banner
banner

برنامه DropBit Wallet: استاد راهنمای بررسی کاربر Crypto

کیف پول قطره ای

برای بسیاری از افراد ، ارسال ، دریافت و استفاده از بیت کوین می تواند کمی خسته کننده باشد. ابتدا به یک کیف پول احتیاج دارید ، سپس باید تصمیم بگیرید که کیف پول گرم یا سرد می خواهید. و سپس شما باید نگران این باشید که گیرنده کیف پول داشته باشد … و همچنان ادامه دارد. یک نگرانی در رابطه با داشتن و مصرف بیت کوین وجود دارد.

برنامه CoinNinja’s DropBit برای رفع این مشکلات طراحی شده است ، بنابراین ارسال و دریافت بیت کوین را به آسانی ارسال پیام کوتاه یا توییت می کند. یک لحظه به این فکر کنید: تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را بالا بکشید ، بیت کوین بفرستید یا دریافت کنید بدون اینکه خودتان تنش ایجاد یک کیف پول جدید را تحمل کنید.

ارسال بیت کوین در این برنامه بسیار آسان و سریع است. جای تعجب نیست که اغلب از آن به عنوان Venmo کیف پول بیت کوین یاد می شود.

چگونه کیف پول DropBit کار می کند?

برنامه dropbit چگونه کار می کند

دقیقاً مانند سایر کیف پول های رمزنگاری محبوب مانند Trezor ، Ledger و KeepKey ، روند کار بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را روی تلفن خود نصب کنید ، آن را باز کنید ، گیرنده را از لیست مخاطبین خود انتخاب کرده و هر مقدار بیت کوین که می خواهید برای آنها ارسال کنید. اگر آنها هیچ کیف پول برای دریافت بیت کوین ندارند ، این برنامه همه کارهای سنگین را انجام می دهد.

ابتدا با اطلاع دادن به آنها که می خواهید مقداری بیت کوین برای آنها ارسال کنید. تنها کاری که باید انجام دهند اینست که ظرف 24 ساعت پس از دریافت اعلان ، برنامه DropBit را بر روی تلفنهای خود نصب کرده و نصب کنند. پس از انجام این کار ، شماره تلفن آنها توسط برنامه تأیید می شود. این کار برای اطمینان از این است که فقط گیرنده مورد نظر بودجه ای را که قصد ارسال آن را دارید دریافت می کند.

به محض تأیید ، به فرستنده اطلاع داده می شود که کیف پول گیرنده در دسترس است و آنها می توانند بیت کوین را بپذیرند. کاری که فرستنده انجام می دهد این است که برنامه DropBit خود را راه اندازی کند و بیت کوین به طور خودکار در کیف پول گیرنده واریز می شود.

این برنامه اساساً روند پرتنش و خسته کننده ارسال و دریافت بیت کوین را با استفاده از کانالهای شناخته شده از بین می برد. مثل Venmo ، Paypal یا Stripe به آن فکر کنید. این موارد ناراحتی های زیادی را از بین می برد و ارسال و دریافت وجه را به راحتی باور نکردنی می کند.

این همان کاری است که برنامه DropBit برای بیت کوین انجام می دهد.

ویژگی ها و مزایای DropBit برنامه

ویژگی های برنامه dropbit

سهولت انتقال

با یک متن یا توییت ساده می توانید بودجه ارسال و دریافت کنید. درست است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب توییتر خود را متصل کنید و از این طریق می توانید وجهی را ارسال یا دریافت کنید. هیچ برنامه ای در حال حاضر این کار را در بازار انجام نمی دهد.

کیف پول غیر حضانت و پرداخت سریع رعد و برق

کلیدهای خصوصی کیف پول بیت کوین کاملا تحت نظر شما است. این به لطف رمزگذاری درجه نظامی که هک کردن آن را دشوار می کند ، همیشه در برنامه باقی می ماند. برنامه DropBit هرگز به این کلیدها دسترسی پیدا نمی کند.

آنها متعلق به شما هستند. در مورد بیت کوین هایی که ارسال می کنید ، این برنامه به سکه های شما دسترسی صفر دارد. این فقط ارتباط بین کیف پول ها را تسهیل می کند. بنابراین ، شما هرگز نگران از دست رفتن پول خود در حمل و نقل یا دزدیدن نباشید.

کیف پول Lightning بومی تا حد زیادی خنک کننده است. به این ترتیب ، می توانید سریع و سریع پرداخت کنید بدون اینکه مجبور شوید کانال ها ، گره ها یا هر یک از این موارد دست و پا گیر را تنظیم کنید.

مخاطبین را ذخیره نمی کند

در حالی که برنامه به تماس های فرستنده و گیرنده نیاز دارد ، اما هرگز این داده ها را استخراج یا ذخیره نمی کند. بنابراین ، اگر در مورد دسترسی برنامه به مخاطبین خود بیزار هستید ، این کار را نکنید.

این فناوری به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر به شماره تلفن یا جزئیات توییتر نیاز داشته باشید ، در واقع سرور اعداد یا جزئیات را نمی بیند. نوع فناوری از سرور در برابر آن محافظت می کند ، در حالی که هنوز تأیید می کند که آیا گیرنده کاربر ثبت شده است یا خیر.

شفافیت ، حریم خصوصی و بازیابی

اگر هرگز به بازیابی کیف پول خود نیاز داشتید ، همیشه می توانید عبارت 12 کلمه ای بذر را به برنامه وارد کنید. همچنین ، در هر زمان قادر خواهید بود شکست معاملات خود را مشاهده کنید.

این برنامه همراه با کیف پول HD است. این بدان معنی است که هر بار که پول ارسال و یا دریافت می کنید ، برنامه به طور خودکار آدرس های عمومی جدیدی ایجاد می کند ، بنابراین ردیابی معاملات شما توسط هر کسی که ممکن است جستجو کند دشوار است..

نکته خوب این است که شما هرگز نگران نگه داشتن این آدرس ها نباشید. آنها به طور خودکار به آدرس کیف پول اصلی شما پیوند داده می شوند. اما ، این در معاملات شما نشان داده نخواهد شد. این برنامه را برای کسانی که به دنبال یک لایه اضافی از حریم خصوصی در معاملات آنلاین خود هستند ، به یک برنامه خارق العاده تبدیل می کند.

راهنمای برنامه coinninja dropbit

کیف پول رعد و برق برای پرداخت سریع

این برنامه همچنین دارای کیف پول رعد و برق است. این معمولاً از کیف پول اصلی DropBit شما جدا است و نیاز به تأمین هزینه آن است. از طریق کیف پول لایتنینگ ، می توانید پرداخت یا معاملات اندکی انجام دهید.

از آنجا که این معاملات خارج از زنجیره هستند – به این معنی که سریع هستند – نیازی به افزودن آنها به بلوک قبل از تأیید نیست. در نتیجه ، اینها شارژ صفر دارند و به طور معمول تقریباً فوری تکمیل می شوند.

این یک روش عالی برای جلوگیری از زمان انتظار طولانی مدت مربوط به معاملات بیت کوین است. وقتی در نظر بگیرید که مقادیر ارسالی شما در مقایسه با زمان انتظار منظم در شبکه بلاکچین / بلاکچین بسیار ناچیز است ، خواهید فهمید که گزینه بهتری است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me