banner
banner

بیت کوین بلاتکلیف باقی می ماند در حالی که DeFi نشانه های بازار را دو برابر می کند: Market Watch Weekly

هفته گذشته نوسانات کاهش یافته و Bitcoin (BTC) ثابت ماندن قیمت ارز دیجیتال پیشرو در ساعات اولیه گذشته میزان پشتیبانی 9000 دلاری را آزمایش کرد دوشنبه, قبل از بازگشت سریع به 9،600 دلار. از آن زمان ، BTC در محدوده محدودی ادغام شده است ، و فقط 0.2٪ از دست دادن به صورت هفتگی را تجربه می کند و در حال حاضر طبق OKEx حدود 9،350 دلار معامله می شود. قیمت نقطه ای.

آخر سهشنبه اولین باری بود که سختی استخراج بیت کوین پس از نصف شدن اخیر افزایش یافت. افزایش 14.95٪ این سختی را به 15.78 T رساند – بیشترین افزایش از ژانویه 2018.

از نظر عملکرد, کاردانو (ADA) برای دومین هفته متوالی گروه بزرگ را هدایت کرد و هفته ای 3.43٪ سود کسب کرد. سایر سکه های کلاه بزرگ در درجه اول عملکرد پایین Bitcoin ، با اتریوم (ETH) دومین ارز دیجیتال بزرگ که هفته را با افت 1.27 درصدی به پایان می رساند BitcoinSV (BSV) در همین مدت 4.26٪ کاهش یافته است.

بازده هفتگی ارزهای رمزپایه اصلی 15/6 – 21/6 منبع: Tradingview

توکن های کلاه کوچک در طول هفته دستاوردهای بیشتری داشتند. پروژه های ذخیره سازی ابر ، مانند Siacoin (SC) و استورج (STORJ) در روز چهارشنبه پمپ کرد ، از اخبار مربوط به آن بهره مند شد راه اندازی شبکه اصلی Filecoin تا پایان ژوئیه.

بزرگترین برندگان ، رمزهای DeFi بودند. ارزش کل توکن های DeFi امروز به 6.6 میلیارد دلار افزایش یافته است ، بر اساس defimarketcap. افزایش ارزش کل توکن های DeFi به طور عمده ناشی می شود ترکیب, که امروز صبح از 67.96 دلار به 330 دلار رسیده است.

نوسانات بیت کوین در نزدیکی منطقه برگشت

با نگاهی به نوسانات 7 روزه بیت کوین از سال 2018 ، می توان دریافت که این نسبت در حدود 5.2 در حال اجرا است و به منطقه بازگشت تاریخی خود رسیده است (اگرچه نوسانات کمتری را در پایان اکتبر 2018 و مارس 2019 مشاهده کرده ایم). از آنجا که هر دو قرارداد ماهانه و سه ماهه در این جمعه منقضی می شوند ، بی ثباتی آرزو قطعاً یک استراتژی است که باید هم اکنون در نظر بگیرید.

نوسانات 7 روزه بیت کوین. منبع: Tradingview

بیشتر گزینه های BTC منقضی می شوند بی ارزش

قرار است بیش از 60٪ از Open 1.6 در حدود 1.6 میلیارد دلاری Open Market در بازار گزینه های Bitcoin در روز جمعه منقضی شود. نسبت مکالمه برای مکالمه از کمترین تاریخ 0.4 در 9 ژوئن به 0.45 فعلی برای هر داده Skew افزایش یافت. این بدان معنی است که حدود دو برابر بیشتر برای گزینه های تماس به عنوان گزینه های قرار دادن پول است.

گزینه های BTC با انقضا بهره را باز می کنند (هزاران BTC). منبع: کج

این تعداد زیاد گزینه های منقضی ممکن است قیمت را به سمت پایین سوق دهد "حداکثر درد" point ، که قیمت اعتصاب با بیشترین تعداد گزینه های خرید و فروش آزاد است و در نتیجه باعث از دست دادن حداکثر مالی دارندگان اختیار در انقضا می شود. در حال حاضر قیمت Max Pain در حدود 9000 دلار است coinoptionstrack داده ها. ما می توانیم ببینیم که چگونه بیشتر غلظت قیمت اعتصاب بین 11000 تا 14000 دلار است ، اما حرکت ثابت قیمت ممکن است منجر به از دست رفتن ارزش این موقعیت ها شود.

حداکثر قیمت درد برای قراردادهای گزینه 26 ژوئن به پایان می رسد. منبع: coinoptionstrack

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

تجارت بیت کوین همچنان که معاملات خود را در حدود 9،350 دلار انجام می دهد ، همچنان ادامه دارد. از نظر فنی ، این الگوی ضعف را نشان می دهد ، زیرا ما شاهد افزایش های چندگانه پایین تر پس از بازگشت سه شنبه گذشته به 9،600 دلار برای هر بخش آتی سه ماهه OKEx (BTCUSD0925) هستیم.

نسبت طولانی / کوتاه در OKEx چند روزی است که در منطقه 0.9 در حال اجرا است ، این نشان می دهد که فعالان بازار در مورد چشم انداز قدردانی کوتاه مدت خوشبین نیستند.

در چند روز گذشته شاهد خرید یا فروش تهاجمی نبوده ایم ، در حالی که بیت کوین در روز شنبه مجدداً در میانگین متحرک 60 روزه حمایت یافت که می تواند به عنوان یک آستانه کوتاه مدت تلقی شود. از دست دادن این میانگین متحرک ممکن است منجر به فشار نزولی بیشتر شود.

نمودار 1 بعدی OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD0925). منبع: OKEx

با نگاه به جلو در این هفته

فعالان بازار هنوز باید موج دوم COVID-19 ، عمدتا در جنوب و غرب ایالات متحده و همچنین در پایتخت چین را تحت نظر داشته باشند. صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد سال 2020 خود را روز چهارشنبه منتشر می کند و آخرین ادعاهای بیکاری ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام می شود.

Cardano به روزرسانی Shelley خود را در 30 ژوئن به پایان می رساند. در حالی که ADA در ماه گذشته عملکرد خوبی داشته است ، این ارتقا می تواند پایان دوره کوتاه مدت صعودی باشد. Zilliqa (ZIL) هفته گذشته یک نقطه عطف را به پایان رساند و حالت staking خود را آغاز کرد و از آن زمان 10٪ ضرر کرده است.

معاملات آتی بیت کوین CME ژوئن 2020 (BTC M20) در ساعت 4 بعد از ظهر بسته می شود. به وقت لندن در تاریخ 26 ژوئن. در همان روز ، معاملات آتی بیت کوین OKEx در ساعت 4 بعد از ظهر بسته می شود. به وقت پکن.

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me