banner
banner

پیش بینی قیمت موج دار: پیش بینی سکه XRP

Cryptocurrency Ripple XRP به کجا هدایت می شود؟ – نگاهی به آینده دارایی دیجیتال

حتی با وجود اینکه بازار در حال حاضر موج جدیدی از حرکت نزولی را تجربه می کند ، بسیاری از کارشناسان صنعت هنوز امیدوارند که بخش رمزنگاری در آینده نزدیک به بالاترین حد خود بازگردد. در این رابطه ذکر شده است که رمز XRP Ripple به جامعه سرمایه گذاران جهانی ROI ارائه می دهد که در مقایسه با سایر دارایی های رمزنگاری برتر مانند بیت کوین ، بطور قابل توجهی بزرگتر است. این بدان دلیل است که با ارزش فعلی XRP 0.25 دلار ، بازگشت به 3.30 دلار نشان دهنده افزایش سود بیش از ده برابر است.

در این بخش ، نظرات کارشناسان و تحلیل گران مختلف را که مدتهاست در این حوزه فعالیت می کنند ، بررسی خواهیم کرد. با این حال ، قبل از شروع به انجام این کار ، بیایید برخی از دلایلی را که باعث محبوبیت XRP در طی دو سال گذشته شده است ، بررسی کنیم:

چرا XRP Ripple از دنبال کنندگان زیادی برخوردار است?

(من) استفاده نهادی:

همانطور که بسیاری از خوانندگان عادی ما احتمالاً به خوبی آگاه هستند ، اکوسیستم Ripple بستری را در اختیار صنعت مالی قرار می دهد که بسیاری از مشکلات مربوط به معاملات مرزی را برطرف می کند. برخی از این موضوعات عبارتند از:

سرعت پردازش بسیار کند: در حالی که Paypal بین 2 تا 4 روز طول می کشد تا انتقال بین المللی را تسهیل کند ، XRP اجازه می دهد مبادلات پولی (محلی یا بین المللی) طی چند دقیقه انجام شود.

هزینه های Tx: پردازنده های پرداخت سنتی بین 3٪ -5٪ از کل مبلغی را که به عنوان هزینه پردازش منتقل می شود ، می گیرند. در این رابطه ، معاملات XRP فقط کسری از آنچه مردم مجبور به پرداخت در غیر این صورت هنگام استفاده از راه حل های معمول پرداخت (مانند ApplePay ، SWIFT ، Paypal و غیره) هستند ، هزینه دارد..

عدم اطمینان: Ripple با استفاده از یک دفتر مرکزی غیرمتمرکز که شفافیت بالایی را ارائه می دهد ، پرداخت های مرزی را بسیار مطمئن تر و کارآمدتر می کند (به ویژه برای اپراتورهای بزرگ مالی)..

در آخر ، لازم به ذکر است که تاکنون بیش از 100 موسسه مالی با Ripple همکاری کرده اند (و در حال حاضر از راه حل ها و فن آوری های بلاکچین شرکت استفاده می کنند). به عنوان مثال ، در اوایل سال جاری ، ریپل با بانك مستقر در عمان به نام BankDhofar به منظور تسهیل معاملات پولی خود به مقرون به صرفه تر و بدون شكل ممكن ، توافق كرد. به همین ترتیب ، در گذشته ، Ripple با دیگر م institutionsسسات مالی مستقر مانند Banco Santander ، Moneygram و همچنین توافق نامه هایی منعقد کرده است..

(ii) مشارکت های نام بزرگ:

طی دو سال گذشته ، Ripple با بسیاری از شرکت ها همکاری کرده است که سرمایه گذاران را نسبت به قیمت XRP خوش بین کرده اند. برای مبتدیان ، Ripple اخیراً با Flutterwave – یک شرکت بلاک چین که می خواهد شکاف فعلی بین بازار آفریقا و بقیه اقتصاد جهانی وجود دارد را گرد هم آورد. به همین ترتیب ، Ripple همچنین توافق نامه ای را با Moneynetint – یک شرکت پول الکترونیکی مستقر در انگلستان – امضا کرد تا به پردازنده پرداخت کمک کند تا انواع مختلف مالی مالی گسترده خود را (فقط برای مشتریان شرکتی) تسهیل کند.

(iii) نرخ معاملات فوق العاده سریع:

پیش از این ، ویزا عنوان سریعترین پردازنده پرداخت جهان را به خود اختصاص می داد. با این حال ، همه اینها از زمانی که ریپل غول چند ملیتی را با نمایش سرعت پردازش حداکثر 50،000 تراکنش در ثانیه از سلطنت برکنار کرده است ، تغییر کرده است – رقمی که به مراتب بیشتر است (<2X) بیش از آنچه ویزا ارائه می دهد (24000 TPS).

