banner
banner

OKEx Earn: از دارایی های رمزنگاری شده خود برای کسب درآمد منفعل در OKEx استفاده کنید

مروری بر درآمد ارزهای رمزپایه با استفاده از OKEx Earn

OKEx روش های مختلفی را برای کاربران برای شروع به دست آوردن ارزهای رمزپایه فراهم می کند ، چه با استفاده از پیشنهاد رایگان بیت کوین و چه با استفاده از خدماتی مانند استخرهای OKEx و وام های OKEx. با این حال ، در حالی که تازه واردان به دنبال درآمد منفعلانه در فضای رمزنگاری به دنبال رونق مالی غیرمتمرکز هستند ، OKEx Earn به عنوان یک مکان یک مرحله ای برای همه گزینه های درآمد موجود در بستر OKEx خدمت می کند.

OKEx Earn در حال حاضر شش روش برای کسب درآمد منفعل با ارزهای رمزپایه شده به کاربران ارائه می دهد:

 • استخراج نقدینگی با نشانه های DeFi
 • پس انداز
 • سپرده های مدت دار
 • گیر کردن
 • وامهای C2C
 • درآمد DA با MakerDAO

این راهنما شما را در بین هرکدام از این محصولات و نحوه شروع استفاده از آنها راهنمایی می کند.

Contents

مرحله 1: به قسمت Earn بروید

به صفحه اصلی OKEx بروید و به آن بروید دارایی، مالیه، سرمایه گذاری در منوی بالا کلیک کنید و بدست آوردن برای دسترسی به بخش OKEx Earn.

مرحله 2: دارایی های دیجیتال خود را مشخص کنید

در صفحه OKEx Earn ، گزینه را انتخاب کنید بدست آوردن برگه را انتخاب کنید و ارز رمزنگاری شده خود را انتخاب کنید و سپس مبلغی را که می خواهید متعهد شوید از آن درآمد غیرفعال دریافت کنید ، انتخاب کنید.

دارایی رمزنگاری خود را مشخص کنید

همچنین می توانید بازار برگه برای مشاهده رمزهای پشتیبانی شده و بازده آنها در خدمات مختلف ، مانند پس انداز ، سهام و وام.

بازار رمزنگاری

در این آموزش ، ابتدا مراحل کسب درآمد منفعل از طریق استخراج نقدینگی را در پروتکل های DeFi بررسی خواهیم کرد..

استخراج نقدینگی با نشانه های DeFi

رونق DeFi و نیاز آن به نقدینگی راه های جدیدی برای ایجاد درآمد منفعلانه به فعالان بازار ارائه کرده است. اکنون کاربران می توانند دارایی های دیجیتالی خود را به پروتکل های مختلف متعهد شوند و علائم بهره و یا پاداش کسب کنند.

OKEx ابتکار عمل را برای افزودن محصولات DeFi بیشمار به بخش Earn به منظور تسهیل کاربران و کاهش موانع ورود برای افرادی که در این فرصت رشد در حال کسب درآمد هستند ، آغاز کرده است..

با Compound رمزنگاری کنید

کامپاند ، یکی از پروتکل های اصلی وام غیرمتمرکز ، پس از انتشار رمز حكمرانی خود ، COMP ، محبوبیت گسترده ای در جامعه DeFi پیدا كرده است. انتشار COMP منجر به استخراج گسترده نقدینگی در فضای DeFi شد ، جایی که کشاورزان با تهیه رمزگذاری خود به پروتکل Compound سعی در کسب COMP داشتند..

برای پشتیبانی از اکوسیستم کامپوند ، کاربران OKEx می توانند رمزهای زیر را برای کسب درآمد منفعل رمزنگاری واریز کنند:

 • رمز توجه اساسی (BAT)
 • DAI
 • اتر (ETH)
 • USDC
 • اتصال به اینترنت (USDT)
 • 0x (ZRX)

در این آموزش مشترک مشترک درآمدزایی USDT و COMP با کامپوند هستیم.

