banner
banner

AMA Recap: Orchid – نه فقط VPN ، بلکه یک کل شبکه خصوصی

ما دوست داریم با آخرین پروژه لیست خود – Orchid – فریاد بزرگی را برای انفجار جامعه خود به صدا در آوریم. ما از داشتن دکتر استیون واترهاوس ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Orchid بسیار خوشحال شدیم تا بینش و استراتژی های تجاری خود را با ما در میان بگذارد ، گفتگوها قابل فهم و لذت بخشی بودند. ما قطعاً گرما و اشتیاق را احساس کردیم!

Orchid یک راه حل غیرمتمرکز شبکه خصوصی مجازی (VPN) را امکان پذیر می سازد که با استفاده از یک مجموعه جهانی از ارائه دهندگان پهنای باند برای برقراری ارتباط بین افراد و حفظ حریم خصوصی ، به کاربران امکان می دهد اینترنت بازتر و در دسترس تری داشته باشند.

در طول AMA ، دکتر استیون واترهاوس به ترکیبی از س aboutالات مربوط به Orchid و OXT جامعه ما همراه با برخی از Q های زنده پاسخ داد.&A در پایان جلسه. در زیر بخوانید برای نکات برجسته خلاصه ای از AMA با Orchid!

جلسه 1

س 1: زمینه شما چیست و چگونه به ایده ایجاد Orchid رسیدید?

A1: از همان روزهای آغازین وب و شرکت های مختلفی که در آن شرکت داشتم ، همیشه نگران 2 موضوع بودم: معماری متمرکز در مقابل غیرمتمرکز: اینترنت در ابتدا به صورت غیرمتمرکز طراحی شده بود. در واقع برای مقاومت در برابر یک فاجعه بزرگ طراحی شده است. بنابراین طی این سالها ما اینترنت را به جایی که امروز است می ساختیم ، تعدادی تغییر در آن طرح اصلی اتفاق افتاده است.

اینها در درجه اول نتیجه محدودیتهای فنی سرویس گیرنده است: سیستمهای سرور یعنی ما متمرکز هستیم. پورتال های اصلی اینترنتی به دلیل مشتری: طراحی سرور. این منجر به مدل های تجاری می شود که امروزه شاهد آن هستیم ، به عنوان مثال ردیابی کاربران و فروش داده های کاربر برای اطمینان از سودآوری من معتقدم معماری غیرمتمرکز مانند Ethereum و Orchid که در آن از Ethereum استفاده می کنیم برای انواع خاصی از برنامه ها بهتر است. دومین ایده ای که مدت ها نگران آن بوده ام ، حریم خصوصی است و مشاهدات ما قبل از شروع Orchid این بود که ارائه دهندگان VPN فعلی نیز متمرکز هستند و با طراحی داخلی از حریم خصوصی برخوردار نیستند.

الهام بخش Orchid این بود که اگر کسی بتواند گره VPN را اجرا کند یا شبکه VPN خود را ایجاد کند. و چند سال بعد این همان چیزی است که ما ساخته ایم.

Q2: تصویب یکی از فاکتورهای مهمی است که تمام پروژه ها باید تمرکز کنند تا جذابیت بیشتری برای سرمایه گذاران داشته باشند. برنامه ارکید برای پذیرش فرزندخواندگی بیشتر چیست?