احساس جامعه Crypto درباره آینده XRP چیست?

ادیت موتونی – چشم انداز کوتاه مدت ضعیف

Edith سردبیر اصلی سایت LearnBonds.com ، یک سایت سرمایه گذاری شخصی و جامعه با بیش از 100000 خواننده ماهانه است. از نظر وی ، XRP یکی از ناامید کننده ترین سکه های سال بوده است. از اواخر سال 2018 ، ارز دیجیتال روند نزولی در آنچه که او پایین ترین لحظه خود می داند ، در پیش گرفته است. وی همچنین خاطرنشان کرد که اگرچه فناوری ارائه شده توسط Ripple بسیار امیدوار کننده است ، اما این پتانسیل در عملکرد XRP انعکاس پیدا نکرده است. در یک ایمیل به MasterTheCrypto ، موتونی همچنین اضافه کرد:

“در 2 تا 3 ماه گذشته ، سکه شاخص های ضعیفی از روند صعودی را تشکیل داده است که با Bitcoin ترکیب شده است. بنابراین ، من هنوز آن را یادداشت نخواهم کرد – اگرچه اکنون به هیچ کس توصیه نمی کنم که خرید کند. در دراز مدت ، هیچ چیز در مورد سکه یا فناوری بلاک چین آن شاخصی از پیشرفت قابل توجه قیمت نمی دهد. من فکر می کنم که اگر روند صعودی داشته باشد ، چنان ناگهانی خواهد بود که بیشتر سرمایه گذاران و معامله گران عادی را از مواضع خود دور نگه می دارد. “

رایان سلکیس – خوشبین نسبت به آینده میان مدت و بلند مدت

Ryan Selkis – بنیانگذار و مدیرعامل Messari – نسبت به آینده Ripple کاملاً خوش بین است ، اساساً به این دلیل که او معتقد است که پلت فرم رمزنگاری پروتکل جدیدی را در اختیار شرکت ها قرار می دهد که نه تنها استفاده از آن آسان است بلکه به ساده سازی پرداخت ها به قسمت های مختلف کشور کمک می کند. جهان در نتیجه این ، Selkis کاملا امیدوار است که توکن دیجیتال برتر بار دیگر در ATH قبلی خود در سال آینده یا حدود افزایش یابد.

پیتر برانت – نوسان قیمت ادامه دارد

مدیر عامل شرکت Factor LLC یکی از افرادی است که شناخته شده است با استفاده از آمار و ارقام ثابت از پیش بینی های خود پشتیبانی می کند. در همین رابطه ، هنگامی که در مورد آینده XRP س askedال شد ، برانت اظهار داشت که XRP علائم پیچش را نشان می دهد (علیرغم اینکه اصول بنیادی قوی را به نمایش می گذارد.) این ، از نظر او ، بیشتر به این دلیل بود که Ripple در حال دستکاری در بازار بود – چیزی که برانت معتقد است باعث می شود XRP تا پایان سال 2019 20 درصد دیگر سقوط کند.

InvestingHaven – 20 دلار تا پایان سال 2020

InvestingHaven یک وب سایت تجزیه و تحلیل است که در آن تجزیه و تحلیل دقیق ، تجزیه و تحلیل قیمت از دارایی های مختلف دیجیتال ، به خوانندگان ارائه می شود. در همین راستا ، این رسانه ادعا می کند که تا پایان سال 2019 ، XRP می تواند به خوبی به قیمت 20 دلار برسد – پیش بینی ای که به احتمال زیاد درست نخواهد شد ، به ویژه اگر در نظر بگیرید که ارزش فعلی ارز در حدود 0.247 دلار است.

Exante – در عرض 3-4 ماه آینده 0.5 دلار

در مصاحبه آنلاین با Master Crypto ، تیم تجزیه و تحلیل در Exante به ما گفت که Ripple (XRP) از مدتی قبل از شهرت یکی از بهترین اکوسیستم های بلاکچین برای بانک ها و سایر موسسات مالی مشابه برخوردار بوده است. در نتیجه این ، این شرکت آماده است تا شکاف موجود بین بخش مالی سنتی و بازار رمزنگاری را از بین ببرد. علاوه بر این ، افراد در Exante همچنین معتقدند که با حرکت به آینده ، Ripple ممکن است به عنوان یک کانال بلاکچین برای معاملات رمزنگاری فیات و مختلف عمل کند.