مرحله 1: مشترک شوید تا USDT را با کامپاند بدست آورید

انتخاب کنید USDT به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش برای آوردن دوره سپرده ، نرخ خالص و بازده تخمینی روزانه برای کسب USDT با ترکیب. نرخ خالص با استفاده از سود اشتراک و بازده سهام محاسبه می شود. کلیک اشتراک در اگر می خواهید ادامه دهید.

مرحله 2: USDT خود را به پروتکل Compound ارائه دهید

مقدار USDT را که می خواهید به پروتکل مرکب ارائه دهید وارد کنید. حداقل مبلغ اشتراک USDT 50 است. اگر می خواهید با همه موجودی موجود در Comound مشترک شوید ، می توانید کلیک کنید حداکثر. کلیک ادامه هید برای ادامه.

جزئیات معامله ، از جمله بازده تخمینی و نرخ برآورد جایزه را تأیید کنید. شما باید این واقعیت را تصدیق کنید که بازده برآورد شده بازده واقعی را نشان نمی دهد و در هر زمان دسترسی رایگان به دارایی های خود دارید. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

با کلیک بر روی ، می توانید USDT خود را در هر زمان برداشت کنید نماد سند زیر "عمل" و سپس کلیک کنید از گرو در اوردن برای ادامه.

با Uniswap رمزنگاری کنید

Uniswap یک پروتکل غیرمتمرکز برای تأمین نقدینگی خودکار در Ethereum است. اخیراً ، Uniswap رمز حاکمیت خود ، UNI را منتشر کرد.

برای تسهیل مشارکت کاربران در Uniswap ، ما یک محصول با سپرده انعطاف پذیر را برای پروژه در OKEx Earn راه اندازی کرده ایم. این محصول بودجه کاربر را برای قرارداد هوشمند Uniswap جمع می کند و هزینه بنزین را بین همه شرکت کنندگان تقسیم می کند.

کاربران می توانند با به دست آوردن هر یک از جفت های معاملات دارایی دیجیتال زیر ، علائم UNI را شروع کنند:

 • USDT – ETH
 • USDC – ETH
 • DAI – ETH
 • WBTC – ETH

در این آموزش ، ما از طریق USDT – ETH مشترک می شویم تا رمزهای UNI را بدست آورید. این بدان معناست که برای بدست آوردن UNI باید USDT و ETH را به پروتکل Uniswap ارائه دهیم. با این حال ، هیچ علاقه ای به ارزهای دیجیتالی عرضه شده واقعی کسب نمی شود.

مرحله 1: مشترک شوید تا UNI را با Uniswap بدست آورید

انتخاب کنید USDT به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش برای آوردن دوره واریز ، نرخ APY و برآورد بازده روزانه برای کسب UNI با Uniswap. کلیک اشتراک در اگر می خواهید ادامه دهید.

مرحله 2: شرایط اشتراک UNI را بخوانید

تاجران مشترک در Uniswap باید خطرات موجود را درک کرده و تأیید کنند و این تنها پس از کلیک کردن است من میفهمم آیا می توانید UNI را با Uniswap در OKEx بدست آورید ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

مرحله 3: USDT و ETH خود را به پروتکل Uniswap عرضه کنید

مقدار USDT و ETH را که می خواهید به پروتکل Uniswap ارائه دهید وارد کنید. اگر می خواهید با تمام موجودی خود در Uniswap مشترک شوید ، می توانید کلیک کنید حداکثر. پیام هشدار را در بالا و Q بخوانید&A در پایین برای پاسخ به هر سوالی که دارید. کلیک کنید ادامه هید برای آماده شدن ادامه دهید.

مرحله 4: جزئیات معامله را تأیید کنید

جزئیات معامله ، از جمله تخمین هزینه بازگشت و خدمات را تأیید کنید. شما باید این واقعیت را تصدیق کنید که بازده برآورد شده بازده واقعی را نشان نمی دهد و در هر زمان دسترسی رایگان به دارایی های خود دارید. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مرحله 5: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

با کلیک بر روی ، می توانید USDT و ETH خود را در هر زمان برداشت کنید نماد سند زیر "عمل" و کلیک کردن لغو برای ادامه.

