banner
banner

لات در فارکس چیست؟

یکی از اصطلاحات کلیدی که شما در معاملات فارکس بارها و بارها با آن روبرو خواهید شد “زیاد” است. در اینجا ما جزئیات بیشتری را در مورد آنچه که در بازار فارکس وجود دارد دقیقاً بررسی خواهیم کرد ، بنابراین دفعه بعدی که معاملات زیادی را انجام می دهید ، دقیقاً متوجه خواهید شد که.

فراتر از آن ، ما همچنین انواع مختلفی از فارکس را که می توانید هنگام معامله با کارگزار برتر فارکس خود مواجه شوید ، بررسی خواهیم کرد. برخی از این موارد ایده آل تر برای معامله گران جدید یا کسانی است که بسیاری از آنها می خواهند در سمت مدیریت امن تری حرکت کنند ، وقتی صحبت از مدیریت ریسک در تجارت می شود.

لات در فارکس چیست؟

انواع بسیاری از فارکس توضیح داده شده است

در ساده ترین اشکال ، قرعه کشی فارکس همانطور که در معاملات فارکس می شناسید ، صرفاً اندازه گیری واحدهای ارزی و راهی برای تعیین تعداد واحدهای ارزی مورد نیاز برای تجارت است..

تعداد زیادی فارکس و اصطلاحات مربوط به معاملات سهام هنوز هم تقریباً در بین تمام کارگزاران برتر تجارت در بخش مورد استفاده قرار می گیرد. حتی اگر اکنون تعداد معدودی سبک های تجاری انعطاف پذیرتری را امکان پذیر می کنند ، ذکر تعداد زیادی فارکس هنوز بسیار رایج است. در صورتی که کارگزار جدیدی را انتخاب می کنید و برخی از بهترین بررسی های کارگزار فارکس را بررسی می کنید ، بسیاری از موارد زیادی را در مورد فارکس و معاملات زیادی خواهید شنید..

با توجه به این نکته ، به طور معمول 4 اندازه لات فارکس وجود دارد که در هنگام معامله فارکس با آنها روبرو خواهید شد.

لات استاندارد – 100000 واحد پول

قرعه کشی استاندارد فارکس همان چیزی است که معمولاً هنگام معامله با انواع حسابهای استاندارد بسیاری از کارگزاران فارکس مشاهده خواهید کرد. لات استاندارد 100000 واحد ارزی است ، بنابراین اگر معامله با دلار آمریکا را به عنوان مثال در نظر بگیریم معمولاً 100000 دلار ارزش دارد..

اکثر معامله گران با تجربه فارکس به معاملات در این سطح عادت کرده اند و لازم به ذکر است که به دلیل اهرم در فارکس ، برای خرید یک لات استاندارد نیازی به داشتن 100000 دلار کامل در حساب خود ندارید. وقتی بیشتر آنها در معاملات فارکس به مقدار زیادی مراجعه می کنند ، این مقدار معمولی است که آنها به آن اشاره می کنند.

مینی لات – 10 هزار واحد ارزی

یک مینی فارکس یک گزینه عالی برای کسانی است که ممکن است بخواهند با اهرمی پایین تر یا شاید بدون هیچ اهرمی تجارت کنند. این نوع قرعه کشی مجدداً در اکثر کارگزاران برتر فارکس بسیار رایج است که این نوع لات ها را شامل می شوند که شامل 10 هزار واحد ارزی است که در صورت معامله USD ارزش معمول آنها 10 هزار دلار است..

حتی اگر از آنها به عنوان “مینی” لات ها یاد می شود که در این سطح معامله می شود ، هنوز سرمایه گذاری قابل توجهی برای بسیاری از معامله گران محسوب می شود.

