکی از اولین شرکت هایی بود که با موفقیت برای Bitlicense از ایالت نیویورک درخواست داد. اگرچه رعایت دقیق (مالیات ، تأیید و غیره) برای بسیاری از کاربران سنگین است ، اما معامله گران حرفه ای از ثبات و آرامش خاطر برخوردارند.

صدها جفت معاملاتی, گزینه های معاملات الگوریتمی, امنیت شدید و تجارت بی حد و حصر با هزینه کم ، کاربران را به تجارت با این شرکت سیاتل سوق می دهد.

کدام نوع مبادله Bittrex است?

Bittrex یک صرافی ارز دیجیتال سنتی است. این به عنوان یک بستر تطبیق بین کاربران برای تبادل دارایی های دیجیتال مانند سکه ها یا نشانه ها عمل می کند. یک خریدار با یک فروشنده مطابقت دارد و صرافی برای مشکلاتش کمی هزینه کمیسیون می گیرد. این درست در مقابل رقبایی مانند Coinbase است که به عنوان یک کارگزار فعالیت می کند. با استفاده از یک کارگزار ، کاربران رمزگذاری خود را مستقیماً با کارگزار با قیمت تعیین شده در بازار خریداری و می فروشند تا اینکه با یکدیگر معامله کنند. Bittrex مانند بورس اوراق بهادار نیویورک در وال استریت است ، فقط خنک تر است.

ویژگی های Bittrex

Bittrex خود را به عنوان “مبادله ارز دیجیتال نسل بعدی” معرفی می کند. این بدان معنی است که برخی از بهترین ویژگی های وب را دارد.

 • بررسیارزها: 190+ ارز دیجیتال بدون فیات.
 • بررسیسپرده: رمزنگاری (مگر اینکه بیش از $ 10،000 USD).
 • بررسیبرداشت از حساب: رمزنگاری
 • بررسیتایید: آره.
 • بررسیسپرده سرعت: فوری.
 • بررسیبرنامه: نه.
 • بررسیکیف پول: آره.
 • بررسیکمیسیون: .25٪
 • بررسیجفت های تجاری: صدها.

آیا Bittrex بی خطر است?

Bittrex یکی از منظم ترین و سازگارترین مبادلات در بازار است. این یکی از معدود شرکتهایی بود که برای جنجالی ایالت نیویورک Bitlicense اقدام کرد. این شرکت توسط مهندسان و کارشناسان با دهه ها تجربه ترکیبی در صنعت تاسیس شد.

این شرکت از 2FA استاندارد برای عملیات استفاده می کند و به طور مداوم توانایی های خود را آزمایش و ارتقا می دهد. همچنان یکی از معدود سیستم عامل هایی است که هرگز هک نشده است. همچنین از طریق یک شرکت تأیید سند شخص ثالث ، هر حساب را با دقت کنترل می کند. حتی اطلاعات اولیه حساب در برابر سوابق عمومی بررسی می شود.

شهرت آن در جامعه تقریبا بی عیب و نقص است. پس از تمیز کردن Reddit ، بررسی ها و رقبا ، من نظرات منفی بیشتری را برای اکثر مبادلات دیگر پیدا کردم و در مورد Bittrex تعداد کمی وجود دارد.

بررسی Bittrex - با اطمینان تجارت کنید

Bittrex ادعا می کند به کاربران اجازه می دهد با اطمینان تجارت کنند. تحویل می دهد.

حکم: Bittrex تقریباً در حد امن است.

هزینه های Bittrex

در مقایسه با سایر سیستم عامل ها ، هزینه Bittrex بسیار ساده است. آنها در ازای هر مبادله 25٪ پورسانت می گیرند. از آنجا که سپرده ها و برداشت ها همه در رمزنگاری هستند ، حداقل هزینه انتقال * برای هر برداشت اعمال می شود. این بسته به سکه متفاوت است. با کلیک روی علامت برداشت (-) کنار سکه می توانید هزینه انتقال را ببینید.

برخلاف رقبای دارای هزینه های “سازنده” و “گیرنده” ، هزینه های برداشت شدید و٪ کارمزد برای نقل و انتقالات بانکی بزرگ ، مدل ساده Bittrex فقط یک هزینه ثابت برای همه است. این یک معامله بزرگ برای معامله گران حرفه ای است ، زیرا آنها به راحتی می توانند محاسبه کنند که رقم نهایی چیست.

