banner
banner

پیش بینی قیمت Vechain 2021 – نظر کارشناسان ، چشم انداز فنی صعودی و مشارکت های رانندگی قیمت VET

[به روز شده در 14 فوریه 2021] Vechain پایان سالی را که پس از تجربه حمله در ماه آخر سال 2019 امیدوار بود نمی دید. این تخلف باعث شد بنیاد Vechain نشانه های VET را به ارزش بیش از 6 میلیون دلار از دست بدهد و به دلیل خطای انسانی باشد ، در نتیجه منجر به سیستم عامل شود CFO کنار می رود. پس از آنکه بنیاد با صدور اطلاعیه ای ادعا کرد که اشتباه را تصحیح کرده و تصمیم نهایی را در مورد سوزاندن نشانه های مسروقه یا عدم آن به انجمن Vechain سپرده است.

از نظر قیمت ، توکن VET احتمالاً از استقبال دولت چین از فناوری بلاکچین سود می برد. اکتبر گذشته ، رئیس جمهور چین شی جین پینگ گفت که استفاده از فناوری blockchain نقشی اساسی در نوآوری جدید فن آوری و تحول صنعتی بازی می کند.

در سال 2020 انتظار می رود قیمت VET پر از جهش باشد ، و اگر بازار altcoin حرکت صعودی قابل توجهی را تجربه کند ، این می تواند قیمت توکن را به سطح 0.5 دلار برساند.

در این بخش ، ما قصد داریم نگاهی به چند پیش بینی متخصص ، تجزیه و تحلیل فنی و رویدادهای اخیر داشته باشیم که احتمال دارد قیمت Vechain را در سال جاری افزایش دهد.

نظر کارشناسان در مورد چرا Vechain افزایش می یابد

باید مراقب صحبت های کارشناس رمزنگاری در مورد قیمت آینده سکه مورد علاقه خود باشید. حتی اگر پیش بینی آنها دقیق نباشد ، اما قطعاً بر بازار تأثیر می گذارد. بیایید نگاهی به برخی نظرات متخصص در مورد قیمت آینده VeChain بیندازیم.

طبق گفته راجر ور, همچنین به عنوان “Bitcoin Jesus” و یکی از تأثیرگذارترین صداها در بخش رمزنگاری شناخته می شود ، VeChain آینده روشنی دارد. او استدلال می کند که مأموریت اصلی این پلتفرم حل مشکلات دنیای واقعی است و دارای کاربردهایی در بسیاری از صنایع است. Ver اظهار داشت ، همانطور که به زنجیره بلوکی علاقه مند است که همتای بدون اجازه او را قادر به نظیر سیستم نقدی دیجیتال می کند ، VeChain چند روش جالب برای استفاده از آنها برای جلوگیری از کالاهای تقلبی و اعتبار بیشتر بازارهای P2P دارد..

تیم دراپر ، افسانه سیلیکون ولی ، سرمایه گذار مشهور در بسیاری از شرکت ها و همچنین معتقد به ارزهای دیجیتال ، اوایل سال گذشته به تیم VeChain پیوست. این حرکت توسط بنیاد VeChain ، که تحسین شد اظهار داشت که Draper و پلتفرم در مورد آینده ارزهای رمزپایه و راه حل های بلاکچین دید مشابهی دارند.

اخبار قیمت Vechain

در این ماه VeChain بیش از 100٪ افزایش داشته است و برای اولین بار از تابستان 2018 ، VET میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) را شکسته است. در این مدت ، سکه همچنین موفق به شکست روند نزولی 14 ماهه شده است. این دستاوردها را می توان ناشی از پذیرفتن فناوری بلاک چین ، رئیس جمهور چین ، شی جین پینگ دانست.

قیمت آن در حال حاضر در حدود 0.006 دلار با سقف بازار 317 میلیون دلار پس از تغییر 5.58٪ طی 24 ساعت گذشته است.

