banner
banner

بهترین شرکت های تعمیر اعتبار

نمره اعتبار پایین؟ معوقات گذشته ، ورشکستگی یا سایر علائم منفی در گزارش های اعتباری شما؟ اینها مشکلاتی است که بسیاری از آمریکایی ها با آن روبرو هستند و نمی دانند باید با چه کاری انجام دهند. با این حال ، اگر می دانید با مراجعه به یکی از برترین شرکت های تعمیر اعتبار در کشور ، کجا را جستجو کنید ، می توانید مشکل خود را برطرف کرده و بدون آسیب فرار کنید. در اینجا 7 بهترین شرکت تعمیرات اعتباری مطلق وجود دارد که می توانم پیدا کنم تا امیدوارم شما را از حد مجاز خارج کند.

1. جوانب مثبت اعتبار

جوانب مثبت اعتبار برای بهره گیری از هوش مصنوعی طراحی شده است و یکی از پیچیده ترین گزینه های تعمیر اعتبار در ایالات متحده است. به همین ترتیب ، کار با آنها و مدیریت نمره اعتبار شما برای فرد مدرن بسیار آسان و راحت است. بیش از 10 سال در تجارت ، اعتبار اعتباری می تواند به شما کمک کند اعتبار خود را اصلاح کنید و آن را مدیریت کنید. حتی اگر آنها از برخی از آژانس های دیگر این لیست جوان تر باشند ، آنها بیش از 100000 کاربر دارند و دارای امتیاز A + با BBB هستند که به نظر ما قابل توجه است.

هنگام ثبت نام ، به آنها امکان دسترسی به گزارش های اعتباری خود را می دهید. از آنجا ، The Credit Pro به کارشناسان اجازه می دهد تا آنچه را که می توانند برای شما انجام دهند ، تجزیه و تحلیل کنند و شروع به کار برای شما کنند. بهترین از همه نظارت بر اعتبار در است بدون هزینه اضافی که می تواند در تشخیص سرقت احتمالی هویت به شما کمک کند.

2. اعتبار مقدس

در حالی که بیشتر این لیست از برترین شرکت های تعمیر اعتبار در آمریکا براساس رتبه بندی سفارش داده نمی شوند ، زیرا بسیاری از آنها به تنظیمات شما بستگی دارد, اعتبار مقدس برنده آشکار بهترین شرکت های تعمیر اعتبار است. به همین دلیل ، ما آن را به عنوان شماره یک قرار داده ایم. طبق گفته Better Business Bureau ، Credit Saint یک شرکت A + است که بیش از یک دهه است که تجارت می کند. در آن دوره ، آنها به هزاران و هزاران نفر مانند شما کمک کرده اند.

Credit Saint با ملاقات با شما و بحث در مورد وضعیت فعلی اعتبار شما به صورت رایگان کار شما را آغاز می کند. در صورت استخدام ، حتی یک نمونه از اقدامات احتمالی و بهترین سناریو برای اعتبار شما به شما ارائه می دهند. هنگامی که زمینه های مورد علاقه خود را شناسایی کردید ، Credit Saint با ارسال چالش به سه دفاتر اعتباری عمده در ایالات متحده به هر یک از مشکلات حمله خواهد کرد.

Credit Saint یکی از پرخاشگرترین شرکت های تعمیراتی است که در آنجا وجود دارد ، که خوب است ، اما همه نیازی به پرداخت یک سگ کامل حمله ندارند. به همین دلیل Credit Saint بسته های مختلفی را ارائه می دهد که شما نیاز به بیشترین ضربه را دارید.

3. قانون لکسینگتون

قانون لکسینگتون یک شرکت حقوقی است که در خدمات مانند تعمیر اعتبار تخصص دارد. اگر طلاق ، سرقت هویت و غیره داشته باشید که گزارش اعتبار شما را تحت تأثیر قرار داده باشد ، می توانند به شما کمک کنند. بسیار دلگرم کننده است که این یک شرکت حقوقی واقعی است که دارای وکلای متخصص و دادگستری برای شما کار می کند و قطعاً به آنها کمک می کند که از سال 1991 در تجارت فعالیت داشته باشند.

همانند Credit Saint ، قانون لکسینگتون نیز سه طرح متفاوت برای خدمات با قیمت های مقرون به صرفه متنوع دارد. هر طرح می تواند به شما کمک کند تا امتیاز اعتبار خود را برطرف کنید ، در حالی که برنامه های گران قیمت دارای ویژگی های اضافی مانند ردیاب امتیاز FICO نیز هستند. قانون Lexington نه تنها اختلافات سفارشی را از طرف شما ارسال می کند بلکه ممکن است سوالات سختی را که می تواند به شما آسیب برساند به چالش بکشد. مهم نیست که کدام یک از برنامه ها را انتخاب کنید ، یک داشبورد آنلاین با تمام اطلاعاتی که در نوک انگشتان دارید نیاز خواهید داشت.

4. تعمیر اعتبار آسمان آبی

تعمیر اعتبار آسمان آبی یکی دیگر از آژانس های بزرگ تعمیر اعتبار است. آنها کارهای بزرگی انجام می دهند تا به شما در بالا بردن نمره و حذف نمرات بد در گزارش اعتباری شما کمک کنند. از بین تمام شرکت های موجود در این لیست ، Sky Blue بسته به شرایط شما می تواند بهترین ارزش را ارائه دهد.

