banner
banner

پیش بینی قیمت EOS 2021 – نگاه فنی و چشم انداز فنی صعودی

(به روز شده در 13 فوریه 2021) – EOS در حال آغاز سفر خود است. قیمت EOS از نظر مشخصات فنی و مقیاس اهداف خود از سایر ارزهای دیجیتال جدا شده است. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که موفق به جمع آوری 4 میلیارد دلار در طول ICO (ارائه اولیه سکه) شد. هدف اصلی این سیستم عامل تبدیل شدن به یک راه حل درجه شرکت برای استقرار برنامه های غیرمتمرکز است. تیم پشتیبان این پروژه رویکردی کاملاً مسئولانه نسبت به اسناد فنی ، ظاهر در رسانه ها و حضور کلی در صنعت رمزنگاری نشان داده اند.. 

امروز EOS را در Binance بخرید!

نظر کارشناسان در مورد چرا EOS افزایش می یابد

EOS هشتمین ارز دیجیتال از نظر سقف بازار است و در حال حاضر پس از 10 درصد تغییر در 24 ساعت گذشته با قیمت 4.49 دلار معامله می شود. این سکه به دلیل داشتن برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند که اثبات شده از Ethereum بهتر است ، بسیار محبوب شده است. توسعه دهندگان شبکه اظهار می کنند که تحت تأثیر چالش های مقیاس پذیری که بر سایر سکه های عمومی تأثیر می گذارد ، تحت تأثیر قرار نمی گیرد. 

بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کارشناسان فکر می کنند قیمت EOS افزایش می یابد. 

طبق CoinSwitch ، سال 2020 برای EOS یک سال طلایی خواهد بود. پیش بینی می شود این سکه تا ماه ژوئیه به 95 دلار برسد ، قبل از اینکه آرام آرام تا سطح 56 دلار در پایان سال کاهش یابد. طی پنج سال آینده ، این پلتفرم انتظار دارد قیمت EOS در حدود 106 دلار باشد.

TradingBeasts پیش بینی می کند که قیمت از محدوده 2 دلار به حدود 3.6 دلار برسد. پیش بینی می شود سال بعد قیمت قبل از پایان سال حدود 6 دلار به سطح 4.2 دلار افزایش یابد.

طبق گفته Business Insider ، پلتفرم EOS همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد و به زودی به بیشترین ترجیح تبدیل می شود. نشریات بر این باورند که قیمت سکه به زودی از 10 دلار هم عبور می کند. 

علاوه بر این ، یک هیئت 10 نفره از متخصصان عملکرد 13 ارز رمزپایه پیشرو را تجزیه و تحلیل کردند تا پیش بینی های خود را ارائه دهند. این پنل در مورد EOS بسیار سرسخت بود. به طور متوسط ​​، هیئت مدیره انتظار دارد که سکه به قیمتی نزدیک به 18.7 دلار برسد که از ژانویه امسال 727 درصد افزایش نشان می دهد. 

مطابق با WalletInvestor, سرمایه گذاران باید EOS را به عنوان گزینه سرمایه گذاری مطلوب در نظر بگیرند. این سایت معتقد است که قیمت EOS تا سال 2023 به 911 دلار خواهد رسید. آنها این پیش بینی مثبت را به تحولات اخیر در سیستم عامل EOS و افزایش پذیرش در صنایع مختلف نسبت دادند. اینها تعیین کننده قابل توجهی برای موفقیت ارز رمزپایه هستند. 

سرمایه گذاری همچنین از EOS به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین ارزهای دیجیتالی از بین ارزهای موجود در حال حاضر نام برد. این سایت اشاره کرد که EOS مقیاس پذیری بیشتری در مقایسه با ارزهای رمزپایه دیگر ارائه می دهد و انقلابی است زیرا فاقد مکانیسم استخراج برای تولید سکه است. این پلتفرم همچنین شامل سیستمی از قوانین پیچیده برای اداره فرایند پاداش EOS است که آن را غیرمتمرکزتر می کند. 

علاوه بر این ، طبق Coinbase, “EOS ارز رمزنگاری شده ای است که برای پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز در مقیاس بزرگ طراحی شده است. هیچ هزینه ای برای ارسال یا دریافت EOS وجود ندارد.“این پلتفرم پس از افزودن پشتیبانی از ارز رمزنگاری شده EOS برای مشتریان خرده فروشی خود ، این اظهارات را بیان کرد. این بیانیه مثبت و توسعه نشان می دهد که سکه آینده روشنی دارد. 

گفتنی است که EOS همچنین شبکه رسانه های اجتماعی جدیدی را با نام Voice راه اندازی کرده است. این نیز تأثیر مثبتی بر قیمت ارز رمزنگاری شده داشته و انتظار می رود فعالیت شبکه را افزایش دهد.

امروز EOS را در Binance بخرید!

تجزیه و تحلیل نمایش پیش بینی قیمت EOS به روز شده در 13 فوریه 2021

EOSUSDT طولانی است توسط معامله گر_OMS بر TradingView.com

این تحلیلگر نشان می دهد که پشتیبانی گسترده ای از EOS در منطقه بین 4 USDT و 4.36 USDT وجود دارد. در همان زمان ، MA همچنین به عنوان سطح پشتیبانی کار می کند. تحلیلگر منتظر ورود به سطح 5.4045 بود اما در نهایت ، بازار در حال مقاومت در برابر 4.4867 USDT است. 

