banner
banner

استراتژی های معاملات آتی بیت کوین

یادگیری محبوب ترین استراتژی های معاملات بیت کوین فیوچرز که امروزه از آن استفاده می شود ، می تواند روشی هوشمندانه برای بهبود موقعیت و سطح کلی مهارت رمزنگاری شما باشد. سرمایه گذاران باهوش می فهمند که هیچ کس نمی تواند با 100٪ دقت نوبت های بازار را پیش بینی کند. با این وجود ، روش هایی وجود دارد که بازرگانان برای کاهش ریسک و بهبود سود خود استفاده می کنند.

هر تاجر به نوعی برنامه نیاز دارد. این استراتژی برای کمک به ثابت ماندن شما یک نقشه راه در اختیار شما قرار می دهد. یک استراتژی تجارت به شما کمک می کند تا تصمیمات سرمایه گذاری خود را از احساسات خود جدا کنید. این طرح به شما کمک می کند تا زمان ورود و خروج به معاملات را تعیین کنید. همچنین به شما کمک می کند فرصت هایی مانند روندهای نوظهور را تشخیص دهید.

خبر خوب این است که بیت کوین فیوچرز با اختلاف بیشترین معامله مشتقات ارز رمزپایه است. به همین ترتیب ، نقدینگی بیش از هر زمان دیگری در بازار وجود دارد. علاوه بر این ، چندین سیستم عامل اکنون گزینه های معاملاتی Bitcoin Futures را ارائه می دهند.

Futures Bitcoin چیست؟?

قبل از معامله هر دارایی ، باید هدف اصلی آن را درک کنید. در مورد Bitcoin Futures ، هدف اصلی گمانه زنی در بازار است. این گمانه زنی همچنین به هدایت بازار بیت کوین کمک می کند. اگر سرمایه گذاران با حق بیمه بالاتر به قراردادهای Futures Bitcoin بپیوندند ، بیت کوین در بیشتر شرایط افزایش قیمت را تجربه خواهد کرد.

معامله گر

هنگامی که بیت کوین Futures را معامله می کنید ، مهم این است که از تمام اطلاعاتی که در اختیار دارید برای حدس و گمان آگاهانه در مورد حرکت های آینده بیت کوین در بازار استفاده کنید. مهم این است که Bitcoin Futures به شما امکان می دهد سود کسب کنید حتی وقتی ارزش بازار بیت کوین کاهش می یابد. وقتی سرمایه گذاران معتقد باشند که سقوط قریب الوقوع ارزش بیت کوین قریب الوقوع است ، آنها قراردادهای کوتاه مدت را منعقد می کنند برعکس ، اگر فکر می کنید این ارزش در طول مدت قرارداد افزایش می یابد ، شما می خواهید یک قرارداد طولانی مدت باز کنید.

موقعیت کوتاه

کوتاه کردن یک دارایی یک استراتژی محبوب است که توسط معامله گران سهام برای دهه ها استفاده می شود. وقتی موقعیت کوتاهی را باز می کنید ، بیت کوین را از طریق معاملات اهرمی قرض می گیرید. سپس تمام دارایی های خود را می فروشید. هنگامی که قیمت بیت کوین به خروجی از پیش تعیین شده شما کاهش می یابد ، شما بیت کوین را با قیمت پایین خریداری می کنید. سپس می توانید وام دهنده را بازپرداخت کنید و تفاوت قیمت فروش و قیمت خرید را به عنوان سود خود حفظ کنید.

موقعیت طولانی

موقعیت طولانی به این معنی است که شما می خواهید بیت کوین را به قیمت قرارداد خود قفل کنید زیرا فکر می کنید در پایان توافق بسیار بالاتر خواهد بود. قرارداد خود را با قیمت امروز برای تاریخ بعدی باز می کنید. با رسیدن تاریخ می توانید بیت کوین خود را بفروشید و سود خود را حفظ کنید.

استراتژی مدیریت ریسک

یکی دیگر از کاربردهای محبوب Bitcoin Futures توسط جامعه معدن برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض نوسانات بازار است. استخراج کنندگان از Bitcoin Futures استفاده خواهند کرد تا سود خود را که از اعتبار سنجی معاملات به دست می آورند ، قفل کنند. یک معدنچی می تواند از قرارداد آتی استفاده کند تا تضمین کند به دلیل نوسانات بازار ضرر نمی کنند. جای تعجب نیست که معمولاً معدنچیان بیت کوین خود را با پرداخت حق بیمه از طریق قراردادهای آتی می فروشند.