با Curve رمزنگاری کنید

ظهور سازندگان خودکار بازار مانند Curve مورد توجه بسیاری از جامعه DeFi قرار گرفته است. Curve یک AMM غیرمتمرکز است که برای تسهیل معاملات با ثبات با لغزش کم طراحی شده است. در حالی که حجم معاملات منحنی به دنبال صدور رمز مدیریت CRV افزایش یافت ، هزینه بالای گاز برای استفاده از منحنی مانعی برای تصویب آن بوده است.

برای تسهیل مشارکت کاربر در Curve ، ما یک محصول سپرده انعطاف پذیر را برای پروژه در OKEx Earn راه اندازی کرده ایم. این محصول بودجه کاربر را برای قرارداد هوشمند Curve جمع می کند و هزینه بنزین را بین همه شرکت کنندگان تقسیم می کند.

کاربران می توانند با در اختیار قرار دادن هر یک از دارایی های دیجیتالی پشتیبانی شده زیر ، سود و توکن CRV را بدست آورند:

 • USDC
 • USDT
 • DAI
 • USD واقعی (TUSD)

در این آموزش ، ما از طریق USDT مشترک می شویم تا علائم بهره و CRV را کسب کنیم.

مرحله 1: مشترک شوید تا CRV را با Curve بدست آورید

انتخاب کنید USDT به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش برای آوردن دوره سپرده ، نرخ خالص و بازده تخمینی روزانه برای کسب USDT با منحنی. مقدار نرخ خالص با استفاده از سود اشتراك و بازده سهام محاسبه می شود و ثابت نیست. کلیک اشتراک در اگر می خواهید ادامه دهید.

مرحله 2: USDT خود را به پروتکل Curve عرضه کنید

مقدار USDT را که می خواهید به پروتکل منحنی عرضه کنید وارد کنید. حداقل مبلغ اشتراک USDT 50 است. اگر می خواهید با تمام موجودی موجود در Curve مشترک شوید ، می توانید کلیک کنید حداکثر. Q را بخوانید&در پایین برای پاسخ به هر سوالی که دارید ، کلیک کنید و کلیک کنید ادامه هید برای آماده شدن ادامه دهید.

جزئیات معامله ، از جمله تخمین هزینه بازگشت و خدمات را تأیید کنید. شما باید این واقعیت را تصدیق کنید که بازده برآورد شده بازده واقعی را نشان نمی دهد و در هر زمان دسترسی رایگان به دارایی های خود دارید. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

با کلیک بر روی ، می توانید USDT خود را در هر زمان برداشت کنید نماد سند زیر "عمل" و کلیک کردن از گرو در اوردن برای ادامه.

با YFI رمزنگاری کنید

Yearn.finance یک جمع کننده وام غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد ارائه دهندگان وام های DeFi ، مانند Compound و Aave را انتخاب کنند. آندره کرونژ ، خالق این پروتکل ، از انتشار رمز مدیریت خود ، YFI ، در 17 ژوئیه خبر داد.

برای حمایت از مشارکت کاربران در YFI ، ما یک محصول سپرده انعطاف پذیر برای پروژه در OKEx Earn راه اندازی کرده ایم. عملکرد محصول مانند سپرده منحنی توضیح داده شده در بالا ، با پشتیبانی از نشانه های زیر است:

 • USDT
 • DAI
 • USDC

با YFII رمزنگاری کنید

به دنبال هیاهوی استخراج نقدینگی که در ژوئن توسط کمپاند انجام شد ، کشاورزان تولیدکننده توجه خود را به YFII معطوف کردند. YFII یک پلت فرم DeFi است که هدف آن تولید محصولات با تأمین نقدینگی جمع شده ، معاملات اهرمی ، ساخت بازاریابی خودکار و موارد دیگر است..

