banner
banner

Trezor Vs. Ledger Vs. BC Vault Review – یک تحلیل به روز شده

بعد از اینکه انتخاب کردید که بخشی از دیوان ارز رمزنگاری شده باشید ، Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin یا ارز رمزنگاری شده دیگر را خریداری کرده و HODLing هستید. حالا چی؟ خوب ، اولویت اصلی شما محافظت از دارایی های دیجیتال است.

کیف پول های سخت افزاری معمولاً بی خطرترین حالت هستند و روش ذخیره سازی ترجیحی بسیاری از دارندگان ارزهای رمزپایه است. به طور معمول ، این کیف پول ها از طریق درگاه USB یا یک دستگاه دستی از طریق بلوتوث به کامپیوتر متصل می شوند.

دو کیف پول سخت افزاری اصلی در بازار وجود دارد – ترزور و لجر نانو اس و یک رقیب قدرتمند جدید – خرک پیش از میلاد

Trezor و Ledger هر دو خود را به عنوان گزینه های محبوب کیف پول سرد معرفی کرده اند. BC Vault محصولی است که اخیراً به بازار عرضه شده و توسط یک شرکت متمرکز بر امنیت ساخته شده است. آنها چند مزیت عمده نسبت به Trezor و Ledger دارند که در زیر بررسی خواهیم کرد.

همه این کیف پول ها کلید خصوصی ارز رمزنگاری شده شما را در یک محیط آفلاین ذخیره می کنند ، به این ترتیب هکرها نمی توانند کلید خصوصی شما را بدزدند. برای اینکه کسی سکه های شما را بدزدد ، باید کیف پول سخت افزار شما را بدزدند و به نوعی از شما بخواهند رمزعبور و کد پین خود را به آنها بدهید.

یکی از اصلی ترین مشکلات مربوط به کار با ارزهای دیجیتال از طریق صرافی ها ، عدم امنیت آنها است. اگرچه برخی از آنها راه حل های ایمنی ارائه می دهند و در صورت هک شدن شما در از دست دادن سکه های خود ، تمام اقدامات لازم را برای محافظت از وجوه کاربران انجام می دهند. علاوه بر این ، اگر آنها امکان بازپرداخت وجوه از دست رفته کاربران را داشته باشند ، ممکن است روند کار به نوعی مشکل ساز باشد. 

کیف پول های رمزنگاری غیر حضوری به کاربران کمک می کند تا با ارزهای رمزنگاری شده خود به شیوه ای مطمئن تر از آنچه کیف پول های حضوری می توانند برخورد کنند. با این حال ، بهترین کیف پول های رمزنگاری شده برای ذخیره مطمئن وجوه ، کیف پول های سخت افزاری هستند.

مزایای کیف پول سخت افزار

 • اطلاعات کلید خصوصی در داخل سخت افزار ایمن است و هرگز در معرض سیستم کاری قرار نمی گیرد.
 • کیف پول های سخت افزاری در برابر هرگونه نرم افزار مخربی که برای ریشه کن کردن کلیدهای خصوصی و سرقت وجوه طراحی شده است ، مقاوم هستند.
 • اگر اتفاقاً کیف پول خود را گم کرده اید ، همیشه می توانید سکه های خود را با استفاده از یک عبارت بازیابی بذر یا سایر روش های پشتیبان گیری بازیابی کنید (BC VAULT).
 • قبل از استفاده از هر سکه ، کیف پول سخت افزاری از شما می خواهد تراکنش را در رایانه خود تأیید کنید. این اطمینان می دهد که هیچ سکه ای بدون اطلاع شما مصرف نمی شود.
 • کیف پول با رمزگذاری با کد پین مانند کارت های بدهی امن می شود ، که امنیت بیشتری به دارایی های دیجیتال شما می بخشد.
 • بیشتر کیف پول های سخت افزاری قادر به پشتیبانی از چندین ارز رمزپایه شده هستند.

بنابراین بهترین کیف پول سخت افزاری کدام است؟ ما فکر می کنیم بهترین کار این است که اجازه دهیم ویژگی ها خود گویا باشند.

