banner
banner

دسته بازار ارزهای رمزنگاری شده: سکه های ذخیره سازی داده غیرمتمرکز

این راهنما به طبقه بندی مختلف بازار ارزهای رمزپایه نگاه می کند ، با تمرکز بر دسته نهم که نمایانگر سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز و غیرمتمرکز است. این نهمین قسمت از مجموعه است که بازار رمزنگاری ها را به 12 دسته اصلی تقسیم می کند.

این مقاله به دسته نهم در 100 بازار برتر ارزهای رمزپایه نگاه می کند که انواع مختلف سکه ها را پشتیبانی می کند که توسط یک شبکه ذخیره سازی داده غیرمتمرکز پشتیبانی می شود..

گروه نهم بازار: سکه های ذخیره سازی داده های غیرمتمرکز

جای تعجب نیست که ذخیره سازی داده های سنتی اغلب توسط شرکت های بزرگی مانند فیس بوک و گوگل انجام می شود که سرورهای متمرکز را قادر به ذخیره سازی حجم زیادی از داده ها مدیریت می کنند. نمی توان انکار کرد که معماری متمرکز ذخیره سازی داده بسیار کارآمد است. با این حال ، پایگاه های داده متمرکز به دلیل هک یا نقض داده ها ، همیشه در معرض خرابی شبکه هستند. یک سیستم متمرکز مستعد حمله یک نقطه شکست است که کل شبکه را به خطر می اندازد. با تخلفات متعدد داده های پروفایل بالا از غول هایی مانند Facebook و Equifax رنج می برد ، فناوری blockchain معماری شفاف و ایمنی را برای ذخیره سازی داده ها ارائه می دهد.

یک شبکه ذخیره سازی غیر متمرکز منبع باز و غیرمتمرکز با توزیع پرونده های شما در تعداد زیادی گره (رایانه ها) که قطعات کوچکی از داده های شما را در اختیار دارند ، از دست دادن داده ها را تقریباً غیرممکن می کند. بسیاری از گره ها کپی های همان پرونده را نگهداری می کنند ، که به طور قابل توجهی سناریوی یک نقطه شکست را کاهش می دهد. یک معماری توزیع شده شبکه را بسیار امن تر می کند.

بیایید نگاهی بیندازیم به سکه های مختلفی که روی ذخیره سازی داده ها متمرکز شده اند:

ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی ، ذخیره اطلاعات

(همچنین نگاه کنید به: راهنمای پروتکل های Blockchain: مقایسه سکه های اصلی پروتکل)

بایت بال (GBYTE)

ذخیره سازی غیرمتمرکز اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی ، ذخیره اطلاعات

Byteball یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز داده است که بر روی نمودارهای دایره ای مستقیم (DAG) ساخته شده است و از فناوری توزیع شده ای متفاوت از فناوری بلاکچین استفاده می کند. DAG ها در مقایسه با بلاک چین های سنتی بسیار مقیاس پذیر تر هستند ، با استفاده از یک ساختار آستر که معاملات سریع و با عملکرد بالا را امکان پذیر می کند. Byteball ذخیره سازی داده های تغییرناپذیر و ضد دستکاری را برای هر نوع داده ارائه می دهد. ویژگی منحصر به فرد Byteball ، ساختار پرداخت مشروط آن است که از قراردادهای هوشمند قابل تنظیم استفاده می کند ، و این باعث می شود که مجموعه ای از موارد استفاده برای مشاغل باز شود..

علاوه بر این ، Byteball ذخیره سازی و انتقال طیف گسترده ای از کلاس دارایی را که شامل سهام ، اوراق قرضه و ارز است ، تسهیل می کند. همچنین لازم به ذکر است که Byteball اجازه می دهد پرداخت ها بصورت خصوصی و ناشناس انجام شود.

(بیشتر بخوانید: تحلیل ریسک ارز رمزنگاری شده: سکه های موجود در مقابل ICO)

Siacoin (SC)

ذخیره سازی غیرمتمرکز اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی ، ذخیره اطلاعات

Siacoin یک پلت فرم ذخیره سازی ابر منبع باز است که نسخه غیرمتمرکز ارائه دهندگان ذخیره سازی قدیمی مانند آمازون ، Dropbox و مایکروسافت است. Siacoin یک شبکه ذخیره سازی نظیر به نظیر است که با توزیع فایل های رمزگذاری شده به هزاران کاربر (مشتری) که برای اجاره فضای دیسک خود پول می گیرند ، کار می کند. Siacoin به هر کسی اجازه می دهد فضای دیسک سخت خود را اجاره کند و برای خدمات خود نشانه های بومی بدست آورد. معاملات در اکوسیستم Sia با تشکیل قرارداد (قراردادهای هوشمندی که قوانین مربوط به تعامل بین میزبان و کاربر را تعریف می کنند) و اثبات ذخیره سازی (اثبات رمزنگاری داده های ذخیره شده) تأمین می شود. در مقایسه با رقبای متمرکز خود ، Sia گزینه بسیار ارزان تری است و امکان ایجاد شبکه امن تری را فراهم می کند که بتواند معاملات خصوصی را تسهیل کند.