A2بنابراین در Orchid ما منحصراً بر فرزندخواندگی متمرکز هستیم. ما یکی از معدود پروژه هایی هستیم که دارای برنامه ای هستیم که هم کاربران و هم ارائه دهندگان گره می توانند از آن استفاده کنند و مشکلی ملموس و واقعی را برای افراد حل می کند. اکنون ما برنامه های ios و Android و به زودی برنامه های Dekstop را داریم و بر روی مارک تجاری و طراحی دقیق خود تمرکز کرده ایم. ما ایده های جدیدی را در برنامه های مشتری ابداع کرده ایم تا کاربر را با سهولت بیشتری در محیط Web3 و در عین حال رویکرد غیرمتمرکز حفظ حریم خصوصی ، حفظ کند. با این حال ما همچنین تشخیص می دهیم که جذب کاربرانی که نمی دانند چگونه از رمز ارز استفاده کنند بسیار مهم است و ما در حال کار بر روی راه حل هایی برای فعال کردن این ویژگی هستیم همچنین ما از راه اندازی با OKEx بسیار هیجان زده هستیم زیرا این امر بازارهای جدیدی را نه تنها برای OXT بلکه همچنین برای مشتری خود – و بنابراین ما اخیراً برنامه ، مقاله سفید ، وب سایت ، dapp و غیره را به ماندارین ، روسی ، اندونزیایی و ژاپنی ترجمه کرده ایم

Q3: لطفاً دلیل استفاده کاربران از Orchid را به ما بگویید. ارکیده چه مزایایی دارد?

A3: بنابراین با یک VPN معمولی کاری که انجام می دهید اعتماد به یک ارائه دهنده VPN با داده های شما است. این ارائه دهنده VPN امیدوارانه قابل اعتماد است ، اما هزاران ارائه دهنده VPN در سطح جهان وجود دارد ، بنابراین از کجا می دانید؟ با Orchid مشتری ترافیک را به چندین ارائه دهنده VPN ارسال می کند و ترافیک می تواند باشد "پرش" یا بین چندین ارائه دهنده VPN روت شده است. همچنین ، با Orchid ، هرکسی می تواند یک گره VPN را اجرا کند ، بنابراین شما می توانید یکی از آن ها را خودتان اجرا کنید یا برای دوستان خود تنظیم کنید. همچنین ، پروتکل VPN wireline ما جدید است و ترافیک ما بیشتر شبیه یک ترافیک ویدیویی مانند بزرگنمایی است تا یک پروتکل VPN معمولی. این مزایای قابل توجهی دارد. و سرانجام با Orchid می توانید یک برنامه یا الگوریتم رمزگذاری جدید را در گره های ارائه دهنده بارگذاری کنید و از آن استفاده کنید – بنابراین پروتکل ما سازگار است در اینجا برخی از تصاویر جدید برنامه ترجمه شده ما است.

Q4: بسیاری از VPN ها و برنامه های پیام رسانی موجود هستند و در بازار فعلی خوب کار می کنند ، چرا پلت فرم غیرمتمرکز VPN بهتر از متمرکز است؟ مزایای اضافی برنامه های غیرمتمرکز به جای متمرکز بودن چیست ?

A4: ایده های اساسی عبارتند از:

1. نمی توانید مطمئن باشید که می توانید به یک ارائه دهنده VPN اعتماد کنید. Orchid از چندین ارائه دهنده استفاده می کند و همچنین برای بهبود حریم خصوصی ترافیک بین آنها را پرش می کند.

2. هرکسی می تواند گره Orchid را اجرا کند و به یک ارائه دهنده تبدیل شود ، بنابراین این امکان را برای افراد فراهم می کند که شبکه های خود را ایجاد کنند.

3. با استفاده از OXT و طرح های قرارداد هوشمند خود ، ما می توانیم کارهای اضافی را با این شبکه انجام دهیم ، به عنوان مثال پرداخت هزینه محتوا ، اجرای کد و غیره.

بنابراین شبکه فقط مربوط به VPN نیست. چیزهای بیشتری در آنجا وجود دارد.

یکی از مهمترین مواردی که ما فهمیدیم این است که چگونه مقادیر پرداخت Ethereum را با سرعت شبکه شبکه داده کار کنیم. ما "نانوپرداختهای احتمالی" تراکنش های سریع را فعال می کند و همچنین امکان پرداخت به ارائه دهندگان را برای مواردی مانند پهنای باند (به عنوان مثال VPN یا شبکه Wi-Fi یا مش) ، ذخیره سازی ، پردازش یا محتوا فراهم می کند..

https://blog.orchid.com/introducing-nanopayments

Q5 when وقتی لیست OXT در OKEx قرار می گیرد چه احساسی دارید؟ مزایای طولانی مدت این اقدام برای آینده OXT چیست؟ یک پروژه باید عملکرد فوق العاده ای داشته باشد تا در یک رده بالا مانند OKEx فهرست شود ، پروژه شما چقدر خوب است?

