banner
banner

لیزا آیزوپیته ، مدیر عامل Fintelum – مجموعه مصاحبه ها

لیزا آیزوپیته مدیر عامل Fintelum ، یک سیستم عامل راه اندازی توکن (ICO و STO) مستقر در اروپا است. لیزا تجربه گسترده ای در مدیریت صندوق های سنتی دارد و همچنین یک کارآفرین باتجربه بلاکچین است ، با موفقیت راه اندازی و جذب سرمایه (ICO) برای Globitex که در آن یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل بود.

RS: شما اخیراً شرکتی را به نام Fintelum راه اندازی کرده اید ، می توانید در مورد کار Fintelum و بازارهایی که ارائه می دهد کمی بیشتر به ما بگویید.

LA: خدمات Fintelum را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

– صدور توکن اولیه

– انطباق با KYC / AML

– قراردادهای هوشمند (برنامه های کاربردی و امنیتی)

– Crypto بودجه مشترک حضانت

– آژانس انتقال توکن

– اقدامات شرکتی

– میز مبادله ای توکن ثانویه

در Fintelum ، ما یک پلت فرم راه اندازی توکن ایجاد کردیم تا بتوانیم صادرکنندگان رمز را در انجام فروش توکن ICO / STO از نظر فنی و مطابقت داشته باشیم. Fintelum آماده ارائه خدمات در خاك اروپا برای مشتریان جهانی است. خدمات اصلی عبارتند از انطباق ، نگهداری مشترک سرمایه های رمزنگاری شده و قراردادهای هوشمند. برای صنعت رمزهای امنیتی ، Fintelum به عنوان عامل انتقال مالکیت رمزها ، اطمینان از بازار ثانویه توسط میز OTC توکن و خدمات مداوم شرکت های مبتنی بر بلاکچین مانند رای گیری ، سود سهام و اطلاعیه ها را ارائه می دهد..

RS: تفاوت Fintelum با دیگر شرکت های صدور رمز?

LA: امتیاز فروش بی نظیر Fintelum عبارتند از:

– خدمات کیف پول یکپارچه Crypto multisig و حضانت مشترک

– آژانس انتقال رمز و میز مبادله OTC

– گزارش جامع درمورد تقاضا

Fintelum در سال 2018 تاسیس شد و متعاقباً از FIU استونی مجوز ارائه خدمات برای صنعت رمزنگاری مطابق با قوانین AML اتحادیه اروپا را گرفت. تمایز دهنده اصلی در مزایایی است که مشتریان Fintelum می توانند از یک تیم قدیمی با تجربه در امور مالی و ساخت و اداره مبادلات ارز رمزنگاری شده خود داشته باشند..

برای اولین بار ، Fintelum دارای سیستم مدیریت کیف پول گرم / داغ چند ارزه با مشارکت برای افزایش قابلیت اطمینان است. به صادرکنندگان می توان اطمینان داد که همه کارهای فنی ، بلاکچین و انطباق با حداکثر دقت انجام می شود. برای این منظور ما یک خرده فروشی جامع ایجاد کرده ایم ، جایی که صادرکنندگان می توانند با خیال راحت جمع آوری سرمایه خود را کنترل و کنترل کنند. از ایجاد کمپین ها و برنامه ها گرفته تا مدیریت داده های سرمایه گذار و شرکت های وابسته.

تمایز دیگر ، اجرای توابع امنیتی STO مبتنی بر Ethereum و میز کار بعدی آن است. Fintelum می تواند به عنوان یک عامل انتقال رمز عمل کند ، جداول سرمایه مبتنی بر بلاکچین یا ثبت سهامداران را برای شرکت ها یا دارایی های توکین شده دیگر حفظ کند. ما در حال ایجاد دسترسی بی سابقه ای برای همتایان واجد شرایط (در لیست سفید) برای تبادل توکن های امنیتی و کاربردی هستیم.

