banner
banner

هفتگی فنی – بهترین زمان ها بود ، بدترین زمان ها بود (26 مه)

غذاهای کلیدی

 • BTC قیمت ها پس از رسیدن به کمترین میزان در دو هفته گذشته ، دوباره برگشتند. با این حال ، بهبود می تواند کوتاه مدت باشد.
 • مکالمات اطراف ETH همچنان که گاز روزانه اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است ، همچنان افزایش می یابد.
 • و غیره و تتا در حال تمرکز به عنوان رویکردهای ارتقا.

بررسی اجمالی بازار

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در ابتدا پس از سری ثبات یافته است BTC-عقب گردان قیمت رمزنگاری پیشرو در نزدیکی اوج گرفته است دلار آمریکا 8800 سطح در اوایل جلسه آسیا در روز سه شنبه پس از رسیدن به پایین ترین سطح در دو هفته. ثبات بعد از آن به وجود آمد BTC موفق به بستن بالاتر از روانشناسی نشد دلار آمریکا 10000 سطح چندین بار در این ماه.

سرمایه گذاران بلند مدت از دنیای مالی سنتی به طور فزاینده ای به نظر می رسند علاقه مند در سرمایه گذاری رمزنگاری به عنوان یک گزینه ، علی رغم اقدامات قیمت گذاری کوتاه مدت تا حدودی پس از آن BTC نصف کردن تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است ، که نشان می دهد سرمایه گذاران در این زمینه حتی بیشتر سرسخت بوده اند BTC در یک بازه زمانی شش ماهه.

مانفرد هوبنر ، مدیر عامل در Sentix, گفت, “بحران اقتصادی کنونی ، که به دلیل همه گیری کرونا به وجود آمد ، اقتصاد و جامعه را به سردرگمی می کشاند. یک سن "قطع" به نظر می رسد طلوع کرده است. به نظر می رسد این در انتظارات سرمایه گذاران از ارزها و گزینه های ارزی منعکس شده است. “

شکل 1: تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix

منبع: Sentix

شکل 2: گاز اتریوم روزانه مصرف شده

منبع: Etherscan

از طرف دیگر ، ما متوجه شده ایم که ETH مورد توجه روزافزون اجتماعی قرار گرفته است ، زیرا قیمت دومین رمزنگاری بزرگ علی رغم عقب نشینی تا حد زیادی بالای 200 سطح باقی مانده است. تعدادی هم بودند گفتگو در باره ETH با توجه به اینکه گاز مصرفی روزانه اتریوم در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است ، می تواند دست کم گرفته شود.

گاز هزینه ای است که برای انجام معاملات در شبکه Ethereum لازم است. برخی بر این باورند که وقتی گاز روزانه مصرفی در بالاترین حد خود قرار دارد ، به این معنی است که شبکه بیش از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار گرفته است ، و این می تواند یک دلیل اساسی برای هدایت گاز ETH قیمت.

اگرچه هیچ مدرک مستقیمی برای اثبات همبستگی بین گاز مصرفی / قیمت گاز وجود ندارد ETH قیمت ، با این حال ، مطالعه ما نشان داد که معامله گران مشتقات مورد پسند بوده اند ETH معاملات بیش از BTC اخیراً ، بیشتر بخوانید چرا اینجاست.

در جای دیگر ، برخی از آلت کوین های با کلاهک کوچک را دیده ایم که بقیه را با برتری برجسته تر کرده است HBAR 20٪ افزایش یافت ، و تتا 12٪ دیگر از ارتقا Main Mainnet 2.0 پرش کرد. در همین حال, ALGO بیش از 9٪ به دست آورد, و غیره کمتر از 1٪ افزایش یافت.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – بازگشت می تواند کوتاه مدت باشد و پشتیبانی کمتری برای آزمایش دارد?