صرافی های معتبر ارائه دهنده آینده

صرافی های برتر که این ابزارهای مالی منحصر به فرد را ارائه می دهند ، شامل این موارد هستند Ameritrade, CME, OKCoin, BitMEX, و هووبی. این تنوع گزینه های متنوعی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. جالب اینجاست که روزانه حدود 10 میلیارد دلار قرارداد قراردادهای Bitcoin Futures وجود دارد. این نقدینگی به طور مستقیم معادل فرصت های بیشتری در بازار برای سرمایه گذاران است که می خواهند برای تسلط بر مهارت های خود وقت بگذارند.

حق بیمه

معمولاً معاملات بیت کوین فیوچرز در مقایسه با قیمت لحظه ای با نرخ حق بیمه انجام می شود. دلایل زیادی برای این اتفاق وجود دارد. عامل اصلی آن حدس و گمان سرمایه گذاران است. بعد ، برابری علاقه وجود دارد. این فرمولی است که رابطه بین بیت کوین و دلار آمریکا و ارزش آینده هر یک را براساس نرخ وام / وام کنترل می کند.

سوداگری در بازار

اگر می خواهید یک معامله گر Bitcoin Futures موفق باشید ، باید مهارت های حدس و گمان خود را جلا دهید. اولین قدم در این فرآیند ، شروع نظارت بر قیمت بیت کوین با وسواس است. شما می خواهید به قیمت لحظه ای و هرگونه تغییر عمده در سرمایه بازار توجه کنید.

یک استراتژی هوشمند دیگر ، تماشای حرکت کلی بازار است. بازار رمزنگاری اغلب در ارتباط با بیت کوین حرکت می کند و بالعکس. اگر می بینید که کل بازار سبز می شود ، احتمال زیادی وجود دارد که بیت کوین بقیه بازار را دنبال کند. علاوه بر این ، هنگامی که بیت کوین قمرها, معمولاً در کل بازار altcoin طنین انداز می شود. این حرکت پیوندی تضمین نمی شود. وقتی بیت کوین به طور جداگانه یا حتی مخالف از بازار altcoin حرکت می کند ، به عنوان اتصال شناخته می شود.

هنگامی که از تحرکات فعلی بازار بیت کوین و نحوه بازی آنها در حرکت کلی بازارهای رمزنگاری مطلع شدید ، آماده بررسی عوامل بیرونی هستید. مواردی از قبیل اخبار ، پوشش خبری ، و موارد نظارتی همه قابل توجه شما هستند. هر خبری که باعث بهبود یا تأخیر در مقیاس بزرگ بیت کوین شود قابل ذکر است. بسیار مهم ، اخبار نظارتی می توانند بیشترین تأثیر را در قیمت این دارایی داشته باشند. وظیفه شما جمع آوری این اخبار و فرضیه تأثیر آن در شبکه است.

پیش بینی قیمت آموزش دیده

این استراتژی شما را ملزم می کند که در تاریخ بعدی حدس بزنید که ارزش بیت کوین چیست. همچنین ، شما باید تعیین کنید که چه زمانی بهترین زمان برای خروج از سرمایه گذاری شما باشد. استراتژی خروج شما باید شامل هر دو سناریو باشد. شما می خواهید بدانید که چه زمانی سود خود را نقد کنید. همچنین ، شما باید بدانید که چه زمانی باید از بازار خارج شوید و ضررهای خود را کاهش دهید. به یاد داشته باشید ، بیت کوین همچنان نوسان زیادی را تجربه می کند و ارزش بازار آن می تواند بسیار ناگهانی افزایش یا کاهش یابد. در نتیجه ، پیش بینی بیت کوین از نظر تاریخی دشوار است.

علاوه بر این ، جدید بودن نسبی کل صنعت ، سرمایه گذاران را با فقدان قابل مقایسه قابل مقایسه می کند. قابل مقایسه سایر موقعیت ها یا دارایی های بازار است که شباهت زیادی به موارد مورد بحث دارد. با دارایی های سنتی ، مطالعه حرکت دارایی های نزدیک به هم می تواند به ارائه بینشی بیشتر در مورد تحولات بالقوه در آینده کمک کند.

معاملات آتی بیت کوین از طریق گروه CME

معاملات آتی بیت کوین از طریق گروه CME

خبر خوب این است که معاملات آتی بیت کوین معمولاً شامل قراردادهایی با مدت زمان طولانی تر است و بیت کوین ثابت کرده است که با گذشت زمان ارزش خود را افزایش می دهد. به طور کلی ، بیت کوین تقریباً 9 سال رشد ارزش بازار را قبل از اصلاحات عمده 2018-2019 تجربه کرده است. هنگامی که یک دارایی به طور مداوم یک قیمت آتی را تجربه می کند که بیش از قیمت ناچیز باشد ، به عنوان یک وضعیت کنتانگو شناخته می شود.

