banner
banner

محرمانه پالم بیچ: گروه تحقیقات بازار رمزنگاری

بررسی محرمانه Palm Beach

Palm Beach Confidential شرکتی است که خدمات ارز رمزنگاری شده را در قالب توصیه هایی به مصرف کنندگان ارائه می دهد. این توصیه ها را می توان از طریق شرکت در سرویس آنلاین یافت. در Master The Crypto ، ما در تجزیه و تحلیل معاملات و سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه تخصص داریم و گروه تحقیقاتی محرمانه Palm Beach به رهبری Teeka Tiwari یکی از پیشروترین خبرنامه های رمزنگاری است که نگاهی دوباره به آن می اندازد..

محرمانه پالم بیچ چیست?

محرمانه پالم بیچ چیست

صنعت ارزهای رمزنگاری شده پر از کلاهبرداری و اصطلاحات اصطلاح سخت قابل درک است. با این حال ، امروزه خدمات بسیاری به صورت آنلاین وجود دارد که می تواند به شفاف سازی این بخش کمی بیشتر کمک کند. یکی از این برنامه ها Palm Beach Confidential است که یک سرویس ارز رمزنگاری شده است که دارایی های رمزنگاری مختلف را پیشنهاد می کند. طبق این وب سایت ، اکثر ارزهای رمزپایه ای که آنها توصیه می کنند زیر 1 میلیارد دلار سقف بازار دارند.

کل خدمات محرمانه Palm Beach و این شرکت اساساً توسط Teeka Tiwari اداره می شود.

درباره Teeka Tiwari

درباره Teeka Tiwari

نام Teeka Tiwari مدتی است با دنیای مالی درگیر است. او حتی بعنوان یکی از بهترین تحلیلگران رمزنگاری در جهان ستایش شده است ، اما نقش او در این شرکت به عنوان سردبیر سرویس گل سرسبد از Palm Beach Research Group – The Palm Beach Letter است. با این حال ، کار او در تمام محصولات موجود در Palm Beach Group یافت می شود.

تیواری در اصل در 16 سالگی وارد ایالات متحده شد و دو سال بعد به عنوان جوانترین کارمند در Lehman Brothers موقعیت خود را بدست آورد. در سن 20 سالگی ، او خود را به عنوان جوانترین معاون رئیس جمهور در شیرسون لمان تثبیت کرد. در حالی که او در بحران آسیا در سال 1998 توانست ثروت کمی کسب کند ، حرص و آز او بهترین نتیجه را از او گرفت و نتیجه آن همه چیزهایی بود که بدست آورده بود. با این حال ، او ظرف مدت دو سال ثروت خود را دوباره ساخت و سرانجام یک صندوق پرچین راه اندازی کرد.

تیواری با درک جدید خود از ریسک در بازار ، مدیریت ریسک در محصولات خود را در اولویت قرار داد. مشاوره ای که او امروزه به مصرف کنندگان می دهد ، بر راه های ایمن برای افزایش بودجه تمرکز دارد. او برای کار در برنامه ها و کانالهای مهم خبری از جمله نمایش روزانه با جان استوارت ، شبانه ABC و CNBC ، و دیگران ، برجسته شده است..

توصیه های تیواری به مصرف کنندگان شامل استراتژی ای است که وی آن را “سرمایه گذاری نامتقارن” می نامد. این نوع سرمایه گذاری ، همانطور که تیواری آن را توصیف می کند ، به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که فقط مقدار کمی پول برای تأمین سودهای کلان استفاده کنند و او از این روش برای توسعه نمونه کارهای رمزنگاری عظیم خود استفاده کرده است..

خرید محرمانه پالم بیچ

نحوه کار محرمانه پالم بیچ

هزینه کل یک سال دسترسی به محرمانه پالم بیچ 5000 دلار است که این مبلغ برای اشتراکی است که هزینه آن تا زمان لغو سالانه ادامه خواهد داشت. با این حال ، مصرف کنندگانی که دریافتند این محصول متناسب با نیازهای آنها نیست ، می توانند در هر بازه زمانی 12 ماهه برای استرداد کامل از دسترسی خود صرف نظر کنند.

