banner
banner

Coinsquare Exchange: به راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری مسلط شوید

بررسی سکه ها-ارز-بررسی

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در Coinsquare Crypto Exchange

Coinsquare محبوب ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در کاناداست. امروزه ، صرافی مدرن یک رابط کاربری آسان ، یک بستر تجارت اختصاصی ، تجارت CAD / BTC و سایر ویژگی های مفید را ارائه می دهد..

امکانات

 • به راحتی دلار کانادا را با BTC و سایر ارزهای رمزپایه معامله کنید
 • QuickTrade برای خرید فوری رمزنگاری
 • Coinsquare Wealth برای سرمایه گذاران نهادی / با ارزش خالص بالا

روشهای سپرده گذاری

 • Interac E-Transfer
 • فلکسپین
 • انتقال سیم
 • ارزهای رمزنگاری شده

طرفداران

 • خدمات تجاری رمزنگاری مناسب برای بازرگانان رمزنگاری مبتدی و پیشرفته
 • طرح کاربر پسند
 • خدمات خوبی برای معامله گران مبتدی ، پیشرفته ، نهادی و دارای ارزش خالص بالا

منفی ها

 • تعداد محدودی از ارزهای رمزپایه موجود (در کل ده)
 • هزینه های بالا
 • برنامه های تلفن همراه به کار نیاز دارند

معرفی

Coinsquare صرافی اصلی رمزنگاری کانادا است. وقتی Coinsquare راه اندازی شد ، رقبای اصلی آن همتای کانادایی آن ، QuadrigaCX بود. البته در سال 2018 بنیانگذار QuadrigaCX درگذشت و کلیدهای خصوصی کیف پول های سرد Quadriga را با خود برد. QuadrigaCX از آن زمان بسته شده و Coinsquare را به عنوان برترین صرافی ارز رمزنگاری شده در کانادا ترک کرده است.

سکه-رمزنگاری-مبادله

امروز ، صرافی مستقر در تورنتو تجارت آسان رمزنگاری را از طریق یک رابط طراحی شده ارائه می دهد. اگر سایر مبادلات رمزنگاری را گیج کننده یا دارای اطلاعات سنگین می دانید ، UI ساده و مینیمال Coinsquare می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

ویژگی Coinsquare’s QuickTrade به ویژه برای معامله گران مبتدی بسیار مفید است. به جای پیمایش در یک رابط نمودار و انتخاب انواع مختلف سفارش ، می توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و سپس خریداری کنید. خودشه. شما برای انجام معامله با استفاده از QuickTrade (0.2٪ هزینه خرید برای معاملات با BTC یا 0.4٪ برای معاملات بدون BTC) مبلغ کمی حق بیمه پرداخت می کنید. با این حال ، این یک روش آسان برای هر کسی است که برای اولین بار رمزنگاری می کند.

نکته منحصر به فرد دیگر در مورد Coinsquare این است که این شرکت پلتفرم خود را با فناوری اختصاصی در داخل ساخته است. شما متعجب خواهید شد که چند تبادل رمزنگاری دیگر فقط Whitelabel یک پلت فرم تبادل شخص ثالث است. به همین دلیل بسیاری از مبادلات دیگر یکسان به نظر می رسند. Coinsquare ادعا می کند که راه حل اختصاصی 100٪ آن تحت آزمایش استرس و آزمایش DDoS قرار گرفته است. به علاوه ، سیستم SSL و 2FA فعال است و Coinsquare 95٪ سیاست ذخیره سازی سرد در مورد همه ارزهای دیجیتال دارد.

Coinsquare همچنین ادعای منحصر به فردی دارد که بسیاری از مبادلات دیگر نمی توانند انجام دهند: از زمان تاسیس در سال 2014 ، این شرکت هرگز سکه ای از دست نداده است.

