banner
banner

سرمایه گذاری در نمودار (GRT) – همه آنچه باید بدانید

نمودار (GRT) در تلاش است تا تبادل یکپارچه داده ها بین زنجیره بلوک و برنامه ها را تسهیل کند. این پلتفرم از جمله اولین نرم افزارهای نمایه سازی و استعلام غیرمتمرکز موجود در بازار است. به همین ترتیب ، همچنان شاهد رشد فرزندخواندگی است. به طور چشمگیری ، این شبکه از زمان راه اندازی در سال 2020 تاکنون بیش از یک میلیارد درخواست داشته است.

نمودار با استفاده آسان ، مقرون به صرفه و امن API به توسعه دهندگان ارائه می دهد. این شبکه به برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد تا داده ها را با استفاده از قراردادهای هوشمند به زنجیره بلوک Ethereum اضافه کنند. Graph’s API توسط برخی از محبوب ترین سیستم عامل های DeFi در بازار در حال استفاده است. به طور خاص ، AAVE ، Aragon ، Balancer ، DAOstack ، Uniswap و Synthetix از این فناوری برای بهبود پاسخگویی به داده ها استفاده می کنند.

نمودار (GRT) چه مشکلاتی را حل می کند?

قبل از سال 2020 ، شما باید از نظر فنی تمایل داشته باشید که یک Dapp بسازید که متکی به دستیابی به داده های بلاک چین Ethereum به روشی کارآمد باشد. در آن زمان ، توسعه دهندگان مجبور بودند برای جمع آوری داده ها و تبدیل آنها از منابع مختلف ، استراتژی خود را ارائه دهند. Graph با شناخت این مانع فنی ، یک مجموعه ابزار قدرتمند را برای کمک به ایجاد نوآوری و ساده سازی این فرایند یکبار پیچیده توسعه داد. نگرانی های اصلی آنها انجام این کار بدون تخریب امنیت بود.

نمودار (GRT) - توییتر

نمودار (GRT) – توییتر

گسترش اخیر بخش DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) موقعیت Ethereum را دوباره در بازار گسترش داده است. Ethereum با صدها سیستم عامل از سال 2020 تاکنون محبوب ترین بلاک چین DeFi است. به همین ترتیب ، نمودار کاملاً قرار گرفته است تا به این توسعه کمک کند..

مزایای نمودار (GRT)

مزایای بسیاری از روش Graph کسب شده است. قابل ذکر است ، این شبکه قادر به نمایه سازی داده های حاصل از شبکه های Ethereum ، IPFS و PoA است. به این ترتیب ، نمودار موانع فنی س toال را از بین می برد.

نمودار (GRT) چگونه کار می کند

Graph ترکیبی از فناوری blockchain و پروتکل های نمایه سازی پیشرفته را برای بهبود جستجوی داده های blockchain به کار می برد. به طور خاص ، برای ارائه توصیف کاملی از داده ها در هر API ، به فناوری GraphQL متکی است. هر کسی می تواند از پورتال Graph Explorer برای اسکن از زیر پاراگرافهای موجود در سیستم عامل استفاده کند.

زیرنویس ها

زیرشاخه ها پروتکل اصلی اکوسیستم Graph هستند. در این شبکه ، توسعه دهندگان می توانند API های مختلفی را ایجاد و منتشر کنند. سپس این پروتکل ها در API های باز به نام زیرگروه ها گروه بندی می شوند. کاربران از طریق GraphQL API به این داده ها دسترسی پیدا می کنند. قابل ذکر است ، در حال حاضر 2300+ زیرنویس در شبکه مستقر شده است.

صفحه اصلی نمودار

صفحه اصلی نمودار

زیرنویس مانیفست

هر زیرنویس یک مانیفست فرعی دارد. این شرح زیرنویس است. شما می توانید اطلاعاتی از قبیل قراردادهای هوشمند ، رویدادهای بلاکچین و حتی روش کار در نقشه برداری از داده های رویداد را پیدا کنید.

گره نمودار

گره های نمودار یکی دیگر از اجزای مهم شبکه است. این گره ها هر اطلاعاتی را پیدا می کنند که پاسخگوی س questionsالات زیرگراف باشد. برای انجام این کار ، گره کل پایگاه داده بلاکچین را اسکن می کند و تمام داده های مربوط به سوالات ایجاد شده توسط کاربران را جمع می کند.

نمودار (GRT)

GRT اصلی ترین ابزار سودمندی و حاکمیت نمودار است. از این رمز ERC-20 می توان برای انتقال ارزش در سطح جهانی استفاده کرد. قابل ذکر است که جوایز در GRT پرداخت می شود. دارندگان GRT همچنین حقوق دیگری در شبکه کسب می کنند. کاملاً معلوم است که این توکن حداکثر 10،000،000،000،000 سکه GRT را در اختیار شما قرار می دهد.

