banner
banner

اگر بیت کوین بتواند در 6.4 هزار دلار تثبیت شود ، ممکن است بالاترین قیمت هفته گذشته 7K دلار را آزمایش کند: Crypto Market Daily

سه شنبه ، 24 مارس: بازارهای رمزنگاری در طی 24 ساعت گذشته رشد چشمگیری داشته اند. قیمت بیت کوین (BTC) در روز تقریبا 16 درصد رشد کرده است ، و از صبح امروز به طور مداوم از 6،400 دلار صعود می کند.

دومین رمزنگاری بزرگ توسط کلاهبرداری بازار ، اتر (ETH) حدود 14 درصد سود کسب کرده و با فشار بیش از 140 دلار در زمان فشار ، به مقاومت در برابر کوتاه مدت 145 دلار رسیده است..

Ripple’s XRP در روز 7 درصد ملایم تر است و به سمت سطح مقاومت متوسط ​​0.1750 دلار حرکت می کند.

افزایش قدرت گاو نر برای BTC

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

شب گذشته ، BTC دوباره یک روند شدید را تجربه کرد. بعد از اینکه قیمت به شدت به 6،700 دلار افزایش یافت ، بلافاصله کاهش یافت و در عرض تنها چند دقیقه به حدود 6100 دلار کاهش یافت. از آن زمان ، قیمت به طور پیوسته از مارک 6400 دلار باز می گردد.

تیم تحلیل بازار OKEx معتقد است که الگوی سنجاق به دنبال شمعدان صعودی بزرگ شب گذشته یک حرکت عادی نهنگ بزرگ به منظور فریب گاوها و منفجر کردن موقعیت های خرس است

شمعدانی صعودی نزدیک 5800 دلار شروع شد و ابتدا برخی موقعیت های کوتاه را شکست ، که ضررهای متوقف نزدیک 6000 دلار بود. با وجود نشانه های حجم سنگین و افزایش قیمت ها ، در عرض یک ساعت آینده ، قیمت بلافاصله از سطح بالا سقوط کرد و موقعیت های طولانی که تازه وارد شده بودند ، شسته شد.

در حال حاضر ، روند نزولی در 6،400 دلار متوقف شده است و پایین سطح 1-H به طور مداوم در حال افزایش است. این نشانه افزایش قدرت گاوها است.

اگر قیمت امروز بتواند ثبات بالای 6،400 دلار را حفظ کند ، احتمال آزمایش مقاومت در برابر 7000 دلار وجود دارد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که حتی اگر روند زیر این نقطه شکسته شود ، اما 6000 دلار شکسته نشود ، روند همچنان صعودی است.

گاو های بیت کوین برای شکستن 7 هزار دلار به حجم بیشتری نیاز دارند

نمودار 1 روزه بیت کوین در بالا نشان می دهد که خط روند صعودی ثابت کرده است که دیروز 23 مارس با موفقیت از قیمت حمایت کرده است. این همچنین به معنای بهبود اثر بخشی خط روند است. خرس ها اگر بخواهند قیمت را به زیر آن برسانند ، به قدرت بیشتری نیاز دارند.

امروز اگرچه قیمت از 5800 دلار به 6800 دلار رسید ، اما تقریباً به بالاترین قیمت قبلی رسید ، اما به نظر می رسد حجم خرید روند نزولی را نشان می دهد. اگر حجم ها نتوانند به سطح بالایی برسند ، شکستن 7000 دلار کار آسانی نیست.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر قیمت به زیر 6000 دلار کاهش یابد – یعنی به زیر خط روند رسیده باشد – تشکیل کف دوم در آینده همچنان امکان پذیر است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7000 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،300 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6400 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6000 دلار

ETH با فشار دادن سطح مقاومت کوتاه مدت ، ادغام می شود

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

دیروز ، 23 مارس ، ETH به طور موثر با 120 دلار پشتیبانی شد و دوباره برگشت ، اما نزدیک به 138 دلار چندین بار مسدود شد. اگر برای حمایت از روند افزایش وجهی در خرید وجود نداشته باشد ، شکستن این سطح مقاومت ممکن است دشوار باشد.

برای پشتیبانی قوی کوتاه مدت ، سرمایه گذاران می توانند ابتدا روی 134 دلار تمرکز کنند. اگر این سطح شکسته شود ، ETH ممکن است به آزمایش پشتیبانی با قیمت 120 دلار ادامه دهد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که 155 دلار لبه بالایی منطقه ادغام است. قبل از شکسته شدن در بالای این موقعیت ، روند باید به عنوان یکپارچه سازی تلقی شود ، به این معنی که یک شرایط شدید بازار ممکن است هنوز وجود داشته باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 145 دلار
 • مقاومت میان مدت: 155 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 134 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 120 دلار

XRP با سطح مقاومت کوتاه مدت مواجه است ، به تجارت فعال تری نیاز دارد

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

همانطور که نمودار بالا نشان می دهد ، روند حرکت XRP ثابت است. اولین سطح پشتیبانی می تواند تا 0.1440 دلار افزایش یابد و اولین سطح مقاومت در حدود 0.1650 دلار است. در حال حاضر ، فعالیت معاملات کم است و شکست سطح مقاومت را دشوار می کند.

با این حال ، اگر پس از سقوط از 0.1650 دلار بتوانید 0.1580 دلار حمایت کنید ، این یک سیگنال قوی تر از حرکت صعودی در آینده است. پایین آمدن زیر 0.1440 دلار ممکن است به این معنی باشد که رویداد جذب شمارنده به زمان بیشتری نیاز دارد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1650 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1750 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1580 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1440 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را دنبال کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me