پیش بینی قیمت و چشم انداز 3 تا 6 ماه آینده بر اساس یک رویکرد محافظه کارانه انجام می شود – اما هر اتفاقی می تواند با ارزهای رمزپایه رخ دهد و تغییرات عمده قیمت در هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد ، مانند اینکه چگونه Ripple در اواخر سپتامبر گذشته از 0.32 دلار به دلار رسید فقط در چند روز 0.69 دلار آمریکا.

بر اساس فاکتورهای در نظر گرفته شده ، پیش بینی قیمت ما برای Vechain از طریق خواهد بود 0.015 تا 0.028 دلار.

این به دلیل عواملی است که در زیر توضیح داده شده است ، از جمله قیمت توکن های THOR (VTHO) و استفاده از آن و معاملات در بستر VechainThor.

تأثیر Vechain THOR بر قیمت VET

در نهایت ، بسیاری بر این باورند که ارزش توکن VET به ارزش THOR تولیدی آن خواهد رسید. بنابراین ارزش THOR چیست؟ خوب ، ما می دانیم که حداقل نرخ تولید قرار است 00042 THOR در VET در روز باشد ، اما ارزش 1 THOR چقدر است?

ما هنوز کاملاً مطمئن نیستیم. در این دو ماه اقدامات THOR زیاد انجام نشده است زیرا حجم آن کم است. به نظر می رسد بسیاری مایلند THOR خود را نگه دارند تا زمانی که حجم باعث افزایش قیمت شود.

همچنین تنها مکانی که برای تجارت در دسترس آن است در صرافی LBANK است. به محض اینکه پلتفرم تجاری OceanEX در پایان ماه اکتبر فعال شود ، این همه در ماه های آینده تغییر خواهد کرد.

OceanEx از پلتفرم بلاکچین VechainThor ها استفاده خواهد کرد و دارندگان توانایی تبدیل یا سرمایه گذاری مجدد VTHO مستقیم به VET و در نتیجه افزایش قیمت VET را دارند. این می تواند یکی از دلایل زیادی باشد که باعث می شود قیمت VET دوباره رشد کند.

وقتی شرکای سازمانی Vechain شروع به استفاده از بلاکچین کنند تقاضا برای THOR نیز افزایش می یابد. همه برای این لحظه به عنوان پروژه واقعاً “زنده می شوند”.

بیشتر شرکت ها در حال حاضر در حال آزمایش خالص معاملات آزمایش در حال اجرا هستند ، اما این به زودی تغییر خواهد کرد. ما به زودی انتظار انتقال به شبکه اصلی را داریم که در آنجا شاهد افزایش تعداد معاملات و قراردادهای هوشمند قبل از پایان سال خواهیم بود. معاملات را می توان بر روی نظارت کرد وفورژ.

بسیاری از مشارکت های دیگر بین VeChain و شرکت های شناخته شده در بازار وجود دارد. به عنوان مثال ، سلطنتی نروژ چند ماه پیش شاهد توافق VeChain و DNV GL بوده اند. این قطعاً برای کل بازار رمزنگاری که به طور روزمره در حال گسترش است ، صعودی است.

معاملات بیشتر به معنای فشار بیشتر VET است

معاملات و قراردادهای هوشمند موجود در این زنجیره باعث می شود VTHO بیشتری سوزانده شود. این معاملات نیاز به استفاده و سوختن VTHO دارند.

با سوزاندن VTHO بیشتر ، شرکت ها برای اجرای نوشتن بلاکچین نیاز به خرید VTHO بیشتر در بازار دارند. بدین ترتیب ارزش VTHO افزایش می یابد. اگر سازمانی نمی خواهد این مسیر را طی کند ، می تواند VET بخرد و THOR خود را تولید کند. حرکتی که باید شاهد افزایش قیمت سکه بومی (VET) باشد و همچنان ارزش دارندگان را افزایش دهد.

