banner
banner

برنامه Bitski Wallet: راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری

راهنمای کیف پول بیتسکی: نحوه ذخیره سازی رمزنگاری کلید خصوصی

Bitski یک کیف پول دیجیتالی است که برای استفاده در تعداد نامحدودی از dApp های Ethereum ساخته شده است. همه چیزهایی را که باید درباره Bitski بدانید ، یک راه حل ذخیره سازی کلید خصوصی محافظت شده از طریق سخت افزار ، که یک قابلیت کیف پول ورود به سیستم (SSO) و نحوه کارکرد امروز شما را ارائه می دهد ، در بررسی ما بیابید..

امکانات

 • از یک کیف پول و داشبورد مناسب به همه نشانه های Ethereum دسترسی پیدا کنید
 • با یک حساب کاربری Bitski به چندین dApps Ethereum وارد شوید
 • برنامه هایی ایجاد کنید که از Bitski با استفاده از SDK برای iOS ، Unity ، Truffle ، Node.js و JavaScript پشتیبانی می کنند.
 • بیش از 300 برنامه مختلف بلاکچین غیرمتمرکز در بستر Bitski ایجاد شده است

روش های سپرده گذاری

 • N / A

طرفداران

 • از نیاز به ورود چندگانه در برنامه های Ethereum جلوگیری می کند
 • محلول کیف پول غیر حضوری ذخیره شده در ماژول امنیت سخت افزار (HSM)
 • انواع دارایی های Ethereum را در یک کیف پول امن ذخیره کنید
 • Sandbox ، Clementine ، SportX و Props مشتری هستند

منفی ها

 • در حال حاضر در نسخه بتا است

معرفی

بیتسکی خود را به عنوان “اولین کیف پول دیجیتالی ساخته شده برای تصویب جریان اصلی” توصیف می کند. این یک کیف پول است که برای اکوسیستم Ethereum ساخته شده است. به جای استفاده از برنامه های افزودنی جذاب مرورگر ، کیف پول های سخت افزاری و مرورگرهای dApp ، می توانید به سادگی از Bitski ، یک کیف پول امنیتی درجه بانک استفاده کنید که کلیدهای خصوصی شما هرگز از سخت افزار امن خود خارج نمی شوند. برای شروع فقط ایمیل و رمزعبور نیاز دارید.

بیتسکی چیست

Bitski به شما امکان می دهد از هر مکان به رمزهای دیجیتال خود دسترسی پیدا کنید. شما از طریق یک مرورگر معمولی یا دستگاه همراه به Bitski وارد می شوید ، سپس تمام نشانه های کیف پول خود را مشاهده می کنید. Bitski همچنین موارد جمع آوری شده ای را که ممکن است در هر بازی به دست آورده اید نمایش می دهد. همچنین کیف پول به شما امکان می دهد نشانه ارسال کنید و می توانید لیستی از معاملات قبلی را که انجام داده اید مشاهده کنید.

مزیت بزرگ Bitski این است که شما دیگر مجبور نیستید چندین کیف پول را در چندین dApp جابجا کنید. نیازی نیست که به طور مداوم رمزها را بین بازی ها منتقل کنید. در عوض ، هر dApp پشتیبانی کننده از Bitski به شما امکان می دهد تا بین بازی های خود رمز علامت گذاری کنید. این یک ورود به سیستم است که به شما امکان می دهد در یک بازی چیزی بدست آورید و در بازی دیگری آن رمزها را بفروشید.

مزایای bitski-wallet

بیتسکی در حال حاضر با توسعه دهندگان برنامه همکاری می کند. توسعه دهندگان برنامه می توانند برای شروع به سایت docs.bitski.com مراجعه کنند. یک توسعه دهنده می تواند از Bitski برای ایجاد برنامه های کاربر پسند و چند پلتفرمی Ethereum استفاده کند. همانطور که وب سایت رسمی توضیح می دهد:

“با استفاده از Bitski ، می توانید یک برنامه یا بازی غیرمتمرکز بسازید که استفاده از آن به همان آسانی یک برنامه استاندارد احساس شود.”