تجارت فروش می تواند در حدود 4.20 UDST و 4.48 USDT باشد. موقعیت بلندی که او نشان می داد باید بالاتر از سطح فوق الذکر باشد و فروش 5.4045 را هدف قرار دهد. با این وجود ، این فقط یک احتمال است. این تحلیلگر می گوید که وی در قبال تصمیمات تجاری مسئولیتی ندارد.

EOSUSD – نمودار هفتگی به نظر می رسد GULLISH – روند نزولی به زودی شکسته خواهد شد توسط MoneyChartz بر TradingView.com

این تحلیلگر ادعا می کند که قیمت ارز دیجیتال باید بالاتر از خط روند شکسته شود تا قیمت بالاتر برود. اگر این اتفاق بیفتد ، ارز دیجیتال می تواند به سطوح مختلف قیمت برسد. نکاتی که تحلیلگران در نمودار نشان می دهند عبارتند از:

  • 3.8791 USDT
  • 4.9779 USDT
  • 5.5001 USDT
  • 7.7338 USDT

سطح پشتیبانی در حال حاضر در نمودار 2.3753 USDT مشخص شده است. چندین سال است که ارز مجازی با این خشم معامله می شود. با این حال ، هنوز هم از بالاترین زمان خود یعنی 15 USDT برای هر سکه ثبت شده در اوایل ژانویه 2018 زمانی که بیشتر آلتکوین ها به ATH های جدید می رسیدند ، فاصله دارد..

# EOSUSDT برای شکستن مقاومت 4 ساعته حرکت خواهد کرد توسط NinjaCrypto040 بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر EOS ، این ارز مجازی در حال شکل گیری یک مثلث صعودی است که در نهایت می تواند شکسته شود. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، می توانیم شاهد افزایش سریع دارایی دیجیتال EOS باشیم. 

قیمت هر EOS می تواند تا 4 USDT به ازای هر سکه از 2.8316 فعلی سر به فلک بکشد. اگر سرمایه گذاران به سطوح حمایت و مقاومت توجه زیادی داشته باشند ، این اتفاق قطعاً می تواند رخ دهد. در حال حاضر ، تحلیلگر قیمت های مختلفی را نشان می دهد که باید در نظر بگیریم. 

2.4 USDT به عنوان پشتیبانی ، 2.65 USDT به عنوان مقاومت و پشتیبانی کار می کند ، 3 USDT می تواند به عنوان پشتیبانی و مقاومت کار کند. سرانجام ، بین 3.30 USDT و 3.45 USDT نیز سطح مقاومت زیادی وجود دارد. 

GreenCrypto – جستجوی قوی EOS از پشتیبانی طولانی مدت توسط GreenCryptoTrades بر TradingView.com

EOS اخیراً پس از رسیدن به سطح پشتیبانی عمده که نزدیک به 2.27 USDT برای هر سکه است ، جهش کرده است. ارز دیجیتال توانست این سطح را در شب کریسمس حفظ کند و تحلیلگران معتقدند که روند صعودی ممکن است در آینده نزدیک ادامه یابد. 

علاوه بر این ، او معتقد است که EOS صعودی به نظر می رسد و اگر پول مجازی بالاتر از خط مقاومت نزدیک به 2.93 USDT شکسته شود ، فرصت طولانی برای طولانی شدن آن وجود دارد. این به ارز مجازی اجازه می دهد تا به سمت بالاتر حرکت کند و در نهایت به سمت 3.40 USDT افزایش یابد و سطح مورد نظر را در نوامبر 3.83 USDT دوباره آزمایش کند..

تلفیق احتمالی EOS توسط BigLava بر TradingView.com

طبق گفته یک تحلیلگر ، EOS به نظر می رسد روند رو به پهلو داشته باشد که کانال کوچک صعودی را می توان در بازار مشاهده کرد. این گزاف گویی که در ساعات اخیر مشاهده کرده ایم نشان می دهد که پس از آزمایش سطح پشتیبانی نزدیک به 3 دلار در هر سکه ، به سمت سطوح مقاومت حرکت می کنیم. 

علاوه بر این ، ممکن است ادامه حرکت EOS با سرعت بالاتر نیز امکان پذیر باشد. این تحلیلگر می گوید اگر سطح پشتیبانی را بشکنیم ، می توانیم به آخرین پشتیبانی از روند عمده در حدود 3.35 USDT در هر EOS برسیم. اگر این شکسته شود ، در صورت ادامه رشد بازار ، می توانیم در هفته ها و ماه های آینده به حرکت خود ادامه دهیم.

امروز EOS را در Binance بخرید!

بیشتر بدانید

آیا می خواهید درباره EOS بیشتر بدانید؟ راهنمای مبتدیان برای EOS را اینجا بخوانید ، همراه با سابقه پروژه و اصول چگونگی ارزش سکه.

علاقه مند به سرمایه گذاری در EOS هستید؟ شما می خواهید با مقاله پیش بینی قیمت EOS ما شروع کنید – از جمله چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت. (همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و سلب مسئولیت سایت را بخوانید)).

بهترین مکان برای خرید EOS با استفاده از است بینانس. این راهنمای خرید ، هر مرحله را که برای انجام صحیح آن نیاز دارید ، ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me