banner
banner

آرون کاپلان ، مدیر عامل شرکت Prometheum – سری مصاحبه ها

مقدم بر پرومته شما بنیانگذار EquityArcade, بستری که مصرف کنندگان را قادر به خرید سهام در استارت آپ های بازی ویدیویی می کند. آیا می توانید به ما بگویید که چگونه تجربه شما در EquityArcade به Prometheum منتقل شده است?

EquityArcade یک پلت فرم سرمایه گذاری جمعی از حقوق صاحبان سهام Reg CF بود که به مصرف کنندگان (سرمایه گذاران) این امکان را می داد تا در آینده درآمد حاصل از بازی های ایندی را تأمین کنند. Reg CF بخشی از قانون JOBS است ، که همچنین شامل قوانین تأمین مالی سرمایه گذاری Reg A + است. Prometheum از Reg A + به عنوان وسیله ای برای اجازه دادن به عموم مردم برای سرمایه گذاری در اوراق بهادار بلاکچین استفاده می کند. کلیه مقررات قانون شغل مربوط به سرمایه گذاری آنلاین سهام عدالت است. در نتیجه ، ما توانسته ایم از بسیاری از تجربیات و آموزه های EquityArcade در ساخت بستر پیشنهادی Prometheum’s Reg A + استفاده کنیم. 

Prometheum شرکت ها را قادر می سازد تا با ارائه رمزهای امنیتی هوشمند (SST) خود سرمایه جمع کنند. آیا می توانید چگونگی تمایز SST از سایر استانداردهای صنعت مانند STO (پیشنهادات امنیتی) یا DSO (پیشنهادات امنیتی دیجیتال) را با ما در میان بگذارید.?

SST ها ، STO ها و DSO ها همه پروتکل های مختلفی هستند که سعی در حل یک مشکل دارند. تا زمانی که وضوح نظارتی کاملی در مورد برخی از م criticalلفه های مهم – از جمله حضانت – در اکوسیستم اوراق بهادار بلاکچین وجود نداشته باشد ، نمی توان نتیجه گرفت که کدام پروتکل بهترین پایه را فراهم می کند.

روند راه اندازی SST برای یک شرکت چگونه است?

صادر کننده ای که به دنبال صدور SST است ، یک درخواست برای پیشنهاد به Prometheum ارسال می کند. در آن مرحله ، صادر کننده کلیه اسناد مربوطه را که به Prometheum امکان انجام مراقبت های لازم را می دهد ، برای تعیین اینکه آیا شرکت صلاحیت صدور SST را دارد ، ارائه می دهد. پس از گذراندن مراحل احتیاط ، صادر کننده بخشنامه Reg A + را تکمیل کرده و آن سند را برای تأیید صلاحیت به SEC ارائه می دهد. پس از واجد شرایط بودن توسط SEC ، این پیشنهاد در پلت فرم پیشنهادی Prometheum ذکر می شود و فعالیت های تشکیل سرمایه خود را آغاز می کند. وقتی مبلغ اعلام شده سرمایه جمع شود ، بسته شدن و توزیع SST در حساب کارگزاری Prometheum سرمایه گذاران انجام می شود. پس از توزیع SST ، پلتفرم صدور Prometheum فرایند چند مرحله ای را امضا می کند که برای قرار دادن SST های سرمایه گذاران در Master یا Personal Wallet آنها استفاده می شود. پس از توزیع ، Prometheum SST را بر اساس خرده فروشی ما فهرست می کند (یعنی برای همه سرمایه گذاران باز است) سیستم تجارت جایگزین (ATS) ، و تجارت بازار ثانویه در SST صادر کننده آغاز می شود. 

شرکتها از راه اندازی SST و میزبانی از آن در سیستم عامل شما چه نوع کارمزدی را باید انتظار داشته باشند?

هدف ما این است که به شرکت ها اجازه دهیم 50 دلار به کارآمدترین روش ممکن جمع کنند: سریع تر ، ارزان تر و آسان تر از سایر روش های جذب سرمایه قانونی. از نظر هزینه های مستقیم ، ما در نظر داریم که از ناشران درصد کمی از کل مبلغی را که جمع می کنند ، هزینه کنیم (1-3٪ به کل جمع آوری شده بستگی دارد). هنگامی که توکن توزیع شد و با ATS معامله شد ، از شرکت ها برای حفظ دفترچه سفارش خود ، حق عضویت سه ماهه 2500 دلار دریافت می شود.

هزینه های غیرمستقیم که توسط Prometheum دریافت نمی شود ، می تواند متفاوت باشد و مربوط به موارد قانونی و مقدماتی برای ایجاد اسناد Reg A ، حسابداری ، حسابرسی ، بازاریابی و سایر خدمات حرفه ای ممکن است.  

    

SST Reg A + صادر خواهد شد. برای سرمایه گذارانی که با این قانون آشنایی ندارند و معنی آن چیست؟ آیا می توانید مزایای آن را توضیح دهید?

مقررات A + به ناشران اجازه می دهد سالانه حداکثر 50 میلیون دلار از عموم مردم جمع کنند و این قبیل اوراق بهادار ، هنگام انتشار ، در بازار ثانویه قابل تجارت است. Reg A + در واقع مقررات مناسبی برای انتشار اوراق بهادار زنجیره ای است زیرا از روحی که در ابتدا توسط جامعه رمزنگاری تصور می شد- به عموم مردم اجازه می دهد تا سرمایه گذاری کنند ، و دارایی با توزیع آزادانه اما به صورت منظم قابل تجارت است (برخلاف بسیاری از موارد تاریخی سرمایه گذاری توکن). 