از لحاظ فناوری ، Bitski از طریق گره های میزبان Bitski به توسعه دهندگان دسترسی به شبکه Ethereum را می دهد ، سپس با استفاده از OAuth دسترسی به کیف پول کاربر را فراهم می کند.

توسعه دهنده می تواند از Bitski’s SDK برای درخواست دسترسی به حساب Bitski کاربر استفاده کند. اگر مجوز داده شود ، سپس برنامه می تواند از ابزارهای استاندارد مانند web3.js برای تعامل با شبکه Ethereum استفاده کند.

ذخیره سازی بیتسکی-بیت کوین

بیتسکی همچنین دارای SDK برای ادغام آسان با سیستم عامل های مختلف از جمله SDK برای JavaScript ، Node.js ، iOS ، Truffle و Unity است..

در نهایت ، بیتسکی مزایای کلیدی را برای توسعه دهندگان و کاربران برنامه های Ethereum فراهم می کند.

bitski-app-wallet

توسعه دهندگان Ethereum می توانند:

 • از طریق گره های میزبان Bitski به شبکه Ethereum متصل شوید
 • درخواست دسترسی به آدرس کاربر را دارید
 • معاملات را برای تأیید از طرف کاربر ارسال کنید
 • یک کیف پول برای یک برنامه ایجاد و مدیریت کنید
 • قراردادها را از طریق کیف پول برنامه اعمال کنید

در همین حال ، کاربران می توانند از مزایای زیر برخوردار شوند:

 • بدون نصب هیچ نرم افزاری از برنامه های Ethereum استفاده کنید
 • دارایی های Ethereum را در کیف پول امن Bitski ذخیره کنید
 • از هر دستگاهی به کیف پول دسترسی پیدا کنید
 • دسترسی به هر برنامه ای را که کاربر متصل می کند مدیریت کنید
 • در هر زمان یک حساب کاربری را بازیابی کنید

به طور کلی ، Bitski یک راه حل برای Ethereum ارائه می دهد که پردازش آسان تر را ارائه می دهد ، زیرا کاربران برای استفاده از یک برنامه نیازی به نصب هیچ نرم افزار اضافی ندارند. با استفاده از Bitski ، استفاده از یک برنامه Ethereum به آسانی استفاده از یک برنامه معمولی است: فقط برنامه را نصب کنید و ادامه دهید.

بیتسکی در حال حاضر در مرحله بتا است. این پروژه توسط Out There Labs، Inc ، یک شرکت نرم افزاری در سال 2016 توسط مدیر عامل دونی دینچ (و بنیانگذاران جولیان تسچر و استیو جانگ) که در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا مستقر است ، ساخته شده است. سازنده اخیراً یک میلیارد و 800 میلیون دلار بذر از سرمایه گذارانی مانند Galaxy Digital ، Winklevoss Capital و Coinbase جمع آوری کرده است. این علاوه بر این است که آنها 1.5 میلیون دلار جذب سرمایه قبل از بذر از سایر مشارکت کنندگان مانند بنیانگذاران صندوق ، Signia ، Village Global ، سرمایه اجتماعی و Kindred Ventures استیو جانگ. Bitski گل سرسبد این شرکت است ، اگرچه این شرکت در نهایت قصد دارد ابزارهای بیشتری برای توسعه بلاکچین در آینده منتشر کند.

زمانی که Bitski برای اولین بار معرفی و در نوامبر 2018 آغاز به کار کرد ، مدیر عامل شرکت در مورد مزایای کیف پول Bitski این حرف را زد:

“یکی از چالش های بزرگ تیم های پروتکل و شرکت های تولید کننده محصولات رمزنگاری امروز UX ضعیف در dApps ، به ویژه پردازش ، تراکنش ها و بازیابی رمز ورود به سیستم است.” […] “ما با تعداد زیادی از توسعه دهندگان dApp مصاحبه کردیم. همان لحظه ای که آنها از کیف پول استفاده کردند ، تعداد زیادی از مردم روبرو شدند. چشم انداز بیتسکی این است که کاربر بتواند از طریق پردازنده و قابلیت استفاده از کیف پول را برای توسعه دهندگان حل کند ، به طوری که آنها می توانند به نوبه خود بر روی ایجاد برنامه های منحصر به فرد و مفید تمرکز کنند. “