برای حمایت از مشارکت کاربر در YFII ، ما یک محصول سپرده انعطاف پذیر برای پروژه در OKEx Earn راه اندازی کرده ایم. عملکرد محصول مانند سپرده منحنی توضیح داده شده در بالا ، با پشتیبانی از نشانه های زیر است:

 • USDT
 • DAI

OKEx قصد دارد پشتیبانی از DeFi را ادامه دهد

جدا از معرفی محصولات جدید برای کامپوند ، منحنی و YFII ، OKEx به پشتیبانی از فضای DeFi ادامه خواهد داد و محصولات بیشتری در آینده عرضه خواهد شد. کاربران OKEx علاقه مند به ابتکار DeFi باید شرایط خدمات Earn DeFi ما را بخوانند.

پس انداز

محصول پس انداز کاربران OKEx را قادر می سازد تا با واریز دارایی های دیجیتالی خود بر روی سیستم عامل سود کسب کنند. دارایی های سپرده شده به عنوان وام های حاشیه ای به تاجران قرض داده می شود و سپس OKEx درآمد بهره را به کاربران جمع آوری و توزیع می کند.

درآمد سود روزانه ، از روز دوم سپرده گذاری آغاز می شود و حداقل مبلغ یا دوره ای برای سپرده وجود ندارد. کاربران می توانند مراحل زیر را برای شروع با پس انداز دنبال کنند.

مرحله 1: مشترک پس انداز شوید

در این مثال ، ما 5 USDT به حساب پس انداز خود واریز خواهیم کرد. برای شروع ، باید به قسمت OKEx Earn بروید (همانطور که در بالا ذکر شد) و روی آن کلیک کنید بدست آوردن زبانه.

اکنون گزینه های مختلفی را که در دسترس شما قرار دارد خواهید دید و یکی از آنها گزینه های موجود است "پس انداز."

بسته به دارایی دیجیتال انتخابی و مبلغی که می خواهید تعهد کنید ، ارقام نرخ (APY) و بازده برآورد شده در روز را مشاهده خواهید کرد. کلیک اشتراک در اگر می خواهید ادامه دهید.

مرحله 2: جزئیات معامله را وارد کرده و تأیید کنید

اکنون ، شما باید میزان اشتراک و دوره واریز خود را تأیید کنید. کلیک ادامه هید بعد از وارد کردن جزئیات.

اکنون یک قرارداد کاربر پس انداز خواهید دید ، آن را بخوانید و اگر با آن موافقت کردید ، کلیک کنید ادامه هید برای ادامه.

جزئیات معامله را یک بار دیگر مرور کرده و کلیک کنید اشتراک در برای تایید.

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

در هر زمان می توانید دارایی را در حساب پس انداز خود برداشت کنید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، می توانید بر روی کلیک کنید نماد سند زیر "عمل." اکنون کلیک کنید انتقال وجوه و مبلغ برداشت را برای ادامه وارد کنید.

سپرده مدت دار

سپرده مدت دار به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده ای را که از آن بازده می گیرند با نرخ بهره توافق شده سپرده گذاری کنند. در مقایسه با پس انداز ، کاربران باید مدت زمان سپرده مدت دار را انتخاب کنند و نمی توانند ارزهای رمزپایه را در آن دوره بدون پرداخت هزینه برداشت کنند.

در این مثال ، ما 10 EOS را به مدت 30 روز واریز می کنیم.

مرحله 1: مشترک سپرده مدت دار شوید

در مرحله اول ، انتخاب کنید EOS به عنوان ارز رمزنگاری شده تحت "بدست آوردن" بخش و رفتن به "سپرده مدت دار" جعبه را باز کرده و با کلیک روی منوی کشویی را باز کنید لیست کامل برای مشاهده تمام دوره های موجود برای سپرده مدت دار با نرخ بازده مربوطه. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مشترک شدن در سپرده مدت دار

مرحله 2: جزئیات سپرده مدت دار را وارد کرده و تأیید کنید

مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و یک دوره سپرده مدت دار برای اشتراک انتخاب کنید. برای EOS ، حداقل مبلغ اشتراک 10 EOS است.

اگر می خواهید با تمام مانده موجود در سپرده مدت اشتراک کنید ، می توانید روی آن کلیک کنید حداکثر. کلیک ادامه هید برای ادامه.

