banner
banner

کارگزاران فارکس نیجریه

کارگزاران فارکس نیجریه

ما تعداد زیادی از کارگزاران فارکس در نیجریه را بررسی کرده ایم ، 5 کارگزار برتر وجود دارد که با دستورالعمل های کیفیت ما مطابقت دارند و ساکنان نیجریه را می پذیرند. موارد زیر را توصیه می کنیم:

کارگزاران فارکس نیجریه

بازارهای دریاسالار یکی از قابل اعتمادترین محیط های تجاری را که می توانید پیدا کنید فراهم می کند. این اعتماد نه تنها با مدتها فعالیت بعنوان یک کارگزار برتر فارکس ، تقریباً 20 سال ، بلکه در هنگام کنترل اعتماد و معامله گران توسط برخی از سازمانهای دقیق در امور مالی پشتیبانی می شود..

این کارگزار به این واقعیت افتخار می کند که توسط نهادهای محترم متعددی در سراسر جهان تنظیم می شود و بدون توجه به نوع دارایی که به دنبال تجارت هستند ، یک تجربه تجارت جامع را در اختیار بازرگانان قرار می دهد. همه اینها با پشتوانه برخی از بهترین سیستم عامل های تجارت در تجارت است.

این آیین نامه در Admiral Markets از CySEC در اروپا و ASIC در استرالیا وضع شده است. اینها بیشترین جستجوگرهای رده بندی درجه یک در جهان هستند و بنابراین ، وجود همه آنها در یک مکان نشان دهنده میزان جدیتی است که Admiral Markets از امنیت شما برخوردار است.

بررسی تفصیلی بازارهای دریاسالار ما را بخوانید

از Admiral Markets دیدن کنید

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. 79٪ حساب های سرمایه گذار خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر.

کارگزاران فارکس نیجریه

در سال 2016 تاسیس شد, Capital.com یکی از بزرگترین کارگزاران CFD است که از ساکنان نیجریه پشتیبانی می کند. این یک پلت فرم تجارت بین المللی با بیش از 788،000 مشتری ، بیش از 100 میلیون دلار سپرده و حجم معاملات 88 میلیارد دلار را تجربه کرده است. دفاتر آن در لندن ، جبل الطارق ، لیماسول و مینسک واقع شده است.

با هدف ایجاد جذابیت و دسترسی به دنیای سرمایه گذاری ها ، Capital.com یک پلتفرم مالی پیشرفته و در عین حال کاربرپسند ساخته است که هم برای متخصصان و هم برای تازه کاران مناسب است. از مطالب آموزشی و نمودارهای ساده تا طیف گسترده ای از شاخص های فنی پیشرفته و ابزارهای رسم – Capital.com نیازهای هر معامله گر را پوشش می دهد.

Capital.com که توسط برترین ناظران مالی جهان مجاز و تنظیم شده است ، محلی برای معاملات محبوب ترین و مایع ترین دارایی ها از جمله سهام ، شاخص ها ، فارکس ، کالاها و ارزهای رمزپایه است..

بررسی تفصیلی Capital.com ما را بخوانید

به سایت Capital.com مراجعه کنید

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. 72.6٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر.

معاملات با ابزارهای غیر قابل تحویل بدون نسخه یک فعالیت پرخطر است و می تواند نه تنها سود بلکه ضرر نیز به همراه داشته باشد. اندازه ضرر احتمالی محدود به اندازه سپرده است. سود گذشته تضمین کننده سود آینده نیست. برای درک خطرات قبل از شروع کار از خدمات آموزشی Capital.com استفاده کنید.

کارگزاران فارکس استرالیا

AvaTrade اولین توصیه ما برای ساکنان نیجریه است. دلیل این امر این است که آنها در چندین حوزه قضایی با شرایط سخت گزارشگری تنظیم می شوند. این شامل تنظیم مقررات در استرالیا توسط اوراق بهادار استرالیا می شود & کمیسیون سرمایه گذاری (مجوز # 406684) و در آفریقای جنوبی تنظیم می شود (Ava Capital Markets Pty توسط اداره رفتار مالی بخش آفریقای جنوبی تنظیم می شود (شماره FSCA 45984). آنها همچنین در اروپا تنظیم می شوند & ژاپن.

در حالی که آنها در سال 2006 در ایرلند تاسیس شدند ، از آن زمان رشد کرده و به یکی از برترین کارگزاران فارکس در جهان تبدیل شده اند.

کمترین میزان سپرده گذاری با حداقل 100 دلار در اکثر انواع حساب های موجود ، همراه با مقررات قابل احترام از تعدادی از ارگان های مختلف در سراسر جهان ، AvaTrade را به گزینه ای محبوب برای تجار جدید و باتجربه استرالیا تبدیل کرده است.