ویژگی های کلیدی

bitski-single-sign-on-wallet

ویژگی های اصلی کیف پول Bitski میزبان که قادر به انجام معاملات برنامه ای است عبارتند از:

bitski-wallet-app-vault

بارگیری آسان تر: بجای نصب نرم افزار اضافی برای استفاده از برنامه Ethereum ، افراد می توانند به آسانی برنامه های Ethereum را با استفاده از یک برنامه معمولی استفاده کنند. تمام کاری که آنها باید انجام دهند این است که برنامه پشتیبانی Bitski را بارگیری کنند و بس.

یک حساب برای چندین برنامه: حساب Bitski شما به تعداد نامحدودی از برنامه متصل است. به جای داشتن سیستم ورود به سیستم و کیف پول های مختلف برای هر برنامه ، و سپس انتقال رمزها بین هر برنامه ، یک کیف پول و داشبورد جداگانه دارید که می توانید بیتسکی را از آن مدیریت کنید.

کراس پلت فرم: کیف پول های بیتسکی به جای اینکه به یک دستگاه خاص متصل شوند ، در ابر مدیریت می شوند ، این بدان معناست که شما می توانید از هرجایی بدون آسیب رساندن به امنیت به آنها دسترسی داشته باشید.

ایمن با سخت افزار: بیشتر کیف پول ها به صورت محلی روی رایانه یا تلفن ذخیره می شوند. کیف پول های Bitski در ماژول های امنیتی سخت افزاری ضد دستکاری ذخیره می شوند. کلیدها هرگز از سخت افزار خارج نمی شوند. بیتسکی ادعا می کند که “این بسیار امن تر از بسیاری از راه حل های فعلی است که کلیدهای شما را به صورت محلی بر روی دستگاه شما ذخیره می کند و آنها را در حافظه می خواند.”

حساب های کاملا قابل بازیابی: اگر هرگز گذرواژه خود را فراموش کردید ، تلفن خود را گم کردید یا رایانه جدیدی دریافت کردید ، می توانید حساب Bitski خود را بازیابی کنید. کیف پول شما به حساب کاربری Bitski شما گره خورده است.

مزایا برای توسعه دهندگان: بیتسکی زندگی را برای توسعه دهندگان راحت تر می کند. این مبادا توسعه دهندگان به راحتی از طریق گره های میزبان Bitski به شبکه Ethereum متصل شوند ، درخواست دسترسی به آدرس کاربر ، ارسال معاملات برای تأیید از طرف کاربر ، ایجاد و مدیریت کیف پول برای یک برنامه و استقرار قرارداد از طریق کیف پول برنامه ، از جمله مزایای دیگر.

مزایای استفاده کنندگان: Bitski همچنین یک راه حل مناسب برای کاربران است. کاربران می توانند بدون نصب هیچ نرم افزاری از برنامه های Ethereum استفاده کنند ، دارایی های Ethereum را در کیف پول امن Bitski ذخیره کنند ، از هر دستگاهی به کیف پول دسترسی پیدا کنند ، دسترسی به هر برنامه ای را که به آن متصل می شوند مدیریت کنند و حساب را در هر زمان بازیابی کنند. کاربران هرگز نگران از دست دادن چیزهای دیجیتالی خود نیستند.

دکمه “ورود به سیستم با Bitski”: بسیاری از برنامه های Android به شما امکان می دهند با استفاده از Google وارد سیستم شوید تا از فرایند ایجاد حساب عبور کنید. توسعه دهندگان Bitski با دکمه “ورود به سیستم با Bitski” فرایند مشابهی را تصور می کنند. هر برنامه Ethereum که از Bitski پشتیبانی کند این دکمه را دارد و کاربران به راحتی از طریق هر برنامه ای می توانند به حساب Bitski خود دسترسی پیدا کنند.