در حالی که همه این اتفاقات رخ می دهد ، Vechain در حال مذاکره با دولت چین برای ایجاد یک اکوسیستم کربن جدید است – این بار با چندین شرکت کننده (شرکت های بزرگ) که می توانند. شرکت داشتن. این حتی بیشتر از برنامه BYD’s Carbon Credit برای وسایل نقلیه الکتریکی است. Vechain می تواند خود را به عنوان بلاکچین اصلی کل اکوسیستم اقتصاد “ردیابی” در ابتکارات چین معرفی کند.

همکاری Vechain با خدمات وب آمازون

در 18 فوریه VeChain اعلام کرد که در اقدامی با آمازون همکاری کرده است که شاهد رشد شبکه ارز رمزنگاری شده و همچنین افزایش قیمت آن در چند ماه آینده است. این بلاکچین یک راه حل یکپارچه با یک کلیک در فضای وب سرویس آمازون راه اندازی کرده است که به بسیاری از شرکت ها امکان می دهد برنامه های بلاکچین سریع ، سازگار و ایمن را به کار گیرند..

ادغام از طریق Blockchain به عنوان یک سرویس (BaaS) VeChain انجام می شود که در سال 2016 راه اندازی شده است. این پلتفرم ترکیبی از راه حل های مختلف از جمله تأیید شناسایی ، تراشه های NFC + RFID ، خدمات فناوری اطلاعات شرکت و رمزگذاری بلاکچین است که همه از آنها برای ارائه کامل استفاده می شود. راه حل IT.

اکنون بستر BaaS به مشاغل مختلف امکان ایجاد و استفاده از برنامه های بلاکچین اختصاصی خود را می دهد حتی اگر از لحاظ فنی فاقد مهارت باشند. برای شرکت ها آسان تر است که قراردادهای هوشمند خود را بر روی ابر انجام دهند.

با راه حل یک کلیک ، VeChain’s BaaS از AWS CloudFormation استفاده می کند و مشتریان را قادر می سازد فقط با یک کلیک مستقر شوند. این به شما کمک می کند تا استقرار دست و پاگیر دستی که با صنعت در حال ظهور مرتبط است از بین برود.

همکاری جدید در بین جامعه VeChain و تا زمان نوشتن این مقاله با هیجان روبرو شده است به دست آورد طی 24 ساعت گذشته 16٪ انتظار می رود این حرکت مثبت طی چند ماه آینده ادامه داشته باشد زیرا VeChain خود را به عنوان شماره یک پلتفرم بلاکچین معرفی می کند.

VeChain برای تأمین انرژی یک بستر ایمنی مواد غذایی با Walmart China همکاری می کند

Walmart China اخیراً از پلتفرم جدید ردیابی مواد غذایی با قدرت VeChain خبر داده است. هدف این است که این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد کیفیت غذایی که خریداری می کنند داشته باشند. 

کاربران می توانند کد QR را از محصولات مختلف فروخته شده در چین اسکن کرده و نحوه تولید آنها را بفهمند. 

با اسکنر کد QR مورد علاقه خود اسکن کنید! من از Wechat و Alipay استفاده کردم#VeChain # والمارت $ VET $ VTHO # کد QR # بلاکچین # فرزندخواندگی اینجاست pic.twitter.com/Z4XV0jBfY3

– DontShowMeTheMemelines (DMemelines) 25 ژوئن 2019

لیو شیائو ، مدیر ارشد خرید وال مارت چین ، اظهار نظر کرد:

“وال مارت همیشه متعهد شده است که به یک خرده فروش مورد اعتماد مصرف کنندگان تبدیل شود. در طی 23 سالی که از ورود به چین می گذرد ، وال مارت به طور مداوم در تلاش است تا ایمنی مواد غذایی و مدیریت کیفیت را بهبود بخشد. فناوری Blockchain به وال مارت کمک می کند تا در صنعت خرده فروشی به عنوان پیشرو در مدیریت گذشته نگر کالا شناخته شود. “

با استفاده از این سیستم جدید ردیابی ، می توان 50٪ از فروش کل گوشت تازه بسته بندی شده را از نظر گوشت تازه قابل ردیابی مشاهده کرد ، 40٪ از کل فروش سبزیجات بسته بندی شده را از سبزیجات تشکیل می دهد. علاوه بر این ، غذاهای دریایی قابل ردیابی 12.5 درصد از کل فروش غذاهای دریایی را تا پایان سال 2020 تشکیل می دهد. 