برای رمز استفاده ، Fintelum با رویکرد سیستماتیک ما در انطباق با KYC / AML تمایز می یابد. در آنجا ، پس از موفقیت در جمع آوری سرمایه ، صادرکنندگان می توانند به یک سیستم گزارشگری جامع اعتماد کنند. تمام داده های جمع آوری شده و تأیید شده می تواند در دسترس بانک ها و سایر م institutionsسسات مالی قرار گیرد که در غیر این صورت قادر به سرویس دهی به سازمانی غیرمطابق نیستند. در واقع ما چندین بانک و ارائه دهنده خدمات پرداخت داریم که می توانند خدمات فیات را به مشتریان Fintelum ارائه دهند.

به طور کلی ، سرویس های Fintelum برخی از مهمترین ویژگی ها را برای راه اندازی موفقیت آمیز جمع آوری سرمایه رمزنگاری می کند. صادرکنندگان همچنان باید مشاور حقوقی محلی خود داشته باشند و ایده روشنی از استراتژی بازاریابی خود داشته باشند ، در حالی که بقیه کارها را Fintelum انجام خواهد داد. به راحتی می توان گفت که بسته خدمات Fintelum جامع ترین بسته موجود در بازار است.

RS: شما تجربه گسترده ای در زمینه fintech و صندوق دارید ، چه دلیلی را برای ایجاد یک شرکت صدور رمز به جای نوع دیگری از سرویس رمزنگاری یا تجارت انتخاب کردید?

LA: به طور خلاصه:

– شرکت ها به دنبال دانش ما بودند

– درک صنعت و فناوری

– پیش بینی تغییر جهانی در بازارهای سرمایه

پس از موفقیت در جمع آوری کمک مالی 10 میلیون یورویی ICO ، برای شرکت سابق ما ، چندین پروژه به ما مراجعه کردند تا نحوه کار سرمایه گذاری جمعی رمزنگاری را بدانند. از آنجا که پیروی از انعطاف پذیری و AML نسبت به کمک های رمزگذاری ناشناس برتری داشت ، ما فکر کردیم که طبیعی است که تجربه و درک نهادی خود را از چگونگی رشد بازارهای سرمایه گسترش دهیم. ICO ها یا رمزهای سودمندی از قبل نشانه ای تاریخی در صنعت بازار سرمایه بودند. به همین ترتیب ، STO ها یا رمزهای امنیتی به تغییر شکل بازارهای سرمایه ادامه می دهند و ما هیجان زده ایم که با کسب و کار جدید خود این تغییر را تسریع می کنیم.

RS: شما قبلاً با شرکت سابق خود ، Globitex ، ICO انجام داده اید ، از آن ICO چه آموخته اید که می تواند به صادرکنندگان توکن در بستر Fintelum کمک کند?

LA: توصیه ما:

– شرکای مناسب را پیدا کنید

– با حرفه ای ها کار کنید

– جامعه خود را رشد دهید

مهمترین اقدامات ما در زمینه اجرای ICO این بود که اهمیت زیادی در مرحله شما در شرکت ، داشتن سهامداران و شرکای شما و ارائه دهندگان خدمات برای جمع آوری سرمایه شما بسیار مهم است. شما ممکن است یک ایده عالی داشته باشید ، یک محصول بی عیب و نقص فنی. اما شما به ارائه دهندگان خدمات حرفه ای نیاز دارید که همه کارهای دیگر را انجام می دهند تا جمع آوری کمک های مالی شما واقعاً اتفاق بیفتد.

ما با خودمون خیلی خوش شانس بودیم. ما موفق به جمع آوری 10 میلیون یورو شدیم و در عرض 24 ساعت فروش عمومی خود را تعطیل کردیم. عدم تخفیف زمان بندی زمانی که ما کمپین خود را اجرا می کنیم ، داشتن یک ایده روشن از اینکه می خواهید بعنوان سرمایه گذار و / یا کاربران محصول خود – جامعه خود – چه کسانی را هدف قرار دهید بسیار مهم است. زیرا یک کمپین ICO و همچنین STO ناخواسته به عنوان یک کمپین بازاریابی برای محصول یا خدمات فعلی یا آینده شما کار می کنند. و شما باید وقت و تلاش خود را صرف کنید تا با جامعه خود ارتباط برقرار کنید ، تا به جهانیان نشان دهید که محصول شما وجود دارد و ارزش سرمایه گذاری را دارد.

