banner
banner

ابتکارات Blockchain از بین می رود – PayPal به صورت زنده ادامه می یابد ، Fusang از انتشار اوراق قرضه 3 دلاری پشتیبانی می کند و Vertalo املاک و مستغلات را ثبت می کند

در هفته گذشته شاهد گامهای مختلف مثبت رو به جلو برای شرکتهای کارگر با فناوری های بلاکچین بوده ایم. در حالی که در گذشته ، این بخش سهم وعده های نقض شده خود را دیده است ، اما این به سرعت به گذشته تبدیل می شود زیرا هر ابتکاری بر روی خانه ای از کارت ساخته نمی شود.

در زیر چند نکته برجسته اخیر شرکت هایی است که برنامه های خود را دنبال کرده و بلاکچین را به روش های مختلفی پیاده سازی کرده اند.

بانک ساخت و ساز چین

ما طی دو سال گذشته نمونه های مختلفی از انتشار اوراق قرضه گسترده بانک ها را مشاهده کرده ایم. اخیرا از دومین بانک بزرگ جهان می آید – بانک ساخت و ساز چین. اوراق قرضه ای که معمولاً مورد معامله قرار می گیرند ، برای انتقال و احراز هویت در بلاکچین مناسب هستند. در حالی که بانک ها اغلب دفاتر بلاکچین دارند ، آنها معمولاً در بلاکچین تخصص ندارند. به این معنی که ، در این حالت ، بانک ساخت چین به ارائه دهنده محبوب راه حل بلاکچین ، Fusang Exchange روی آورد.

در این رویداد Fusang Exchange به نمایندگی از بانک ساخت چین فروش 3 میلیارد دلار اوراق قرضه مبتنی بر بلاکچین را تسهیل می کند. انتظار می رود خریداران این اوراق از بازده 0.75٪ پس از سررسید سود ببرند. از طریق صرافی Fusang ، خریداران می توانند به این اوراق دسترسی پیدا کنند و با بیت کوین و دلار آمریکا معامله کنند.

مدیر عامل Fusang Exchange ، هنری چونگ ، در مورد درخواست تجدید نظر از اوراق قرضه دیجیتال ، اظهار داشت,

“صادرکنندگان دیگر نیازی به کار در یک فضای پراکنده با چندین روند فرآیند ندارند زیرا سیستم عامل FUSANG پایان به پایان نیازهای آنها را از صدور تا لیست در یک مکان ساده می کند. علاوه بر این ، سرمایه گذاران جهانی اکنون می توانند از دسترسی به سرمایه گذاری که قبلا فقط برای بزرگترین موسسات اختصاص داده شده است ، همراه با هزینه های کم و شفاف بهره مند شوند. “

علاوه بر اوراق قرضه ای از این دست ، Fusang Exchange به سرمایه گذاران امکان دسترسی به اوراق بهادار دیجیتال مانند SPICE Tokens را می دهد..

املاک و مستغلات MountX و Vertalo (VRE)

تلاش برای توکن سازی که برای اولین بار در ماه آگوست سال 2020 توسط MountX و Vertalo Real Estate اعلام شد ، به طور رسمی در حال انجام است. این دو اعلام کرده است که دو آپارتمان با ارزش تقریبی 250،000 دلار آمریکا با موفقیت توکن دار شده اند.

برای کسانی که فکر می کنند چه مزایایی در پس این طرح وجود دارد ، این دو نفر موارد دیگر را از جمله ذکر می کنند.

  • ثبت سهامداران زنجیره ای
  • نگهداری کتاب سه بار ورود
  • ادغام API با دلالان / فروشندگان و متولیان امر
  • نقدینگی از طریق بازارهای ثانویه

مدیر عامل ورتالو ، دیو هندریکس ، در مورد اهمیت این تلاش های توکن سازی صحبت کرد ، و اظهار داشت,

“MountX با پیشرفت در استفاده از فناوری دارایی های دیجیتال برای خدمت به صنعت فناوری املاک و مستغلات آمریکای شمالی و لاتین به عنوان مثال پیشرو است. کلید این تلاش کنترل هزینه است. اگر توکیناسیون برای دارایی های با قیمت پایین کار می کند ، استفاده از زنجیره ای مانند Tezos که هزینه های غیرقابل پیش بینی و هزینه های بالای گاز باعث کاهش سود سرمایه گذاران در زمان معاملات ثانویه نمی شود ، بسیار مهم است. ما هیجان زده و سپاسگزاریم که از این فرصت برخوردار شده ایم تا فنون و تکنیک های انقلابی و سرمایه گذار را در صحنه بین المللی با چنین تیم بزرگی به رهبری انریکه سوارز ، بنیانگذار و مدیرعامل MountX ، به کار بگیریم.

لازم به ذکر است که این تلاش ها بخشی از یک ابتکار بسیار بزرگتر است ، که مشاهده می کند این جفت شدن شرکت ها برای توکن سازی حداقل 15 ملک در ماه های آینده تلاش می کنند – از جمله لیست در مکزیک و کانادا.

پی پال

ماه گذشته ، PayPal با اعلامیه پشتیبانی قریب الوقوع دارایی دیجیتال ، بازارهای رمزنگاری را به آتش کشید. فقط سه هفته سریع جلو بروید و سرویس پردازنده های پرداخت رسماً از آزمایش بتا خارج شده است و برای عموم مردم زنده شده است.

“ما خوشحالیم که اعلام می کنیم همه حسابداران واجد شرایط PayPal در ایالات متحده اکنون می توانند ارز رمزنگاری شده را مستقیماً با PayPal خریداری ، نگهداری و بفروشند”

در حالی که در این زمان خدمات محدود به ساکنان ایالات متحده است ، انتظار می رود خدمات در سال جدید بسیار گسترش یابد. این توسعه نه تنها از نظر جغرافیایی بلکه در دارایی های پشتیبانی شده اعمال خواهد شد ، زیرا انتظار می رود سایر ارزهای رمزپایه برتر و CBDC های نهایی در این سیستم راه پیدا کنند.

در حال حاضر ، کاربرانی که به سیستم عامل دسترسی دارند قادر به تجارت و هزینه روزانه حداکثر 20000 دلار BTC ، ETH ، LTC و BCH خواهند بود – خدمتی که از طریق مجوز در نوع خود امکان پذیر شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me