البته این واقعیت که Bittrex فقط روی رمزنگاری کار می کند دلیل ساده بودن آن است.

* برای جابجایی آن سکه از یک مکان به مکان دیگر ، هزینه انتقال شبکه در هر سکه تعبیه شده است. از نظر ماهیت سکه ، این هزینه اجتناب ناپذیر است. Bittrex از برداشت پول بدست نمی آورد.

محدودیت های Bittrex

از آنجا که Bittrex فقط رمزنگاری است ، تقریباً به اندازه سایر سیستم عامل ها در سپرده ها ، معاملات و برداشت ها محدودیت سختگیری دارد. با این حال ، همانطور که در سایت آنها ذکر شده ، این شرکت است بسیار ویژه به انطباق نظارتی. این یکی از نقاط اصلی فروش آنها است.

مطابقت با مقررات AML (ضد پولشویی) و KYC (مشتری خود را بشناسید) مطابقت دارد.

دو نوع حساب وجود دارد:

 • بررسیپایه ای: برای تأیید حساب اصلی ، باید نام ، آدرس و تاریخ تولد خود را ارائه دهید. در برابر سوابق عمومی بررسی می شود. با استفاده از 2FA فعال ، حسابهای پایه مجاز به برداشتن ارز دیجیتال به ارزش 4 BTC در روز هستند.
 • بررسیپیشرفته: برای تقویت حساب خود ، باید اسکن های سند هویت و عکس های سلفی خود را ارسال کنید. ارائه دهنده خدمات Bittrex ، Jumio ، اسناد شما را تأیید می کند. حسابهای پیشرفته می توانند تا 100BTC (اساساً کل پول موجود در جهان شناخته شده) برداشت کنند. برای لیست کشورها و اسناد پشتیبانی شده آنها, با وب سایت جومیو مشورت کنید.

آنچه در مورد Bittrex دوست داریم و دوست نداریم

Bittrex یکی از بهترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزپایه در وب محسوب می شود و قطعاً یکی از سریع ترین و جامع ترین بازارها است. اصلاً چیزهای زیادی برای دوست نداشتن در این مورد وجود دارد.

دوست دارد:

 • بی شمار ارز
 • دیوانه واریز هزینه های کم و یک طرح متناسب با همه هزینه ها
 • ثبات و امنیت بالا
 • محدودیت بالا با تأیید
 • شست پشتیبانی عالی مشتری
 • شست شهرت عالی

دوست ندارد:

 • بدون فیات
 • مبتدی پسند نیست
 • شست پایین تأیید سنگین

نحوه استفاده از Bittrex گام به گام

این بخش از بررسی Bittrex ما به شما یاد می دهد که چگونه حساب خود را در بستر Bittrex ایجاد کنید تا مبادله رمز ارز را آغاز کنید.

1. به Bittrex.com مراجعه کنید & ورود را کلیک کنید

ورود در گوشه بالا سمت راست است

ورود در گوشه بالا سمت راست است

2. ثبت نام را کلیک کنید

جعبه ورود Bittrexبرای شروع فقط آدرس ایمیل و گذرواژه خود نیاز دارید

برای شروع فقط آدرس ایمیل و گذرواژه خود نیاز دارید

3. ایمیل خود را تأیید کنید

Bittrex یک ایمیل تأیید به آدرسی که تعیین کرده اید ارسال می کند. روی آن کلیک کنید!

آفرین! اکنون یک حساب Bittrex دریافت کرده اید. مرحله بعدی تأیید شدن است!

حساب Bittrex

نحوه تأیید در Bittrex

Bittrex از همه کاربران می خواهد حداقل برخی مشخصات شخصی را برای تأیید ارائه دهند. این به دلیل یک سیاست سختگیرانه KYC و AML است. تمام اطلاعات در برابر سوابق عمومی بررسی می شوند و اطلاعات پیشرفته توسط موشکافی بررسی می شوند خدمات تأیید اعتبار Jumio.

1. مشخصات شخصی اساسی خود را وارد کنید

هنگام ورود به سیستم ، روی تنظیمات کلیک کنید و در برگه سمت راست ، تأیید اصلی را مشاهده خواهید کرد. نام ، آدرس و تاریخ تولد خود را در صورت درخواست وارد کنید.