جزئیات معامله را از جمله دوره واریز مجدداً تأیید کنید و این واقعیت را تأیید کنید که بازده تخمین زده شده بازده واقعی را نشان نمی دهد. کلیک اشتراک در برای ادامه.

سپرده مدت دار تأیید شده - EOS

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

اگر می خواهید ارزهای رمزپایه را در دوره سپرده مدت دار برداشت کنید ، می توانید بر روی کلیک کنید نماد سند زیر "عمل" و کلیک کنید خاتمه دادن برای ادامه. با این حال ، توجه داشته باشید که برای پایان زودرس سپرده مدت دار ، هزینه جریمه اعمال می شود.

گیر کردن

Staking یک روش محبوب برای کسب درآمد منفعلانه در فضای ارزهای رمزپایه است. با قرار دادن ارزهای رمزنگاری شده شما ، کاربران ممکن است در اعتبار سنجی بلوک – مشابه کاری که ماینرها برای بیت کوین انجام می دهند – در یک بلاکچین اثبات سهام شرکت کنند و درصد مشخصی را به عنوان پاداش کسب کنند..

کاربران می توانند از طریق سهام با استفاده از OKEx Earn یا OKEx Pool ارزهای رمزنگاری شده کسب کنند. در این آموزش ، ما شما را در مراحل جمع آوری در OKEx Earn راهنمایی خواهیم کرد.

مرحله 1: مشترک شدن در staking شوید

ما در این مثال از v.systems برای staking استفاده خواهیم کرد. انتخاب کنید VSYS به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش و رفتن به "گیر کردن" برای مشاهده گزینه های موجود برای VSYS. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مرحله 2: جزئیات staking را وارد کرده و تأیید کنید

مقدار VSYS مورد نظر را وارد کنید. برای VSYS ، حداقل مبلغ اشتراک 100 VSYS است. اگر می خواهید با تمام موجودی مشترک مشترک شوید ، می توانید بر روی آن کلیک کنید حداکثر. کلیک ادامه هید برای ادامه.

جزئیات معامله مانند مقدار استفاده شده برای سهام را تأیید کنید و این واقعیت را تأیید کنید که توافق نامه کاربر کاربر را خوانده اید و بازده برآورد شده بازده واقعی را نشان نمی دهد. کلیک اشتراک در برای ادامه.

VSYS - تایید Staking

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

با کلیک بر روی رمزنگاری های ذخیره شده خود می توانید در هر زمان که بخواهید خارج شوید نماد سند زیر "عمل" و سپس با کلیک بر روی از گرو در اوردن. لطفاً توجه داشته باشید که پردازش انتقال رمزگذاری یا بهره سود حاصل از آن تا یک روز طول می کشد.

وام C2C

وام OKEx C2C با انعطاف پذیری در انتخاب مبالغ سرمایه گذاری ، تاریخ بازخرید ، مدت زمان بارگیری و غیره ، یک بازار آزاد برای وام گیرندگان و سرمایه گذاران برای دادن یا گرفتن وام است. در مقایسه با سپرده مدت دار ، وام C2C گزینه های بیشتری به کاربران می دهد.

با استفاده از OKEx Earn ، USDT تنها ارز رمزنگاری شده برای وام های C2C است.

مرحله 1: مشترک وام C2C شوید

انتخاب کنید USDT به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش و رفتن به "وام های C2C" برای کلیک بر روی لیست کامل برای مشاهده تمام دوره های موجود با نرخ بازده مربوطه. کلیک اشتراک در برای ادامه.

وام C2C

مرحله 2: پیشنهاد وام را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید

شما می توانید تمام پیشنهادات وام موجود را با نرخ های مختلف بازده ، دوره های وام ، حداقل و حداکثر سرمایه گذاری و غیره مشاهده کنید. در مثال ما ، پیشنهاد وام را برای 50 USDT انتخاب می کنیم ، با نرخ بازده 8.03٪ APY برای یک دوره 90 روز کلیک سرمایه گذاری برای ادامه.