بررسی Trezor

کیف پول سخت افزاری Trezor در تابستان 2014 توسط یک شرکت تازه تأسیس مستقر در جمهوری چک راه اندازی شد – SatoshiLabs. این اولین کیف پول بیت کوین در بازار بود و احتمالاً معتبرترین کیف پول نیز بود. این مجموعه ترکیبی از سردخانه امن و توانایی صرف ارزهای رمزپایه را با همان راحتی کیف پول گرم ارائه می دهد. به شما امکان می دهد کلیدهای خصوصی خود را ذخیره کرده و معاملات دیجیتالی را بدون هیچگونه اتصال اینترنتی امضا کنید.

Trezor مزایای بسیاری برای مدیریت ارزهای رمزپایه دارد. این کیف پول یک مدیر رمز عبور را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رمزهای عبور را جداگانه رمزگذاری کرده و آنها را با cloud خصوصی خود همگام سازی کنید. این سرویس Secure Admin SSH Access را فراهم می کند که از دسترسی کاربران به سرورهای آنها محافظت می کند. سرانجام ، این کیف پول به کاربران امکان می دهد تا از حساب ها و هویت های آنلاین با استفاده از احراز هویت 2-عامل محافظت کنند. 

Trezor همچنین در حال ارائه راه حل های دیگری به کاربران پیشرفته تر ، از جمله کیف پول فولاد ضد زنگ غیر قابل تخریب ، جایگزین نسخه پشتیبان تهیه مقاله است. در صورت گم شدن کیف پول ، این بهترین راه برای ذخیره بذر بازیابی است. این نیز یک مزیت است زیرا رقبای آن راه حل های مشابهی برای این محصول ارائه نمی دهند. با این وجود ، قیمت آن 131 یورو است که تهیه یک کیف پول و یک راه حل “Cryptosteel” را برای یک کاربر سنتی دشوار می کند..

کیف پول Trezor به کامپیوتر c e1514611511143 متصل شده است

منبع: https://www.easycoinbuy.com

بررسی لجر نانو اس

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S محصول 8 متخصص از یک شرکت مستقر در فرانسه به نام Ledger است. Ledger در سال 2014 راه اندازی شد ، یک گزینه بسیار امن برای ذخیره و مدیریت ارزهای رمزپایه است. Nano S ویژگی های متنوعی را ارائه می دهد. علاوه بر طراحی جذاب ، کیف پول سخت افزاری مبتنی بر بولوس پلتفرم یک معجزه رمزنگاری کوچک است که دارای ویژگی های با امنیت بالا مانند BIP39 Seed (12 تا 24 کلمه) و کد PIN ورود 4 رقمی است.

در طول چند سال گذشته لجر در بازار در حال گسترش است و توانست مشتریان جدید بسیاری را به خود جلب کند. ارائه تعداد زیادی ارز مجازی و Ledger Live دو مورد از مهمترین تصمیماتی بود که این شرکت اتخاذ کرد و به آن امکان داد بازار وسیع تری بدست آورد. به طور کلی ، لجر معمولاً محصولات ارزان تری نسبت به Trezor ارائه داده است که این مورد نیز برای کاربران بسیار مهم است.

بررسی کیف پول دفتر 1

منبع: ledger.com

بررسی خرک BC

خرک پیش از میلاد کیف پول سخت افزاری است که توسط Real Security ایجاد شده است. آنها شرکتی متمرکز بر امنیت سایبری و میزبان بزرگترین کنفرانس امنیتی از منطقه آدریاتیک هستند – کنفرانس RISK.

BC Vault به این دلیل ایجاد شد که کیف پول های سخت افزاری مستقر مانند Trezor و Ledger 100٪ روی مشکلاتشان تمرکز نمی کنند. به عنوان مثال ، سلیم رشید یک مسئله مهم امنیتی لجر را بر روی خود قرار داد سایت اینترنتی. مجله Bitcoin همچنین مقاله ای در مورد کیف پول تظاهرات شکست. پاسخ لجر & Trezor خیلی زود ظاهر شد ، اما آنها دقیقاً همان چیزی نبودند که جامعه رمزنگاری انتظار داشت. به همین دلیل BC Vault زنده شد ، بنابراین وجوه شما می تواند توسط تیمی متمرکز شود که فقط در امنیت باشد.