به طور کلی ، Coinsquare بهترین تبادل رمزنگاری مستقر در کانادا است که امروز موجود است. چند سال پیش ، کانادایی ها فقط می توانستند از طریق QuadrigaCX یا Coinsquare بیت کوین خریداری کنند. امروز ، مبادلات عمده مستقر در ایالات متحده مانند Coinbase درهای خود را به روی کانادایی ها باز کرده اند. با این حال ، Coinsquare همچنان دارای مزایایی از جمله جفت CAD / BTC و استفاده از Interac e-Transfers برای مشتریان بانکی کانادا است..

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Coinsquare عبارتند از:

کاربر پسند: Coinsquare یکی از کاربرپسندترین صرافی های موجود امروز است. این شرکت خرید رمزنگاری را ساده تر کرده است ، این اولین بار است یا صدها بار آن را انجام داده اید. گزینه QuickTrade هزینه های بالاتری را تحمیل می کند (0.2٪ تا 0.4٪) اما به شما امکان می دهد فوراً سکه بخرید ، نمونه کارها را با هم مخلوط کرده و به معاملات دیگری بپردازید..

ده ارز رمزنگاری شده: از اکتبر 2019 ، Coinsquare به شما امکان تجارت ده ارز رمزپایه برتر را می دهد ، از جمله BTC ، BCH ، BSV ، ETH ، ETC ، DOGE ، DASH ، LTC ، XLM و XRP. بیشترین نقدینگی در جفتهای BTC و ETH متمرکز شده است.

معاملات دلار کانادا: Coinsquare یکی از معدود صرافی هایی است که می توانید ارز رمزپایه را با دلار کانادا (CAD) خریداری و بفروشید. از اکتبر 2019 ، تقریباً 75٪ از معاملات بورس در جفت BTC / CAD نهفته است.

سردخانه 95٪: Coinsquare 95٪ سیاست ذخیره سازی سرد در مورد همه ارزهای دیجیتال دارد. ما دیده ایم که برخی صرافی ها 98٪ یا 99٪ سیاست های ذخیره سازی سرد را تبلیغ می کنند ، اگرچه بسیاری از صرافی ها سیاست های ذخیره سازی سرد خود را تبلیغ نمی کنند.

SSL و 2FA: Coinsquare برای امنیت بیشتر ، لایه سوکت امن (SSL) و احراز هویت دو عاملی (2FA) را ارائه می دهد..

100 Plat پلت فرم اختصاصی: بسیاری از رمزنگاریهای دیگر سیستم عاملهای Whitelabel را از ارائه دهندگان موجود مبادله می کنند. Coinsquare اما پلتفرم خود را از ابتدا ایجاد کرده است. این یک پلت فرم 100٪ اختصاصی است.

هزینه های معقول: Coinsquare قبلاً هزینه های بسیار بالاتری داشت ، اما از آن زمان این شرکت برای رقابت پذیری بیشتر با سایر صرافی ها هزینه های خود را کاهش داده است. امروز ، معاملات استاندارد Coinsquare با کارمزد سازنده 0.1٪ و هزینه اخذ کننده 0.2٪ ارائه می شود.

بازارهای فرابورس: Coinsquare برای سرمایه گذارانی که می خواهند معاملات خود را از دفتر سفارش بورس منع کنند ، یک بازار فرابورس دارد. بازارهای فرابورس در بین سرمایه گذاران نهادی و افراد با ارزش خالص بالا که به دنبال معاملات بزرگتر هستند بدون تأثیر بر بازار محبوب هستند.

ثروت سکه: Coinsquare یک سرویس انحصاری به نام Coinsquare Wealth را معرفی کرده است. این سرویس برای افراد یا م institutionsسسات واجد شرایط با حداقل 25000 دلار یا بیشتر ارز دیجیتال است. Coinsquare مدیر حساب را با هدف رشد نمونه کارها ارز دیجیتال به شما اختصاص می دهد.