“نرخ XPR در سال 2019 در مقایسه با سایر نشانه های اصلی بسیار پایدار است. در محدوده 0.24 تا 0.48 دلار (مقدار تغییر دو برابر) باقی ماند ، در حالی که نرخ ETH و BTC به ترتیب سه برابر و چهار برابر بود. XRP به طور موقت در حال نزول است ، اما با پویایی متوسطی. در ماه سپتامبر ، 7٪ از دست داد در حالی که بازار رمزنگاری کلی 15٪ از دست داد. نرخ پایدار برای بسیاری از سرمایه گذاران (خصوصاً م institutionsسسات) شاخص کلیدی است ، بنابراین در طولانی مدت ممکن است علاقه آنها به XRP بیشتر از BTC باشد. در آینده ، عامل ثبات ممکن است قیمت XRP را نسبت به رمزنگاری کلاسیک افزایش دهد. پیش بینی قیمت دارایی ها در بازار رمزنگاری ناپایدار یک کار دلهره آور است. شروع تجارت Bakkt را به عنوان نمونه در نظر بگیرید. با این اوصاف ، من معتقدم XPR طی چند هفته آینده در محدوده 0.2 تا 0.3 دلار باقی خواهد ماند و احتمالاً تا پایان سال بیش از 0.5 دلار افزایش خواهد یافت. “

Exante یک شرکت سرمایه گذاری اروپایی است که با دسترسی به بیش از 50 بازار جهانی ، بستر تجارت آنلاین را به مشتریان خود ارائه می دهد. در سال 2012 ، این شرکت اولین صندوق هجینگ ارز رمزنگاری شده در جهان صندوق بیت کوین را تأسیس کرد. Exante توسط رگولاتورهای اروپایی MFSA و CySEC مجاز است.

نعیم اسلم – ارزیابی کوتاه مدت مثبت

نعیم اسلم یک تحلیلگر رمزنگاری بسیار مورد احترام است که اخیراً در مورد آنچه فکر می کند ارزش XRP در آینده آینده باشد اظهار نظر کرد. او معتقد است که XRP در حال حاضر به شدت فروخته می شود و بنابراین عاقلانه است که برخی از پس انداز زندگی خود را در دارایی برتر دیجیتال سرمایه گذاری کنیم.

فیل نون – چشم انداز قوی بلند مدت

فیلیپ نون مدیرعامل Wealth Chain Capital است & گروه بلک مور از نظر وی ، رمز XRP Ripple همچنان نقش مهمی در اکوسیستم رمزنگاری جهانی بازی خواهد کرد. و در حالی که او تعداد دقیق و مشخصی از توکن دیجیتال در چند سال آینده را اعلام نکرد ، او اضافه کرد که آینده برای XRP بسیار روشن به نظر می رسد و Ripple به اندازه مایکروسافت در حال حاضر برای چشم انداز فناوری جهانی مهم است. دهه 90 و اوایل دهه 2000.

دانیل آمدوری – چشم انداز مثبت میان مدت و بلند مدت

دانیل آمدوری بنیانگذار Future Money Trends و همچنین نویسنده کتاب “پس انداز برای بازنشستگی صرفه جویی نکنید: راهنمای هزاره آزادی مالی” است. وی اخیراً به استاد Crypto گفته است كه به دلیل كارآیی XRPs در تسهیل مبادلات ارز سریع و كم پورسانت (كه می تواند به طور متوسط ​​4 بار در ثانیه اتفاق بیفتد) ، بسیاری از مردم در سراسر جهان شروع به كنترل وابستگی خود به دلار آمریكا كرده اند و انتقال به رمزنگاری آمدوری در ادامه افزود:

“همچنان كه XRP توسط بانكهایی مانند PNC ، Santander ، Standard Chartered و غیره تصویب می شود ، شاهد ایجاد شتاب بر روی خود خواهیم بود كه به XRP مبانی قدرتمندی برای افزایش قیمتها می بخشد. من انتظار دارم که به طور کلی بازار رمزنگاری در یک روند صعودی بلند مدت باشد ، زیرا من معتقد به بلاکچین هستم. XRP یکی از معتبرترین دارایی های رمزنگاری بالا است و با افزایش بیت کوین ، من کاملاً انتظار دارم که روند افزایشی قیمت در XRP منعکس شود. من اعتقاد دارم 5 سال دیگر ، شاهد اوج گیری های جدیدی خواهیم بود. در حال حاضر XRP 0.25 دلار و ATH آن 3.84 دلار است ، واضح است که من در مورد آینده XRP بسیار صعودی هستم. ما برای بازیابی اعتماد به نفس به بیت کوین نیاز خواهیم داشت تا در نهایت حرکت آن را ببینیم. ”

LongForecast – بین 0.1 تا 0.2 دلار تا سال 2021

وب سایت مشهور دیگری که به دلیل پیش بینی قیمت های کاملاً تحقیق شده اش مشهور است. در رابطه با XRP ، تیم تحقیقاتی در LongForecast معتقد است که سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با کل ارزش بازار همچنان در محدوده ارزش 0.1 تا 0.2 دلار (حداقل تا اواسط 2021) خواهد بود. با این حال ، در دراز مدت (یعنی تا سال 2023) قیمت XRP ممکن است یک بار دیگر افزایش یابد و به یک قیمت حدود 0.49 دلار برای هر رمز برسد.