هنگامی که مصرف کنندگان اشتراک خود را سفارش می دهند ، مقدار قابل توجهی است. به سفارش خود ، مصرف کنندگان در حدود پنجشنبه سوم هر ماه نسخه جدیدی از Palm Beach Confidential را دریافت می کنند و ایده هایی را ارائه می دهند که ممکن است به عضو کمک کند 1000٪ یا بیشتر از سرمایه خود استفاده کند. همچنین اعضا هر هفته در میان به روز می شوند تا اطلاعات بیشتری در مورد سکه های فعلی موجود در اوراق بهادار هر سرمایه گذار کسب کنند. با این حال ، مشکلات واقعی Palm Beach Confidential تنها بخشی از کل بسته دیجیتالی است که مصرف کنندگان دریافت می کنند.

اعضا همچنین به موارد زیر دسترسی خواهند داشت:

برنامه عملی محرمانه Palm Beach جولای 2018: کدام ارزهای رمزپایه را اکنون بخرید

Blockchain: “Backdoor” شما برای Cryptocurrency Fortunes

دسترسی نامحدود به Teeka’s Crypto Corner

برنامه عملی محرمانه Palm Beach جولای 2018: کدام ارزهای رمزنگاری شده اکنون بخریم ، توصیه های فعلی Tiwari را ارائه می دهد که فرصت های سودآوری برای مصرف کنندگان را نشان می دهد.

Blockchain: “Backdoor” شما برای Cryptocurrency Fortunes سه گزینه برتر را که Tiwari برای فناوری بلاکچین در نظر گرفته است ، نشان می دهد. این برنامه همچنین دارای فیلم های آموزشی برای مشاهده اعضا است.

گوشه رمزنگاری ، رسانه های مختلفی را برای جداسازی مصرف کنندگان فراهم می کند ، مانند فیلم های تجاری اضافی ، گزارش های ویژه و لیستی از سوالات متداول که به کاربران نشان می دهد چگونه کار را شروع کنند. این منابع همچنین نشان می دهد که چگونه مصرف کنندگان می توانند تقریباً با هر ارز رمزنگاری شده در بازار درگیر شوند ، صرف نظر از موقعیت مکانی آنها و همچنین مکان ذخیره ارز رمزنگاری شده و سایر جزئیات.

فیلم ها در گوشه رمزنگاری

اگرچه در وب سایت رسمی تبلیغ نشده است ، کاربران اشتراک اطلاعات مربوط به فیلم های موجود با Crypto Corner را ارسال کرده اند. برخی از این فیلم ها شامل موارد زیر است:

نحوه خرید ارزهای رمزنگاری شده ، که رایج ترین س questionsالاتی را که مصرف کنندگان می پرسند ، و همچنین جزئیات مربوط به برخی از کیف پول های ارز رمزنگاری شده را که Tiwari توصیه می کند ، نشان می دهد..

راهنمای شروع سریع Cryptocurrency ، که برخی از جزئیات مربوط به ورود سریع در صنعت را با توجه به سرعت سریع صنعت توضیح می دهد.

کیف پول Cryptocurrency ، که دارای یک جدول برای کمک به مشترک در تعیین بهترین کیف پول برای نیازهای خاص خود است.

بدون خرید دسترسی ، مشخص نیست که سایر فیلم ها در حال حاضر در دسترس هستند ، اگرچه به نظر می رسد محصولات اضافی در آینده قرار دارند.

نظرات Palm Beach Confidential

محصولات محرمانه Palm Beach

در وب سایت گروه پالم بیچ ، بررسی های متعددی وجود دارد که آنها از مشتریان نشان می دهند. برخی از این بررسی ها سرمایه گذاری 12000 دلاری را نشان می دهد که ارزش آن به 239000 دلار رسیده است یا سرمایه گذاری کوچکتر در حدود 300 دلار است که امروز به 125000 دلار رسیده است. برای بررسیهای خارج از وب سایت رسمی ، تنها چیزی که لازم است جستجوی سریع در اینترنت است.

یکی از بهترین بررسی ها در Google مربوط به JeffLenney.com است ، که میزبان یک وبلاگ شخصی است و با بازاریابی وابسته و سئو کار می کند. وی در وب سایت خود با بیان اینکه در کنار “برخی از بزرگترین نامها در صنعت آنلاین” کار کرده است ، ابراز نگرش مثبتی در مورد نتایج خود کرد. وی اظهار داشت که درگیر کردن خبرنامه آسان است و به کاربران جدید دسترسی به راهنمای چهار مرحله ای داده می شود که به سرعت مصرف کنندگان را شروع می کند.

