banner
banner

بزرگترین کنفرانس های رمزنگاری

با پایان یافتن سال 2018 ، بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری که موفق به رزرو آخرین رویدادهای امسال نشده اند ، در حال حاضر به دنبال آنچه در سال 2019 ذخیره می کنند هستند. آیا این سال دستیابی به موفقیت رمزپایه و بلاکچین خواهد بود؟ در اینجا برخی از کنفرانس های مهم Crypto 2019 وجود دارد که باید منتظر آنها باشید.

1. اجلاس جهانی بلاک چین

تاریخ رویداد: 30/01/2019

محل: هند

هند بارها علاقه خود را به فناوری و نوآوری نشان داده است و این شامل پیاده سازی های بلاکچین نیز می شود.

اجلاس جهانی بلاکچین هند درهای خود را برای میزبانی از بیش از 1000 شرکت کننده باز می کند. این بحث ها در مورد تأثیرات و موارد استفاده از اجرای بلاکچین در کشور و بخش های جهانی مانند کشاورزی ، دارایی و انرژی خواهد بود. بلاکچین هنوز هم چیز جدیدی در هند است ، اما نشانه هایی از پیشرفت در یک صحنه فناوری پر رونق را نشان می دهد.

در این مراسم سخنرانانی مانند میکو ماتسومورا ، بنیانگذار Evercoin یا وسام لوتا ، مدیر ارشد تاسیس دولت هوشمند دبی حضور خواهند داشت..

اجلاس جهانی بلاک چین

منبع: india.worldblockchainsummit.com

2. کنفرانس مالی رمزنگاری

تاریخ رویداد: 01/16/2019 – 01/18 ، 2019

مکان: سنت موریتس ، سوئیس

کنفرانس مالی Crypto یک کنفرانس 3 روزه است که فقط مهمانان و سرمایه گذاران منحصر به فرد می توانند در مورد سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و بلاکچین صحبت کنند. سرمایه گذاران خصوصی و نهادی در مباحثی شرکت می کنند که بر آموزش ، امور مالی و فرصت های شبکه تمرکز دارند.

3. کنفرانس بیت کوین آمریکای شمالی

تاریخ رویداد: 01/16/2019 – 01/18/2019

محل: میامی ، فلوریدا آمریکا

Keynote ، یک شبکه جهانی از متخصصان اختصاص داده شده به سازماندهی رویدادهای کلاس جهانی که بر روی موضوعات بلاکچین تمرکز دارند ، انتظار می رود کنفرانس امسال در انتظار ، کنفرانس بیت کوین آمریکای شمالی.

کنفرانس های آنها از سال قبل موفقیت موفقی داشت و آنها مسئول جذب نام های برجسته صنعت و توسعه دهندگان بودند ، در عین حال به راه اندازی برخی از استارتاپ های محبوب کمک کردند.

این مراسم از 4500 مهمان و سخنرانان زیر پذیرایی خواهد کرد: دیوید چوم ، مخترع دیجیتال کش و دکتر پاتریک بیرن ، بنیانگذار Overstock.com و t0.

4. EmTech Asia

تاریخ رویداد: 01/22/2019 – 01/23/2019

محل: سنگاپور

نسخه ششم  EmTech توسط MIT Technology Review ، نشریه مشهور فناوری در جهان ، سازماندهی خواهد شد. این کنفرانس در سنگاپور برگزار خواهد شد و بیشتر در آن فن آوری هایی ظاهر می شوند که جهان ما را شکل می دهند. EmTech Asia از برخی از تأثیرگذارترین مدیران فناوری ، دانشمندان و توسعه دهندگان استقبال خواهد کرد.

سخنرانان اصلی این رویداد شامل Poppy Crum-Chief – دانشمند در آزمایشگاه های دالبی ، کریس اورمسون – بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در Aurora Innovation ، Noberto Andrade – مدیر حفظ حریم خصوصی و سیاست های عمومی در فیس بوک ، Junya Yamamoto – مدیر عامل آزمایشگاه های Infinity Blockchain ، از جمله بسیاری دیگر.امتخازی

منبع: eventnook.com

5. AraCon

تاریخ رویداد: 29/01/2019 – 30/01/2019

محل: آلمان

کنفرانس آراگون رویدادی است که به اعضای جامعه آراگون و کسانی که از رشد و توسعه وب غیرمتمرکز حمایت می کنند اختصاص یافته است. م componentsلفه های اساسی وب 3.0 ، مانند حاکمیت غیرمتمرکز و DAO ، تمرکز اصلی را برای ارائه بینش عمیق تر مورد بررسی قرار خواهند داد.

سخنرانان این رویداد سخنرانان زیر خواهند بود: لوئیز کوئنده – مدیرعامل ARAGON ONE و Griff Green- CO-FOUNDER از GIVETH & آراگون داک.

6. پیشبرد کنفرانس بیت کوین

تاریخ رویداد: 02/07/2019 – 02/08/2019

محل: لندن

پیشرفت بیت کوین یک رویداد تازه تاسیس است که رهبران فضای رمزنگاری و همچنین توسعه دهندگان از همه سطوح در آن حضور دارند تا برای آموزش خود و کاوش در مورد آخرین پیشرفت های فن آوری اولین ارز رمزنگاری شده در جهان گرد هم آیند..

برخی از سخنرانان شناخته شده جیمسون لوپ و جرمی ولش هستند.