تأیید KYC: Coinsquare یک مبادله تنظیم شده و معتبر است ، بنابراین همه معامله گران باید قبل از انجام معاملات با برنامه ، تأیید KYC را تکمیل کنند.

به زبان انگلیسی یا فرانسوی موجود است: Coinsquare به دو زبان رسمی کانادا – انگلیسی و فرانسه در دسترس است.

برنامه های متوسط ​​تلفن همراه: Coinsquare اخیراً برنامه های موبایلی را برای iOS و Android منتشر کرده است ، اما آنها به برخی از کارها نیاز دارند. به عنوان مثال ، کاربران از داشتن توانایی محدود در تجارت از طریق برنامه شکایت دارند.

ارزهای سکه و جفت

Coinsquare دلار کانادا (CAD) را به عنوان ارز اصلی خود قبول می کند ، اگرچه سپرده های USD نیز پذیرفته می شوند. شما می توانید QuickTrades را با CAD در اکثر ارزهای رمزپایه اصلی انجام دهید. یا می توانید با جفت های معروف مانند CAD / BTC تجارت کنید. در مجموع ده ارز رمزپایه موجود است ، از جمله بیت کوین (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Bitcoin Satoshi Vision (BSV) ، Dogecoin (DOGE) ، Dash (DASH) ، Ripple (XRP) ، Ethereum Classic (ETC) و Stellar Lumens (XLM).

روش های سپرده گذاری و برداشت از Coinsquare

مربع سکه سه گزینه مختلف بودجه را به دلار کانادا ارائه می دهد ، از جمله انتقال الکترونیکی Interac ، فلکسپین و انتقال سیم. آنها همچنین سه گزینه تأمین مالی برای دلار آمریکا شامل Wealth Gold Wire ، Wealth Platinum Wire و Wealth Diamond Wire (حداقل سپرده 25000 $ مورد نیاز دلار آمریکا) ارائه می دهند. گزینه های برداشت شامل سپرده های مستقیم بانکی و حواله های بانکی است. همچنین می توانید هر ده ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده را به حساب Coinsquare خود واریز کنید.

مراحل ثبت نام و ورود سکه

Coinsquare یک فرایند ثبت نام و ورود ساده دارد. هنگام انجام هرگونه واریز ارز فیات ، باید هویت خود را تأیید کنید (به عنوان مثال برای همه سپرده های CAD ، اثبات آدرس و شناسنامه عکس صادر شده توسط دولت لازم است). 2FA پس از تنظیم حساب خود برای اطمینان از ورود به سیستم امن در دسترس است. ما در قسمت پایین مراحل ثبت نام و ورود را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تجارت سکه

Coinsquare چندین گزینه مختلف تجاری را ارائه می دهد. معامله گران مبتدی از گزینه QuickTrade قدردانی می کنند که به شما امکان می دهد به راحتی خرید رمزنگاری از خرید آمازون رمزنگاری کنید: فقط مبلغی را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید ، سپس خرید را کلیک کنید. دارایی خالص بالا و سرمایه گذاران نهادی می توانند به Coinsquare Wealth و میز تجارت فرابورس دسترسی داشته باشند. در همین حال ، معامله گران عادی می توانند به یک رابط تجاری معمولی با Coinsquare دسترسی پیدا کنند.

هزینه های سکه

هزینه های تجارت Coinsquare رقابتی است ، اگرچه گزینه های خاص واریز و برداشت بسیار عجیب است.

