banner
banner

راهنمای بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده

این راهنما نگاهی به بهترین سیستم عامل های مبادله ارزهای رمزپایه می اندازد ، به طور خاص بر مبادلات ارزهای رمزپایه پذیرنده فیات تمرکز دارد.

بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده ، تبادل ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های مبادله ، راهنمای بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده

برای شروع سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده و رمزها ، ابتدا باید در صرافی ارز رمزنگاری حساب باز کنید. آ مبادله ارز رمزنگاری شده به سادگی بستری است که تجارت رمز ارز را در بین خریداران و فروشندگان بی شمار تسهیل می کند. ما تشخیص می دهیم ارزیابی اینکه ارز مناسب است یا کدام یک ترسناک است ، ترسناک است و این مقاله شما را در مورد بهترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزپایه پذیرنده فیات راهنمایی می کند که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

(بیشتر بخوانید: راهنمای مبتدیان رمزنگاری: 5 نکته ای که تازه کارهای رمزنگاری باید بدانند)

روند گام به گام معاملات ارزهای رمزنگاری شده

اگر در بازار ارزهای رمزپایه تازه وارد هستید ، اولین قدم شما پیدا کردن یک ارز رمزنگاری مبتنی بر فیات است که به شما امکان می دهد پول محلی خود را واریز کنید. به دلیل مقررات دقیق ، کلیه صرافی های پذیرنده فیات شما را ملزم می کنند قبل از واریز وجه ، حساب خود را تأیید کنید. شما باید با ارسال مدارک هویت و سایر اطلاعات شخصی ، روند “مشتری خود را بشناسید” (KYC) کامل کنید..

ابتدا باید مبادله ای را در کشور داخلی خود پیدا کنید تا پول از حساب بانکی خود را به بیت کوین ، ارز پایه تبدیل کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه مبادلات رمزنگاری پول فیات را قبول نمی کنند. برخی صرافی ها فقط به شما امکان می دهند سکه (معمولاً بیت کوین) را برای خرید سکه های جایگزین دیگر واریز کنید. بیت کوین محبوب ترین رمزنگاری است که تقریباً در همه صرافی های ارز رمزنگاری شده ارائه می شود و دروازه خرید سکه های دیگر است. صرافی های پذیرنده فیات معمولاً فقط تعداد کمی سکه ارائه می دهند و نقدینگی بازار کمتری نسبت به صرافی های ارز رمزنگاری شده دارند.

اگر مشتاق خرید سایر altcoins و توکن ها هستید ، باید موارد زیر را انجام دهید:

مرحله 1: صرافی ارز رمزنگاری داخلی را در کشور خود باز کنید و حساب خود را تأیید کنید (ارائه مدارک هویت)

گام 2: وجوه خود را از حساب بانکی خود به حساب صرافی رمزنگاری خود واریز کنید و خرید بیت کوین را شروع کنید

مرحله 3: یک حساب مبادله رمزنگاری باز کنید که انواع سکه های دیگر را ارائه می دهد. معمولاً این صرافی ها سپرده های فیات را قبول نمی کنند و فقط اجازه سپرده های سکه ای را می دهند

مرحله 4: پس از تأیید حساب خود ، بیت کوینی را که از صرافی محلی خود خریده اید به صرافی رمزنگاری جدید خود منتقل کنید و می توانید سکه های دیگر را با بیت کوین خود شروع کنید

(همچنین نگاه کنید به: راهنمای مبانی معاملات ارزهای رمزنگاری شده: مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل فنی رمزنگاری)

بهترین صرافی های رمزنگاری پذیرنده فیات

بیایید نگاهی به برخی از مبادلات ارزهای رمزپایه پذیرش کننده فیات بیندازیم که براساس ایمنی ، مقررات ، کارمزد ، پرداخت ها و سطح اعتماد رتبه بندی کرده اند.

Coinbase

بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده ، تبادل ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های تبادل ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های مبادله ، راهنمای بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده

بسیاری از سرمایه گذاران معتمد از Coinbase پشتیبانی می کنند و به همین دلیل میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. دلیل اینکه Coinbase در بالای لیست قرار دارد این است که معتبرترین و شناخته شده ترین سیستم عامل های تجارت در جهان است..

Coinbase در حال حاضر در بیش از 30 کشور در دسترس کاربران است ، همچنین بزرگترین واسطه بیت کوین است. مشتریان روش های مختلفی برای خرید ارزهای رمزپایه دارند – از طریق حساب بانکی ، انتقال SEPA و سایر روش های پرداخت.

طرفداران

 • روشی راحت برای کاربران جدید برای خرید
 • نقدینگی بالاتر و محدودیت خرید
 • ارز ذخیره شده در اینجا با بیمه Coinbase پشتیبانی می شود
 • مقدار قابل توجهی از اعتبار و امنیت

مخالف

 • پشتیبانی متوسط ​​از خدمات مشتری
 • روش های پرداخت محدود است
 • کشورهای محدود پشتیبانی می شوند

(همچنین بخوانید: راهنمای ارزیابی ارز رمزنگاری شده: چگونه ارز رمزنگاری شده را ارزش گذاری کنیم)

Cex.io

بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده ، تبادل ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های مبادله ، راهنمای بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده

Cex.io در لیست دوم است که خدمات گسترده ای را هنگام استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. بستر صرافی به کاربران امکان می دهد ارز فیات را با ارزهای رمزپایه و بالعکس راحت معامله کنند. CEX خرید بیت کوین را با پرداخت هزینه کمی از طریق کارت های اعتباری ارائه می دهد. همچنین مشتریان می توانند با نقل و انتقالات بانکی خرید رایگان انجام دهند.

