banner
banner

7 بهترین استراتژی و خدمات ترمیم اعتبار

داشتن رتبه اعتباری خوب بسیار مهم است. این می تواند بر توانایی شما در یافتن شغل ، آپارتمان ، برقراری خدمات به نام شما ، گرفتن کارت اعتباری ، خرید ماشین یا خانه و بسیاری از کارهای دیگری که مردم هر روز انجام می دهند تأثیر بگذارد. اما رتبه بندی اعتباری بد لازم نیست دائمی شود. بنابراین اگر در گذشته کارهایی انجام داده اید که منجر به داشتن رتبه اعتباری بد شده باشد ، در حال حاضر تعدادی از مراحل وجود دارد که می توانید برای بهبود و بازیابی اعتبار خود انجام دهید.

اعتبار خوب از همیشه مهمتر است

داشتن رتبه اعتباری عالی بیش از هر زمان دیگری مهم است. حتی ممکن است شما ندانید که کدام افراد و سازمان ها تصمیم می گیرند که بر اساس نمره اعتبار و رتبه اعتباری شما با شما تجارت کنند. به همین دلیل است که اگر رتبه اعتباری شما بد است ، ضروری است که تمام تلاش خود را برای بهبود آن انجام دهید. مرمت و ترمیم اعتبار کمی زمان می برد ، بنابراین هرچه زودتر فرآیند را شروع کنید سریعتر و راحتتر لذت بردن از نتایج خواهید گرفت. در اینجا چند استراتژی و خدمات ترمیم اعتبار بسیار مفید و مهم ارائه شده است که در دسترس شما است.

1. آیا خطاها از گزارش های اعتباری خود حذف شده اند

آسانترین و سریعترین راه برای ارتقا credit رتبه بندی اعتباری شما گرفتن کپی از گزارش های اعتباری خود از شرکت های گزارش دهنده اعتبار است, Experian, Equifax و TransUnion, با دقت از روی آنها عبور کرده و خطاهایی را که یافتید برطرف کنید. در قانون گزارش اعتبار منصفانه ایالات متحده آمده است که گزارش اعتبار یک شخص باید فقط حاوی اطلاعات به موقع و دقیق باشد. شما حق دارید شرکت های گزارشگر اعتباری کلیه اطلاعات نادرست را از پرونده اعتباری شما حذف کنند. می توانید درخواست کنید که هر آژانس اعتباری بصورت آنلاین با استفاده از فرم های موجود در وب سایت های خود ، خطاها را برطرف کند.

هر ساله می توانید نسخه های رایگان گزارش های اعتباری خود را دریافت کنید. آنها را مرور کنید. اگر شواهدی مبنی بر فعالیت کلاهبرداری یا اطلاعات قدیمی وجود دارد که باید حذف شده باشد ، می توانید با آژانس های گزارشگری اعتبار تماس گرفته و درخواست کنید اطلاعات حذف شود. حدود 30 روز طول می کشد تا آنها خطاهای مورد اختلاف شما را بررسی و حذف کنند. شما به دلیل سابقه منفی مرتبط با خطاها مجازات نمی شوید. حذف آنها نمره اعتباری شما را بهبود می بخشد.

2. پرداخت های خود را به موقع انجام دهید

روش دیگر برای بازگرداندن و بهبود رتبه بندی اعتباری شما پرداخت به موقع همه قبض ها و بدهی های خود است. سابقه پرداخت مهمترین عاملی است که روی نمره اعتباری شما تأثیر می گذارد. پرداخت مکرر قبض ها یا تأخیر در پرداخت بدهی ها ، سریع ترین و رایج ترین راهی است که می توانید به اعتبار خود آسیب بزنید و به عنوان یک ریسک اعتباری بد در نظر بگیرید. وقتی قبض های خود را در موعد مقرر یا قبل از آن پرداخت می کنید ، درجه اعتبار شما به تدریج افزایش می یابد.

نمره اعتباری شما می تواند در مدل های امتیازدهی اعتباری VantageScores و FICO بین 300 تا 850 باشد. هرچه امتیاز بالاتر باشد بهتر است.

اگر در مورد بهبود اعتبار خود جدی هستید ، همیشه پرداخت به موقع مهم است. این کار را انجام دهید ، چند ماه دیگر رتبه اعتباری شما به طور مرتب بهبود می یابد.

3. استفاده از اعتبار خود را کاهش دهید

وقتی می خواهید رتبه اعتباری خود را بهبود ببخشید ، به کاهش نسبت استفاده از اعتبار کمک می کند. این مبلغی است که می توانید در مقایسه با بدهی خود قرض بگیرید. هنگام محاسبه نمره اعتباری شما بعد از سابقه پرداخت دوم است. برای بهبود رتبه بندی اعتباری خود ، نسبت استفاده از اعتبار خود را تا حد ممکن پایین نگه دارید. اگر می خواهید رتبه اعتباری خود را بهبود ببخشید ، هر کارت اعتباری یا خط اعتباری فروشگاهی را که به شما پیشنهاد می شود قبول نکنید یا از آن استفاده کنید.

عدم حمل بدهی کارت اعتباری به افزایش رتبه اعتباری شما کمک می کند. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، مانده خود را کمتر از 30٪ از کل اعتبار اعتباری که دارید نگه دارید.