شایان ذکر است که STO ها منطق حقوقی بیشتری دارند ، اما صدای خرده فروشی بسیار کمتر است. زمان جمع آوری صدها میلیون نفر برای ایده های مقاله سفید و بدون کلاهک سخت قطعاً از بین رفته است. اما ICO ها نمرده اند. من هنوز هم پیش بینی می کنم برخی از نشانه های اصلی این سال و سال آینده منتشر شوند. از طرف دیگر ، STO ها می توانند تحت استثنائات قانون تأمین سرمایه جمعی تا 5-8 میلیون یورو و بالاتر – مطابق با آیین نامه اعلامیه (در ژوئیه 2019 جایگزین دستورالعمل) در اروپا به زیبایی کار کنند..

برای ICO ها یک سقف سخت ثابت و تضمین شده به موفقیت و محبوبیت جمع آوری کمک مالی می افزاید. با STO ها ، حق قانونی و انتظارات مشخص جایگزین کلاه سخت می شود.

RS: به نظر شما چه نوع شرکتی برای راه اندازی STO مناسب ترند?

LA: به نظر من:

– مشاغل کوچک یا متوسط ​​فعال ، ایده آل با جریان درآمد

– شرکتهای مدیریت صندوق جهانی با مشترکین موجود (سرمایه گذاران)

– پروژه های املاک و مستغلات یا سرمایه گذاری با پیشنهاد نرخ بهره جذاب

– پروژه های انرژی جایگزین با تأثیر زیست محیطی و چشم انداز سود سهام خوب

– بازی و ورزش با دنبال کردن خرده فروشی های بزرگ

امروز ، خریدار احتمالی STO برای مطابقت با فروش یک اوراق بهادار ، باید بر روند پروفایل سنگین KYC / AML غلبه کند. و بسته به حوزه قضایی و پیشنهاد پروژه ، سطح درد ممکن است متفاوت باشد. اما واضح است که سرمایه گذاری در STO یا ICO امروزه بسیار پیچیده تر از یک سال پیش است که به توسعه یک پروژه رمز سودمند کمک می کند. به همین دلیل است که STO باید به اندازه کافی جذاب باشد که برای درد سرمایه گذاری ارائه دهد. در واقع ، برای دارایی های سهام یا بدهی ، یک صادر کننده STO باید یک پیشنهاد عالی روی میز داشته باشد تا بتواند سرمایه گذاری را جذب کند.

RS: شما شخصاً دوست دارید چه نوع شرکت هایی را در فضای ارزهای رمزنگاری شده برای کمک به صنعت به طور گسترده تر برای پذیرش گسترده تر ببینید.?

LA: من شرط می بندم:

– ورزش و سرگرمی

– واقعیت مجازی

– غذا

در Fintelum ، بطور نامتناسب بیش از بخشهای دیگر از شرکتهای مرتبط با املاک و مستغلات استعلام می گیریم. در حال حاضر این مورد است. و این ممکن است به این دلیل باشد که املاک و مستغلات یک دارایی سخت است. مانند کالاها ، فلزات گرانبها ، املاک و مستغلات چیزی است که مردم درک می کنند. سرمایه گذاری در طرح های پیچیده سهام ممکن است به پیچیدگی و یا اشتهای ریسک بیشتری نیاز داشته باشد. در حالی که من شخصاً دوست دارم تداوم توکن های نرم افزاری را مشاهده کنم. ما با چندین ایده عالی روبرو شده ایم. اما ترس از بازار فعلی ، مقاومت و عدم تمایل مدیران برای تعامل در روند راه اندازی توکن را به همراه دارد..

این سه دسته ، یعنی ورزش / بازی ، VR و صنایع غذایی مناسب ترین نوع جمع آوری سرمایه برای ICO هستند ، زیرا به دلیل مشتری وفادار مشتری ، همه آنها یا توانایی فرماندهی دارند. امور مالی به عنوان یک بخش در حال حاضر انجام شده است ، با هشدارهای جدی. این باعث ایجاد منافع نهادی و نوسانات جدی قیمت شد. اما ، با بهره گیری از بازار انبوه در هر یک از این صنایع ، ممکن است بتوانیم نرخ پذیرش ثابت و محکمی را حفظ کنیم.