A5: اول از همه ما هیجان زده ایم که با OKEx کار می کنیم – تیم فوق العاده و حرفه ای است. و ما همچنین از پیوستن به این انجمن و یادگیری از همه شما و دریافت بازخورد در مورد آنچه شما نیاز دارید و چگونه Orchid می تواند کمک کند هیجان زده هستیم. همانطور که قبلاً گفتم ، ما از افزایش پوشش جهانی خود هیجان زده هستیم. ما در ماه دسامبر راه اندازی شدیم و در Coinbase لیست شدیم ، اما ماه ها پس از آن تلاش کردیم بفهمیم که کدام تبادل بعدی انجام می شود ، یکی از مواردی که پوشش جهانی گسترده و یک بستر حرفه ای به ما ارائه می دهد. و سپس ما کار با OKEx را شروع کردیم و خوشحالیم که با آنها راه اندازی می کنیم. OKEx نه تنها یک تبادل نظر و جامعه عالی بلکه به بسیاری از مناطق جهان نیز پوشش می دهد به همین دلیل ما همچنین برنامه و وب سایت خود را به این زبانها ترجمه و تبلیغ کردیم تا از جوامع پشتیبانی کنیم – نه فقط برای تجارت بلکه برای امکان دادن به افراد برای دسترسی به برنامه ما.

این با وجود یک برنامه و شبکه ارائه دهنده مانند ما مهم است که فقط در صورت موجود بودن $ OXT دارای پوشش گسترده در بسیاری از بازارهای جغرافیایی است.

تا آنجا که به پروژه ما رسیده ، ما از روزهای اولیه فضای بلاکچین خوش شانس بوده ایم که یک تیم شگفت انگیز در Orchid و همچنین دوستان و طرفداران زیادی داشته باشیم. این افراد به ما کمک کرده اند تا به مکان خود برسیم و معتقدیم این تازه آغاز سفر ماست. هدف ما استفاده از شبکه ما برای اهداف مختلف در سطح جهانی است.

Q6: OXT با چند شریک کار می کند؟ آنها چه کسانی هستند?

A6: ما شرکای بسیاری داریم. از طرف شبکه ، ما با مشارکت با ارائه دهندگان قابل اعتماد و خصوصی VPN از جمله دسترسی به اینترنت خصوصی ، Boleh ، VPN Secure ، Tenta ، Liquid و دیگران راه اندازی شده ایم. ما همچنین با برخی از بزرگترین اسامی رمزنگاری مانند OKEX (!) ، Coinbase ، Ledger ، Bloq ، Bread Wallet و موارد دیگر کار می کنیم. با TG و وبلاگ و توییتر ما همراه باشید تا به زودی مشارکت های بیشتری انجام شود.

Q7: بازار رمزنگاری ها با پروژه های بلاکچین و نشانه ها شلوغ شده است ، این امر OXT را از سایر پروژه ها متفاوت می کند?

A7: من قبول دارم که پروژه های زیادی وجود دارد. این در چرخه نوآوری طبیعی است.

نمونه های دیگر این اتفاق ، حباب dotcom در اواخر دهه 90 بود ، و همین اتفاق در رسانه های اجتماعی ، تلفن همراه و غیره رخ داد. اعتقاد ما این است که تمرکز بر موارد استفاده واقعی و ارائه ارزش جامد در راه حل ها ، پروژه هایی مانند Orchid را قادر می سازد تا موفق شوند . ما همچنین در نحوه ایجاد تجارت و راه اندازی محصولات خود بسیار محتاط بوده ایم. و ما همچنین می توانیم از ایده ها و پروژه های جدید که با آنها توسعه می یابند و همکاری می کنند ، یاد بگیریم.