این برای دارندگان VeChain که سعی در درک نحوه رفتار ارز دیجیتال در آینده دارند بسیار مهم است. طبق هر VeChain Insider, افزایش اخیر معاملات در بلاکچین VeChainThor می تواند مربوط به این باشد که Walmart با 23 محصول مختلف زندگی می کند. 

تمام تراکنش ها به VTHO نیاز دارند که توسط VET تولید می شود. هر روز 37 میلیون VTHO تولید می شود. بیش از 20 میلیون VTHO نیز هر روز سوزانده می شود. در آینده ، از آنجا که انتظار می رود Walmart پلت فرم را با 100 خط تولید دیگر مقیاس بندی کند ، ممکن است تعداد معاملات رشد کند. 

لازم به ذکر است که این فقط یکی از شرکای VeChain خواهد بود. از آنجا که این محصول نتایج مثبتی را در Walmart China نشان می دهد ، ممکن است علاقه مندان جدید در بهبود راه حل های خود با استفاده از فناوری بلاکچین از طریق VeChain حضور داشته باشند. 

طبق گفته تیم پشتیبان VeChain ، بیش از 2 میلیون معامله روزانه با کمک Walmart China انجام می شود. این می تواند VeChainThor را به شبکه ای بزرگتر از بیت کوین (BTC) و Ethereum (ETH) با هم تبدیل کند. 

همچنین شرکت های دیگری نیز در سراسر جهان وجود دارند که در حال حاضر از فناوری بلاکچین برای ردیابی محصولات مختلف در سوپرمارکت ها استفاده می کنند. این برای افرادی که می توانند اطلاعات بیشتری در مورد محصولاتی که در فروشگاه های خرده فروشی مختلف در کشورهای مختلف خریداری می کنند ، داشته باشند بسیار مثبت است. 

اصول اساسی برای شبکه ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. در دوره های رشد ضعیف یا بازار خرس ، برای فعال کردن پروژه های رمزنگاری و بلاکچین بسیار مهم است که راه حل هایی که به افراد ارائه می دهند فعال باشند. VeChain همچنان در بازار گسترش می یابد. از ابتدای ماه اوت ، تعداد حساب هایی که بیش از 1 VET دارند رشد کرد تقریباً 4٪. 

برای شرکت ها بسیار مهم خواهد بود که VeChainThor را بپذیرند و محصولات و خدمات ارائه شده را بهبود بخشند. این امر به افزایش پذیرش VeChain و افزایش قیمت دارایی دیجیتال VET کمک می کند. مشارکت ها و توافق های بیشتر با شرکت ها برای قیمت طولانی مدت این دارایی دیجیتال بسیار صعودی خواهد بود.  

VeChain (VET) پیش بینی قیمت تجارت تجزیه و تحلیل مشاهده به روز شده در 14 فوریه 2021

دامنه VET بین سطح 06/0 تا 05/0 متغیر است توسط ماهی سالمون بر TradingView.com

VET اخیراً زیر خط روند کوتاه مدت نشان داده شده توسط تحلیلگر شکسته شده است. این می تواند سیگنالی باشد که پایان این رالی کوتاه مدت را نشان می دهد. آیا این بدان معناست که روند گاو نر کلان به پایان رسیده است؟ نه. به این معنی است که در حال حاضر متوقف شده است و می تواند مکث کند. 

به گفته این تحلیلگر ، بین 0.06 USDT و 0.05 USDT ادغام شدیدی صورت گرفته است. می تواند در هفته و روزهای بعدی در آن محدوده حرکت کند. با این وجود ، این خط روند متوسط ​​را برآورده می کند و به آن واکنش نشان می دهد (یا شاید نه). همانطور که تحلیلگر گفت ، می تواند لحظه خوبی برای جمع آوری VET باشد.