میکرو – 1000 واحد پول

یک ریز سهام در بازار فارکس مرحله بعدی کوچکتر در نردبان معاملات است. ورود فقط 1000 واحد ارزی به این معنی است که این مقدار در مورد مثال معاملات USD ما فقط 1000 دلار خواهد بود. در حالی که حساب های معاملات خرد و خرد در معاملات برخی از کارگزاران در دسترس است ، اما همیشه قابل دسترسی نیستند. با این وجود آنها بستر ایده آل دیگری را برای معامله گران جدید فارکس فراهم می کنند تا طعم خوب و ارزش پول صنعت را بدست آورند. این سطح می تواند یک مرحله عالی برای کسانی باشد که ممکن است قبلاً یک حساب نانو را امتحان کرده اند یا می خواهند بدون انجام 100٪ از معاملات حساب آزمایشی حرکت کنند..

نانو لات – 100 واحد ارزی

کوچکترین اندازه لات معاملات موجود لات نانو است. این لات معاملاتی از 100 واحد ارزی تشکیل شده است که در مورد مثال معاملات USD ما ارزش کل 100 دلار دارند. تعداد نانوها بار دیگر کمتر دیده می شوند ، اما مطمئناً هنوز هم در دسترس بسیاری از کارگزاران برتر معاملات فارکس است. این مقدار بسیار ایده آل برای کسانی که می خواهند برای اولین بار معاملات فارکس را امتحان کنند بسیار ایده آل است. این معامله با پول واقعی فراتر از یک حساب تجارت آزمایشی را ارائه می دهد ، اما با ریسک بسیار کمتری همراه است.

تفاوت های فارکس بین کارگزاران

مانند همه موارد ، در بخش تجارت فارکس نیز جایی برای تغییر وجود دارد. اصطلاحاتی که در بالا توضیح داده شد معمولاً توسط بازرگانان و کارگزاران در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند. شما بعضی اوقات قسمتهایی را که با اصطلاحات اعشاری توصیف شده اند در مقایسه با تعداد زیادی فارکس استاندارد به شرح زیر مشاهده خواهید کرد:

مینی لات: 0.1 مقدار زیادی استاندارد

میکرو لات: 0.01 تعداد زیادی استاندارد

نانو لات: 0.001 تعداد زیادی استاندارد

این در اکثر موارد دقیقاً همان چیز است. بسیاری از کارگزاران همچنین “حساب های cent” را در دسترس شما قرار می دهند که غالباً اندازه های کوچکتر لات ها را در لات های خرد و لات های احتمالی تهیه می کنند. همچنین چند کارگزار وجود دارد که امکان معامله با حداقل 1 واحد ارزی (1 دلار) را فراهم می کند..

کدام یک از اندازه ها بهترین است?

اندازه بسیاری از فارکس که به خوبی برای شما کار می کند ، واقعاً به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می خواهید تجارت کنید. در این میان چقدر باید ریسک کنید و در واقع چه مقدار از سرمایه خود را می خواهید ریسک کنید. هنگامی که این تصمیم را گرفتید ، در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت تا اندازه مناسب برای شما را انتخاب کنید. همچنین باید به یاد داشته باشید که هنگام معامله با اندازه های کوچکتر ، هنوز می توانید از اهرم استفاده کنید ، هرچند این نسبت افزایش نخواهد یافت.

به طور معمول ، هرچه در صنعت تجارت فارکس تجربه بیشتری کسب می کنید ، نگرش و تمایل شما برای پذیرش ریسک کمی بیشتر به اندازه بزرگتر شدن خود کمک می کند. با توجه به این نکته ، بسیاری توصیه می کنند که از استفاده از حساب آزمایشی به اندازه زیادی نانو یا میکرو استفاده کنند. وقتی طناب را با اینها یاد گرفتید ، می توانید به مراحل بعدی بروید.

اگر با یک کارگزار برتر فارکس سر و کار دارید ، همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از آنها ممکن است برنامه های وفاداری ، معامله گر فعال یا تخفیف داشته باشند. این غالباً بر اساس تعداد زیادی لات استاندارد که معامله می کنند ، به بازرگانان پاداش می دهند. با توجه به این نکته ، ممکن است یک نکته باشد که هنگام انتخاب اندازه زیادی فارکس به آن فکر کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me