banner
banner

Saum Nursalehi ، مدیر عامل شرکت tZERO – سری مصاحبه ها

Saum Nursalehi مدیر عامل شرکت tZERO, یک تبادل رمز امنیتی که امکان ایجاد اختلال در کل فضای اوراق بهادار دیجیتال را دارد. قبلی ، به این سمت ، Saum رئیس جمهور بود بیش از حد.

قبل از اینکه مدیر عامل tZERO شوید ، شما رئیس Overstock ، رهبر تجارت الکترونیک و یکی از اولین شرکتهای Fortune 500 بود که بیت کوین را پذیرفت. اولین باری که از بیت کوین شنیدید ، و برداشت اولیه شما از این فناوری چه بود؟?

من اولین بار در سال 2013 در یک مهمانی شام درباره بیت کوین شنیدم و مجذوب این فناوری شدم. من در واقع در بیت کوین سرمایه گذاری نکردم تا سال 2014 که شروع به یادگیری بیشتر در مورد آن کردم ، که پس از آن بود که Overstock با Coinbase معامله ای را امضا کرد تا آن را به عنوان گزینه پرداخت بپذیرد.

آیا می توانید به ما اطلاع دهید که چگونه از ریاست Overstock به مدیرعامل tZERO منتقل شده اید?

من نزدیک به 14 سال در Overstock کار کردم ، و دارای چندین سمت رهبری در توابع مختلف شرکت ، از جمله فن آوری ، توسعه محصول ، R&D و بازاریابی به نام چند. پس از تحصیل در رشته کامپیوتر در کالج ، همیشه علاقه مند به فناوری ، به ویژه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین بوده ام. وقتی فرصتی برای مدیرعاملی tZERO به وجود آمد ، من نمی توانستم از آن استفاده کنم. زمان حضورم در Overstock درک کاملی از توسعه محصول ، رهبری و آنچه برای اداره یک کسب و کار لازم است برای من فراهم آورد ، که باعث پرورش هویت حرفه ای من به عنوان یک رهبر متمرکز بر محصول شد. من به عنوان یک رهبر ارشد در یک شرکت تجاری عمومی ، در معرض بازارهای سرمایه و فرصت هایی برای تغییر اکوسیستم فعلی قرار داشتم. من معتقدم که این تجربه و علاقه من به فناوری نوآورانه به من این امکان را داد تا فضای بازار سرمایه مبتنی بر بلاکچین را بدون مشکل زیادی انتقال دهم.

پاتریک بیرن اخیراً استعفای خود را به عنوان مدیرعامل Overstock پیشنهاد داده است. این چه تاثیری بر tZERO و هم بر روی شرکت مادر آن Medici Ventures خواهد گذاشت?

همانطور که در نامه اخیر خود به سرمایه گذاران گفتم ، از رفتن پاتریک ناراحت شدم. وی بنیانگذار این سازمان ها است ، با این حال ، استعفای وی هیچ تاثیری بر عملیات روزمره tZERO و Medici Ventures یا اجرای نقشه های راه ما نداشته است. جاناتان جانسون ، که همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره tZERO و رئیس مشاغل پزشکی, نقش مدیر عامل موقت Overstock را بر عهده گرفت. جاناتان یک رهبر بزرگ و یک قهرمان در زمینه بلاکچین و پتانسیل آن به عنوان کمک کننده به تکامل در تعدادی از اکوسیستم ها ، به ویژه کاربرد آن در بازارهای سرمایه از طریق tZERO است. Jonathan و هیئت های Overstock / Medici به tZERO و موفقیت طولانی مدت ما متعهد هستند.

در ماه جولای سود سهام دیجیتالی OSTKO اعلام شد. آیا می توانید منطق موجود در این مورد را توضیح دهید و اینکه چگونه به مشتریان جدید در tZERO کمک می کند?

در ماه جولای ، Overstock قصد خود را برای انتشار سود سهامداران خود در قالب سهام جدید سهام رایج دیجیتال A-1 سهام ترجیحی ، OSTKO اعلام کرد. تعدادی از سهام OSTKO در حال حاضر به طور انحصاری با PRO Securities ATS معامله می شود كه توسط یك شركت تابعه كاملاً tZERO اداره می شود و Overstock انتظار دارد سهام جدید سود سهام نیز به همین ترتیب با PRO Securities ATS معامله كند. سود سهام با نسبت 1:10 قابل پرداخت خواهد بود ، به این معنی که یک سهم از سری A-1 برای هر ده سهم سهام عادی ، سری A-1 یا رأی گیری سری B ترجیحی که در اختیار همه دارندگان این سهام است ، صادر خواهد شد از تاریخ ثبت.