حکومت

شورای نمودار مسئول هدایت پیشرفت های آینده نمودار است. جالب اینجاست که شبکه در ماههای آینده به یک مدل حاکمیت غیرمتمرکز روی خواهد آورد. به طور خاص ، این پلت فرم قصد دارد یک DAO را راه اندازی کند. این روش به کاربران امکان می دهد در مورد هرگونه تغییر در پارامترهای فنی پروتکل رای دهند. DAO ها به دلیل ماهیت فراگیرشان در حال افزایش محبوبیت هستند.

بنیاد گراف

بنیاد Graph به دنبال ترویج پذیرش گسترده و سرعت بخشیدن به نوآوری در شبکه Graph است. این گروه محصولات و شبکه های جدید را با استفاده از نمودار تأمین مالی می کند. مشارکت کنندگان علاقه مند که می خواهند در ایجاد موفقیت در Graph کمک کنند ، می توانند در برنامه کمک هزینه خود ثبت نام کنند. این بنیاد کمک های بلاعوض و بودجه اکوسیستم را به پروژه هایی که هیجان انگیز و دارای پتانسیل رشد به حساب می آیند اختصاص می دهد. این بودجه از 1٪ هزینه های شبکه حاصل می شود.

استیکینگ و نمایندگان

کاربران GRT می توانند نشانه های خود را در معرض خطر قرار دهند و جوایز منفی دریافت کنند. استاکرها GRT خود را به نمایه سازهای موجود تفویض می کنند. در عوض ، آنها بخشی از پاداش های اداره شده توسط این گره ها را به دست می آورند.

نمایه سازها و موزه داران

نمودار همچنین از گره های نمایه ساز استفاده می کند. همانطور که از نام آن مشخص است ، کار آنها حفظ عملکرد نمایه سازی سیستم عامل است. از آنجا ، متصدیان زیرگرافهایی را که حاوی اطلاعات مربوطه برای افزودن به فهرست هستند ، شناسایی می کنند.

ماهیگیران

ماهیگیران نوع گره دیگری است که منحصر به Graph است. این شرکت کنندگان شبکه صحت پاسخ به س quالات را تأیید می کنند.

داوران

قطعه آخر معما داوران است. هدف آنها این است که تعیین کنند آیا شاخص ساز مخرب است یا خیر. اگر مشخص شود گره مخرب است ، داوران آن را از شبکه حذف می کنند.

تاریخچه نمودار (GRT)

یانیو تال بنیانگذار و مدیر عامل شرکت The Graph است. شبکه اصلی شبکه پس از سه سال آزمایش بتا در دسامبر سال 2020 فعال شد. اندکی پس از راه اندازی ، Graph چندین ادغام سطح بالا را از سیستم عامل های در حال ظهور DeFi امن کرد.

نمودار (GRT) - CoinMarketCap

نمودار (GRT) – CoinMarketCap

نحوه خرید نمودار (GRT)

GRT در بسیاری از مبادلات برتر جهان در دسترس است. به طور مشخص, بینانس, کراکن, و پولونیکس این دارایی دیجیتال منحصر به فرد را به معامله گران ارائه دهید. در حال حاضر جفت تجاری Fiat / GRT در دسترس نیست ، بنابراین ابتدا باید ارز فیات خود را به Ethereum ، Bitcoin یا یکی از نشانه های بومی شبکه تبدیل کنید. از آنجا ، شما فقط باید مقدار GRT را که می خواهید به دست بیاورید انتخاب کنید و تجارت شما در چند ثانیه انجام می شود.

توصیه می کنیم بینانس به دلیل حجم و نقدینگی.

سرمایه گذاری در نمودار (GRT) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در نمودار (GRT) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در نمودار (GRT) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره نمودار (GRT)

GRT با هر کیف پول ERC-20 سازگار است. Metamask یک گزینه رایگان است که در دو نسخه دسک تاپ و موبایل برای معامله گران موجود است. افزونه صفحه وب به شما امکان می دهد کیف پول خود را مستقیماً به صفحات فعال شده توسط Web3 و DEX مانند Uniswap متصل کنید. این ویژگی تجارت توکن های شما را آسان تر می کند.

اگر می خواهید برای مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را سرمایه گذاری کنید ، می توانید در GRTor سرمایه گذاری کنید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از نمودار (GRT) پشتیبانی می کنند.

نمودار (GRT) – بلوک های ساختاری برای آینده ای غیر متمرکز روشن

Graph یک سرویس مورد نیاز برای یک صنعت در آستانه یک سال شکست دیگر را ارائه می دهد. این شبکه همچنان به سوخت رسانی بیشتر در زمینه نوآوری و توسعه بخش غیر متمرکز کمک می کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که حتی بیشتر سیستم عامل های DeFi از این روش مطمئن و کارآمد برای به دست آوردن داده های بلاکچین Ethereum همزمان با شکوفایی صنعت استفاده کنند. در حال حاضر ، Graph قرار است نقش خود را به عنوان یک سنگ بنای اساسی در بازار ادامه دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me