 • هزینه سازنده: 0.1٪
 • هزینه تاکر: 0.2٪
 • هزینه تجارت سریع: 0.2٪ (هنگام خرید یا فروش BTC) یا 0.4٪ (وقتی هر دو سکه BTC نیستند)
 • سپرده های فلکسپین: هزینه 3.5٪ (حداقل 20 دلار ، حداکثر 500 دلار)
 • سپرده های انتقال الکترونیکی Interac: هزینه 1.5٪ (حداقل 100 دلار ، حداکثر 10،000 دلار)
 • سپرده انتقال سیم: 0.5٪ هزینه (حداقل 10،000 دلار ، بدون حداکثر)
 • برداشت مستقیم بانک: هزینه 2٪ (حداقل 100 دلار ، حداکثر 10،000 دلار)
 • برداشت سیم انتقال: هزینه 2٪ (حداقل 10 هزار دلار ، حداکثر 100 هزار دلار)
 • برداشت سیم ثروت: هزینه 1٪ (حداقل 10 هزار دلار ، حداکثر 100 هزار دلار)
 • برداشت سیم راش: هزینه 2٪ (حداقل 50،000 دلار ، بدون حداکثر)
 • سپرده های انتقال دلار USD: هزینه 0.5٪ (حداقل 25000 $ USD) تا 0٪ هزینه ($ 250،000 USD حداقل)
 • برداشت های نقدی انتقال USD: هزینه 1٪ (انتقال عادی سیم) یا 2٪ هزینه (انتقال سریع سیم)

به طور کلی ، هزینه های تجارت Coinsquare بسیار رقابتی است ، اما گزینه های واریز و برداشت در مقایسه با سایر ارائه دهندگان هزینه بر است. البته ، شما آزادید که ارز رمزنگاری شده را بدون هیچ گونه هزینه ای از حساب خود خارج کنید (جدا از هزینه استخراج) ، بنابراین این گزینه برای کسانی است که نمی خواهند هزینه 1 درصدی را پرداخت کنند فقط برای برداشت پول خود.

مسائل امنیتی و زمان خرابی Coinsquare

Coinsquare با افتخار ادعا می کند که از زمان تأسیس آن در سال 2014 هرگز سکه ای از دست نداده است. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، این درست است. Coinsquare همچنین هیچ نقض امنیتی عمده ای ، نشت داده ها ، و یا حوادث دیگری که مردم از آنها می دانند ، نداشته است. Coinsquare موفقیت خود را به فناوری انحصاری خود نسبت می دهد که قول می دهد بهترین ها را در امنیت کلاس ارائه دهد: Coinsquare پلت فرم خود را از ابتدا ساخته است ، به این معنی که بهره برداری هایی که بر سایر مبادلات تأثیر می گذارند ممکن است لزوما بر Coinsquare تأثیر بگذارد

مسکوک سهولت استفاده

Coinsquare به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن برای بازرگانان مبتدی یا پیشرفته آسان است. ویژگی QuickTrade امروز ساده ترین راه برای خرید ارز رمزپایه است حتی اگر قبلاً صرافی آنلاین ندیده باشید. رابط کاربری حداقلی و کاربرپسند است. در عین حال ، Coinsquare دقیقاً به بورس های دیگر بازار شباهت ندارد ، بنابراین اگر عادت به تجارت در صرافی های دیگر دارید ، ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا به Coinsquare عادت کنید.

Coinsquare اعتماد و حریم خصوصی

Coinsquare در کانادا و خارج از کشور شهرت زیادی دارد. این شرکت یک مبادله کاملاً منظم است که در مرکز شهر تورنتو مستقر است. Coinsquare در سال 2014 تأسیس شده است ، در طول سالها هیچ نقض امنیتی عمده ای نداشته است. سابقه اعتماد و حریم خصوصی Coinsquare با توجه به آنچه در صرافی رقیب آن ، QuadrigaCX ، در سال 2018 اتفاق افتاد ، هنگامی که مشتریان پس از فوت بنیانگذار و از بین بردن کلیدهای خصوصی ، بودجه خود را از دست دادند ، به ویژه خوب به نظر می رسد.