با تمرکز بر جنبه “100٪ Newbie Friendly” برنامه ، فیلم وی را می توان یافت اینجا.

وبلاگ دیگری ، نظرات آنا (https://annasviews.com/) تجربه ای را با برنامه در سپتامبر سال جاری منتشر کرد و هشدار داد ، “پس از محرمانه شدن Palm Beach ، فکر کردم که ملکه جهان هستم ، تا زمانی که همه چیز خرد شد پایین.” نویسنده توضیح می دهد که توصیه ها او را با حداکثر 100000٪ سود به سرمایه گذاری می کشاند ، اما او اشتباه کرد – “من حریص شدم”.

آنا توضیح می دهد ، “مثل این است که وارن بافت می گوید ،” ترس داشتن وقتی دیگران حرص می خورند و وقتی دیگران ترس دارند حریص است. “این دقیقاً برعکس کاری است که من کردم. به جای گوش دادن به Teeka و سرمایه گذاری مقادیر کم برای هر موقعیت پیشنهادی ، من حریص شدم. بسیار حریص ، که شروع به خرید هر خبرنامه رمزنگاری برای یافتن توصیه های بیشتر کردم. همانطور که احتمالاً حدس می زنید که پایان خوبی نداشت. ” با مراجعه به وب سایت وی در مورد تجربه وی بیشتر بخوانید.

شرکت های MLM بررسی شخصی خود از Palm Beach Confidential را منتشر کردند و در مورد کلاهبرداری در خبرنامه سingال کردند. همانطور که آنها اشاره کردند که صنعت ارزهای رمزپایه هنوز جدید است ، نویسنده اظهار داشت که برای پیمایش در بازار گاهی اوقات کمی کمک لازم است. این وبلاگ اضافه می کند ، “من فکر می کنم Palm Beach Confidential با توجه به موفقیت توصیه های Teeka و استراتژی کلی سرمایه گذاری وی ، می تواند این کار را برای شما انجام دهد. برخی از منتقدان اشاره خواهند کرد که Teeka پیش بینی های جاه طلبانه بیت کوین را انجام داده است که عملی نشد. با این حال ، من فکر نمی کنم که این اعتصابی علیه او باشد زیرا هیچ کارشناسی معصوم نیست. “

بررسیهای اضافی را می توان در سایت Yelp.com یافت ، اگرچه برخی از مصرف کنندگان اظهار می دارند که تنها نکته منفی این خبرنامه تیم خدمات به مشتریان است. این بررسی ها را می توان در یافت https://www.yelp.com/biz/palm-beach-confidential-boynton-beach.

سایر محصولات ارائه شده توسط گروه پالم بیچ

با وجود فرصت هایی که Palm Beach Confidential از قبل به مصرف کنندگان می دهد ، محصولات مرتبط با سرمایه گذاری دیگری نیز وجود دارد که مصرف کنندگان می توانند خریداری کنند ، مانند:

 • نامه پالم بیچ
 • تاجر ساحل پالم
 • فصلنامه درآمد Crypto Palm Beach
 • Teeka Tiwari’s Alpha Edge
 • سرمایه Palm Beach
 • پالم بیچ

کف دست-ساحل-محرمانه-teeka-tiwari-محصولات

Palm Beach Letter محصول برجسته Palm Beach Group است ، که دارایی هایی را که می توانند درآمد کسب کنند توصیه می کند ، در حالی که “گمانه زنی های هوشمند” را نیز مورد توجه قرار می دهد. این مشاوره 199 دلار هزینه دارد.

Palm Beach Trader یک سرویس مشاوره ای برای تجارت است. جیسون بودنر ، سردبیر و بازرگان سابق وال استریت ، با استفاده از مجموعه ای از الگوریتم هایی که خودش توسعه داده سهام را به سرمایه گذاران نهادی ارائه می دهد. با قیمت 3000 دلار در دسترس است.

فصلنامه Palm Beach Crypto Income یکی دیگر از خدمات است که ارزهای رمزنگاری شده ای را با سودهای کلان برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد ، صرف نظر از فعالیت در بازار ، درآمد کسب می کند. با قیمت 3500 دلار در دسترس است.