دو نوع آینده بیت کوین

امروز ، دو سبک اصلی قراردادهای آتی بیت کوین در دسترس سرمایه گذاران وجود دارد – قراردادهای آتی با سررسید ثابت و قراردادهای دائمی. این قراردادها دارای ویژگی های بسیاری هستند که از تمایزات اصلی در قالب کارمزد هرکدام به دست می آیند:

آینده های بلوغ ثابت

در یک قرارداد سررسید ثابت Bitcoin Futures هنگام باز کردن موقعیت خود ، حق بیمه از پیش تعیین شده ای پرداخت می کنید. شما همچنین می توانید در پایان مدت قرارداد خود هزینه ای را پرداخت کنید.

قراردادهای دائمی

قراردادهای دائمی ساختار متفاوتی برای پرداخت به شما ارائه می دهند. شما نرخ نوسان می دهید. این میزان تقریباً چهار بار در روز یا هر هشت ساعت تنظیم می شود.

تجارت در شرایط مختلف بازار

نکته خوب در مورد معاملات بیت کوین فیوچرز این است که اگر به درستی انجام شود ، در سناریوی بازار گاو نر یا خرس جای سود وجود دارد. درک تضاد بین این دو بازار و چگونگی ارتباط آن با استراتژی کلی تجارت شما مهم است.

تجارت سودآور

در بازار گاو نر ، سرمایه گذاران موقعیت های طولانی را باز می کنند و منتظر سود خود هستند. از آنجا که معاملات آتی تمایل به معامله با ارزش بالاتر از قیمت لحظه ای دارند ، اجرای گاو نر می تواند حق بیمه بالاتری را به بازار بیاورد. این افزایش قیمت ها نتیجه مستقیم موقعیت سرمایه گذاران برای آماده سازی برای افزایش پیش بینی شده ارزش بازار است.

بازار خرس

برعکس ، بازارهای خرسی سناریویی را ایجاد می کنند که معاملات آتی می توانند با ارزشی کمتر از قیمت لحظه ای دارایی معامله کنند. این افت قیمت ها نتیجه سرمایه گذاران برای حفظ سرمایه و جابجایی مجدد آنها برای حرکت های آینده است.

ملاحظات انقضا

استاندارد صنعت بیشترین تاریخ انقضا قرارداد آتی را در آخرین جمعه ماه قرار می دهد. این قراردادها شامل توافقات ماهانه و فصلی است. دانستن این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا استراتژی سرمایه گذاری خود را با پیشرفت های آینده در بخش هماهنگ کنید.

ساختارهای پرداخت آینده بیت کوین

در حال حاضر ، محبوب ترین صرافی هایی که Bitcoin Futures را ارائه می دهند ، به دو ساختار پرداخت اصلی متکی هستند. اولین گزینه ساختار معکوس پرداخت است. در این سناریو ، شما BTC را به عنوان وثیقه قرارداد سرمایه گذاری خود قرار می دهید. از سبک دوم ساختار پرداخت به عنوان یک ساختار پرداخت خطی یاد می شود. تقابل اصلی این است که قراردادهای آتی خطی شما را ملزم به پرداخت مستقیم خود به USDT می کنیم.

جالب اینجاست که در 2 سال گذشته نیز استراتژی های پرداخت ترکیبی دیده شده است. این قراردادها از نظر نوع پرداخت کمی انعطاف پذیری بیشتری برای سرمایه گذاران فراهم می کند. برای دریافت سود خود می توانید ارزهای مختلفی را نیز انتخاب کنید. این سناریو به نفع سرمایه گذارانی است که ممکن است به برخی سودهای پرداخت شده به دلار آمریکا نیاز داشته باشند ، در حالی که دیگران در ارزهای رمزپایه باقی می مانند.