علاوه بر این ، هر BC Vault با یک کلید خصوصی از قبل بارگیری می شود ، رمزگذاری شده مانند هر کیف پول موجود در دستگاه. کلید مربوط به یک آدرس عمومی است که دارای 1.0 BTC است. بشکن و آن وجوهات مال توست. این ما را به یاد داستان شیشه ای ESG می اندازد – که 3 میلیون دلار پول نقد در یک ایستگاه اتوبوس گذاشت و هر کسی که بتواند آن را بشکند – می توانست پول را به خانه ببرد. پول هم اکنون وجود دارد.

علاوه بر این ، BC Vault توسط یک پین جهانی و رمز عبور محافظت می شود – هر دو برای دسترسی به وجوه شما مورد نیاز است. جزئیات بیشتر درباره نحوه تنظیم آن را می توانید در بخش ویدئو. نکته جالب دیگری که باید در مورد BC Vault ذکر شود این واقعیت است که آنها حتی از BIP39 / 44 استفاده نمی کنند و به طور پیش فرض اولین کیف پول چند رمزنگاری تجاری موجود با پشتیبان گیری ایمن است. کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده و در محیط ذخیره سازی هنری – RAM فروالکتریک ذخیره می شوند. FRAM داده های اندازه گیری شده را در دهه ها حفظ کرده و از چرخه های نوشتاری بیشتری به عنوان ذخیره سازی سنتی Flash پشتیبانی می کند.

BC Vault تلاش کرده است تا علاوه بر گزینه های سنتی Ledger vs Trezor ، راه حل سوم کیف پول سخت افزاری برای افراد برای ذخیره ارزهای مجازی خود ارائه دهد. به عنوان تازه وارد به فضا ، BC Vault توانست توجه کاربران را به خود جلب کرده و از انجمن پشتیبانی کند. امروزه ، BC Vault به سومین بازیکن بازار کیف پول سخت افزار در صنعت رمزنگاری تبدیل شد.

رابط کاربری و طراحی

از نظر طراحی ، کیف پول ها عملاً یکسان هستند. هر سه کوچک و جمع و جور هستند. آنها باید به راحتی در جیب شما قرار بگیرند و از یک دست قابل استفاده باشند. با این حال ، لجر نانو S دارای یک مزیت جزئی است ، به این معنا که دارای یک پوشش فولاد ضد زنگ است که بسیار مقاوم است. Trezor از پلاستیک ساخته شده اما از Ledger Nano S جمع و جورتر است.

Ledger و Trezor هر دو دارای دو دکمه فیزیکی هستند که برای تأیید یا رد عمل استفاده می شوند. علاوه بر این ، هر یک به طور کامل از صفحه نمایش خود که اطلاعات معامله را نشان می دهد استفاده می کند. شایان ذکر است که صفحه نمایش Trezor کمی بزرگتر از صفحه نمایش Ledger است. با این حال ، این تاثیری در عملکرد ندارد. این کیف پول ها به صورت پیوست کوچکی به درگاه USB ارائه می شوند. با استفاده از کابل USB می توانید دستگاه خود را به رایانه شخصی ، تلفن هوشمند یا هر دستگاه دیگری متصل کنید.

وزن لجر 16.2 گرم و ابعاد آن – 98 mm x 18 mm طول x 9 mm ضخامت است. وزن کیف پول Trezor 12 گرم است و قطعاً کوچکتر است (طول 30 میلی متر در 60 میلی متر و ضخامت 6 میلی متر) ، که باعث می شود قابلیت حمل و حمل راحت تری در جیب داشته باشید.

از طرف دیگر خرک BC کمی متفاوت است. اندازه ها 100 میلی متر x 57 میلی متر x 10 میلی متر (3.937 “x 2.244” “0.394”) است. وزن با 41 گرم کمی بیشتر از Trezor یا Ledger متوسط ​​است. دمای کارکرد می تواند بین درجه 0 تا 60+ درجه سانتیگراد باشد و دستگاه دارای صفحه نمایش OLED 61.5 میلی متر (128 × 64) پیکسل است. صفحه بزرگتر یک مزیت مهم برای BC Vault است زیرا خواندن آدرس و تأیید روش معامله را با استفاده از Ledger یا Trezor آسان تر می کند..

با استفاده از کابل USB type C می توانید BC Vault را به لپ تاپ خود متصل کنید و بهترین قسمت این است که یک اسلات اضافی برای Micro SD دارد که همراه دستگاه است..

