banner
banner

OKEx: بازار یک مرحله ای شما برای خرید ، تجارت و کسب رمزنگاری

آیا به دنبال یک بازار جامع برای خرید ، تجارت و حتی به دست آوردن رمزنگاری بیشتر هستید?

پس از راه اندازی OKChain مورد انتظار خود در ماه فوریه ، ما سرانجام ساخت کاملترین پلت فرم خدمات رمزنگاری در صنعت را به پایان رساندیم. خدمات گسترده ما برای همه معامله گران رمزنگاری همه چیز را نصب کرده است ، از خرید اولین بیت کوین خود تا تجارت سایر رمزها ، به حداکثر رساندن بازده یا جلب بازار ، OKEx شما را تحت پوشش قرار داده است. بیایید در OKEx به سفر رمزنگاری برویم!

خرید رمزنگاری: خرید رمز ارز با ارزهای فیات به راحتی

چه بخواهید HODL بخرید و چه بیت کوین معامله کنید ، اولین مرحله ای که باید انجام دهید این است که فیات خود را به رمزنگاری تبدیل کنید. درگاه بصری fiat-to-crypto ما با کانال های پرداخت قابل اعتماد مرتبط است که برای لذت بردن از تجارت امن و کارآمد رمزنگاری برای شما ساده است..

این تصویر دارای یک ویژگی alt خالی است. نام پرونده آن Screenshot-2020-03-26-at-7.05.36-PM.png؟ x-oss-process = image / quality، q_85

سرویس رمزگذاری Out Buy از تبادل ارز پشتیبانی می کند 6 نشانه اصلی– Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، USDT ، Ripple (XRP) ، Litecoin (LTC) و OKB با 30 ارز فیات در بیش از 180 کشور و منطقه ، از جمله USD ، EUR ، GBP ، RUB ، TRY و بیشتر. ما با 6 کانال قابل اعتماد پرداخت از جمله رهبر جهانی Simplex ، Koinal ، Banxa ، Koinal ، Mercuryo و MoonPay همکاری کرده ایم تا حداکثر 17 گزینه پرداخت ، VISA ، MasterCard ، انتقال بانکی ، Apple Pay و موارد دیگر را ارائه دهیم. ، ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد برای ایمن نگه داشتن وجوه و معاملات خود.

در کل معاملات ، هیچ تأیید KYC در OKEx لازم نیست. بنابراین ، می توانید برای خرید رمزنگاری خود از تمام مراحل تأیید صرف نظر کنید و پس از آن بلافاصله در OKEx معامله و طیف وسیعی از مشتقات را شروع کنید.

بازارهای تجاری: مثل یک حرفه ای تجارت کنید

با ادامه تکامل و پذیرش فناوری بلاکچین ، رمزهای بیشتری برای تجارت در دسترس بازار قرار می گیرند. در OKEx ، ما متعهد به ارائه یک بستر نرم افزاری کاربرپسند و سازگار برای تجارت هستیم و به رشد پروژه های بلاکچین کمک می کنیم. با رمزنگاری تازه رد و بدل شده خود ، می توانید ارزهای رمزپایه اصلی را از طریق جامع ما معامله کنید نقطه ای و مشتقات بازارها ، از جمله لبه, آینده, تعویض همیشگی, و آخرین پرتاب, گزینه ها تجارت.

در حال حاضر ، محصولات آتی پیشرو در صنعت ما ارائه می شود معکوس یا معکوس قراردادهایی با تاریخ های مختلف تسویه حساب از جمله شما هفتگی, هر هفته دوبار, سه ماه یکبار, و دو ماهه همراه با انتخاب گسترده ای از انواع سفارشات ، به طوری که کاربران می توانند از انعطاف پذیری بالایی در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات برخوردار شوند. علاوه بر این ، بازار بورس ما 290+ جفت معاملاتی و 10 برابر اهرم برای معاملات حاشیه ای ارائه می دهد.

ابزار مدیریت دارایی: تمام ابزارهایی که برای ذخیره دارایی ، حفظ ارزش یا کسب درآمد اضافی برای مجموعه رمزنگاری خود نیاز دارید

راه های ایجاد درآمد اضافی در زنجیره بلوک هر روز در حال رشد و محبوبیت است. به غیر از ذهنیت خرید و HODL ، شما در واقع می توانید یک برنامه درآمد منفعل ایجاد کنید و در راه پس انداز بیشتر تلاش کنید. به غیر از بازارهای تجاری مشهور ، مجموعه ای از خدمات ارزش افزوده را برای کسب رمزگذاری اضافی به کاربران ارائه می دهیم.

EARN یک سرویس کاملاً جدید است که تمام پیشنهادات مالی ما را در یک مکان واحد جمع می کند ، بنابراین کاربران می توانند از سکه های اضافی خود برای بدست آوردن هزینه های اضافی استفاده کنند. کاربران می توانند استفاده کنند پس انداز برای رشد خودکار دارایی های داخل کیف پول خود بدون تجارت استفاده کنید گیر کردن نگه داشتن سکه برای بدست آوردن عملکرد بیشتر در استخر OKEx ، استخر استخراج ابتکاری که خدمات استخراج چند نوع چند ارز با ثبات و شفاف را فراهم می کند. یا استفاده کنید سپرده مدت دار برای به دست آوردن درآمد منفعل با شرط بندی برای مدت معین.

آکادمی OKEx: به دانش بلاکچین و روند بازار کمک کنید

OKEx فراتر از یک سکوی تجاری است. ما می فهمیم که ممکن است کاربران گاهی اوقات از پیمایش در دنیای رمزنگاری ناامید شوند ، به همین دلیل ما می خواهیم یک درگاه آموزشی باز بسازیم که آگاهی گسترده ای از دانش بلاکچین را برای همه فراهم کند. چه شما مبتدی رمزنگاری باشید و چه معامله گر پیشرفته ، در اینجا در آکادمی OKEx می توانید همه چیز را در مورد بلاکچین ، استراتژی های معاملاتی ، تجزیه و تحلیل بازار و البته آموزش های لازم برای شروع کار در OKEx بیاموزید..

امروز بهترین های OKEx را تجربه کنید!

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me