Q8 : آیا COVID-19 تاثیری در پروژه گذاشت؟?

A8: در صورت وجود ، بحران فعلی اهمیت خدمات VPN مانند Orchid را برجسته می کند. از آنجا که دولت ها به طور فزاینده ای به نظارت شهروندان روی می آورند ، در حالی که مردم در خانه بیش از هر زمان دیگری با استفاده از ارتباطات اینترنتی در خانه کار می کنند ، VPN بسیار مهم تر از قبل است. تیم ما از زمان آغاز کار ما از راه دور کار می کند ، بنابراین اقدامات فاصله اجتماعی عملکرد ما را تغییر نمی دهد به عنوان یک شرکت ما در حال ساختن حرکت هستیم ، با این لیست در OKEx یک نقطه عطف مهم در ایجاد ابزار حریم خصوصی ما برای همه است. همه ما بسیار نگران COVID 19 هستیم. ما در این مدت به تازگی برنامه خود را برای روزنامه نگاران فعال کرده ایم تا آنها را افزایش دهیم امنیت و حریم خصوصی و ما همچنین بیشتر تلاش خود را بر روی برنامه دسک تاپ برای ارائه Orchid به افراد در خانه متمرکز کرده ایم. امیدوارم در این مدت همه شما در سلامت و سلامت باشید.

س 9: آیا می توانید درباره معماری چند هاپ و اخلاق متن باز توضیح بیشتری دهید؟ چرا فراهم می کند "حریم خصوصی بی سابقه دیجیتال در یک زمینه غیر قابل اعتماد" در حالی که یکی از آن استفاده می کند?

A9: هنگامی که از VPN معمولی استفاده می کنید VPN قادر به ردیابی هر کاری است که انجام می دهید زیرا باعث ترافیک شما می شود. با این حال هنگام استفاده از multi hop گره های VPN چندگانه نمی توانند شما را به همان شیوه ردیابی کنند ، زیرا آدرس IP شما در هنگام هاپ مخفی شده است

رویکرد منبع باز از نظر ما در برنامه های امنیتی ضروری است و شما باید نگران باشید در هنگام استفاده از هر برنامه ای که منبع باز نیست. کد منبع باز ما را می توان در اینجا یافت: https://github.com/OrchidTechnologies/orchid

س 10: چرا نام پروژه خود را گذاشتید؟ "ارکیده"? آیا داستانی در پشت آن وجود دارد?

A10: نام Orchid در اوایل زندگی شرکت به ما آمد. ما چیزی را می خواهیم که نشان دهنده موارد بیشتری باشد "طبیعی" اینترنت ما فکر نمی کنیم که ردیابی ، تمرکز و غیره اینگونه باشد "طبیعی" و طراحی ما – از تصاویری که استفاده می کنیم تا کدی که می نویسیم نشان دهنده آن ehos است.

Q11: چگونه از نشانه های OXT استفاده می شود؟ مزایای دارندگان بلند مدت OXT چیست?

A11: ارز OXT برای تأمین انرژی شبکه استفاده می شود. کاربران با استفاده از OXT هزینه خدمات به گره های ارائه دهنده را پرداخت می کنند. علاوه بر این OXT در زمینه staking برای تبلیغ خدمات ارائه دهنده استفاده می شود – به عنوان مثال اگر یک ارائه دهنده پهنای باند زیادی داشته باشد با قرار دادن مقدار زیادی OXT و غیره این قابلیت را تبلیغ می کند..

Q12: آیا می توانید قسمت امنیتی اکوسیستم Orchid را بیشتر روشن کنید؟ ساختار ارکیده چقدر ایمن است؟ چه اقداماتی انجام شده است?