اقدام قیمت در Vechain VETUSDT توسط مارتینبلوسیک بر TradingView.com

طبق تحلیلگر TradingView از 23 دسامبر و پایین ترین قیمت 0.012 USDT ، VET در حال رشد است. همچنین می توان دریافت که سطح حمایت صعودی واضحی وجود دارد که قطعاً می تواند در روزها و هفته های آینده مهم باشد. 

این تحلیلگر معتقد است که VET مطمئناً می تواند به سمت 0.034 USDT حرکت کند. با این وجود ، قیمت همچنین می تواند به سمت پایین حرکت کند و منطقه 0.024 USDT را به عنوان سطح پشتیبانی آزمایش کند. همه چیز به چگونگی ادامه حرکت بازار در هفته های آینده و این که آیا تاثیری بر جفت تجاری VET / USDT نیز خواهد داشت بستگی دارد یا خیر..

VETUSDT ، 3 ساعت ، سه ورودی – rr 1.63 ، 1.52 ، 2.59 یا خروجی ربات? توسط بازرگانی بر TradingView.com

همانطور که تحلیلگر در نمودار نشان می دهد ، جفت معاملات VETUSD اکنون در یک مثلث صعودی معامله می شود ، که این نیز بخشی از یک کانال صعودی است که از سال 2020 در حال افزایش است. در روزهای اخیر ، ارز مجازی در حال افزایش است و لحظه خوبی برای درک اینکه چه اتفاقی می افتد. 

او همچنین در این نمودار 2 ساعته نشان می دهد که به زودی می توانیم حجم بالاتری را مشاهده کنیم و تعریفی از ادامه روند رو به افزایش قیمت ها را ارائه دهیم یا خیر. اگر کل بازار رمزنگاری فشار دیگری را افزایش دهد ، از جمله بیت کوین (BTC) ، ارز مجازی می تواند به سمت بالاتر حرکت کند..

تشکیل Vechain صعودی توسط کلیتوس بر TradingView.com

ارز دیجیتال VETUSDT در نمودار 30 دقیقه ای یک سر و شانه معکوس تشکیل داده است که امکان حرکت بالاتر را ندارد. با این حال به نظر می رسد ارز دیجیتال بالاتر از سطح پشتیبانی 0.018952 دلار برای هر سکه معامله می شود. علاوه بر این ، به نظر می رسد سطح مقاومت بعدی در 0.02 دلار و همچنین در 0.0211 دلار باشد. 

تحلیلگر در نظر گرفت که H&S می تواند VeChain را به بالاترین سطح برساند. با این حال ، این مورد نبود و اکنون VET در حال اصلاح افزایش قیمت تجربه شده در پایان سال 2020 با الگوی نامنظم است که به یک طرف حرکت می کند.

کوتاه VETUSDT توسط معامله گر_OMS بر TradingView.com

برای جفت تجاری VET / USDT ، تحلیلگر معتقد است که پس از افزایش سریع قیمت بین نوامبر و دسامبر سال جاری ، ممکن است بازار در حال سقوط باشد. در نمودار 1-D در بورس Binance ، تحلیلگر مقاومت شدیدی بین 0.018743 USDT و 0.01944 USDT می بیند. 

اگر ارز مجازی نتواند از این سطح پیشی بگیرد ، ممکن است شاهد سقوط VET به منطقه پشتیبانی 0،014260 باشیم که در گذشته به عنوان مقاومت عمل می کرد. قطعاً مهم خواهد بود که کل بازار رمزنگاری برای درک اینکه کدام یک از نتایج احتمالی این دارایی دیجیتال در هفته های آینده است ، چگونه رفتار می کند مهم است..

آیا می خواهید با رمز VET Vechain’s تجارت کنید؟ با ETH ، BTC یا BNB می توانید این کار را انجام دهید بینانس تبادل. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me