این سود می تواند ده ها هزار سهامدار Overstock را به ATS اوراق بهادار PRO معرفی کند. علاوه بر این ، بسیاری از دلالان دلال که مایل به معامله چنین اوراق بهادار هستند ، مورد توجه قرار گرفته است که به نوبه خود همه مشتریان آنها را به سیستم ما معرفی می کند. یکی از اولویت های اصلی ما معرفی سرمایه گذاران بیشتر به سیستم عامل است و این باید به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش نقدینگی عمل کند. سود سهام در حال حاضر در مرحله ثبت نام SEC است و Overstock به طور فعال با مقامات نظارتی کار می کند.

Ravencoin سومین ارز رمزنگاری شده بود که به برنامه tZERO اضافه شد. چرا Ravencoin?

Ravencoin یکی از سریعترین رشد ارزهای رمزپایه است. علاوه بر این ، Ravencoin از نظر فلسفی با tZERO سازگار است و دیجیتالی کردن دارایی ها و تجارت آزاد آنها را آسان می کند. فناوری Ravencoin امکان صدور مستقیم و انتقال زنجیره ای هر دارایی دیجیتال ، از جمله رمزهای امنیتی را فراهم می کند ، و پشتیبانی از ارز رمزنگاری شده RVN را به عنوان گزینه ای مناسب برای برنامه Crypto tZERO تبدیل می کند..

افزودن نشانه های امنیتی مانند BCAP و SPiCE در tZERO تصویب کل اکوسیستم اوراق بهادار دیجیتال را تسریع می کند. آیا تاریخی برای زمان اضافه شدن نشانه های بیشتری به tZERO وجود دارد؟?

در حال حاضر PRO Securities در مورد نشانه های امنیتی که از پروتکل DS Securitize استفاده می کنند ، دقت کافی را نشان می دهد و ما از این پتانسیل برای ارائه دارایی های جدید ، که به نوبه خود جذب سرمایه گذاران جدید است ، هیجان زده هستیم. ما در تلاشیم تا پایان سال معاملات توکن های اضافی داشته باشیم.

شما در صدد هستید اولین بورس تنظیم شده امنیت ملی با بازارهای دیجیتال Box را در حدود سال 2020 راه اندازی کنید. آیا می توانید جزئیات مربوط به این مشارکت و مزایای آن را با ما در میان بگذارید.?

ما به کار خود با شرکای خود در BOX Digital Markets (BOX) برای راه اندازی اولین مبادله رمز امنیت ملی از طریق سرمایه گذاری مشترک خود ، بوستون امنیت توکن بورس (BSTX) ، در سال 2020 ادامه می دهیم. با تجربه BOX در ساخت و بهره برداری از اوراق بهادار پیشرفته صرافی و صنعت پیشرو در صنعت بلاکچین tZERO ، ما تخصص ترکیبی سازمانهایمان را برای بهبود اساسی بازار اوراق بهادار دیجیتال گرد آورده ایم. ما همچنان به پیشرفت ادامه می دهیم و برای ایجاد ساختار فنی و نظارتی پیش از راه اندازی بورس با یکدیگر همکاری می کنیم.

پیش بینی می کنید پنج تا ده سال دیگر اوراق بهادار دیجیتال باشد و نقش tZERO در این مورد چیست?

طی پنج تا ده سال ، من انتظار دارم بازارهای سرمایه به یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین تبدیل شوند که در آن نه تنها سهام و درآمد ثابت در وال استریت ، بلکه سایر دارایی های غیر سنتی مانند املاک و مستغلات ، فیلم ، هنر ، تیم های ورزشی ، ورزشکاران یا هر چیز با ارزش. فناوری Blockchain پتانسیل زیادی برای افزایش شفافیت ، کاهش هزینه های اصطکاک ، افزایش انطباق با مقررات و اصلاح نقش فعالان سنتی بازار دارد. یک سرمایه گذار متوسط ​​خرده فروشی به انواع دارایی هایی که قبلا فقط برای افراد ثروتمند یا متصل بود ، دسترسی خواهد داشت. من tZERO را پیشگام تلاش برای ایجاد بستری برای نسل بعدی تجارت دارایی می دانم.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره tZERO یا Medici Ventures به اشتراک بگذارید?

Medici Ventures متعهد به پیشرفت شرکتهایی است که بر روی فناوری بلاکچین متمرکز شده اند و tZERO تاج جواهرات شرکتهای جهانی Medici Ventures است. در tZERO ، ما به دنبال ایجاد یک اکوسیستم قوی با فناوری بلاکچین برای سرمایه گذاران برای داشتن مکان هایی برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال هستیم (PRO Securities ATS ، برنامه Crypto tZERO و پس از تاسیس ، BSTX) ، یکپارچه سازی فناوری برای علامت گذاری دارایی ها (فناوری پروتکل توکن سازی tZERO) و ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان (منوط به تأیید شرکت فرعی کاملاً متعلق به ما به عنوان یک فروشنده کارگزار خرده فروشی).

با تشکر از شما برای این مصاحبه عالی.

هر کسی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر است می تواند بازدید کند tZERO یا لیست تجاری tZERO ما. همچنین می توانید دنبال کنید Saum Nursalehi در توییتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me