تجارت داوری

همچنین فرصت هایی برای کسب سود از واریانس قیمت بین صرافی ها در زمان های مختلف قرارداد شما وجود دارد. بازرگانان اغلب از این اسپرد استفاده می کنند ، که به عنوان “پایه” نیز برای کسب سود سریع شناخته می شود. نکته مهم ، این استراتژی شما را ملزم به آربیتراژ می کند. داوری یکی از قدیمی ترین اشکال تجاری است که برای بشر شناخته شده است. آربیتراژ بیت کوین هر زمان که یک سرمایه گذار درگیر خرید و فروش همزمان بیت کوین در بازارهای مختلف یا به اشکال مشتق شده باشد ، با هدف استفاده از ناکارآمدی قیمت بین سیستم عامل های دارایی یکسان انجام می شود. هر وقت متوجه شدید ، داوری امکان پذیر است:

  • دارایی مشابه با قیمت های مختلف در بازارهای مختلف معامله می شود
  • دو دارایی با جریان نقدی یکسان با قیمت مشابه معامله نمی شوند
  • وقتی دارایی دارای قیمت آینده پیش بینی شده است اما با آن قیمت معامله نمی کند

اولین اشکال آربیتراژ شامل خرید ساده یک دارایی در یک مکان و انتقال آن به مکان دیگر و فروش آن برای سود است. امروزه کسانی که در مجاورت یک گذرگاه مرزی زندگی می کنند دارای موقعیت منحصر به فردی برای شرکت در این نوع تجارت هستند. خوشبختانه دارایی های دیجیتال به ما این توانایی را می دهند که گویی در هرجای دنیا واقع شده ایم.

تجارت داوری کالاهای دنیای واقعی

تجارت داوری کالاهای سنتی

تمرکز

هنگام کار به طور خاص با آربیتراژ ارزهای رمزپایه ، چند ملاحظه دیگر برای تأمل وجود دارد. اول ، شما می خواهید هزینه های معاملاتی پایین را جستجو کنید تا اطمینان حاصل کنید که سود شما در معامله گنگ نمی شود. در مرحله بعدی ، باید سرعت انتقال دارایی خود را در نظر بگیرید. در مورد بیت کوین فیوچرز ، زمان تبادل بسته به بستری که استفاده می کنید بسیار متفاوت است. در آخر ، شما یک دارایی با حجم بالا می خواهید. خوشبختانه بیت کوین فیوچرز هر سه این سناریوها را به طور مکرر ارائه می دهد.

استراتژی های معاملات آتی بیت کوین

اکنون که درک بهتری از برخی مبانی تجارت Bitcoin Futures داشته اید ، آماده هستید تا با سه استراتژی اصلی تجارت که امروزه توسط سرمایه گذاران استفاده می شود ، آشنا شوید. خبر خوب این است که این تکنیک ها را می توان تقریباً در هر کلاس دارایی که معاملات آتی را ارائه می دهد ، استفاده کرد. دو تکنیک اصلی عبارتند از:

  • داوری آینده وجه نقد و حمل
  • بین بورس حق بیمه داوری

نقدی و حمل داوری برتر

به دلایل بسیاری استراتژی معاملات آتی Cash-and-Carry از محبوب ترین استراتژی ها در بازار است. در درجه اول ، محبوبیت آن از رویکرد بی طرفی آن در بازار ناشی می شود. در صورت انجام صحیح ، استراتژی حمل وجه نقد ، خطر ابتلا به سرمایه گذار را به حداقل می رساند. این کاهش در معرض خطر ناشی از روشی است که این تکنیک از هرگونه حرکت در بازار پیش بینی می کند. هدف اصلی این روش بهره برداری از ناکارآمدی قیمت گذاری در قیمت لحظه ای است

مبانی داوری نقدی و نقدی

اولین قدم در داوری اساسی وجه نقد و حمل ، ارزیابی بازار است. شما باید تفاوت اختلاف بین قیمت لحظه ای فعلی بیت کوین و قیمت قراردادهای آینده بیت کوین را از نزدیک کنترل کنید. یادداشت های روزانه درصد قیمت را در ساعت مشخصی در روز شروع کنید. این داده ها به شما امکان می دهد آگاهی بهتری از چگونگی ارتباط دو امتیاز قیمت با یکدیگر جمع کنید.

در مرحله بعد ، یک داور Bitcoin Futures دو خرید انجام می دهد. اولین خرید یک موقعیت طولانی در بیت کوین است. نکته مهم ، این یک سرمایه گذاری مستقیم به بیت کوین است. سپس سرمایه گذار همزمان و به همان مقدار قرارداد آتی بیت کوین کوتاه خواهد کرد. از نظر انتقادی ، این قرارداد باید با قیمتی که توسط سرمایه گذار گران قیمت در نظر گرفته شده باشد.