مرحله 3: مقدار اشتراک را وارد کنید

برای وام USDT C2C در مثال ما ، حداقل مبلغ اشتراک 50 USDT و حداکثر مبلغ 500 USDT است. تحت "مبلغ اشتراک" برگه ، می توانید مبلغ اشتراک را چند برابر 50 (مثلاً 100 USDT ، 150 USDT و غیره) وارد کنید.

مرحله 4: بخش کنترل خطر را بخوانید

قبل از اقدام به شروع وام C2C ، توصیه می شود جزئیات زیر را بخوانید کنترل خطر زبانه در این بخش سه اطلاعات مهم وجود دارد ، یعنی دارایی های متعهد ، وام به ارزش و نرخ بهره دیررس.

"دارایی متعهد" به وثیقه ای که یک وام دهنده در ازای وجوه وام در اختیار دارد مراجعه کنید. ارزش وثیقه به مقدار دارایی های جمع شده برای تأمین وام گفته می شود. هنگامی که ارزش وثیقه به زیر سطح هشدار می رسد ، وام گیرنده یادآوری برای افزایش مبلغ وثیقه دریافت می کند. اگر ارزش وثیقه به زیر سطح تصفیه سقوط کند و وام گیرنده نتواند مبلغ وثیقه را بازیابی کند ، موقعیت وام بسته می شود تا اصل سرمایه ، سود و سود جریمه معوقه به سرمایه گذار بازپرداخت شود. به این ترتیب ، سرمایه گذاران حتی در صورت تصفیه قادر به جمع آوری اصل پول خود خواهند بود.

"وام به ارزش" نسبت وام به ارزش دارایی خریداری شده است – نسبت LTV بالا به معنای خطرپذیرتر گرفتن وام است. سطح اولیه به درصدی از مبلغ وام اشاره دارد که باید از طریق پول خود شما تأمین شود. سطح تماس حاشیه در اینجا به حداقل مقدار USDT اشاره دارد که باید در حساب حاشیه شما حفظ شود. اگر LTV به سطح تصفیه برسد ، موقعیت وام بسته می شود.

"نرخ بهره دیررس" به نرخ مجازات پرداخت دیررس سود اشاره دارد.

بعد از اینکه خطرات مربوط به وام های C2C را تأیید کردید ، کلیک کنید ادامه هید برای ادامه.

جزئیات وام C2C خود را بار دیگر تأیید کرده و کلیک کنید اشتراک در برای ادامه.

مرحله 5: مانده وام را مرور کنید

برای بررسی مانده وام خود ، به اینجا بروید دارایی های من با استفاده از کشویی "دارایی های" منو از نوار پیمایش بالا. حالا گزینه را انتخاب کنید دارایی های برگه و رفتن به وام برای بررسی موجودی وام خود در USDT.

می توانید ببینید که مقدار وام USDT در "سرمایه گذاری" ستون.

با MakerDAO DAI را بدست آورید

OKEx Earn به کاربران این امکان را می دهد تا برای به دست آوردن سود ، DAI خود را در MakerDAO شرط بندی کنند. حداقل مقدار شرط بندی 1 DAI است.

مرحله 1: برای به دست آوردن DAI اضافی مشترک شوید

انتخاب کنید DAI Stablecoin به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش برای آوردن دوره سپرده ، نرخ بازده (APY) و بازده تخمینی روزانه. کلیک اشتراک در اگر می خواهید ادامه دهید.

مرحله 2: جزئیات معامله را وارد کرده و تأیید کنید

مقدار DAI برای سهام را وارد کنید. اگر می خواهید با تمام موجودی مشترک مشترک شوید ، می توانید بر روی کلیک کنید حداکثر. کلیک ادامه هید برای ادامه.

جزئیات معامله ، مانند مقدار استفاده شده برای سهام را تأیید کنید و این واقعیت را تأیید کنید که بازده تخمین زده شده بازده واقعی را نشان نمی دهد. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

معامله انجام شده را در زیر بررسی کنید "دارایی های من" در پایین بخش OKEx Earn کلیک کنید.

با کلیک بر روی ، می توانید DAI ذخیره شده خود را هر زمان خواستید برداشت کنید نماد سند زیر "عمل" و سپس کلیک کنید از گرو در اوردن برای ادامه.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me