 • در آخرین نسخه هفتگی فنی ما ، تأکید کردیم که 20-200 MA Golden Cross سیگنال خرید نیست ، و این با عقب نشینی تأیید می شود و روند نزولی 11 ماهه همچنان معتبر است.
 • با این حال ، پس از عقب نشینی به سطح 8700 ، شرایط فعلی ممکن است بتواند از بازگشت کوتاه مدت تا حدود 9200 تا 9300 سطح پشتیبانی کند. این می تواند توسط مادر پشتیبانی شود ، که کمی بهبود یافت و به سطوح پایین تر از قبلی رسید.
 • حتی اگر یک بازگشت کوتاه مدت محقق شود ، ما معتقدیم که قبل از شروع یک روند بلند مدت جدید ، قیمت هنوز باید حمایت کمتری پیدا کند. این به این دلیل است که RSI و Stochastic هنوز علائم بهبودی را نشان نمی دهند.
 • ما صعودی طولانی مدت خود را حفظ می کنیم BTC, در حالی که نوسانات کوتاه مدت قیمت اجتناب ناپذیر است. پشتیبانی پایین در این مرحله می تواند در منطقه 8000 تا 8200 باشد.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

ETHUSDT – وقوع یک شکست?

 • اتوسد پس از شکست در شکستن سطح کلیدی 220 ، یک الگوی مثلثی را تشکیل داده است ، اگرچه این جفت ارز عمدتا بالای 200 سطح معامله شده است.
 • اگرچه انتظار برای شکست قیمت منطقی است ، اما تعیین جهت شکست دشوار است.
 • بخشی از این دلیل این است که شاخص های تکانه سیگنال مخلوطی را نشان داده اند. RSI و OBV همچنان روند صعودی خود را حفظ می کنند. با این حال ، خط سریع Stochastic از قبل به زیر خط آهسته رفته بود.
 • ما اعتقاد داریم که این جفت ارز می تواند پشتیبانی مناسبی در حدود 61.8٪ اصلاح فیبوناچی ، که نزدیک به 182 است ، پیدا کند. همچنین ، 200 سطح اصلی دیگری است که بسیاری از معامله گران چشم به آن هستند.

شکل 4: نمودار روزانه ETHUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

ETCUSDT – ادغام های بیشتر پیش از هارد فورک فونیکس?

 • ETCUSDT به یک الگوی مثلث جلوتر از سخت چنگال ققنوس می افتد ، یعنی انتظار می رود حوالی 3 ژوئن اتفاق می افتد.
 • با این حال ، ما انتظار داریم که این جفت ارز قبل از تولید شکست ، نیاز به ادغام بیشتری داشته باشد ، زیرا Stochastic پیشنهاد می کند که قیمت تقریباً به سطح بیش از حد فروخته شده برسد ، در حالی که اسیلاتور نهایی قیمت بالاتری را تولید می کند.
 • با کمی تعصب در سمت منفی ، ما معتقدیم که قیمت ممکن است حمایت خود را در ضلع پایین مثلث نزدیک 6 آزمایش کند.
 • با این حال ، اشتیاق هارد فورکس ققنوس همچنین می تواند نوسانات قیمت کوتاه مدت را افزایش دهد.

شکل 5: نمودار روزانه ETCUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

THETAUSDT – فروش بیش از حد قبل از بروزرسانی

 • پوشش دادیم THETAUSDT در نشریات گذشته ما ، و اشتیاق بیش از حد بازار را در مورد بروزرسانی Mainnet 2.0 برجسته کرده ایم که علت آن کمتر از 30 ساعت در زمان نوشتن مقاله است.
 • همانطور که می بینیم ، هر دو RSI و Stochastic در منطقه فروخته شده عمیق بودند. با باند های گسترده بولینگر ، ما معتقدیم که ادامه قیمت پس از تحویل به روز رسانی چالش برانگیز خواهد بود.
 • اگر معامله گران از قبل موقعیتی دارند ، ممکن است قبل از بروزرسانی ، قفل کردن سود خود را در نظر بگیرند.

شکل 6: THETAUSDT – نمودار روزانه

منبع: OKEx؛ Tradingview

نویسنده: Cyrus Ip

تحلیلگر تحقیق ، OKEx

برای اطلاعات بیشتر در مورد OKEx ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید:

FB:

متوسط: https://medium.com/@OKEx

OKEx رسمی & گروه انگلیسی OKB: https://t.me/OKExOfficial_English

گروه رسمی OKEx روسیه: https://t.me/okexofficial_ru

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me