چندین SDK موجود: Bitski چندین SDK برای کمک به توسعه دهندگان در ساخت با Bitski در دسترس دارد. SDK برای JavaScript ، Node.js ، Truffle ، iOS و Unity وجود دارد.

پشتیبانی بیشتر توسعه دهنده: در علاوه بر SDK های خود ، آزمایشگاه های خارج از آنجا دارای یک وبلاگ برای توسعه دهندگان ، اسناد ، یک صفحه سQالات متداول ، یک پورتال توسعه یافته و یک صفحه باز GitHub است.

گزینه های تماس چندگانه: بیتسکی کاربران و توسعه دهندگان را ترغیب می کند تا از طریق Discord ، Twitter یا ایمیل با شرکت تماس بگیرند.

برتر از کیف پول های مبادله ای: Bitski از تبادل کیف پول برتر است زیرا در هر برنامه ای قابل جاسازی است و از همه نشانه ها و NFT های ERC20 پشتیبانی می کند. این نیز یک راه حل خودآزمایی است که نیازی به اعتماد به مبادله ندارد.

برتر از کیف پول های افزونه مرورگر: Bitski از کیف پول های داخلی مرورگر برتر است زیرا کاربران می توانند با ایمیل و رمز ورود وارد سیستم شوند و کاربران نمی توانند کلیدهای خود را گم کنند. بعلاوه ، Bitski یک راه حل میزبان است.

برتر از کیف پول سخت افزار: Bitski از کیف پول سخت افزاری برتر است زیرا کاربران می توانند با ایمیل و رمز ورود وارد سیستم شوند و به بودجه دسترسی پیدا کنند ، در هر برنامه ای قابل جاسازی است ، کاربران نمی توانند کلیدهای خود را گم کنند و یک راه حل میزبان است.

برتر از مرورگرهای dApp: Bitski خود را گزینه بهتری نسبت به مرورگرهای dApp می داند زیرا کاربران می توانند با ایمیل و رمز ورود به سیستم وارد شوند ، در هر برنامه ای قابل جاسازی است ، کاربران نمی توانند کلیدهای خود را گم کنند و یک راه حل میزبان است.

در حال حاضر در بتا: از اواخر سال 2019 ، بیتسکی در مرحله بتا است.

با بودجه برخی از شناخته شده ترین سرمایه گذاران Crypto: در نوامبر 2019 ، بیتسکی اعلام کرد که 1.8 میلیون دلار بودجه بذر از Galaxy Digital ، Winklevoss Capital و Coinbase دریافت کرده است..

ارزها و جفت های بیتسکی

Bitski از همه نشانه های Ethereum ، از جمله نشانه های ERC-20 ، موارد قابل جمع آوری ERC-721 و NFT پشتیبانی می کند..

روش های سپرده گذاری و برداشت از بیتسکی

N / A

مراحل ثبت نام و ورود Bitski

بیتسکی برای ثبت کیف پول به نام کاربری و رمزعبور نیاز دارد. برای ورود به حساب Bitski خود ، فقط یک برنامه پشتیبانی Bitski را نصب کنید و روی گزینه “ورود به سیستم با Bitski” ضربه بزنید.

تجارت بیتسکی

N / A

هزینه های بیتسکی

Bitski سه گزینه اشتراک را ارائه می دهد ، از جمله:

فردی (0 دلار)

 • کیف پول مصرف کننده SDK
 • 1 عضو تیم
 • 1 کیف پول برنامه با 100 تراکنش در ماه
 • اختلاف و حمایت جامعه

تیم (999 دلار در هر ماه)

 • کیف پول مصرف کننده SDK
 • 3 عضو تیم
 • 1 کیف پول برنامه با 1000 تراکنش در ماه
 • زمان پاسخ پشتیبانی 24 ساعته

شرکت (2499 دلار در هر ماه)

 • 10 عضو تیم
 • محدوده کیف پول کاربر برتر
 • 10 کیف پول برنامه با 25000 تراکنش در ماه
 • زمان پاسخگویی 4 ساعته
 • مشاوره در حال انجام

بیتسکی به غیر از هزینه های عادی شبکه Ethereum (گاز) هیچ هزینه ای از کاربران دریافت نمی کند..