OracleTimes – 5 دلار تا دسامبر 2019

رسانه محبوب رمزنگاری اخیراً مقاله ای را منتشر کرد که در آن تیم تحقیقاتی آنها اشاره کردند که قیمت مقیاس XRP را تا پایان 5 دلار تا حدود 5 دلار پیش بینی می کنند. با این حال ، از ابتدای سال 2019 ، ارز دیجیتال پرچمدار Ripple بیش از 10 درصد کاهش یافته است – در نتیجه آن ، بسیاری از کارشناسان در مورد پتانسیل مالی آینده XRPs بسیار ناخوشایند هستند..

رومن گولفی – چشم انداز کوتاه مدت مناسب

رومن گولفی ، تحلیلگر محترم رمزنگاری معتقد است که سال 2019 برای XRP سال خوبی خواهد بود – به ویژه از آنجا که Ripple اخیراً چندین پروژه مستقر (و همچنین سایر شرکت های مرتبط با بلاکچین / رمزنگاری) را برای تقویت اعتبار اصلی خود انجام داده است. و در حالی که گولفی پیش بینی دقیق قیمت را برای پشتیبانی از ادعاهای خود ارائه نداد ، وی افزود كه در اواخر سال 2019 ، XRP ممكن است سایر دارایی های رمزنگاری شده دیگر را مجبور به “عقب نشینی” كند..

UsLifted – تقریباً 23 دلار تا اواخر سال 2020

پورتال پیش بینی رمزنگاری “UsLifted” ادعا می کند که طی 16 ماه آینده یا حدودا ، قیمت یک توکن XRP ممکن است تا یک ماموت 22.79 دلار (همراه با عرضه 38،739،145،924 XRP) باشد.

لنس مورگین – 100 تا 500٪ افزایش استفاده

لنس مورگین ، رئیس Blockchain Intelligence Group (BIG) یک شرکت اطلاعاتی مبتنی بر ونکوور جستجو و تجزیه و تحلیل blockchain-agnostic ، که مستقیماً با خدمات مالی ، خودپردازها ، صرافی ها و بانک ها کار می کند ، در مورد پیش بینی قیمت XRP.

من فکر می کنم که XRP دارای پاهای واقعی است و بنابراین می تواند در سال های آینده افزایش قابل توجهی داشته باشد. در 6 ماه آینده ، من فکر می کنم که می توانیم 100 تا 500 درصد افزایش داشته باشیم و در بلند مدت می تواند بر اساس قیمت امروز افزایش قابل توجهی بیشتری داشته باشد. هنگامی که در مورد نظرات خود در مورد XRP به عنوان ارز از یک POV مالی س askedال شد ، وی اظهار داشت که پیش بینی می کنم شرکت های بیشتری مانند SBI را ببینیم که از شبکه Ripple استقبال می کنند. در پایان ماه مارس سال جاری ، آنها 13 بانک را به برنامه پرداخت بلاکچین خود متصل کردند.

در دراز مدت ، ما فقط تعداد انگشت شماری ارز رمزپایه خواهیم داشت و من معتقدم XRP شانس یکی از آنها را دارد,

پیش بینی سکه XRP در بسته شدن

به نظر می رسد عملکرد XRP طی چند ماه گذشته تا حدودی تثبیت شده است. با این حال ، هنگام بررسی مبانی ارز ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که ممکن است چیزهای خوبی برای XRP در انتظار باشد. برای مبتدیان ، Ripple اخیراً با تعداد زیادی از شرکتهای تاسیس شده و مشاغل تجاری مشارکت کرده است – چیزی که با اعتماد سرمایه گذاران زیادی به بازار نفوذ کرده است.

با این گفته ، باید روشن شود که هر یک از نظرات / نظرات کارشناسی که در بالا بیان شد ، فقط باید به عنوان راهنمای راهنما تلقی شود و نه به عنوان یک مشاوره سرمایه گذاری مشخص. برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری کلان در این بازار هستند ، بهتر است که دقت کافی را انجام دهند و همچنین با چند مشاور مالی که چند سالی است در این حوزه تا حدودی نوپا فعال هستند مشورت کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me