با رفتن در جهت مخالف Credit Saint ، Sky Blue دارای یک سرویس است و با نرخ ساده ماهانه هزینه می کند. Sky Blue با درآمد کمتر از 80 دلار در ماه ، یکی از بهترین قیمت ها را دارد و برای شما می جنگد. اگر ظرف 90 روز هیچ گونه سود دریافت نکردید ، می توانید پول خود را با ضمانت بازپرداخت آنها پس بگیرید. بعد از ثبت نام ، Sky Blue گزارش اعتبار شما را تجزیه و تحلیل می کند و می فهمد چه مواردی قابل حل است. سپس آنها با یک روند سفارشی سعی می کنند موارد موجود در گزارش شما را مورد اختلاف قرار دهند و حتی در صورت لزوم موارد منفی را دوباره مورد بحث و بررسی قرار می دهند. Sky Blue همچنین بررسی می کند که هر بدهی که به طور پیش فرض انجام داده اید ، هیچ گونه قانون ربا و قانون منع تخفیف را نقض نمی کند..

5. مردم اعتبار

مردم اعتبار بیش از 15 سال در تجارت بوده اند و تخمین می زنند که آنها می توانند به افراد با اعتبار بد 53 تا 187 امتیاز کمک کنند. در مکان هایی مانند Smart Money و Wall Street Journal به خوبی بررسی شده اند. به نظر می رسد مردم کاملاً عاشق خدمات خود هستند ، خدمات ارائه شده در برنامه های 6 ماهه و پرداخت ماهانه هنگام برنامه ریزی شما. این انعطاف پذیری می تواند برای افرادی که دقیقاً به میزان واقعی نیاز به کمک اطمینان ندارند ، عالی باشد. آنها همچنین یک هفته آزمایشی را فقط با 19 دلار و 60 روز ضمانت استرداد پول ارائه می دهند.

با اعتبار زیاد ، افراد معتبر توانسته اند نتایج عالی را ببینند. طبق وب سایت آنها ، آنها بیش از 71٪ از کاربران خود را برای وام مسکن تأیید کرده اند و بیش از 78٪ برای وام های خودرویی تأیید شده اند. پس از عضویت ، مشتری متوسط ​​آنها توانسته است 32 درصد در نمره اعتباری خود پیشرفت کند.

6. هرم اعتبار تعمیر

هرم اعتبار تعمیر از سال 2011 در تجارت بوده و از آن زمان به سرعت رشد کرده است. امروزه ، مشاغل مستقر در خارج از نیویورک بیش از 270 عضو تمام وقت و بیش از 8000 نفر در تیم پشتیبانی دارند. بنابراین ، شما می توانید انتظار داشته باشید که خدمات عالی مشتری از طریق تعمیرات اعتباری هرمی ارائه شود.

Pyramid Credit Repair چندین برنامه براساس نیاز شما دارد که هرکدام مزایای بسیار زیادی دارند ، از جمله محافظت 24/7. یک مزیت منحصر به فرد این است که آنها در صورت سرقت هویت ، یک طرح بیمه 25000 دلاری ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها خدماتی مانند نظارت بر وب تاریک دارند.

علاوه بر این ، در حالی که برنامه های آنها از قبل مقرون به صرفه است ، بسیاری از معلمان ، پیشکسوتان یا زوجین می توانند تخفیف اضافی دریافت کنند. طبق گفته Trustpilot ، Pyramid Credit Repair دارای امتیاز 4.8 از 5 ستاره است. ایده آل برای هر کسی که به یک مجموعه ویژگی کامل و پشتیبانی عالی نیاز دارد

7. خدمات اعتباری Ovation

سرانجام ، ما در فرود آمدیم خدمات اعتباری Ovation, که صادقانه برای برخی از کارهایی که انجام می دهند شایسته تشویق ایستاده اند. آنها به بیش از 120،000 نفر کمک کرده اند که بسیار گویای این امر است. آنها گزینه های مقرون به صرفه ای دارند که می توانند برای اعتبار شما معجزه کنند.

مانند اعتبار Credit ، خدمات اعتباری Ovation مشاوره اولیه شما به صورت رایگان خواهد بود ، بنابراین تماس با آنها و آزمایش آنها هیچ ضرری ندارد. اگر تصمیم دارید با آنها ادامه دهید ، مشاور شما در هر مرحله از مراحل ، از جمله نوشتن نامه های حسن نیت ، اختلافات و اعتراض به تأخیر پرداخت ها ، به شما کمک می کند. طبق Ovation ، تقریباً از هر 5 آمریکایی 1 نفر اطلاعات نادرستی در گزارش های اعتباری خود دارد ، بنابراین امیدوارم که امروز بتوانند به رفع اعتبار بد شما کمک کنند.

Ovation با یک برنامه آنها با قیمت کمتر از 90 دلار در ماه اول و زیر 80 دلار هر ماه پس از آن ، قیمت مناسبی دارد. طبق گزارش Better Business Bureau ، Ovation یک شرکت A + است و طبق گفته Trustpilot ، آنها دارای امتیاز 4.3 از 5 ستاره هستند.

خلاصه

اعتبار بد می تواند انواع مشکلات را در زندگی شخصی ایجاد کند و هزینه زیادی را به همراه داشته باشد. این امر می تواند به دلیل سود بیشتر در هر رهن ، وام یا کارت اعتباری باشد و یا اینکه کارفرمایان و آپارتمان ها معمولاً در طی مراحل درخواست ، چک اعتباری را اجرا می کنند. ممکن است مردم فکر کنند که مجبورند با اشتباهات گذشته و اعتبار بد خود زندگی کنند ، در حالی که واقعاً چنین نیست. امروز با یک آژانس تعمیرات اعتبار تماس بگیرید تا خود را در مسیر درست قرار دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me