A12: ابتدا تیم ما کاملاً روی این موضوع متمرکز است. ما مدل های مختلف حمله نظری بازی ها را مدل سازی کرده ایم و همیشه درمورد آنچه شبکه Orchid از نظر حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد ، شفاف هستیم. ما همچنین چندین ممیزی امنیتی انجام داده ایم – به اعتقاد من نتایج را در وبلاگ های خود منتشر کردیم.

جلسه 2

Q1: بسیاری از استارت آپ های رمزنگاری ساخته شده توسط گروهی از تیم های با استعداد به دلیل مشکلات در جمع آوری کمک مالی فروش توکن یا سایر عوامل غیرقابل کنترل مانند بازار خرس که در نهایت منجر به شکست شد ، از بین می روند. ما تعجب می کنیم که چگونه OXT این نوع موانع را از بین می برد.

A1: با تشکر برای این سوال ما همیشه نگاه طولانی مدت به ساخت شرکت خود داشته ایم. ما یک تیم با استعداد در فن آوری داریم اما در عملیات و تجارت نیز یک تیم با استعداد داریم و این در تیم کوچک لاغر و رویکرد طولانی مدت ما به تجارت نشان داده می شود. بدون افشای امور مالی داخلی ، من می توانم اطمینان دهم که ما برای مدت طولانی در این کشور خواهیم بود و قصد داریم به طور جدی تمرکز خود را بر روی این پروژه ادامه دهیم.

Q2: اکثر VPN ها هنگام استفاده از آنها سرعت محدود می کنند! Orchid چگونه این مشکل را حل می کند?

A2: ما دوست داریم Orchid را آزمایش کنید و ببینید که چگونه مقایسه می شود! در حال حاضر ما آزمایش های سرعت را انجام داده ایم و می توانیم فیلم ها را حتی از طریق فایروال های ایالتی پخش کنیم.

Q3: هنگام گرفتن یک پروژه ، ما معمولاً نگران سرعت ، امنیت ، معاملات و پتانسیل توکن های آن هستیم! دیدگاه Orchid در مورد این عوامل چیست و چگونه کنار می آیید؟ آیا به روزرسانی های بعدی دارید که از ارائه آنها با ما هیجان زده شوید?

A3: من قبلا در مورد سرعت پرداخت صحبت کردم. طراحی پرداخت های نانویی ما مقیاس گذاری برای سرعت شبکه داده را امکان پذیر می کند – یعنی هر بسته شامل یک پرداخت است. من همچنین چند بار در مورد امنیت بحث کردم. امیدوارم که کمک کند. ما در اینجا چند ترفند داریم. ما از یک پروتکل شبکه VPN جدید مبتنی بر WebRTC استفاده می کنیم. مطمئناً هر چیزی که از یک گره VPN منفرد یا چندگانه استفاده کند ، تأخیر را اضافه می کند ، اما در آزمایشات ما قادر به پخش جریانی چت ویدیویی و ویدیویی بدون مشکل هستیم..

Q4: همانطور که می دانیم ، هر پروژه موفق چند داستان در پشت صحنه دارد ، داستان موفقیت OXT چیست؟ این چشم انداز وقتی برای اولین بار به عنوان یک ایده پدید آمد چیست؟ آیا نمونه های اولیه یا به روزرسانی های آینده OXT وجود دارد که بخواهید آنها را با ما نشان دهید / به اشتراک بگذارید?

A4: ما داستانهای زیادی داریم 🙂 آیا می توانم کل AMA را در مورد داستانهای Orchid و قبل از آن زمانی که من در Pantera بودم انجام دهم. تیم ما دوره های کاری بسیاری را پشت سر گذاشته است و ما باتجربه و توانایی تحمل این طوفان فعلی را نیز داریم. تا آنجا که در آینده قرار دارد ، بزرگترین مورد کوتاه مدت مشتری دسک تاپ ماست. اندکی پس از آن چیزهای جدید مهیج داریم و به زودی این موارد را با انجمن خود آزمایش خواهیم کرد. اساساً تسهیل پرداخت هزینه VPN برای مردم – بسیار آسان تر.