4. بدهی های بالا را پرداخت کنید

برای بهبود اعتبار خود ، بدهی خود را پرداخت کنید تا موجودی بالایی را که دارید کاهش دهید. هدف این است که 70٪ یا بیشتر از هر خط اعتباری را که دارید باز نگه دارید. چندین روش خلاقانه برای کاهش حداکثر خط اعتباری ، حساب کارت اعتباری و نسبت استفاده از اعتبار شما وجود دارد اگر پول نقد زیادی نداشته باشید. این موارد شامل گرفتن اعتبار جدید و همیشه پرداخت کل مانده و درخواست شرکت های کارت اعتباری شما برای افزایش محدودیت های اعتباری شما است. این می تواند بلافاصله نسبت استفاده از اعتبار شما را بهبود بخشد.

5- یک کاربر مجاز شوید

متقاعد کردن یکی از اعضای خانواده یا دوست سخاوتمند و قابل اعتماد با اعتباری عالی برای تبدیل شدن شما به یک کاربر مجاز در یکی از حساب های اعتباری خود که به طور مداوم مدیریت می شود و مرتباً از آن استفاده می کنند ، هیچ بدهی دیگری نداشته و سابقه پرداخت کامل می تواند فوراً رتبه اعتباری شما را بهبود بخشد. حتی اگر هرگز از کارت اعتباری جدید صادر شده از حساب استفاده نکنید ، این کارت در گزارش اعتباری شما و صاحب اصلی حساب ذکر شده است. اگر دارنده کارت اصلی محدودیت اعتباری خود را افزایش دهد یا پرداخت های خود را از دست بدهد ، یک نکته منفی است. این به اعتبار خود آسیب می زند.

کاربر مجاز بودن یک حساب اعتباری با سابقه پرداخت عالی به شما امکان می دهد

قدرت هزینه بیشتر و رتبه بندی اعتباری شما را بهبود می بخشد. با این حال ، فقط قادر خواهید بود

استفاده محدود از حساب اعتباری که دارنده کارت اصلی با آن موافقت کرده است.

6. برای دریافت Experian Boost ثبت نام کنید

Experian ، یک آژانس برتر گزارشگری اعتبار ، به شما امکان می دهد در یک برنامه جدید که می توانید ثبت نام کنید

پرداخت های قبض تلفن همراه و آب و برق را به گزارش اعتباری خود اضافه کنید. این برنامه جدید نامیده می شود Experian Boost. برای آن ثبت نام کنید و هنگام محاسبه امتیاز FICO شما ، هرگونه پرداختی که با هزینه های عادی انجام می شود ، لحاظ می شود. حدود 75٪ از مشتریانی که نمره اعتباری آنها کمتر از 680 است ، هنگام استفاده از Experian Boost شاهد بهبود آن هستند. ثبت نام در برنامه Experian Boost رایگان است. با این حال ، کاربران باید تأیید کنند که دارای سابقه پرداخت قبض مثبت با یک حساب بانکی مرتبط هستند.

به طور متوسط ​​فردی که از برنامه Experian Boost استفاده می کند شاهد افزایش نمرات FICO خود بوده است

14 امتیاز. این ممکن است فقط افزایش مورد نیاز برای انتقال امتیاز اعتباری شما به یک امتیاز بهتر باشد

دسته بندی.

7. فقط از شرکت های بازپرداخت اعتبار با رتبه های بالا استفاده کنید

اگر گزارش اعتباری شما حاوی خطاهایی است و احساس راحتی نمی کنید آنها را با شرکت های گزارشگری اعتراض کنید ، از متخصصان کمک بگیرید. با یک شرکت تعمیر اعتبار با شهرت اعتماد و کارآمد بودن که دارای کارکنان بسیار ماهر ، آموزش دیده و باتجربه است ، تماس بگیرید. آنها کارهای موردنیاز برای اعتراض به اطلاعات نادرستی را که در گزارش اعتباری شما است ، انجام می دهند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مشخص کنید کدام یک از اطلاعات موجود در گزارش اعتباری شما اشتباه است. شرکت های دارای رتبه بالا مانند اعتبار مقدس و قانون لکسینگتون در رسیدگی به مسائل اعتبار مصرف کننده تخصص دارند.

شرکت های دارای اعتبار برتر در زمینه تعمیرات اعتبار

جوانب مثبت اعتبار در رتبه یک قرار دارد و بیش از 100000 مشتری اعتماد دارند. آنها تعمیرات اعتباری مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهند و دارای امتیاز A + با BBB هستند. آنها گزارش های اعتباری آسان برای خواندن و بینش امتیازات شخصی و همچنین ابزارهایی را ارائه می دهند & نکاتی برای کمک به شما در درک نمره و قدم بعدی. بهترین از همه نظارت بر اعتبار در است بدون هزینه اضافی که می تواند به شما کمک کند تا سرقت احتمالی هویت را تشخیص دهید.

اعتبار مقدس رتبه دوم برای به چالش کشیدن داده های نادرست اعتباری است. آنها گزارش اعتبار شما را با جزئیات مرور می کنند ، موارد خاصی را که با آنها مخالف هستید و به اعتبار اعتباری شما آسیب می رسانند شناسایی می کنند ، آنها را حذف می کنند و چندین روش موثر برای بهبود گزارش و نمره اعتبار شما را نشان می دهند.

قانون لکسینگتون نتایج بیشتری از هر شرکت حقوقی تعمیر اعتبار ارائه داده است. از سال 2004 آنها به بیش از 500000 مشتری کمک کرده اند اعتبار خود را ترمیم کنند. فقط در سال 2020 ، آنها بیش از 9 میلیون مورد منفی را از گزارش های اعتباری مردم حذف کردند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me