 

سپس نشانه هایی که در سیستم عامل شما ایجاد می شوند با ATS سفارشی (سیستم تجارت جایگزین) قابل معامله خواهند بود. آیا می توانید در مورد نحوه عملکرد ATS خود توضیح بیشتری دهید?

در ظاهر ، ATS دقیقاً مانند یک بازار الکترونیکی سهام سنتی عمل می کند. هر توکن به عنوان سفارش سفارش ، نشان دهنده عرضه و تقاضا برای آن رمز است – پیشنهادات (آنچه خریداران مایل به پرداخت آن هستند و تعداد توکن هایی که می خواهند) و درخواست می کند (پیشنهادات فروش یا فروشنده هایی که مایل به فروش هستند و تعداد آنها) از نشانه هایی که می خواهند بفروشند). این کتاب سفارشات توسط موتور منطبق مدیریت می شود که از الگوریتمی برای ترتیب دادن پیشنهادات استفاده می کند و قیمت را می پرسد ، بر اساس قیمت موتور از اولویت زمانی استفاده می کند و در نهایت وقتی خریداران و فروشندگان با همان قیمت مطابقت دارند “مطابقت دارد”. یک پلت فرم معاملات آنلاین ، مشابه Etrade یا Schwabb وجود دارد که به معامله گران و سرمایه گذاران اجازه می دهد دفتر سفارش را ببینند ، به نمودارها نگاه کنند ، سفارشات را وارد کنند و وضعیت حساب و معاملات قبلی آنها را ببینند. از طریق استفاده از حساب های omnibus ، سایر دلالان فروش می توانند به مشتریان خود دسترسی به SST ها را ارائه دهند. ATS ما در نظر دارد هر روز 2 جلسه ، به مدت 11 ساعت و با دو وقفه 30 دقیقه ای برای تسویه حساب ، انجام دهد. هنگامی که یک معامله انجام شده وجود دارد ، به این معنی که سفارش بین خریدار و فروشنده مطابقت دارد ، تجارت در blockchain نوشته می شود ، و همچنین برای اطمینان از انطباق با نگهداری سوابق سنتی در پایگاه داده ثبت می شود.  

آیا توکن های SST در سیستم عامل شما در مبادلات تجاری علامت های امنیتی نظیر OpenFinance و tZERO قابل تجارت هستند?

SST ها با Prometheum’s ATS سازگار هستند و به عنوان اوراق بهادار و توکن های سودمند در اکوسیستم Prometheum کار می کنند. ممکن است برای صادرکنندگان SST با ایجاد قراردادهای هوشمند در بلاک زنجیره نرم افزار Prometheum پلی برای سایر صرافی ها یا بلاکچین ها ایجاد شود. با توسعه معادل سیستم بازار ملی دارایی های دیجیتالی ، احتمالاً دارایی های دیجیتال توانایی تجارت بین مبادلات رمزهای امنیتی و سیستم های تجارت جایگزین را دارند.. 

نشانه های Ember (MBR) چیست و چه نقشی در این پروژه دارند?

Ember SST به کلیه معاملات SST دامن می زند و به دارندگان این امکان را می دهد تا خدمات را در لایه های پروتکل و برنامه ارائه دهند. رمز Prometheum’s Ember هم دارای ابزار سودآوری (کار / دسترسی) و هم از ویژگی های ارز اختصاصی پرداخت است. Ember سوخت شبکه بلاکچین Prometheum را تأمین می کند و تطبیق پذیری و ارزشی را که با رویکرد مدرن استفاده از اوراق بهادار برای انتقال ارزش در یک محیط غیر متمرکز و مبتنی بر بلاکچین ارائه می شود ، نشان می دهد. Ember اولین SST صادر شده در Blockchain Prometheum است و پیشینه قانونی و فنی SST های بعدی را تعیین می کند.

به نظر می رسد که شما در حال ساخت همه چیز از ابتدا هستید ، چرا که از بلاکچین موجود استفاده نمی کنید?

بلاک چین Prometheum به منظور اطمینان از برآورده شدن الزامات نظارتی و در عین حال ارائه یک روش مناسب برای استفاده از اوراق بهادار بلاکچین به عنوان نشانه های نرم افزاری مورد نیاز است. این شامل تعامل مستقیم با برنامه های توزیع شده و همچنین فرآیندهای انتقال اوراق بهادار بلاکچین به داخل و خارج از حساب های کارگزاری است که کاربر می خواهد آنها را در Prometheum ATS معامله کند..

آیا چیز دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Prometheum برای ما بگویید?

Prometheum در حال ایجاد زیرساخت های بازار مورد نیاز برای ورود دارایی های دیجیتال به جریان اصلی است. هنگامی که SEC در گزارش DAO 2017 اساساً اعلام کرد که نشانه ها اوراق بهادار هستند ، چنین زیرساختی وجود ندارد ، به این معنی که هیچ تسهیلات سازگار برای صدور ، تجارت ، پاکسازی ، تسویه و نگهداری اوراق بهادار رمز وجود ندارد. پرومتئوم سعی کرد این خلا را پر کند و در حال ایجاد زیرساخت هایی است که به عموم مردم امکان سرمایه گذاری و تجارت در دارایی های دیجیتال را می دهد و در عین حال مکانیزم هایی را برای ترخیص ، تسویه حساب و نگهداری پس از انجام معاملات فراهم می کند. منظور از شبکه Prometheum این است که عموم مردم بتوانند شرکت کنند ، این امر برای رفتن دارایی های دیجیتال از یک کلاس دارایی جدید به یک کلاس اصلی دارایی ضروری است.. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به Prometheum مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me