Teeka Tiwari’s Alpha Edge سرویسی است که به افراد امکان می دهد میانگین های سرمایه گذاری را به طور معمول کاهش دهند و به مشتریان نسبت به رقبا برتری دهند. با قیمت 3000 دلار در دسترس است.

Palm Beach Venture توسط Teeka Tiwari اداره می شود و استراتژی هایی را كه برای ایجاد موفقیت های بزرگ در زندگی خود به كار گرفته است نشان می دهد. در حالی که این روش ها قبلاً برای میلیونرها و سایر سرمایه گذاران ثروتمند بود ، مصرف کنندگان روزمره با پرداخت 3500 دلار می توانند به این استراتژی نخبه دسترسی پیدا کنند.

Palm Beach Quant محصول نهایی کالاهایی است که به Tiwari ارائه شده است ، داده های قیمت چندین دهه را برای پیش بینی نحوه حرکت قیمت سهام در طول زمان نشان می دهد. فقط در طی چند روز ، سازندگان اظهار می کنند که مصرف کنندگان می توانند صدها و هزاران دلار در ماه درآمد کسب کنند. این محصول با 5000 دلار قابل خریداری است.

به عنوان یک به روزرسانی محرمانه Palm Beach 2020 در مورد Teeka Tiwari ، در اینجا پیش نمایشی از آنچه آقای Big T در پروژه ای که با نام Freedom 2020 راه اندازی کرده است نیز درگیر است..

Freedom 2020 توسط Teeka Tiwari: جزئیات رویداد و بینش ها

teeka-tiwari-Freedom-2020

سلام خانواده Crypto ، مبارک 2020 و فراتر از آن برای همه شما!

دهه جدید بر ما طلوع می کند و رویداد آزادی 2020 Teeka Tiwari در اینجا است ، به علاوه Crypto Oracle دیدگاه خود را درباره دو کاتالیزور اصلی که در سال اول دهه جدید به بازار ارزهای رمزنگاری آمده اند ، به اشتراک می گذارد.

در حالی که اطلاعات تا زمان ارائه محدود نیستند ، Teeka به دلیل داشتن فرصت انحصاری برای شرکت در یک معامله پیشنهاد اولیه عمومی (IPO) با یک میلیاردر ، رویداد آزادی خود در سال 2020 را اولین فرصت خود در زمینه ایجاد ثروت خواند. در راس. آقای Big T ، مردی که همیشه اجازه می دهد بازی به سراغش بیاید ، می خواهد در سال جدید با یک فرصت سرمایه گذاری بالقوه برای “رسیدن به آزادی مالی” زنگ بزند ، از این رو نامگذاری شده است..

در اینجا خلاصه ای سریع از جزئیات آزادی 2020 Teeka Tiwari ، اولین رویداد او در این دهه برای علاقه مندان به حضور در اینجا آورده شده است:

 • نام: آزادی 2020
 • ایجاد کننده: Teeka Tiwari (نام مستعار: Crypto Oracle)
 • تاریخ: 8 ژانویه 2020 8:00 EST
 • تگ لاین: “یک عمر ثروت در روز IPO”
 • شعار: “فرصت شماره 1 تولید ثروت در سال 2020”
 • میزبان: ناشناخته
 • شرح: معامله قبل از عرضه IPO میلیاردر که در کمتر از 30 روز بسته می شود
 • هزینه: این رویداد فضای محدودی دارد اما تماشای آن رایگان است و در معامله قبل از IPO مبلغی معادل 250 دلار سرمایه گذاری کنید
 • هدف: بازی روزانه در بازار که کل بازنشستگی شما را پرداخت می کند (بلند پروازانه)

بیایید برگه فعلی Freedom 2020 را مرور کنیم و تحقیق کنیم که در مورد فرصت جدید سرمایه گذاری پول ساز Teeka تا به امروز در دسترس است.

آزادی 2020 چیست توسط Teeka Tiwari?

تاکنون ، Teeka Tiwari یکی از معتبرترین متخصصان ارز رمزنگاری شده در جهان است. سفر نه تنها ساحل به ساحل ، بلکه کشور به کشور و جزیره ای به جزیره دیگر برای جستجوی تمام بزرگترین و مهیج ترین فرصت های سرمایه گذاری موجود.