خدمات مشتری Coinsquare

سکه-خدمات-مشتری

Coinsquare دارای یک سیستم پشتیبانی مستقیم است که در آن می توانید درخواست بلیط ارسال کنید. با این حال ، Coinsquare شماره تلفن رایگان خدمات مشتری و همچنین آدرس ایمیل خدمات مشتری ندارد. باید بلیط ثبت کنید. به طور کلی ، Coinsquare در مدت زمان معقولی به بلیط پاسخ می دهد. شما به اندازه سایر صرافی ها شکایات آنلاین درباره Coinsquare نمی بینید. برای مشاهده بلیط های پشتیبانی آزاد به صفحه حساب خود مراجعه کنید.

سکه های پشتیبانی-مسکوکات

راهنمای کاربر Coinsquare: نحوه تنظیم و استفاده از Coinsquare

Coinsquare یک فرآیند ثبت مستقیم دارد. برای ثبت نام و استفاده از Coinsquare برای اولین بار مراحل زیر را دنبال کنید.

1. ثبت نام کنید

به Coinsquare.com مراجعه کرده و ثبت نام را کلیک کنید.

حساب کاربر-مسکوک

نام کاربری ، آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید. اگر شخصی شما را به صرافی ارجاع داد ، می توانید کد ارجاع آن شخص را در اینجا وارد کنید.

2. تأیید صحت

در مرحله بعد ، Coinsquare برای شما ایمیل ارسال می کند. با کلیک روی دکمه ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. سپس ، به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید مراحل تأیید را تکمیل کنید.

آدرس ایمیل-مسکوک-مبادله

برای تکمیل تأیید به سه مورد احتیاج دارید ، از جمله شماره تلفن همراه ، قبض ابزار یا بیانیه بانکی و شناسه صادر شده توسط دولت.

تأیید صحت سکه ها-رمزنگاری-kyc

Coinsquare برای شما یک شماره تأیید پیام کوتاه ارسال می کند. برای ادامه آن شماره را وارد کنید.

اعتبار سنجی هویت کوین ارز

در این مرحله ، می توانید برای تأیید اطلاعات با Equifax کادر را علامت بزنید. این یک روش تأیید جایگزین است که می تواند روند تأیید را تسریع کند (و آن را بسیار سریع تر می کند) ، اگرچه نیازی به آن نیست.

فرآیند ثبت اسکناس-ارز-رمزنگاری

اگر به تأیید اعتبار شخص ثالث Equifax رضایت ندارید ، ممکن است از چند ساعت تا چند روز طول بکشد تا جزئیات حساب شما تأیید شود.

3. احراز هویت دو عامل

Coinsquare توصیه می کند برای محافظت از حساب خود احراز هویت دو عاملی (2FA) را انجام دهید. با استفاده از Google Authenticator برای iOS یا Android می توانید 2FA را تنظیم کنید.

برای فعال کردن 2FA ، به حساب خود وارد شوید و به صفحه تنظیمات حساب بروید ، سپس احراز هویت 2FA را انتخاب کنید و Google Authenticator را انتخاب کنید. روی Generate Key کلیک کنید ، سپس کد QR را با برنامه تلفن همراه Authenticator خود اسکن کرده و شش رقمی را وارد کنید. در آخر ، برای تأیید تنظیمات 2FA ، فعال را فشار دهید.

سکه های رمزگذاری-رمزنگاری-2fa

4. روش پرداخت

هنگامی که Coinsquare اطلاعات شما را تأیید کرد ، می توانید با استفاده از ارز فیات (CAD یا USD) یا ارز رمزنگاری شده واریز کنید..

سپرده انتقال سیم:

 • وارد حساب Coinsquare خود شوید
 • روی “Fund” از نوار منوی بالا (یا در پایین صفحه در نسخه تلفن همراه) کلیک کنید
 • CAD یا USD را به عنوان واحد پول خود انتخاب کنید (سپرده های USD از طریق انتقال وجه حداقل به 25000 دلار USD نیاز دارند)
 • انتقال وجه را به عنوان روش تأمین مالی خود انتخاب کنید ، سپس دستورالعمل ها را برای تکمیل انتقال دنبال کنید.

