banner
banner

سرمایه گذاری در Filecoin (FIL) – همه آنچه باید بدانید

Filecoin (FIL) یک ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فایل غیرمتمرکز است شبکه که از قدرت فناوری بلاکچین استفاده می کند تا فرصت های جدید زیادی را در بازار به کاربران ارائه دهد. سیستم عامل های غیرمتمرکز به اشتراک گذاری پرونده اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب شده اند. Filecoin با ترکیب فناوری های مختلف تجربه منحصر به فردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که به معنای شانس بیشتری برای کسب رمزنگاری است.

Filecoin در ساده ترین شکل خود مانند سایر سیستم عامل های اشتراک فایل مانند Dropbox کار می کند. تفاوت اصلی این است که به جای یک مرجع متمرکز که داده ها را ذخیره می کند ، کاربرانی که مایل به ذخیره اطلاعات هستند می توانند قیمت ذخیره سازی موجود توسط ماینرهایی که فضای دیسک را ارائه می دهند پیشنهاد دهند. به این ترتیب ، Filecoin نمایانگر مورد دیگری برای فناوری بلاکچین خارج از برنامه های مالی است.

Filecoin (FIL) چه مشکلاتی را حل می کند?

Filecoin تلاش می کند تا برخی از نگرانی های اساسی که بخش های اشتراک فایل و ذخیره سازی ابری با آن روبرو هستند را برطرف کند. در حال حاضر ، این صنایع از مرکزیت رنج می برند. شرکت های بزرگی مانند خدمات وب آمازون سهم زیادی از بازار را در اختیار دارند. موقعیت آنها به آنها این امکان را می دهد که شرایط انحرافی و هزینه های بالاتر را به کاربرانی که فاقد گزینه های قابل اعتماد هستند ، دیکته کنند.

Filecoin (FIL) - توییتر

Filecoin (FIL) – توییتر

فضای هارد دیسک استفاده نشده

هرگز خوب نیست که بگذارید وسایل استفاده نشده شما هدر برود. این جمله به خصوص هنگام بحث درباره فضای استفاده نشده هارد دیسک شما درست است. تا همین اواخر ، این فضای ذخیره سازی بدون استفاده هیچ ارزشی ندارد. امروز می توانید با تقسیم فضای بلااستفاده از هارد دیسک خود ، سود قابل توجهی کسب کنید.

سانسور

همراه با تمرکز ، سانسور نیز وجود دارد. رهبران صنعت اکنون نقش دروازه بان ها را بازی می کنند. آنها انتخاب می كنند كه چه اطلاعاتی برای انتقال به توده مردم مناسب است. متأسفانه ، به نظر می رسد این روند شرکت های فناوری سرزده برای آینده ای قابل پیش بینی ادامه داشته باشد.

مزایای Filecoin (FIL)

کاربران Filecoin (FIL) از مزایای متنوعی برخوردار هستند که این پلتفرم را به یک رقیب جدی در بازار تبدیل می کند. این پروتکل باعث ایجاد انگیزه در شبکه جهانی اپراتورهای رایانه ای می شود تا خدمات مشترک و ذخیره سازی پرونده را برای توده ها فراهم کنند. این استراتژی همکاری بیشتر بین کاربران را تشویق می کند. به طور چشمگیری ، جامعه Filecoin یکی از سریعترین رشد در بازار است.

بهره وری

رویکرد غیرمتمرکز Filecoin برای ذخیره سازی ، کاربران و ارائه دهندگان ذخیره سازی را در درجه اول قرار می دهد. این پلتفرم دارای سرعت بازیابی اطلاعات است که از رهبران صنعت مانند آمازون پیشی گرفته است. با رشد بازار ، زیرساخت های آن به گونه ای طراحی می شود که پاسخگویی آن را بهبود بخشد. به این ترتیب Filecoin این امکان را دارد که به سریعترین و ارزان ترین روش ذخیره داده در اینترنت تبدیل شود

ضد سانسور

ماهیت غیر متمرکز نظیر به نظیر Filecoin باعث مقاومت در برابر سانسور می شود. شبکه های غیرمتمرکز هیچ نقص واحدی ندارند. علاوه بر این ، هیچ دروازه بان وجود ندارد و تمام داده های موجود در شبکه Filecoin با بالاترین استانداردها رمزگذاری شده است.

Filecoin (FIL) چگونه کار می کند?

Filecoin در بالای پروتکل ذخیره سازی و بازیابی پرونده های نظیر به نظیر دیگر به نام InterPlanetary File System (IPFS) ساخته شد. این پلت فرم بسیار شبیه Filecoin است اما بدون مزیت های مالی است. کاربران می توانند داده ها و فضای ذخیره سازی را با استفاده از شبکه IPFS به صورت رایگان به اشتراک بگذارند. با این حال ، با استفاده از این پروتکل نمی توانید سود کسب کنید. به این ترتیب Filecoin قابلیت استفاده از سیستم را بهبود می بخشد.

صفحه اصلی Filecoin

صفحه اصلی Filecoin

کاربران Filecoin برای استخراج ، بازیابی و توزیع داده ها به ماینرها پرداخت می کنند. به دلیل تلاش هایشان ، ماینرها پاداش هایی به صورت توکن های FIL دریافت می کنند. مبلغی که کاربر برای خدمات ذخیره سازی پرداخت می کند توسط بازار آزاد تعیین می شود. به طور قابل توجهی ، هزینه ها بسته به اینکه کاربر سرعت خود را نسبت به افزونگی و بالعکس انتخاب کند ، متفاوت است. عوامل دیگر نیز در قیمت گذاری شما نقش دارند. به طور خاص ، قیمت انبار تحت تأثیر در دسترس بودن و تقاضا است.