7. کنفرانس CoinAdvice

تاریخ رویداد: 03/04/2019 – 03/06/2019

محل: پاتایا ، تایلند

CoinAdvice یکی از بزرگترین برگزارکنندگان کنفرانس و رویدادها در صنعت است که فقط به کنفرانسهای تجاری حرفه ای اختصاص دارد که بر روی موضوعاتی از جمله بلاکچین و مسائل مربوط به ارزهای رمزپایه تمرکز دارند. این کنفرانس قرار است به مدت سه روز ادامه داشته باشد و در این مدت ، آنها بر روی مارک ها و محصولات برجسته تمرکز دارند که از این فن آوری مخرب استفاده می کنند. با دیدن این رویداد که فقط افراد تأثیرگذار ، مدیرعامل ، مخترعین و بنیانگذاران حضور خواهند داشت ، این کنفرانس همچنین به عنوان بستری برای شبکه های پرمخاطب فعالیت خواهد کرد..

انتظار می رود این رویداد میزبان 10 هزار نفر باشد که علاقه مند به ارتقا و کمک به جنبش آگاهی و همچنین افزایش دانش خود در مورد بلاکچین هستند..

در این مراسم ، شما می توانید سخنرانانی مانند الکسی لین – مدیر عامل شرکت Everex و استیو گود – کارشناس رمز ارز و بسیاری دیگر را ملاقات کنید..

8. هفته بلاک چین پاریس

تاریخ رویداد: 04/15 / 2019- 04/19/2019

محل: پاریس

انتظار می رود بیش از 3000 شرکت کننده داشته باشد هفته بلاک چین پاریس یکی از مهمترین رویدادهای مربوط به ارزهای رمزپایه خواهد بود که در قاره اروپا اتفاق می افتد. برخی از قدرتمندترین مشاغل مبتنی بر بلاکچین در طول یک هفته در یکی از مجلل ترین پایتخت های اروپا میزبان رویدادهای مختلف خواهند بود.

این شهر میزبان همه چیز از نشست ها ، سخنرانی ها ، و کارگاه های آموزشی ، تا هکاتون و مهمانی های شام خواهد بود. مهمترین مسائل مربوط به فضای بلاکچین و رمزنگاری با جزئیات کامل بررسی خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند روابط تجاری و اوراق قرضه پایدار ایجاد کنند..

سخنرانان این رویداد نیکولاس کاری ، مدیر عامل شرکت Blockchain.info و آرتور بریتمن – بنیانگذار این رویداد خواهند بود & CTO از Tezos.

LetKnow.News

منبع: letknow.news

9. روزهای Blockchain مایورکا

تاریخ رویداد: 03/22/2019 – 03/24 2019

محل: مایورکا ، اسپانیا

روزهای Blockchain مایورکا به مدت سه روز نگاه عمیقی به جنبه های مختلف ارزهای رمزپایه و فناوری های بلاکچین خواهد داشت. آن از انواع مختلفی از وقایع و مهمانی ها تشکیل خواهد شد.

نمایشگاه آنها در یکی از زیباترین جزایر جهان برگزار می شود که سخنرانان و استارتاپ های مشهوری از سراسر جهان و از طیف های مختلف صنعت در آن حضور دارند..

نمایندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت که با همه سخنرانان ناهار بخورند یا برای یک نوشیدنی در مهمانی بعد از آنها به آنها بپیوندند.

سخنرانان رویداد: Travis Skweres – مدیر عامل شرکت Cryptonaut Pte. Ltd. ، Gideon Gallasch – از هتل Blockchain ، Andrii Zamovsky – بنیانگذار Ambisafe ، Jonathan Chester – از Bitwage ، Raoul Milhado – مدیر عامل Elitium ، Aaron Koenig – از Bitfilm ، استیو مولر – از Bitcore ، Valentin Preobrazhenskiy – مدیر عامل LATOKEN Exchange یا اریک بنز – از Cryptopay.

10. کنفرانس B10

تاریخ رویداد: 04/16/2019 – 04/17/2019

محل: پاریس، فرانسه

از بین همه رویدادهایی که در هفته Blockchain پاریس روی می دهد, B10 برجسته ترین آن است. این رویداد پذیرای بیش از 3000 نماینده خواهد بود. شصت سخنران نظرات خود را در مورد موضوعات مربوط به مقررات و سیاست های اتحادیه اروپا ، پول های ثابت ، رمزهای امنیتی ، مبادلات غیرمتمرکز ، حاکمیت ، قابلیت همکاری و سایر موارد به اشتراک می گذارند..

سخنرانان این کنفرانس شامل: Pascal Gauthier – Ledger President ، Arthur Breitman – یکی از بنیانگذاران & CTO از Tezos.

11. همگام سازی 2019

تاریخ رویداد: 1394/04/17

محل: نیویورک ، نیویورک ایالات متحده آمریکا

2019 را همگام سازی کنید به نمایندگان فرصت می دهد تا روشهای ارزیابی و پیاده سازی خود را در مورد استفاده از فن آوری دفتر توزیع شده در تجارت خود و چگونگی افزایش سازگاری تجارت خود با بازار موجود بیاموزند..

همچنین بحث در مورد اینکه چه شرایطی برای پیشرفت فناوری در یک کسب و کار مورد نیاز است ، موانع گذشته ، نقش ها و حاکمیت ، مقیاس پذیری و مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی ، قابلیت همکاری ، استقرار و همچنین کاربرد آن در سایر گرایش های فناوری مانند ابر و یادگیری ماشین.

سخنرانان مهمی که در این مراسم حضور خواهند داشت عبارتند از: – مدیر عامل شرکت Peernova ، جاستین چپمن – رئیس جهانی North Trust.همگام سازی 2019

منبع: coindelite.com

کلمات نهایی

این لیست ما شامل برخی از هیجان انگیزترین کنفرانسهای رمزنگاری شده است که شما نباید در سال آینده از دست بدهید. همانطور که قبلاً متوجه شده اید ، سال 2019 دقیقاً مانند سال 2018 با کنفرانس ها شلوغ خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me