شهرتی که Teeka برای خود ایجاد کرده است اساساً منوط به نتایجی است که وی از تحقیقاتی که درباره پایگاه عمودی خود منتشر می کند در مورد همه عمودی های مختلفی که در آن اعمال می شود مانند مجموعه های رمزنگاری ، حشیش و بازارهای سهام سنتی. با استفاده از زبان رنگارنگ بازاریابی و نام های مناسب رویداد جذاب مانند 5 سکه تا 5 میلیون دلار (یا حتی Freedom 2020 یک حلقه خوب دارد؟) همراه با روش های تبلیغاتی قدرتمند ، Teeka را روی نقشه قرار می دهد ، وقتی صحبت از درآمدزایی آنلاین و آزادی می شود به نظر می رسد رویداد 2020 همچنان همان چیزی باقی بماند که افراد مطلع و در حال سفر با آقای تیواری در طول سالها عادت به دیدن آن دارند..

اظهارات Teeka معمولاً کوتاه و شیرین است ، و مستقیماً به همان نکته اشاره می شود – و فرصت Freedom 2020 حول محور سرمایه گذاری استراتژیک در یک معامله قبل از عرضه اولیه سهام است که به زودی در بورس سهام Nasdaq وارد می شود ، اما در حال حاضر هنوز این موضوع را بیان نکرده است یک “تلنگر بزرگ” به دلیل حمایت میلیاردر و تجزیه و تحلیل خودی که او می گوید علاقه شدید مهاجمان سنگین را به خود جلب می کند.

Teeka به عنوان یک شخصیت آنلاین برجسته و شخصیت عمومی ، معمولاً رویکردی منحصر به فرد برای حضور خود ارائه می دهد. او در توضیح کلان و همچنین میکرو به خوبی عمل می کند زیرا او یک چکمه بر روی زمین است ، نوع شخصیت شکم تا شکم دست دادن که سابقه چشمگیری از افرادی که در سراسر جهان با آنها ارتباط برقرار می کند و ایجاد شبکه کرده است. این اعتماد به نفس دانستن کسی است که به او منجر می شود تا بفهمد چه چیزی و تیم تحقیقاتی ماهر او در Palm Beach Confidential ارائه های بسیار سوزن زنی را در مورد مکان بعدی هاکی ارائه می دهد تا همه پیروان وفادار او ابتدا می توانند در آنجا اسکیت بازی کنند.

سابقه چند بازاره Teeka به عنوان یک کالای وال استریت برای یک پیشگام سرمایه گذاری اولیه در ارزهای رمزنگاری شده و حشیش ، این امکان را به او داده است که در صنعت مالی به عنوان یک مشاور برجسته سرمایه گذاری شکوفا شود (علیرغم اینکه همیشه با اعلامیه های کامل سلب مسئولیت می کند که این کار را نمی کند مشاوره سرمایه گذاری شخصی بدهید). این شخص سابقه ای کاملاً قابل تأیید در نمایش کل کتاب نمایش خود به پایگاه خوانندگان خود دارد و به نظر می رسد رویداد Freedom 2020 در مورد اشتیاق او نسبت به فرصت قبل از IPO خود با یک میلیاردر به عنوان بازیگر حامی ، همان اتفاق را خواهد داشت..

به نظر می رسد آنچه در داخل رویداد آزادی Teeka 2020 وجود دارد ، حتی از جانب سرمایه داران خطرناک (VCs) که به وضوح بسیار مجذوب موقعیتی هستند که Tiwari قصد دارد آن را به اشتراک بگذارد ، در صورت ثبت نام و پیوستن به جنبش Freedom 2020 ، بسیار مورد تقاضا است..

وی در صفحه رسمی رویداد Freedom 2020 ، از تماشاگران می خواهد كه تصور كنند بیدار می شوند و می توانند شاهد دستاوردهای سبد خرید مانند گوگل با 1.500.000٪ ، آمازون با 9115٪ ، فیس بوك با 200،000٪ یا یاهو با 8،100٪ باشند. وی معتقد است این نوع ارقام سرسام آور آنچه در انتظار جستجوی سرمایه گذاری Freedom 2020 است پس از عرضه عمومی اولیه در روز IPO.