این کارگزار طیف گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت ارائه می دهد که شامل بیش از 60 جفت ارز و بازارهای دیگر برای تجارت سهام ، ETF ، رمزنگاری و غیره است. کاربران AvaTrade همچنین می توانند از طیف گسترده ای از محتوای آموزشی با مطالب بصیرت متناسب با تمام سطح معامله گران بهره مند شوند.

بررسی دقیق AvaTrade ما را بخوانید

بازدید آواتجارت

هشدار: تجارت فارکس / CFD & گزینه های حاشیه ای سطح بالایی از خطر را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید.

کارگزاران فارکس استرالیا

XM در دوره ای که سپری شده است ، آنها موفق شده اند به یکی از نامهای فوری قابل شناسایی در تجارت فارکس تبدیل شوند و همچنین کارگزاران فارکس در رتبه برتر جهانی هستند. این تنها به دلیل انطباق عالی نظارتی آنها در سراسر جهان نیست ، بلکه توسط CySEC و ASIC و همچنین دو تنظیم کننده سطح بالا تنظیم می شود.

این کارگزار نیازهای بازار فارکس را در بیش از 196 کشور جهان تأمین می کند. این امر آنها را به یکی از در دسترس ترین واسطه های موجود در صنعت برای تمام سطوح تاجران تبدیل می کند. این را با یک بخش آموزش استثنایی و دارایی های متنوع برای تجارت در آن قرار دهید ، و یک ترکیب برنده با XM خواهید داشت.

بررسی دقیق XM ما را بخوانید

از XM دیدن کنید

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام نیز با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد..

کارگزاران فارکس استرالیا

FX M در سال 2011 در اروپا تاسیس شد. دفتر مرکزی آنها در حال حاضر در قبرس است اما در معاملات فارکس و بسیاری از دارایی های دیگر خدمات را به بازرگانان سراسر جهان از جمله تمام مناطق نیجریه ارائه می دهند. آنها به سرعت به یکی از برترین کارگزاران فارکس در کل بخش تبدیل شده اند.

حداقل سپرده FXTM بسته به نوع حساب شما از 10 دلار فقط شروع می شود. این بدان معناست که تجارت از طریق FXTM برای همه سطح معامله گران در دسترس است. به این موارد اضافه شده ، آنها یک کارگزار بسیار خوب تنظیم شده با پشتیبانی از چندین نهاد محترم از جمله CySEC در اروپا و FCA در انگلستان هستند.

این آیین نامه قابل اعتماد ، محدوده رقابتی هزینه های تجاری و در دسترس بودن بیش از 250 دارایی برای تجارت ، همچنان FXTM را به گزینه ای محبوب برای نیجریه تبدیل می کند..

بررسی دقیق FXTM ما را بخوانید

از FXTM دیدن کنید

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد. عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست.

مقررات فارکس نیجریه?

نیجریه یکی از معدود کشورها در جهان است که در حال حاضر هیچ نوع قانونی برای تجارت ارز ندارد.

این بدان معناست که قبل از ثبت نام برای هر کارگزار ، باید احتیاط بیشتری انجام شود. هنگام مراجعه به یک کارگزار مطمئن شوید که آنها دارای مجوز در حوزه های قضایی مانند:

  • استرالیا (ASIC)
  • کانادا (IIROC)
  • قبرس (CySEC)
  • سنگاپور (MAS)
  • آفریقای جنوبی (FSCA)
  • انگلیس (FCA)

در حالی که سازمان های فوق از بودجه مشتریان در نیجریه محافظت نمی کنند ، اما همین واقعیت که یک کارگزار توسط هر یک از این سازمان ها تنظیم می شود ، حداقل استاندارد کیفیت را تضمین می کند.

آیا این کارگزاران مشتریانی از همه ایالت ها را می پذیرند?

در حالی که بسیاری از کارگزاران فارکس را در این وب سایت نشان می دهیم ، در حال حاضر فقط کارگزارانی که در این صفحه قرار دارند مشتریانی را از نیجریه می پذیرند. هیچ محدودیت منطقه ای برای ایالات متحده یا سرزمین های نیجریه وجود ندارد.

آنها در حال حاضر ساکنان هر 36 ایالت را از جمله پذیرش می کنند.

آیا می توانم با پشتیبانی مشتری تماس بگیرم?

ما کارگزار فارکس را در نیجریه پیشنهاد می دهیم که پشتیبانی 24/7 از تمام نیجریه را ارائه می دهد. در بیشتر موارد ممکن است از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ زنده استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me