اطلاعات حساب Bittrexحساب های اساسی مجاز به برداشت حداکثر 4 BTC دارایی دیجیتال در روز هستند.

حساب های اساسی مجاز به برداشت حداکثر 4 BTC در روز از دارایی های دیجیتال هستند.

2. نحوه تأیید پیشرفته در Bittrex

افزایش محدودیت های خود به 100BTC در روز برای معامله گران جدی ضروری است. شما هرگز نمی دانید که چه زمانی فرصتی خود را نشان می دهد. تأیید شدن درد است اما ارزشش را دارد.

بر روی زبانه Enhanced Verification در سمت چپ کلیک کنید و یا از تب Basic Settings بر روی دکمه سبز Upgrade to Enhanced کلیک کنید.

تأیید پیشرفته حساب Bittrexاگر هیچ سابقه عمومی مطابقت ندارد ، باید تأیید پیشرفته را کامل کنید تا بتوانید آن را پس بگیرید.

برای تأیید شدن ، باید یک سند معتبر (برای مشتریان ایالات متحده ، که معمولاً گذرنامه یا گواهینامه رانندگی است) و همچنین یک سلفی تازه ارائه دهید. لطفا مطمئن باشید که:

 • check یک نمای کامل از صورت شما وجود دارد و هیچ چیز مسدود نشده است
 • چک این همان عکس از سند هویت شما نیست
 • checkIt یک عکس پروفایل حرفه ای نیست
 • شما اصلاً تصویر را برش نمی دهید

برای لیست کامل اسناد پشتیبانی شده توسط کشور ، مراجعه کنید صفحه اسناد هویتی Jumio.

تأیید Bittrexتأیید Bittrex ممکن است زمان بر باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که زمان انتظار حتی قبل از توقف پذیرش حسابهای جدید Bittrex ، به طور فزاینده ای افزایش یافته است. امیدوارم وقتی سیستم به روزرسانی می شود ، راستی آزمایی به حالت عادی برگردد.

نحوه واریز در بستر Bittrex

سپرده گذاری رمزنگاری در Bittrex ساده و بسیار مبتدی پسند است.

1. روی Wallets کلیک کنید

سپرده گذاری رمزنگاری در Bittrexاز داشبورد ، روی Wallets در سمت راست بالا کلیک کنید.

از داشبورد ، روی Wallets در سمت راست بالا کلیک کنید.

2. ارز خود را پیدا کنید

چگونه رمز ارز خود را در حساب Bittrex خود قرار دهیمبرای یافتن ارز مورد نظر برای واریز از نوار جستجوی ارائه شده استفاده کنید.

برای یافتن ارز مورد نظر برای واریز از نوار جستجوی ارائه شده استفاده کنید.

نمی دانید چگونه انتخاب کنید که بهترین ارز برای واریز در سال 2018 است? این مقاله را بررسی کنید.

3. پول را از کیف پول خود به آدرس سپرده ارسال کنید

صندوق امانات ظاهر می شود که به شما امکان می دهد a آدرس واریز. از این آدرس برای ارسال رمزنگاری از کیف پول خود به Bittrex استفاده کنید. شما باید از قبل رمزنگاری در کیف پول خود داشته باشید ، زیرا Bittrex به شما اجازه خرید از آنها را نمی دهد. اگر به تازگی شروع به کار کرده اید و به توصیه یک کیف پول نیاز دارید ، usethebitcoin.com یک مقاله عالی در مورد آن دارد 9 بهترین کیف پول رمزنگاری. این به شما کمک می کند تا بهترین کیف پول بیت کوین را برای شما فراهم کند.

اکنون می توانید تجارت را شروع کنید!

نحوه معامله رمزنگاری در Bittrex

پس از واریز وجه خود ، متوجه خواهید شد که سپرده شما در حال تعلیق است. انتظار Bittrex به طور معمول بسیار سریع است. پس از آماده شدن برای استفاده ، می توانید تجارت خود را شروع کنید.

1. جفت رمزگذاری خود را پیدا کنید

Cryptos به صورت جفت معامله می شود. به عنوان مثال ، Bitcoin for Dash ، Ark ، Neo و غیره. پس از تأیید سپرده ، جفتی را که می خواهید معامله کنید با استفاده از تابع جستجو قرار دهید.