آنچه در بسته خرده فروشی Trezor ، Ledger و BC Vault است?

ترزور

 • دستگاه ترزور
 • کابل یو اس بی
 • بند
 • راهنمای کاربری
 • دو کارت بذر بازیابی

لجر نانو اس

 • دستگاه لجر نانو اس
 • راهنمای شروع
 • کلید ، بند و سایر منابع
 • کارت بازیابی
 • کابل یو اس بی

خرک پیش از میلاد

 • خزانه رمزنگاری سخت افزار BC Vault One
 • استیکر
 • کابل USB-C
 • راهنمای کاربری
 • کارت حافظه microSD 1 گیگابایتی

با استفاده از دستگاه

Trezor و Ledger هر دو از سیستم عامل های مختلف (سیستم عامل) پشتیبانی می کنند. آنها با سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس کار می کنند. باید دستگاه ها را از طریق کابل micro-USB به رایانه متصل کنید. همچنین ، هر دو تقریباً از همه دستگاه های Android پشتیبانی می کنند. Trezor دارای یک برنامه افزودنی Google Chrome است که از قابلیت مدیریت دستگاه به صورت مستقل برخوردار است. این افزونه به برنامه ها و وب سایت ها اجازه می دهد تا با دستگاه Trezor ارتباط برقرار کنند. BC Vault در این مورد تفاوتی ندارد. طاق جدید ارزهای رمزپایه دارای برنامه ای برای OS X ، Windows و Linux است. علاوه بر این ، BC Vault در طیف گسترده ای از مرورگرها مانند: Firefox 52+ ، Chrome 50+ ، Opera 51+ ، Safari 11+ و IE 11+ (همه نسخه جدید) پشتیبانی می شود. علاوه بر این ، با راه اندازی BC Vault 1.2.1 – وب دایمون آن اکنون به اشخاص ثالث اجازه می دهد تا عملکرد BC Vault را در صفحه های وب خود ادغام کنند.

امنیت

از لحاظ امنیتی ، احساس می شود که جدید گاهی بهتر است. BC Vault در اینجا با عدم استفاده از BIP39 / 44 به مزیت دست یافت و در عوض کلیدهای خصوصی را بر روی RAM فروالکتریک ذخیره می کند – که دارای چرخه نوشتاری بیشتر از حافظه فلش سنتی است. همچنین می توانید پشتیبان گیری ایمن را از MicroSD رمزگذاری شده (1 گیگابایت نیز در آن وجود دارد) یا به صورت کدهای QR قابل چاپ انجام دهید..

در یادداشت دیگری ، هر دو لجر و ترزور از کیف پول های قطعی استفاده می کنند – این بدان معنی است که چندین کیف پول در یک دستگاه را می توان به همان دانه ردیابی کرد. BC Vault چنین کاری نمی کند. آنها از کیف پول های غیر قطعی استفاده می کنند – بنابراین کیف پول ها از نظر ریاضی قابل پیوند نیستند. هر کیف پول با استفاده از RNG واقعی (مولد اعداد تصادفی) تولید می شود. RNG با ایجاد لرزش BC Vault در هنگام نصب با سنسور ژیروسکوپی اولیه می شود. همچنین ، در Ledger برای همه کیف پول هایی که می خواهید وارد سیستم شوید ، کد عبور آن یکسان است. BC Vault در اینجا کمی متفاوت است ، شما می توانید بیش از 2000 کیف پول منحصر به فرد داشته باشید ، هرکدام با رمزهای عبور اضافی و رمزگذاری شده – اساساً تقریباً مانند MultiSig است.

برای کیف پول بیت کوین ، BC Vault از SegWit و Legacy پشتیبانی می کند – همان رقبای خود. تفاوت در این است که با استفاده از BC Vault – می توانید از آن به عنوان یک کیف پول واحد استفاده کنید.

ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می شود

هر دو ترزور و لجر از اکثر ارزهای دیجیتال محبوب پشتیبانی می کنند. در زمان نوشتن این مقاله ، لیست سکه های دیجیتال پشتیبانی شده Trezor و Ledger شامل موارد زیر است:

پشتیبانی از Trezor:

 1. بیت کوین
 2. اتریوم
 3. بیت کوین کش
 4. Litecoin
 5. بیت کوین طلا
 6. اتریوم کلاسیک
 7. خط تیره
 8. DogeCoin
 9. زکاش
 10. نام سکه
 11. NEM
 12. وسعت
 13. نشانه های ERC-20
 14. UBQ

پشتیبانی از Ledger Nano S:

کیف پول رمزنگاری Ledger Nano S این امکان را برای شما فراهم می کند که تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را ذخیره کنید نه فقط یک گروه کوچک انتخاب شده از 10 گزینه برتر. امکان مدیریت 22 سکه با استفاده از دستگاه Ledger و برنامه Ledger Live برای کاربران امکان پذیر است. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر را می توان با کیف پول های سازگار خارجی اداره کرد. 

 1. بیت کوین
 2. بیت کوین طلا
 3. بیت کوین کش
 4. اتریوم
 5. اتریوم کلاسیک
 6. موج دار شدن
 7. زکاش
 8. PIVX
 9. Digibyte
 10. قتوم
 11. کومودو
 12. خط تیره
 13. Litecoin
 14. Dogecoin
 15. PoSW
 16. Zencash
 17. BTCP
 18. Stealthcoin
 19. نئو
 20. کشتی
 21. نشانه های ERC-20
 22. ستاره ای
 23. استراتیس
 24. یوبیک
 25. از طریق ویکین
 26. Vertcoin
 27. EOS
 28. اتصال به اینترنت
 29. ترون
 30. کاردانو
 31. IOTA
 32. سکه Binance
 33. مونرو
 34. سکه USD
 35. سازنده

در آینده ، ارزهای رمزپایه جدیدی می تواند به این کیف پول سخت افزاری اضافه شود که به افراد امکان می دهد وجوه خود را با خیال راحت ذخیره کنند. به طور کلی ، لجر پشتیبانی بیشتری از ارزهای رمزپایه را در مقایسه با ترزور ارائه داده است.

پشتیبانی از خرک BC

ارزهای رمزنگاری شده زیادی وجود دارد که توسط BC Vault پشتیبانی می شوند. تمام نشانه های بومی ERC-20 توسط BC Vault پشتیبانی می شوند. تعداد کل اینها به بیش از 177،000 افزایش می یابد – هر چند در تیراژ و استفاده روزانه – تعداد بسیار کمتری وجود دارد. ارزهای رمزنگاری شده دیگری که بطور رسمی توسط BC Vault پذیرفته می شوند:

 1. بیت کوین
 2. اتریوم
 3. بیت کوین کش
 4. Litecoin
 5. موج دار شدن
 6. ستاره ای
 7. Dogecoin
 8. خط تیره
 9. TRON
 10. VECHAIN
 11. سکه BINANCE
 12. آیکون
 13. OmiseGO
 14. WaltonChain
 15. چندشکلی
 16. 0 برابر
 17. نمک
 18. سینکچی
 19. حقوق تجارت پویا
 20. ایکونومی
 21. OriginTrail
 22. ارتعاش
 23. CargoX
 24. InsurePal
 25. خاروم

امتیاز قیمت

Trezor مدل T – 169 دلار / 149 یورو

Trezor One White – 79 دلار / 69 یورو

لجر نانو ایکس – 133 دلار / 118 یورو

لجر نانو اس – 67 دلار / 59 یورو

لجر بلو – 309 دلار / 272 یورو

خرک پیش از میلاد – 149 دلار / 131 یورو

افکار نهایی

احساس کلی ما این است که تمام کیف پول های سخت افزاری ذکر شده در بالا ارزش امتحان دارند. هر کدام چند چیز منحصر به فرد دارند که باعث خاص بودن آنها می شود. ما شخصاً از یکی از آنها برای نگهداری بخشی از سرمایه گذاری رمزنگاری خود در آنجا استفاده می کنیم و از همه آنها راضی هستیم.

کیف پول های سخت افزاری Cryptocurrency ابزاری بسیار مهم برای سرمایه گذاران رمزنگاری است که می خواهند در صورت هک یا حمله به مبادلات رمزنگاری یا کیف پول ها در امان بمانند. بهترین راه برای مالک بودن دارایی های دیجیتال خود داشتن کیف پول سخت افزاری و کنترل کامل ارزهای مجازی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me