Freedom 2020: سرمایه گذاران خطرپذیر ، IPO ها و قانون شغل?

teeka-crypto-live-event

فارغ از رویاهای وحشیانه شما ، یک سود ناخوشایند حاصل می شود یا نه ، عاقلانه خواهد بود که به همه توصیه کنید که Freedom 2020 را تماشا کنند تا حداقل شاهد این باشند که همه سر و صداها چیست و اگر این نوع بازی ای است که می خواهید در آن بازی کنید ، نگاهی اجمالی بیندازید. سال نو.

اصل راهنمای Freedom 2020 سرمایه گذاری در فرصتی قبل از IPO است که از حمایت میلیاردر برخوردار است. اما پیچ و تاب آن به محض تصویب قانون شغل بستگی دارد ، شرکت ها به عمومی شدن تشویق می شوند زیرا این امر به تعامل بین سرمایه گذاران و شرکت ها / شرکت ها در مورد علاقه و بازخورد آنچه که طرح تجاری با وضوح بیشتر و هوشمندانه ترین اطلاعات ارائه می دهد ، کمک می کند. و در حالی که اکنون بیشتر سرمایه گذاران خطرپذیر دروازه بان های جهان سرمایه گذاری در طبقه همکف هستند ، Teeka به دنبال استفاده از شبکه بسیار متصل شده خود و پاشیدن دانش خود در مورد محل قرار دادن وجوه شخصی خود و چرا است..

بعدی چیست تماشا رایگان

رویداد پخش مستقیم Freedom 2020 توسط Teeka Tiwari 7 ژانویه در ساعت 8:00 EST است. برای دریافت دستورالعمل ها و پیوندهای شرکت در وبینار ، همه باید با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنند.

Teeka قبلاً همیشه به وعده ها و سخنرانی های خود عمل کرده است ، هرگز چیزی را در خارج از کشور شیلینگ نکرده است و فقط آنچه را که معتقد است او و تیمش با استفاده از تمام سالها تجربه ، دانش و بینش خود کنار هم گذاشته اند ، آیا آزادی 2020 قانونی است؟ این مبتنی بر این واقعیت ساده است که Teeka Tiwari یک فرد متخصص آینده نگر به سبک مربی است که همه چیز را سرگرم کننده و همچنین آموزشی نگه می دارد.

همچنین ، در پایان ، Teeka ممکن است در برخی از تجزیه و تحلیل دارایی های دیجیتال صعودی در مورد نصف شدن بیت کوین و همچنین تمام نوآوری های رخ داده در وال استریت برای آوردن محصولات مالی Cryptoasset به توده های اصلی در سال 2020 و فراتر از آن کاهش یابد..

همانطور که خوانندگان وفادار ما می دانند ، از یک وب سایت که به ارائه راهنماهای ارز رمزنگاری شده در تجارت ، سرمایه گذاری ، استفاده از مبادلات و کیف پول ، تحقیق در مورد آلت کوین های مختلف ، افتخار می کند تا خرابی اقتصاد بیت کوین و همه چیز در بین بلاکچین شکوفا صنعت ، توصیه بسیار آسانی است که به همه بازدید کنندگان ما در مورد شرکت در پخش رایگان Freedom 2020 و دیدن آنچه Crypto Oracle Teeka Tiwari در مورد قرارداد سرمایه گذاری قبل از IPO خود برای غنی سازی پیروان خود گفته است ، توصیه می شود.

خلاصه

اجماع عمومی میان بازرسان و خود اشتراك این است كه سال 2020 سال بزرگی برای صنعت ارز رمزنگاری شده خواهد بود ، دقیقاً مانند سال 2016 و 2017. با انتظار چنین لحظه بزرگی ، مصرف كنندگانی كه از قبل در این صنعت درگیر نیستند احتمالاً نیاز خواهند داشت کمی راهنمایی با اجتناب از اشتباهاتی که سایر کاربران مرتکب شده اند – مانند حرص خوردن – این احتمال وجود دارد که مصرف کنندگان با مشاوره محرمانه Palm Beach شاهد دستاوردهای چشمگیر باشند. با ضمانت برگشت وجه ، مصرف کنندگان چیز زیادی از دست نمی دهند.

برای دستیابی به گروه Palm Beach ، مشتریان می توانند در روزهای هفته از ساعت 9:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر با تیم خدمات مشتری تماس بگیرند. این تیم همچنین می تواند از طریق پیوند در وب سایت رسمی از طریق ایمیل ارسال شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me