چگونه می توان جفت رمزگذاری خود را در حساب Bittrex خود پیدا کرد

2. مبلغ مورد نظر خود را برای تجارت انتخاب کنید

کتاب سفارش پر از پیشنهادات و س asksالات خواهد بود. برای توضیح کامل آن اصطلاحات ، بخوانید در این مقاله پیشنهادات ، س asksالات و پیشنهادات توضیح داده شده است. اساساً پیشنهادها و درخواست ها معادل خرید و فروش است. شما تعداد واحدها و قیمت را انتخاب می کنید و بازار تصمیم می گیرد که پر شود یا خیر.

خودشه. به همین راحتی قبل از اجرا حتماً همه موارد مربوط به تجارت خود را تأیید کنید. من در طول تحقیقاتم داستانهای ترسناک زیادی درباره اشتباهات تجاری را خوانده ام. شما نمی خواهید در پایان از نظر ترامپ درباره NAFTA بدتر شوید ….

این شاید بدترین معامله تجاری در تاریخ معاملات تجاری بوده است

عوامل موجود در بررسی Bittrex ما

همانطور که توسط شرکتی تأسیس شده توسط تیمی از “انجمن های امنیتی” انتظار می رود ، Bittrex شهرت خوبی در سراسر جامعه دارد. Bittrex غنی از جریان اصلی و آلت کوین است ، از نظر امنیتی قوی است و نقدینگی بالایی دارد (به این معنی که دارایی های دیجیتالی را به پول نقد یا دارایی های دیگر تغییر می دهد بسیار فعال است و آسان است) هزینه های آن منطقی و ساده است.

بررسی های سایت همه به یک عامل بستگی دارد: هزینه ها ، پشتیبانی ، امنیت و سکه.

البته یک نقطه ضعف نیز وجود دارد. بسیاری از بررسی های منفی در سراسر وب مربوط به مسائل پشتیبانی آنها و چگونگی نمایش سکه هنگام واریز نبوده است. با این حال ، Bittrex پنهان کاری نکرده است که آنها تلاش کرده اند تا با تقاضا همراه شوند. پشتیبانی در حال رفع این مشکلات است.

تنها نکته منفی واقعی که احساس می کنم موجه است ، مسئله تأیید است. کاربران در سراسر وب ناامیدی خود را در مورد تأیید عدم کارایی یا طولانی شدن زمان تخلیه کرده اند.

بررسی Bittrex که باید با احتیاط انجام شودهر بررسی منفی با املایی مانند این باید با یک دانه نمک انجام شود.

هر بررسی منفی با املایی مانند این باید با یک دانه نمک انجام شود.

عوامل بررسی مثبت

 • گزینه های ارزی
 • هزینه کم
 • امنیت
 • سرعت

سرعت در بسیاری از بررسی ها عامل جالبی بود. برخلاف بسیاری از مبادلات دیگر ، کاربران به ندرت مشکلات مربوط به تأخیر را گزارش می دهند. یک بررسی که توسط یکی از کاربران محترم Reddit Bitcoin ارسال شده است ، این موضوع را به خوبی جمع بندی کرده است:

عوامل بررسی منفی

 • زمان سپرده طولانی مدت و برداشت (پشتیبانی بیش از حد مجاز)
 • مشکلات تأیید
 • بدون فیات (به نظر من این عادلانه نیست ؛ این یک مبادله فقط رمزنگاری است!)

گزینه های Bittrex

اگر عدم وجود فیات ، روند تأیید و مشکلات پشتیبانی اخیر ، شما را از Bittrex خاموش کند ، گزینه های Bittrex زیادی وجود دارد که در سال 2018 بخار می آیند. به نظر من ، 3 مورد برتر عبارتند از:

1. Binance

آرم مبادله Binance

رقیب چینی برای Bittrex یکی دیگر از مبادلات رمزنگاری شده با هزینه های خنده دار کم است (0/05-. 1٪). گذشته از هزینه های پایین تر و پشتیبانی بهتر ، کاربران Binance را به خاطر بازی های جالب و جذابش دوست دارند. آیا می خواهید هر جفتی را که می توان تصور کرد معامله کنید و یک پورشه برنده شوید؟ جای انجام آن این جا است.