سپرده های انتقال الکترونیکی Interac:

قبل از استفاده از Interac e-Transfer ، لطفا توجه داشته باشید که نام موجود در e-Transfer باید با نام حساب Coinsquare شما مطابقت داشته باشد. همچنین کلیه انتقال های الکترونیکی با هزینه 1.5٪ از کل مبلغ معامله انجام می شود و پردازش انتقال حدود 3 روز طول می کشد.

 • وارد حساب Coinsquare خود شوید
 • روی «Fund» از نوار منوی بالا (یا اگر از نسخه تلفن همراه استفاده می کنید) در پایین صفحه کلیک کنید
 • CAD را به عنوان واحد پول خود انتخاب کنید (Interac e-Transfer یک سیستم انتقال بانکی کانادایی است و شما نمی توانید USD را منتقل کنید)
 • آدرس ایمیل ، پیام ، س securityال امنیتی و پاسخ امنیتی را از این صفحه دریافت کنید
 • وارد بانک آنلاین خود شوید و با وارد کردن آدرس ایمیل ، پیام ، س securityال امنیتی و پاسخ امنیتی دقیق Coinsquare ، Interac e-Transfer را شروع کنید

بعد از اینکه وجوه انتقال الکترونیکی Interac در حساب شما قرار گرفت ، به مدت سه روز یک دوره اضافی برای نگهداری آنها در نظر گرفته می شود. در این مدت می توانید تجارت کنید ، اگرچه نمی توانید وجهی را برداشت کنید.

سپرده های فلکسپین:

اگر می خواهید بدون استفاده از بانک کانادایی یا کارت اعتباری پول را به Coinsquare منتقل کنید ، Flexepin یکی از گزینه هاست. Coinsquare برای Flexepin 3.5٪ هزینه اخذ می کند و شما به 10،000 دلار CAD در ماه سپرده محدود می کنید.

 • وارد حساب Coinsquare خود شوید
 • از نوار منوی بالا روی “Fund” کلیک کنید
 • CAD را از سمت چپ به عنوان واحد پول خود انتخاب کنید
 • فلکسپین را انتخاب کنید
 • کد کوپن Flexepin 16 رقمی را وارد کنید

شما می توانید کوپن های فلکسپین را از طیف گسترده ای از منابع خریداری کنید. به عنوان مثال می توانید آنها را از فروشگاههای خاص خاص و خرده فروشهای مختلف آنلاین خریداری کنید. هنگامی که کد کوپن 16 رقمی را دریافت کردید ، می توانید به سرعت پول را به Coinsquare واریز کنید. Flexepin.com یک فروشگاه یاب در اینجا دارد که به شما امکان می دهد نزدیکترین خرده فروش Flexepin را پیدا کنید.

سپرده های ارز رمزنگاری شده:

همچنین می توانید حساب Coinsquare خود را با ارز رمزنگاری شده به راحتی تأمین کنید.

 • وارد حساب Coinsquare خود شوید
 • از نوار منوی بالا روی «صندوق» کلیک کنید (یا در برنامه تلفن همراه ، از فهرست پایین روی «انتقال» ضربه بزنید و سپس روی «صندوق»)
 • ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید واریز کنید ، انتخاب کنید
 • روی «دریافت آدرس» کلیک کنید
 • آدرس ایجاد شده را در پنجره انتقال کیف پول رمزنگاری خود کپی کنید
 • وجوه را از کیف پول رمزنگاری موجود خود ارسال کنید
 • Coinsquare از سپرده ها در هر ده ارز رمزنگاری شده خود پشتیبانی می کند.

5. معامله ارز رمزنگاری شده

تجارت ارز رمزنگاری شده با Coinsquare آسان است. برای تجارت سریع یک دارایی با دارایی دیگر می توانید از گزینه QuickTrade استفاده کنید.