برای کاربرانی که به دنبال تجارت حرفه ای هستند ، سیستم عامل تبادلات داشبورد تجاری و تجارت حاشیه ای شخصی و آسان برای استفاده را ارائه می دهد.

از چهار مبتدی ، CEX خدمات کارگزاری را ارائه می دهد که به آنها کمک می کند تا با روش های ساده تری بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را خریداری کنند که در مقایسه با نرخ بازار کم و بیش دارند. وب سایت Cex.io ایمن و بصری است تا ارزهای رمزپایه را در سردخانه امن ذخیره کنید.

طرفداران

 • خرید بیت کوین با کارت اعتباری با هزینه کم
 • نرخ ارز مناسب
 • پشتیبانی بزرگ جهانی
 • بستر مبادله ای بسیار مشهور

مخالف

 • فرآیند تأیید جامع برای افزایش محدودیت خرید
 • پشتیبانی مشتری به طور متوسط ​​است
 • واریز ارزهای رمزپایه در این سیستم عامل گران است

(بیشتر ببینید: دسته بازار ارزهای رمزنگاری شده: سکه های ارز رمزنگاری)

LocalBitcoins

بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده ، تبادل ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های مبادله ، راهنمای بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده

LocalBitcoins یک پلت فرم تبادل نظیر به نظیر (P2P) با خریداران و فروشندگان واقع در بیش از هزاران شهر در سراسر جهان است. LocalBitcoins به عنوان یک مورد استفاده می شود حساب سپرده, جایی که خریداران و فروشندگان بر روی همان شرایط تجاری توافق می کنند.

با LocalBitcoins می توانید معامله گرانی را ملاقات کنید که بیت کوین را به صورت نقدی خریداری یا بفروشند ، از طریق PayPal پول ارسال کنند یا حتی در شعبه بانک پول واریز کنند. مبلغ کمیسیون 1٪ از فروشندگان دریافت می شود که نرخ ارز خود را تعیین می کنند.

LocalBitcoins دارای یک سیستم رتبه بندی است که هر معامله گر را با رتبه اعتبار رتبه بندی می کند و فعالیت گذشته آنها را آشکارا نشان می دهد.

طرفداران

 • یکی از خصوصی ترین و مطمئن ترین روش های خرید ارزهای رمزپایه
 • انتقال فوری
 • کاربر پسند و استفاده ساده برای مبتدیان
 • روش های مختلف پرداخت برای خرید ارزهای رمزپایه
 • بدون شناسه مورد نیاز است

مخالف

 • مواردی از کلاهبرداری وجود داشته است. احتیاط لازم است
 • هنگام خرید با پول نقد ، هزینه ها به طور کلی بیشتر است
 • مبلغ محدود خرید
 • نرخ ارز بالا است

(بیشتر بخوانید: راهنمای مبادلات غیرمتمرکز: مقایسه DEX های محبوب)

نتیجه

این راهنما بر مبادلات برترین ارزهای رمزنگاری پذیرنده فیات متمرکز است و اگرچه ما تشخیص می دهیم که صدها صرافی دیگر وجود دارد ، اما مواردی که انتخاب کرده ایم در فاکتورهای مختلف مانند امنیت ، هزینه ها و سطح اعتماد عمومی به خوبی عمل کرده اند. با توجه به تعداد کلاهبرداری ها و طرح های متقلبانه ای که در حال حاضر در بازار کنترل نشده ارزهای رمزپایه وجود ندارد ، به شدت به کاربران توصیه می شود که خود را با دانش مربوطه در زمینه ارزهای رمزپایه و تجارت مسلح کنند.

(همچنین ممکن است علاقه مند باشید آیا سقوط قیمت Bitcoin منجر به نابودی آن می شود؟)

منابع سودمند برای شروع کار

اگر سفر خود را به دنیای پیچیده ارزهای رمزپایه آغاز می کنید ، در اینجا لیستی از منابع و راهنماهای مفید است که شما را به این سمت راهنمایی می کند:

بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده ، تبادل ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های مبادله ، راهنمای بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده

تجارت & تبادل

 • راهنمای رمزنگاری 101: انتخاب بهترین ارز مبادله ای
 • راهنمای تبادل Bittrex: نحوه تجارت در Bittrex
 • راهنمای مبادله Binance: نحوه افتتاح حساب Binance و آنچه باید بدانید
 • راهنمای مبادله Etherdelta: نحوه تجارت در Etherdelta
 • راهنمای مبانی تجارت Cryptocurrency: مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل فنی Crypto
 • معاملات ارز رمزنگاری شده: درک جفت های معاملاتی ارز رمزنگاری شده & چگونه کار می کند
 • راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری مشترک که هر معامله گر رمزنگاری تجربه خواهد کرد
 • راهنمای نقدینگی ارز رمزنگاری شده: نحوه اندازه گیری نقدینگی & خوب تجارت کن

کیف پول

 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: چرا به کیف پول نیاز دارید?
 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح کیف پول بیت کوین
 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح MyEtherWallet (MEW)

همچنین بخوانید: راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری رایج که هر معامله گر رمزنگاری تجربه می کند و راهنمای مبانی معاملات ارز رمزنگاری شده: مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل فنی رمزنگاری.

اکنون در وبینار ارز رمزنگاری شده رایگان ثبت نام کنید تا هر آنچه را که باید در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری بدانید ، بیاموزید.

دریافت ما کتاب الکترونیکی اختصاصی که شما را در مراحل گام به گام راهنمایی می کند تا با درآمدزایی از طریق سرمایه گذاری Cryptocurrency شروع به کار کنید!

شما همچنین می توانید به گروه فیس بوک ما در Master The Crypto: دانش پیشرفته رمزنگاری برای پرسیدن هرگونه سوال در مورد رمزنگاری ها!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me