قیمت گذاری سفارشی نیز برای شرکت هایی در دسترس است که در یکی از سه برنامه اشتراکی ذکر شده در بالا قرار ندارند.

قیمت بیتسکی

مسائل امنیتی و خرابی Bitski

N / A

سهولت استفاده از بیتسکی

استفاده از Bitski برای توسعه دهندگان آسان است. SDK برای JavaScript ، Node.js ، Truffle ، iOS و Unity در دسترس است. استفاده از Bitski برای کاربران نیز آسان است: به عنوان کاربر ، تنها کاری که باید انجام دهید نصب برنامه پشتیبانی Bitski است و سپس روی گزینه “ورود به سیستم با Bitski” ضربه بزنید. مراحل دیگری لازم نیست.

اعتماد و حریم خصوصی بیتسکی

بیتسکی در مورد تمام جنبه های توسعه خود شفاف است و این شرکت اسناد خود را به صورت آنلاین منتشر می کند. می توانید صفحه GitHub Bitski را مشاهده کنید اینجا.

خدمات مشتری Bitski

بیتسکی کاربران و توسعه دهندگان را ترغیب می کند تا از طریق Discord ، Twitter یا ایمیل با شرکت تماس بگیرند.

راهنمای کاربر Bitski: نحوه تنظیم و استفاده از Bitski

برای کاربران

به عنوان کاربر ، هنگام نصب برنامه Ethereum که از Bitski پشتیبانی می کند ، از Bitski استفاده خواهید کرد. اگر قبلاً حساب Bitski دارید ، می توانید بر روی “ورود با Bitski” کلیک کنید تا حساب Bitski خود را به آن برنامه متصل کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید ، کیف پول Bitski Ethereum شما به برنامه متصل می شود ، به شما امکان می دهد مستقیماً از آن برنامه به نشانه های Ethereum خود دسترسی پیدا کنید.

راهنمای بیتسکی

برای توسعه دهندگان

آزمایشگاه Out There چندین SDK با جزئیات بیشتر در مورد نحوه ادغام Bitski در تنظیمات مختلف منتشر کرده است. SDK وجود دارد برای:

bitski-کیف پول-توسعه

علاوه بر این ، بیتسکی یک Dev Portal راه اندازی کرده است, وبلاگ, صفحه اسناد ، و GitHub برای توسعه دهندگان.

bitski-user-wallet-review

حرف آخر

بیتسکی می تواند نحوه دسترسی جهان به برنامه های Ethereum را تغییر دهد. این یک کیف پول Ethereum در حال تغییر بازی است که تمام برنامه های Ethereum شما را با یک کیف پول ساده به هم پیوند می دهد. به عنوان یک کاربر ، می توانید از انتقال نشانه ها بین کیف پول های Ethereum یا تنظیم ورود به سیستم برای برنامه های مختلف جلوگیری کنید. در عوض ، استفاده از یک برنامه Ethereum به آسانی استفاده از یک برنامه استاندارد خواهد بود: فقط برنامه را نصب کنید و ادامه دهید.

در همین حال ، توسعه دهندگان می توانند از Bitski برای اتصال به شبکه Ethereum از طریق گره های میزبان Bitski و درخواست دسترسی به آدرس کاربر استفاده کنند.

چگونه-بیتسکی کار می کند

در حالی که کیف پول های سخت افزاری محبوب مانند Trezor و Ledger در فضا حاکم هستند ، Bitski در حال حاضر در مرحله بتا است ، اگرچه این شرکت فقط 1.8 میلیون دلار از سه سرمایه دار معروف در فضای ارزهای رمزپایه (Coinbase ، Winklevoss Capital و Galaxy Digital Mike Novogratz) جمع آوری کرده است. ) بیتسکی می تواند به طور قانونی نحوه مدیریت برنامه های Ethereum و نشانه های Ethereum را در آینده تغییر دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me