banner
banner

NEM Cryptocurrency: راهنمای مبتدیان

ارزهای رمزپایه هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. این یک راهنمای کامل مبتدی برای رمزنگاری NEM ، جنبش اقتصاد جدید ، یک پروژه بلاکچین است که بر امکان توسعه اقتصاد هوشمند متمرکز است. پلتفرم NEM به افراد و شرکت ها امکان می دهد راه حل های بلاکچین مانند راه حل های رای گیری یا راه حل های پردازش مالی را توسعه دهند.

ارز رمزنگاری شده NEM اولین پروژه بلاکچین بود که از یک چنگال بلاکچین متولد نشد. ارز رمزپایه بومی موجود در سیستم عامل XEM نام دارد.

مشکلات حل شده توسط ارز رمزنگاری شده NEM

پلت فرم NEM از یک سیستم دارایی هوشمند استفاده می کند که “دقیقاً ساختن آنچه شما نیاز دارید ، خواه سیستم fintech ، ردیابی تدارکات ، ICO ، محضری سازی اسناد ، احراز هویت غیرمتمرکز یا موارد دیگر” متمرکز است.

ارز رمزنگاری شده NEM

به زبان ساده ، بلاکچین NEM از ابتدا ساخته شده است تا بتواند هر چیزی را که به آن پرتاب شود ، در خود جای دهد. سیستم دارایی هوشمند اجازه می دهد تا با استفاده از تماس های رابط برنامه نویسی برنامه (API) ، پلت فرم NEM با برنامه های فردی ارتباط برقرار کند.

این امر باعث شده است که توسعه دهندگان از پلتفرم استفاده کنند زیرا تمام آنچه که لازم است “برقراری تماس” است.

تولد NEM

اگر امروز سیستم عامل NEM ممکن است وجود نداشته باشد آرمانشهر آینده, یک کاربر در یک انجمن گفتگوی بیت کوین ، صحبت درباره یک پروژه بلاکچین کاملاً جامعه محور را آغاز نکرده است. در ابتدا ، UtopianFuture چنگالی را از بلاک چین NXT پیشنهاد داد.

با این حال ، این کار دنبال نشد و ارز رمزنگاری شده NEM با استفاده از جاوا ، یک زبان برنامه نویسی رایانه ای ، کد خود را از ابتدا شروع کرد. در ژوئن 2014 ، یک نسخه ناپایدار منتشر شد.

نسخه پایدار در مارس 2015 از آن پیروی کرد. توسعه دهندگان این پلت فرم به دنبال تبدیل کد کد NEM از برنامه نویسی جاوا به برنامه نویسی ++ C هستند. بلاکچین NEM از اثبات اهمیت الگوریتم اجماع.

با استفاده از این الگوریتم ، برخلاف سایر الگوریتم های معروف ، سکه های XEM فقط می توانند “برداشت” نشوند و ضرب شوند. این الگوریتم برای تأیید معاملات از گره های موجود در شبکه خود استفاده می کند.

سیستم شهرت به کار رفته در شبکه ، بررسی های معمول روی گره ها را برای اطمینان از سلامت آنها انجام می دهد. به جای اندازه گیری اهمیت گره بر اساس میزان کار انجام شده ، سیستم معروفیت گره ها را با کیفیت کار انجام شده رتبه بندی می کند.

الگوریتم اجماع استفاده شده توسط ارز رمزنگاری شده NEM بسیار پردازنده نیست و برداشت XEM را می توان با استفاده از رایانه شخصی انجام داد و مرکزیت همراه الگوریتم های دیگر مانند اثبات کار استخدام شده در بلاکچین بیت کوین.

بلاکچین NEM چندین امضا برای تأیید معاملات قبل از افزودن آنها به بلاکچین به کار می برد. بنیاد NEM مسئول اجرای سیستم عامل است.

رمز XEM

XEM واحد پول مجازی بومی است که در سیستم عامل NEM برای تأمین هزینه های معاملات استفاده می شود. بلاکچین NEM دارای مقدار مشخصی از نشانه های XEM است که سناریوی تورم را از بین می برد.

به احتمال زیاد قبلاً از خود می پرسید که XEM را از کجا بخرید ، بنابراین اینجاست. XEM را می توان از صرافی های رمزنگاری محبوب مانند Binance ، Poloniex ، HitBTC ، BITTREX ، UPbit ، Huobi و غیره خریداری کرد..

Nanowallet ، کیف پول مبتنی بر مرورگر ، از ذخیره سازی سکه های XEM پشتیبانی می کند. کیف پول همچنین به عنوان یک رابط ساده بین سیستم عامل NEM و کاربر عمل می کند. XEM همچنین با کیف پول سخت افزاری مانند TREZOR سازگار است.

ویژگی های اصلی پلت فرم NEM

منجنیق ، پلت فرم جدید NEM با کد ++ C از مهمترین پروژه هایی است که توسط بنیاد NEM آغاز شده است. هنگامی که بروزرسانی انجام می شود ، بلاک چین NEM قادر خواهد بود تعداد معاملات بیشتری را در ثانیه انجام دهد. همچنین بروزرسانی Catapult جنبه های خصوصی و عمومی بلاک چین NEM را تأمین خواهد کرد.

از ویژگی های اصلی بلاک چین NEM می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دارایی های هوشمند را آدرس دهی کنید

    از این آدرس ها می توان تقریباً هر چیزی را در سیستم عامل نشان داد. خواه اسناد مالکیت املاک باشد یا یک ارز مجازی متعلق به کاربر خاص. آدرس ها به گونه ای پیکربندی شده اند که نمایانگر یک گروه یا یک موجود واحد در بلاکچین باشند و امکان تعامل بین نهادهای مختلف در بلاکچین را فراهم می کنند.

  2. فضاهای نامی رمز ارزهای NEM

    این ویژگی ها همان نام دامنه های سنتی است که در اینترنت استفاده می شود. فضاهای نام به کاربر توانایی “ایجاد فضایی با برچسب برای یک تجارت یا دارایی های شخصی را در بلاکچین” می دهد. ایجاد فضای نام برای کاربر 100 سکه XEM برای دامنه اصلی و 10 سکه XEM برای هر زیر دامنه هزینه دارد..

  3. موزاییک

    این دارایی های ثابت در بلاک چین NEM که دارای ویژگی های یکسان هستند و برای رسیدن به یک هدف خاص برنامه ریزی شده اند. آنها می توانند از آرا ، ارزهای دیگر ، امتیازات وفاداری در یک فروشگاه خرده فروشی و غیره باشند.

خواندن اضافی پس از این راهنمای NEM

سرمایه گذاران می خواهند به مقاله پیش بینی قیمت و تجزیه و تحلیل فنی NEM مراجعه کنند که با اتفاقات جدید پروژه به روز شده است. UseTheBitcoin همچنین اخبار قیمت مانند افزایش 25٪ در قیمت NEM پس از از سرگیری معاملات NEM در Coincheck را پوشش می دهد.

علاقه مندان می توانند راهنمای نحوه خرید NEM در Binance را دنبال کنند یا مستقیماً به آدرس اینترنتی مراجعه کنند تبادل مردمی خودش.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me