RS: شما بیش از سه سال است که یک زن کارآفرین در فضای ارزهای رمزپایه هستید ، آیا می توانید در مورد مزایا یا چالش های زن بودن در یک زمینه مردسالار برای ما بگویید?

LA: من در لتونی به دنیا آمدم و در سوئیس تحصیل کردم. طبق گزارش Open Knowledge توسط بانک جهانی ، شش کشور اقتصادی – بلژیک ، دانمارک ، فرانسه ، لوکزامبورگ ، سوئد و صعود با لتونی – امتیاز 100 را در شاخص زنان ، تجارت و قانون کسب کردند ، به این معنی که آنها به زنان و مردان حقوق قانونی برابر دارند در مناطق اندازه گیری شده ، در حالی که سوئیس امتیاز کمتری در 97.50 کسب می کند. در واقع ، براساس آخرین نظرسنجی یورو استات ، لتونی بالاترین نسبت مدیران زن را در کل اتحادیه اروپا دارد.

این نشان می دهد که به طور کلی زنان نباید در اقتصاد پیشرفته جهان دچار هیچ گونه تفاوت یا چالش خاصی شوند. و در فضای رمزنگاری نوپا تفاوتی ندارد. اگرچه این صنعت عمدتا مردانه است ، اما قوانین برای هر دو جنس یکسان است. از این رو ، من به عنوان یک زن کارآفرین چالش های خاصی را احساس نکرده ام. در واقع ، تنها چالش ها بیشتر خود تحمیل شده است. دلیل این امر این است که ، با توجه به برخی سوگیری های جنسیتی ، زنان تمایل به انتقاد بیشتری دارند ، به خصوص در مورد خودشان. بنابراین ، در صورت وجود ، چالش ها خود به خود تحمیل می شوند و کاملاً با عوامل خارجی ارتباط ندارند.

RS: آیا می توانید مختصراً توصیف کنید که فکر می کنید دو سال آینده برای ICO ها و STO ها چگونه است.

LA: سالهای آینده بهبودی آهسته از شور و نشاط ICO است که در سالهای 18-2017 به اوج خود رسیده است. این یک بازیابی و بلوغ صنعت ارز رمزنگاری شده و دارایی های رمزنگاری خواهد بود ، جایی که STO جایگاه مهمی خواهد داشت ، و پیشینه هایی را در حوزه های قضایی ایجاد می کند.

ICO به بازدهی بی سابقه 10 برابر سرمایه رسیده بود که در این سالها بیش از 20 میلیارد دلار بودجه افزایش یافته بود. جمع آوری کمک مالی رمزنگاری ادامه خواهد یافت ، اما به روشی حرفه ای تر اتفاق خواهد افتاد. روش قانونمندتر امیدوارم ، نوآورانه در همان زمان.

جای تأسف خواهد بود ، اگر قانونگذاران تصمیم بگیرند که ما واقعاً نیازی به نوآوری نداریم و سیستم موجود به اندازه کافی خوب است. امید من این است که رقابت افزایش یابد و موانع ورود به طور نامتناسبی برداشته نشود. بنابراین تازه واردان و مبتکران می توانند در طول زندگی خود فرصتی داشته باشند تا در واقع کلمه را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

RS: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید با خوانندگان به اشتراک بگذارید?

LA: برای افتتاح خدمات Fintelum ، من از صادرکنندگان بالقوه توکن دعوت می کنم تا در تنظیم عید پاک ما شرکت کنند. از 21 مارس تا 21 آوریل 2019 ، Fintelum نیمی از هزینه حمل و نقل را برای همه صادر کنندگان واجد شرایط رمز که در این مدت از طریق آن وارد می شوند ، جبران می کند..

با Fintelum تماس بگیرید اینجا برای شروع فروش توکن ICO یا STO سازگار خود.

علاوه بر این ، برای مبتدیان پرانرژی ، استفاده از هشتگ #TokeniseYourAssets در رسانه های اجتماعی شما به کارآموزی و فرصت کار با Fintelum کمک می کند.

با Fintelum در تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me