سکوی تجارت سکه-رمزنگاری

QuickTrade همچنین تقسیم نمونه کارها را آسان می کند. بلافاصله می توانید 25٪ ، 50٪ یا 100٪ وجوه خود را برای مثال در BTC خرج کنید. این معاملات مشمول هزینه های 0.2٪ (برای معاملات با BTC) یا 0.4٪ (برای معاملات بدون BTC) هستند. با QuickTrade تجارت بلافاصله با قیمت بازار انجام می شود.

اگر می خواهید یک رابط تجاری معمولی تری داشته باشید ، می توانید آن را در CoinSquare نیز پیدا کنید. رابط کاربری مبتنی بر نمودار Coinsquare به شما امکان می دهد دفتر سفارش بورس را مشاهده کنید ، سفارشات بازار را اجرا کنید یا محدود کنید و بین نمودارهای عمق و قیمت جابجا شوید.

معاملات مسکوک-بازار-تجارت

در Coinsquare همان انواع سفارشات پیشرفته (مثلاً معاملات OCO) را در سایر صرافی ها نخواهید یافت. ویژگی توقف ضرر نیز محدود است. اگر می خواهید بازار اساسی داشته باشید یا تجارت را محدود کنید ، Coinsquare کار را انجام می دهد.

نمودار قیمت مسکوک-بیت کوین

برای تکمیل معامله ، به “خرید” یا “فروش” نمای تجارت بروید ، سپس روی “ثبت سفارش خرید” یا “قرار دادن سفارش فروش” کلیک کنید.

مسکوک-مبادله-خرید-بیت کوین-فروش-btc

Coinsquare هزینه را درست در زیر پنجره معاملات فاش می کند.

6. برداشت

با رفتن به صفحه برداشت از صرافی می توانید از Coinsquare پول برداشت کنید.

اسکناس-رمزنگاری-برداشت

صفحه برداشت خلاصه مانده های شما در فیات و رمزنگاری است. همچنین می توانید بودجه ای را در حال حاضر نگهداری کنید.

می توانید برداشت خود را با فیات یا ارز رمزنگاری شده انتخاب کنید.

برداشت های فیات:

 1. ارز مورد نظر خود (CAD یا USD) را در فهرست سمت چپ انتخاب کنید.
 2. مبلغی را که می خواهید برداشت کنید وارد کنید ، سپس روش برداشت خود را انتخاب کنید.
 3. به پایین پیمایش کنید و حساب بانکی را که می خواهید استفاده کنید اضافه کنید ، سپس روی “درخواست برداشت” کلیک کنید

برداشت های رمزنگاری:

 1. ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید برداشت کنید انتخاب کنید
 2. مبلغی را که می خواهید برداشت کنید وارد کنید
 3. آدرس (آدرس کیف پول خود) را که می خواهید برای برداشت استفاده کنید ، جایگذاری کنید

حرف آخر

Coinsquare صرافی اصلی رمزنگاری کانادا است. صرافی مستقر در تورنتو دارای سابقه امنیتی اثبات شده و شهرت بالایی است. Coinsquare از زمان تاسیس در سال 2014 ادعا می کند که هرگز سکه ای از دست نداده است.

هزینه های خاص بالاتر از سایر مبادلات است ، به ویژه برای روش های خاص واریز و برداشت ارز فیات و ویژگی QuickTrade (0.2٪ تا 0.4٪ کارمزد معاملات). با این حال ، به طور کلی ، پیمایش رابط کاربری ساده ای است و هزینه های تجارت عادی رقابتی است (0.1٪ تا 0.2٪).

اگر کانادایی هستید که برای اولین بار به دنبال خرید رمزنگاری هستید ، CoinSquare بهترین گزینه مستقر در کانادا است که امروز در دسترس است – مخصوصاً اگر می خواهید از دلار کانادا استفاده کنید و انتقال الکترونیکی Interac انجام دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me