banner
banner

سرمایه گذاری در آراگون (ANT) – همه آنچه باید بدانید

آراگون (ANT) یک بلاکچین منبع باز ، غیرانتفاعی و غیرانتفاعی است پروتکل برای ساده سازی و ایجاد Dapps ، پروتکل های بلاکچین و سازمان های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) طراحی شده است. این پلتفرم به دنبال استفاده بیشتر فناوری بلاکچین از طریق رویکرد مدولار در عملکردهای مشترک تجاری است. قابل ذکر است ، آراگون از زمان راه اندازی موفقیت چشمگیری داشته است. این پلت فرم دارای بیش از 900 میلیون ارزش ذخیره شده در 15000 DAO است. از همه بهتر ، کل شبکه از طریق یک مدل حاکمیت که امکان مدیریت جمعی عملکردها و کدگذاری های آن را فراهم می کند ، غیرمتمرکز است..

آراگون (ANT) چه مشکلاتی را حل می کند?

آراگون سعی در مقابله با یکی از بزرگترین موانع پذیرش شرکت ها ، عدم وجود متخصصین بلاکچین با قیمت مناسب دارد. اداره یک شرکت شامل هزینه های اضافی زیادی است. آراگون می خواهد این هزینه ها را کاهش دهد و از طریق DAO های قابل برنامه ریزی خود کارایی همه جانبه را بهبود بخشد.

مزایای آراگون (ANT)

آراگون سریعترین و آسانترین راه را برای راه اندازی DAO در اختیار شرکتها قرار می دهد. این شبکه از آنجا که به ماژول های پیکربندی شده متکی است که می توانند متناسب با نیازهای خاص شرکت شما تنظیم شوند ، عملکرد مشابه سازنده وب سایت دارد. به این ترتیب ، آراگون خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد که هر شرکت را قادر می سازد بدون استخدام یک متخصص داخلی از قدرت فناوری بلاکچین استفاده کند..

آراگون - توییتر

آراگون – توییتر

امنیت

امنیت مهمترین نگرانی تیم توسعه آراگون بود. این شبکه برای اطمینان از ایمن ماندن کلیه اقدامات در شبکه ، به بلاکچین Ethereum و یک کد منبع باز متکی است. به عنوان یک پروژه منبع باز ، این شبکه تحت آزمایشات گسترده جامعه Ethereum قرار گرفته است.

سادگی

برنامه نویسی DAO کار ساده ای نیست ، اما آراگون این امکان را برای افراد تازه وارد فناوری بلاکچین فراهم می کند. رابط تعاملی نیازی به استخدام کارشناسان بلاکچین توسط یک شرکت را از بین می برد زیرا همه مهمترین ویژگی ها و عملکردها به صورت استاندارد ارائه می شوند. آراگون (ANT) تمام تلاش خود را کرد تا اطمینان حاصل کند که تمام عملکردهای اداری مورد نیاز یک شرکت مدرن بخشی از ماژول پایه است.

ماژول هایی وجود دارد که اعمالی مانند رأی دادن سهامداران ، فروش توکن و حساب های قابل پرداخت و دریافتنی را پوشش می دهد. شرکت ها همچنین می توانند ماژول هایی را پیدا کنند که مالکیت ، کنترل دسترسی و مدیریت هویت را ارائه می دهند. کامل بودن سیستم تا آنجا که به پردازنده HR و حقوق و دستمزد گسترش می یابد ، چشمگیر است.

سفارشی سازی

علاوه بر این ماژول های پایه ، شرکت ها می توانند هر ویژگی را برای افزایش کارایی آن سفارشی کنند. این تغییرات را می توان از طریق رابط ایجاد کرد ، یا اگر شرکت توانایی های آن را داشته باشد ، می توان مستقیماً در کد منبع باز تغییرات ایجاد کرد. به این ترتیب ، آراگون می تواند تقریباً نیازهای هر نوع سازمان را برآورده سازد.

رسیدن جهانی

یکی دیگر از مزایای مهم کاربران آراگون ، دسترسی به شبکه جهانی افراد همفکر است. این پلتفرم شرکت ها را به همکاری با شرکت های دیگر از مناطق مختلف در سراسر جهان تشویق می کند. این شرکت ها می توانند از ایده های یکدیگر بازپس بگیرند و به ساده سازی روند حمل و نقل برای کاربران جدید کمک کنند.

صلاحیت ها

آراگون مفهوم جدیدی را به نام صلاحیت های دیجیتال از طریق دادگاه آراگون معرفی می کند. این سیستم همان چیزی است که قراردادهای دیجیتالی بین سازمان ها را اجرا می کند. توسعه دهندگان این پروتکل را برای اطمینان از وجود مکانیزمی برای حل و فصل اختلافات خارج از ماژول های از پیش برنامه ریزی شده ارائه دادند.