شبکه Filcoin توسط دو نوع ماینر نگهداری می شود. هرکدام از این ماینرها بابت در دسترس قرار دادن فضای ذخیره سازی یا داده ها در اختیار کاربران قرار می گیرند. جالب اینجاست که در اکوسیستم Filecoin ، استخراج کنندگان با یکدیگر رقابت می کنند تا کمترین قیمت ذخیره سازی را ارائه دهند. از همه بهتر ، تنها معیار ماینر شدن داشتن فضای خالی دیسک سخت و اتصال به اینترنت است. با این حال ، هنگامی که یک استخراج کننده هستید ، براساس قابلیت اطمینان و قیمت ذخیره سازی که ارائه می دهید قضاوت می شوید.

معدنچیان ذخیره سازی

اصلی ترین نوع استخراج کننده در اکوسیستم Filecoin ، Storage Miners است. اینها افرادی هستند که به عنوان ارائه دهنده فضای ذخیره سازی عمل می کنند. قابل ذکر است که این استخراج کنندگان می توانند افراد یا سازمان ها باشند. هر دو نوع ماینر چندین فرآیند محاسباتی فشرده را انجام می دهند که به آنها اثبات می گویند. این سیستم ها برای ایمن سازی شبکه کار می کنند. ساده ، این سیستم ها تأیید می کنند که ماینرها داده هایی را که ادعا می کنند ذخیره می کنند ذخیره می کنند و این کار را با اطمینان انجام می دهند.

استخراج معادن و خدمات

نوع دوم استخراج کنندگان در شبکه Filecoin به عنوان پیش از جمع آوری داده ها عمل می کنند. هدف آنها بازیابی بیشترین فایلهای بارگیری شده و تحویل آنها در نزدیکی کاربران است. برای واجد شرایط بودن به عنوان یکی از این ماینرها ، باید اتصال اینترنتی قوی داشته باشید.

نشانه های FIL

نشانه های FIL به عنوان رمز اصلی ابزار شبکه Filecoin عمل می کنند. کاربران در FIL پرداخت و پاداش می گیرند. توکن های FIL دارایی های دیجیتالی همه کاره ای هستند که می توانند در صرافی های جهانی معامله شوند.

اجماع، وفاق

Filecoin دو دلیل جدید ارائه می دهد که برای اطمینان از معتبر بودن شبکه با هم کار می کنند. این سیستم ها در پس زمینه به عنوان پروتکل های اصلی سیستم Filecoin کار می کنند. به این ترتیب ، این پروتکل ها به عنوان ویژگی های خود ترمیم کننده عمل می کنند.

اثبات تکثیر

مکانیسم Proof-of-Replication تأیید می کند که یک ماینر تعداد نسخه های داده ای را که ادعا می کند واقعاً ذخیره کرده است.

اثبات فضاسازی

سازوکار Proof-of-Spacetime تأیید می کند که یک ماینر داده ها را برای مدت زمان توافق شده ذخیره کرده است.

این سیستم ها به Filecoin اجازه می دهد تا ماینرهای معیوب را به طور مستقل شناسایی کند. پروتکل تاریخچه هر استخراج کننده را حفظ می کند. هر معدنچی برای اطمینان ، قابل اعتماد بودن ، قیمت گذاری و در دسترس بودن نمره دریافت می کند. خردمندانه ، ماینرهایی که دارای شهرت بالاتری هستند ، فرصت های ذخیره سازی بیشتری کسب می کنند. در نتیجه ، آنها پاداش بیشتری می گیرند.

تاریخچه Filecoin (FIL)

داستان Filecoin با Protocol Labs Filecoin ICO در سال 2017 آغاز می شود. در آن زمان ، این پلتفرم عنوان خبری بین المللی را به عنوان یکی از بزرگترین دوره های تأمین مالی صنعت معرفی کرد. به طور خاص ، این رویداد امن شد 205.8 میلیون دلار و سطح بالایی از علاقه سرمایه گذاران پیرامون پروژه را نشان داد. به طور قابل توجهی ، این رویداد مورد حمایت سرمایه داران خطرناک سکویا و آندرسن هوروویتز قرار گرفت.

نحوه خرید Filecoin (FIL)

FIL در اکثر صرافی های معتبر موجود است. برترین تبادل رمزنگاری جهان, بینانس دسترسی به FIL را ارائه می دهد. برای دستیابی به این رمز منحصر به فرد باید در یک حساب Binance ثبت نام کنید. پس از تأیید ، می توانید بلافاصله معامله کنید. برای دریافت FIL باید fiat ، BTC یا ETH را بارگیری کنید. پس از بارگیری حساب خود ، می توانید جفت معاملاتی BTC / FIL را پیدا کرده و فوراً معاملات را شروع کنید.

سرمایه گذاری در Filecoin (FIL) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Filecoin (FIL) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Filecoin (FIL) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Filecoin (FIL)

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در FIL انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Filecoin (FIL) پشتیبانی می کنند.

Filecoin (FIL) – بازار برای گسترش

اگر Filecoin مفاهیمی در آینده باشد ، انتظار می رود که پروتکل های اشتراک فایل مبتنی بر بلاکچین را وارد بازار کنید. این سیستم ها به کاربران در تأمین درآمد منفعل کمک می کند و به کاهش اثر کربن و ضایعات تولید شده توسط کاربرانی که دیگر نیازی به خرید سخت افزار ندارند کمک می کند. به همین دلایل ، Filecoin قرار است در ماه های آینده رشد گسترده ای را تجربه کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me