Sia مشابه Storj کار می کند ، با این تفاوت که Sia بلاکچین بومی خود را با قابلیت های قرارداد هوشمند دارد.

(همچنین نگاه کنید به: راهنمای مبتدیان رمزنگاری: 5 نکته ای که تازه کارهای رمزنگاری باید بدانند)

Maidsafecoin (MAID)

ذخیره سازی غیرمتمرکز اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی ، ذخیره اطلاعات

MaidSafe یک شبکه مدیریت داده غیرمتمرکز است که مخفف آن است ممساعدت کردن آرد کردن منnternet دایسک, سطبیعت آدسترسی برای Eبسیار تنها Maid تمرکز عمومی تری در تمرکززدایی از اینترنت دارد و از فناوری جدیدی به نام Proof-of-Resource (POR) استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد تراکنش ها را بدون نیاز به دانستن داده های اساسی تأیید کنید. به کاربران شبکه Maid با کمک منابع محاسباتی – به صورت قدرت پردازش ، فضای دیسک و اتصال – برای ذخیره داده های رمزگذاری شده ، به نشانه های بومی پاداش می دهند..

Maidsafe یکی از قدیمی ترین پروژه های ارز رمزنگاری شده در بازار ارزهای رمزپایه است اما نسبت به بقیه رقبای خود کندتر پیشرفت می کند.

(همچنین بخوانید: راهنمای سرمایه بازار: هر آنچه در مورد کلاه بازار باید بدانید)

استورج (STORJ)

ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی ، ذخیره اطلاعات

Storj یک شبکه ذخیره سازی ابر غیرمتمرکز است که شاید در فضا پیشرو باشد. Storj دارای جامعه قابل توجهی از کاربران (بارگذاران) و کشاورزان (ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی) است. شبکه Storj معاملات سریع ، ارزان و خصوصی شکایت از شکایت را تسهیل می کند ، جایی که پرونده های رمزگذاری شده به قطعات کوچکتر تقسیم می شوند (“shards” نامیده می شوند) و به صورت توزیع شده در بسیاری از گره های شبکه ذخیره می شوند. خرد کردن به میزان قابل توجهی امنیت شبکه را افزایش می دهد ، زیرا هیچ گره ای کپی کاملی از کل ساختار داده را ندارد ، زیرا آنها به خرده ریزهای تقسیم شده و در شبکه توزیع می شوند.

Storj اکنون در حال کار برای ایجاد یک سیستم مبتنی بر شهرت برای تأمین کنندگان ذخیره سازی (کشاورزان) است که اولویت را به کشاورزان صادق خواهد داد.

(همچنین ممکن است علاقمند باشید به: راهنمای نقدینگی ارز رمزنگاری شده: درک نقدینگی & اهمیت آن)

منابع سودمند برای شروع کار

اگر سفر خود را به دنیای پیچیده ارزهای رمزپایه آغاز می کنید ، در اینجا لیستی از منابع و راهنماهای مفید است که شما را در این راه راهنمایی می کند:

ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها ، سکه های ذخیره اطلاعات ، سکه های ذخیره سازی ، ذخیره اطلاعات

تجارت& تبادل

  • راهنمای رمزنگاری 101: انتخاب بهترین ارز مبادله ای
  • راهنمای تبادل Bittrex: نحوه تجارت در Bittrex
  • راهنمای مبادله Binance: نحوه افتتاح حساب Binance و آنچه باید بدانید
  • راهنمای مبادله Etherdelta: نحوه تجارت در Etherdelta
  • راهنمای مبانی معاملات ارزهای رمزنگاری شده: مقدمه ای بر تحلیل تکنیکی رمزنگاری
  • معاملات ارز رمزنگاری شده: درک جفت های معاملاتی ارز رمزنگاری شده & چگونه کار می کند
  • راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری مشترک که هر معامله گر رمزنگاری تجربه خواهد کرد

کیف پول

  • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: چرا به کیف پول نیاز دارید?
  • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح کیف پول بیت کوین
  • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح MyEtherWallet (MEW)

همچنین بخوانید: راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری رایج که هر معامله گر رمزنگاری تجربه می کند و راهنمای مبانی معاملات ارز رمزنگاری شده: مقدمه ای بر تحلیل تکنیکی رمزنگاری.

اکنون در وبینار ارز رمزنگاری شده رایگان ثبت نام کنید تا هر آنچه را که باید در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری بدانید ، بیاموزید.

دریافت ما کتاب الکترونیکی اختصاصی که شما را در مراحل گام به گام راهنمایی می کند تا با درآمدزایی از طریق سرمایه گذاری Cryptocurrency شروع به کار کنید!

شما همچنین می توانید به گروه فیس بوک ما در Master The Crypto: دانش پیشرفته ارز رمزنگاری شده برای پرسیدن هر گونه سوال در مورد رمزنگاری ها!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me