2. پولونیکس

آرم تبادل Poloniex

Poloniex و Bittrex اغلب با هم گروه می شوند. به طور کلی ، جامعه موافقت می کند که Poloniex از ویژگی های بیشتری برخوردار است (با معاملات حاشیه ای) و Bittrex از ثبات و امنیت بیشتری برخوردار است. پشتیبانی مشتری Bittrex نیز برتر است. Poloniex برنامه هزینه سازنده گیرنده پیچیده تری دارد ، اما هزینه های آنها اغلب کمتر از Bittrex است.

3. Localbitcoins.com

آرم LocalBitcoins.com

Localbitcoins اغلب eBay Bitcoins نامیده می شود. این یک شبکه نظیر به نظیر (P2P) است ، به این معنی که شما ارزهای رمزپایه را مستقیماً به یکدیگر ارسال می کنید. مبادله صرفاً یک معامله بین خریدار و فروشنده است. اگر تأیید و هزینه Bittrex آزار دهنده باشد ، این یک گزینه عالی است. همه چیز 100٪ ناشناس است. البته امنیت مسئله اصلی است.

بررسی مقایسه: Bittrex در مقابل Poloniex

آرم تبادل Poloniex

در مقابل.

آرم تبادل Bittrex

Bittrex و رقیب Poloniex دو بزرگترین مبادلات ارزی هستند. هر دو طیف گسترده ای از جفت ارز ، گزینه های آسان واریز و برداشت و هزینه های کم را دارند. در حالی که Bittrex خود را به عنوان صرافی “نسل بعدی” معرفی می کند ، Poloniex خود را “فعال ترین” صرافی می نامد. هر دو گزینه خوبی برای معامله گران هستند ، اما یکی کاملاً از دیگری در جامعه پیشی می گیرد.

من ابتدا شما را با اصول Poloniex آشنا می کنم:

ویژگی های Poloniex

 • بررسیمحل: دلاور
 • بررسینوع: مبادله سنتی
 • بررسیبرنامه موبایل: نه
 • بررسیپرداخت: رمزنگاری
 • بررسیارزها: BTC ، LTC و ده ها مورد دیگر
 • بررسیحجم 24 ساعته: 49789 BTC
 • بررسیامنیت: خوب
 • بررسیپشتیبانی مشتری: وحشتناک
 • بررسیتایید: آره
 • بررسیهزینه ها: خیلی کم
 • بررسیبازرگانی مارجین: آره
 • بررسیوام حاشیه ای: آره

درباره Poloniex

Poloniex یکی از بزرگترین و فعال ترین صرافی ها است. این شرکت با تاسیس از ویلمینگتون ، دلاور ، یکی از جامع ترین تجارب تجارت در وب را ارائه می دهد. نمودار تجاری و ابزارهای پیشرفته ، یک دفترچه سفارش عمیق ، و گزینه های معاملات حاشیه ای و وام پشتیبان تجربه تجارت کاملا غوطه وری آن است. امنیت آن خوب است اما در اینترنت معتبرترین نیست.

همانطور که گفته شد ، این روش هایی را می توان در بخش خدمات به مشتری انجام داد. وب با استفاده از کاربران عصبانی سراسیمه است. این یکی از کاربران Reddit است ثابت کرد که بلیط او 90 روز در حال پردازش است!

دوست دارد:

 • بازرگانی مارجین & امانت دادن
 • نقدینگی بالا
 • هزینه کم
 • ارزهای زیادی
 • thumbs-up رابط و نمودارهای خوب

دوست ندارد:

 • OK Security
 • پشتیبانی از مشتری بد
 • روند برداشت سایه شست
 • تأیید پایین انجمن (علی رغم تعداد کاربران زیاد!)

حکم بررسی: Bittrex در مقابل Poloniex

از آنجا که این دو سایت در یک مکان بسیار شبیه و محبوب هستند ، مقایسه این دو تنها عادلانه است. هر دو برای کسب درآمد رمزنگاری معاملات عالی هستند. با این حال ، امنیت ، ثبات و پشتیبانی برتر Bittrex به آن امتیاز می دهد.