Q5: هدف توکن OXT چیست؟ چه نقشی در اکوسیستم شما دارد؟ سطح بلوغ محصول چقدر است?

A5: شبکه Orchid یک چارچوب پرداخت جدید ارائه می دهد که به ازای پرداخت بسته ترافیک امکان پذیر است. تأمین کنندگان گره با استفاده از پرداخت های خرد احتمالی پرداخت می شوند که در ازای دریافت Orchid Tokens توسط ارائه دهندگان Node پرداخت می شوند. انگیزه ای که برای تشویق اپراتورهای Node به کسب OXT به دلیل پهنای باند بیش از حدشان طراحی شده است. به نوبه خود ، کاربران می توانند از نشانه های OXT خود برای دسترسی به بازار پهنای باند غیرمتمرکز که در آن هر کسی می تواند کار کند و به یک Node تبدیل شود ، استفاده کند..

Q6: آیا می توانید برخی از ویژگی های برنامه Orchid را به ما بگویید?

A6: ارکیده در کلاس برای مدیریت داده های کاربر بهترین است. بیشتر VPN ها داده های کاربر را ثبت کرده و حتی می فروشند. برخلاف آن ارائه دهندگان ، Orchid در هنگام محافظت از کاربران به بالاترین استانداردها متعهد است و بنابراین داده های کاربر را وارد نمی کند یا جمع نمی کند.

ارکیده منبع باز است.

Orchid فقط یک VPN نیست ، بلکه یک شبکه خصوصی است. Orchid یک شبکه حریم خصوصی کامل است ، مکانی در بازار که بسیاری از ارائه دهندگان VPN برای فروش پهنای باند خود می آیند. هنگام پیوستن ، می توانید بین ارائه دهندگان یکی را انتخاب کنید ، بهترین VPN را برای وضعیت منحصر به فرد خود انتخاب کنید یا چندین VPN را به صورت سفارشی پیکربندی کنید. برای راه اندازی شبکه ، Orchid با چندین سرویس VPN با کیفیت بالا که از روز اول در شبکه کار می کنند همکاری کرد. PIA ، یکی از محبوب ترین VPN های منبع باز با میلیون ها کاربر ، نمونه ارائه دهنده ای است که می توانید در آن پیدا کنید ارکیده.

ارکیده در ازای پرداخت و معمولاً ارزان تر است. Orchid به کارت اعتباری نیاز ندارد. Orchid راهی کاملاً جدید برای کنترل حریم خصوصی کاربران فراهم می کند. اولین و تنها VPN که پیکربندی های چند هاپ را در چندین ارائه دهنده ارائه می دهد ، بنابراین هیچ ارائه دهنده ای نمی تواند به تصویر کامل فعالیت خود دسترسی داشته باشد. تفاوت بین انداختن یک سند حساس در سطل زباله و خرد کردن آن به قطعات کوچک را تصور کنید. چند هاپ به معنای این است که ترافیک شما از طریق دستگاه خرد کن عبور می کند ، بنابراین به احتمال زیاد هرگز قابل بازسازی نیست.

س 7: چرا سرویس VPN به رمز نیاز دارد?

A7: روشهای مختلفی وجود دارد که رمز OXT در شبکه Orchid برای کاربران فراهم می کند:

مشتری Orchid از طریق iOS ، Android ، Linux و Microsoft قابل دسترسی است. از پرداخت های خرد احتمالی برای اطمینان از امنیت شبکه و تصادفی سازی مشوق ها برای ارائه دهندگان گره Orchid (یعنی هر کسی که رایانه یا مجموعه ای از سرورها دارد) استفاده می شود. این بازار پهنای باند همتا به همتا از نشانه ها برای پرداخت پهنای باند اضافی و استفاده نشده به اپراتورهای Node استفاده می کند.