شفافیت

کاربران آراگون هنگام استفاده از شبکه از شفافیت کامل برخوردار می شوند. آنها به راحتی می توانند نحوه مصرف کل بودجه DAO را کنترل کنند. به این ترتیب ، همه کاربران می توانند با اطمینان از مزایای شبکه استفاده کنند.

آراگون (ANT) چگونه کار می کند

آراگون انواع مفاهیم و ویژگی های جدید را برای تحقق بخشیدن به اهداف خود ترکیب می کند. همه DAO ها از مهمترین اجزای سازمانی از قبل نصب شده اند. کاربر می تواند سیستم های تجاری خود مانند امور مالی ، فروش توکن و پروتکل های رای گیری را تنظیم کند.

مشتری آراگون

مشتری آراگون جایی است که کاربران ویژگی های قابل تنظیم DAO را ایجاد می کنند. مشتری به گونه ای طراحی شده است که یک چارچوب قرارداد هوشمند شفاف ارائه می دهد که پیمایش آسان است و نیازی به آموزش قبلی بلاکچین ندارد.

آراگون او اس

AragonOS همان چیزی است که کاربران برای تنظیم فروش توکن خود با آن کار می کنند. در اینجا می توانید در مورد مهمترین جزئیات رویداد جمع آوری کمک مالی تصمیم بگیرید. ویژگی هایی مانند محدوده زمانی و چگونگی ایجاد انگیزه برای مشارکت کنندگان به راحتی در دسترس همه قرار دارد.

آراگون (ANT)

آراگون (ANT)

شبکه آراگون

شبکه آراگون پروتکل تعامل بین DAO است. این سیستم به چندین شرکت امکان می دهد تا به صورت غیرمتمرکز و بدون اعتماد در بلاک چین Ethereum تجارت کنند.

بنیاد آراگون

بنیاد آراگون گروهی است که وظیفه دارد جامعه را پیش ببرد. این گروه به دنبال شرکت هایی است که به پروژه علاقه مند هستند و به اهداف و حضور کل شبکه کمک می کند. قابل ذکر است که بنیاد آراگون یک گروه غیرانتفاعی است.

ANT

ANT رمز حاکمیت بومی برای اکوسیستم است. این رمز ERC-20 به کاربران حق رأی دادن در سیستم عامل را می دهد. میزان نوسان شما بستگی به تعداد نشانه های ANT دارد. دارندگان ANT می توانند در مورد به روزرسانی های مهم شبکه و سایر تغییرات حیاتی مورد بحث رای دهند.

نشانه های ANJ

آراگون همچنین رمز ویژه ای را برای رأی دادن در موارد صلاحیت دیجیتال معرفی می کند. رمز ANJ یک دارایی ثابت است که به شما امکان می دهد درآمد منفعلانه ای در شبکه کسب کنید. پروتکل های Staking بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند زیرا بازدهی سازگارتر از تجارت توکن های شما را ارائه می دهند و نیازی به انصراف از مالکیت رمزهای خود ندارند..

تاریخ آراگون (ANT)

آراگون با سر و صدا وارد بازار شد. ICO این شرکت تنها در مدت پانزده دقیقه 24 میلیون دلار تضمین کرد. این رویداد که در ماه مه سال 2017 برگزار شد ، به منجنیق شدن پلت فرم برای ستاره شدن کمک کرد. قابل ذکر است که آراگون در ابتدا توسط لوئیس کونده هدایت می شد. او به خاطر کارهای گذشته اش بسیار مشهور است و حتی در لیست 30 زیر 30 فوربس نیز حضور داشت.

نحوه خرید آراگون (ANT)

شما می توانید آراگون (ANT) را در تعدادی از صرافی های برتر پیدا کنید. با این حال ، در حال حاضر هیچ جفت معاملاتی فیات برای این رمز وجود ندارد. ابتدا باید فیات خود را به BTC یا ETH تبدیل کنید تا با ANT معامله کنید. ANT در دسترس است  بینانس, کراکن و Bittrex.

سرمایه گذاری در آراگون (ANT) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در آراگون (ANT) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در آراگون (ANT) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره آراگون (ANT)

ذخیره ANT آسان است زیرا توکن سازگار با ERC-20 است. می توانید ANT را در هر کیف پول سازگار با ERC-20 ذخیره کنید. Metamask یکی از محبوب ترین گزینه های امروزی در دسترس کاربران است. بارگیری آن رایگان است و هم در نسخه موبایل و هم در افزونه وب ارائه می شود.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری عمده در DASH انجام دهید یا اگر می خواهید برای مدت طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از آراگون (ANT) پشتیبانی می کنند.

آراگون – گشودن درها برای پذیرش بلاکچین در سطح شرکت

رویکرد آراگون برای پذیرش بلاکچین همچنان بسیار موثر است. گسترش شبکه اثبات این است که تقاضای فزاینده ای برای DAO در بازار وجود دارد. به همین دلایل ، آراگون اکنون نقشی اساسی در از بین بردن شکاف بین سازمانهای سنتی و سازمانهای غیرمتمرکز دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me