 • بررسی امنیت بهتر
 • checkBetter پشتیبانی
 • اعتبار بهتر
 • سکه های بیشتر را بررسی کنید
 • ویژگی های معاملاتی checkRicher
 • رابط بهتر
 • بررسی بازاریابی حاشیه & امانت دادن

برنده: Bittrex!

سQالات متداول بستر های نرم افزاری Bittrex

بین انجمن ها ، سایت های بررسی ، وبلاگ ها و خود بخش پشتیبانی Bittrex ، متوجه شدم که کاربران رمزنگاری از هر سطح سوالات مشابهی را می پرسند. من آنها را اینجا قرار داده ام تا بتوانید به راحتی پاسخ ها را بخوانید و با اطمینان تجارت کنید.

س: آیا Bittrex بی خطر است?

آ: آره. Bittrex توسط 5 روانشناس امنیتی با 5 دهه تجربه پشتیبانی می شود. با در اختیار داشتن متخصصان مایکروسافت و آمازون ، پول شما تا حد ممکن ایمن است. با این حال ، هرگز توصیه نمی شود مبالغ زیادی پول را به صورت آنلاین بگذارید.

س: آیا Bittrex کلاهبرداری است?

آ: نه. مسلماً برخی از مشکلات مربوط به Bittrex به دلیل پشتیبانی کند آن است. اما این فقط به این دلیل است که در حال حاضر بیش از حد بار دارد. پول خود را خواهید گرفت و ایمن است.

س: چرا Bittrex اینقدر تأیید صحت دارد?

آ: Bittrex یک شرکت آمریکایی کاملاً تنظیم شده و سازگار است. این باید با مقررات بانکی ، تحریم های اقتصادی ایالات متحده و قوانین KYC مطابقت داشته باشد. تمام رعایت ها برای امنیت و ثبات سیستم عامل شما است (به دلیل مقررات Bittrex در معرض خطر خاموش شدن بسیار کمتری است).

س: محدودیت های برداشت و تجارت من چیست?

آ: Bittrex به طور مداوم محدودیت های خود را تغییر می دهد. از هم اکنون ، می توانید حداکثر تا 4 BTC با یک حساب Basic و 100BTC با یک حساب Enhanced برداشت کنید.

س: چگونه می توانم محدودیت های بالاتر را بدست آورم?

آ: شما باید حساب خود را تأیید کنید. برای Bittrex سلفی و سند شناسایی خود ارسال کنید.

س: چگونه احراز هویت دو عاملی را فعال کنم?

آ: روی تنظیمات کلیک کنید -> Two-Factor و دستورالعمل ها را دنبال کنید. سپس برای تکمیل مراحل راه اندازی 2FA باید از یک برنامه تلفن همراه استفاده کنید.

س: Bittrex در انتظار است؟ این یعنی چی?

آ: Bittrex در حال حاضر بیش از حد زیاد است و ثبت نام های جدید را به حالت تعلیق درآورده است. این می تواند به این معنی باشد که سپرده یا برداشت شما معلق است. لطفا وقت بیشتری به آنها بدهید.

حکم نهایی بررسی Bittrex

Bittrex به عنوان یکی از بزرگترین ، جامع ترین و امن ترین سیستم عامل های تجاری ، مبادله ای عالی برای معامله گران حرفه ای است. گذشته از مشکلات پشتیبانی و فقدان گزینه های معاملات فیات ، واقعاً چیز دیگری نیست که بخواهید بخواهید. انطباق کامل ثبات را به همراه دارد ، کتاب سفارش عمیق نقدینگی را تضمین می کند و طیف وسیعی از ارزها حداکثر انعطاف پذیری را فراهم می کند. نکات منفی هیچ برنامه موبایلی ، مشکلات موجود در مورد باطن و تأیید طولانی مدت آنها نیست.

یک دلیل وجود دارد که احساسات جامعه با Bittrex طرف است و حجم تجارت آن نجومی است: این یک مبادله عالی است. پس از عبور از موانع راستی آزمایی ، کاملاً روشن خواهید شد.

حکم: Bittrex احتمالاً بهترین صرافی در بازار است و بررسی Bittrex ما این را ثابت می کند. هنگامی که از مشکلات تأیید عبور کردید ، یک تجربه تجارت سودآور و ایمن خواهید داشت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me