مشارکت کننده پهنای باند – هرکسی می تواند گره Orchid را اداره کند. یک گره مشتری Orchid را نصب می کند. دستگاهی را به عنوان گره (یا مجموعه ای از گره ها) متصل می کند و سپس می تواند نشانه ها را برای افزایش شانس پاداش در شبکه در معرض خطر قرار دهد. مشارکت کنندگان پهنای باند می توانند با استفاده از نشانه های Orchid (OXT) در ازای دریافت مدالیون ، که درخواست های ترافیک را اعطا می کنند ، شناسایی سمت غیرمتمرکز عرضه (به عنوان مثال احراز هویت) را فعال می کنند و مکانیزم های تشویقی امنیتی ذاتی شبکه را اضافه می کنند..

یک مصرف کننده پهنای باند- برای اولین بار کاربران می توانند هزینه های پرواز را برای یک اتصال اینترنتی امن و خصوصی پرداخت کنند. برای تأمین انرژی مشتری ، یک کاربر Orchid VPN را نصب می کند ، نشانه های Orchid را به کیف پول اضافه می کند و سپس می تواند از طریق یک مسیر انتخاب شده توسط کاربر به اینترنت دسترسی داشته باشد تا از اتصال ایمن در هر نقطه از جهان اطمینان حاصل کند. در پشت صحنه ، یک کاربر نشانه های Orchid (OXT) را پرداخت می کند ، سپس “بلیط” ادعا در آن استخر را دریافت می کند. ادعا کنید که از هر ده هزار نفر یک بلیط پرداخت می شود که هر بلیت یک پرداخت خرد معتبر است که نشانه های Orchid (OXT) را به همکاران پهنای باند در بازار پهنای باند P2P پرداخت می کند. کاربران فقط هزینه پهنای باند مصرفی خود را می پردازند.

Q8: آنچه انگیزه بنیانگذار Orchid است ?

A8: سوال جالب انگیزه من برای حل مشکلات دنیای واقعی است. من به شدت نگران حریم خصوصی و نظارت و سانسور در سطح جهان و حل مشکلات افرادی که در این زمینه دچار مشکل می شوند هستند. همچنین انگیزه گرفتن فرزندخواندگی و ساخت محصولات بسیار جالب است!

Q9: من فکر می کنم DeFi رابطه ما با پول ، سرمایه گذاری ، اعتبار و بدهی را تغییر می دهد. چه برنامه هایی برای پیشرفت ORCHID در فضای DeFi وجود دارد?

A9: خوب این به نظر خارج از موضوع است اما جالب است. DEFI فضای جالبی است. من فکر می کنم در حال حاضر رویکردهای مبتنی بر Ethereum ممکن است به زودی با برخی مسائل روبرو شوند اما خواهیم دید. من فکر می کنم برخی از راه حل های جدید زنجیره ای مانند وگا به حل این مسائل کمک می کند. برای Orchid ما می توانیم در بخش پاداش شرط بندی شرکت های ارائه دهنده خدمات OXT را برای تبلیغ خدمات خود در نظر بگیریم و سپس با ارائه خدمات OXT را بدست آوریم. مانند پهنای باند یا منابع دیگر Airbnb است. ما همچنین در حال کار بر روی یک تکنیک هستیم تا افراد بتوانند OXT را در برابر یک ارائه دهنده سهام شرط بندی کنند حتی اگر آنها گره ای را اجرا نمی کنند – در اصل تفویض سهام خود

Q10: ما فرض می کنیم که Orchid همیشه به دنبال شرکای برجسته است و کاربران به طور مداوم در حال رشد هستند. آیا راز این نرخ رشد را با ما در میان می گذارید?

A10: ما واقعاً سخت کار می کنیم! و ما یک تیم باورنکردنی داریم ، پرشور و متمرکز است ، به خصوص اکنون دوست دارم به همه این سالات پاسخ دهم. می توانید به من در orchid7 @ دسترسی پیدا کنید و گروه TG ما در ارکیده https://t.me/OrchidOfficial است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me