نوسان

در بیشتر موارد ، متوجه خواهید شد که قراردادهای آتی نسبت به بیت کوین به طور مستقیم نوسانات قیمت بیشتری را تجربه می کنند. آنها معمولاً با ارزش بسیار بالاتری نیز معامله می کنند. با این حال ، مواردی وجود دارد که Futures نیز به زیر قیمت نقطه سقوط می کند. شما باید از نمودار خود برای تعیین زمان جدا شدن قیمت Futures از قیمت لحظه ای استفاده کنید.

با انقضا قرارداد ، سرمایه گذار با استفاده از بیت کوین خریداری شده در ابتدا تعهدات خود را انجام می دهد. تفاوت بین قیمت لحظه ای بیت کوین و هزینه قرارداد آتی ، سود است. این فرصت هر زمان که ورودی از موقعیت آتی کوتاه از هزینه خرید و هزینه های حمل شده در موقعیت دارایی طولانی فراتر رود ، وجود دارد..

اثبات کامل نیست

درست است که روش حمل وجه نقد در شرایط خاص بازار ریسک را محدود می کند. با این حال ، این استراتژی هیچ کمکی در افزایش هزینه های حمل ندارد. با سلام ، شما می خواهید هزینه های خود و سایر عوامل مانند هزینه های حاشیه را کنترل کنید. همه اینها می توانند با گذشت زمان سود شما را جمع و جبران کنند.

داوری حق بیمه بین بورسی

در استراتژی سرمایه گذاری بین بورسی ، شما به دنبال این هستید که از تنوع قیمت های آتی از یک پلت فرم به پلتفرم دیگر سود کسب کنید. روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. ساده ترین شکل این است که شکاف های قیمت معاملات آتی بیت کوین را بین سیستم عامل ها پیدا کنید و دارایی خود را بین هر یک معامله کنید تا سود کسب کنید. اگرچه به نظر ساده می رسد ، اما باید از برخی خطرات اضافی جلوگیری کرد.

ناکارآمدی قیمت های آتی بیت کوین بین مبادلات - Bitcoinfuturesinfo.com

ناکارآمدی قیمت های آتی بیت کوین بین مبادلات – Bitcoinfuturesinfo.com

یکی از اولین مواردی که می خواهید بررسی کنید جفت های معاملاتی ارائه شده توسط سیستم عامل ها است. ممکن است دریابید که یک جفت معاملاتی خاص بیت کوین در مقایسه با رقبا قیمت بالاتری دارد. حتی ممکن است برخی از سرمایه گذاران سه جفت معاملاتی را برای یافتن ناکارآمدی بررسی کنند. به این روش آربیتراژ مثلثی درون مبادله ای گفته می شود.

اتوماسیون

امروزه تعدادی Dapp و ربات در بازار وجود دارد که می توانند به ساده سازی این روند کمک کنند. علاوه بر این ، معامله گران اغلب اسکریپت های سفارشی برای نظارت بر ارزش دارایی در سیستم عامل های مختلف می سازند. حتی مواردی وجود دارد که توسعه دهندگان کل فرآیند را در طول روز خودکار می کنند. به این ترتیب ، آنها می توانند در طول فعالیت های تجاری خود به آرامی درآمد ناچیزی را جمع کنند.

خطرات داوری بین بورسی

در این شرایط ، باید به نقدینگی دارایی های مورد نظر ، هزینه های معامله و زمان انتقال توجه دقیق داشته باشید. آربیتراژ بین بورسی عملیاتی حساس به زمان است که اگر دارایی که ارسال می کنید ساعتها طول بکشد تا به بورس دیگر برسد ، می تواند از بین برود. شما می توانید نرخ بیت کوین و حجم معاملات را کنترل کنید تا از زمان انتظار تقریبی معامله برای زمان و کارمزد خود مطلع شوید. همچنین ، مطمئن شوید که صرافی با تاخیر در سپرده ها یا برداشت ها روبرو نیست. همه این سناریوها باعث می شوند شما از زمان محدودی که برای اتمام تجارت آربیتراژ خود مجبور هستید ، غافل شوید.

خلاصه – معاملات آتی بیت کوین

معاملات بیت کوین فیوچرز یک فرآیند ظریف است که تسلط بر آن زمان بر است. خبر خوب این است که پس از تدوین استراتژی قابل اعتماد برای تجارت ، می توانید به راحتی وسیله نقلیه سرمایه گذاری خود را در رانندگی قرار داده و بلافاصله تجربه کسب کنید. رمز موفقیت شما در توانایی شما در ارزیابی بازار بیت کوین و حدس و گمان در مورد قیمت آینده این دارایی دیجیتال است. خوشبختانه شما اکنون به محبوب ترین استراتژی های معاملات آتی در بازار مسلح شده اید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me