banner
banner

کمیسر هستر پیرس ، SEC – مجموعه مصاحبه ها

من اخیراً این لذت را داشتم که بنشینم و با آنها صحبت کنم نماینده کمیسیون امنیت اقتصادی ، هستر پیرس در مورد چشم انداز فعلی دارایی های دیجیتال ، و چگونگی کار SEC برای ایجاد مسیر واضح تر برای افراد در فضا. برای اطلاعات و راهنمایی های ارزشمند برای افراد درگیر یا علاقه مند به دارایی های دیجیتال ، رمزهای امنیتی و اوراق بهادار دیجیتال ، به بحث ما در زیر مراجعه کنید.

کمیسار پیرس به دلیل چشم انداز مترقی خود و تلاش برای راه حل های معقول که هنوز هم امکان رشد در جامعه را دارند ، در جامعه رمزنگاری ها با محبت به عنوان “مادر Crypto” شناخته می شود. او اخیراً پیشنهاد Token Safe Harbour (قانون پیشنهادی اوراق بهادار قانون 195) را منتشر کرده است که پیشنهادی کاملاً خوب و منطقی برای رفع شکاف بین مقررات و تمرکززدایی است..

نظرات ابراز شده توسط کمیسر پیرس از اوست و لزوماً نماینده کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا سایر اعضای کمیسیون او نیست..          

این مصاحبه برای شفافیت ویرایش شده است.

 

RS:  برای کسی که می خواهد تشخیص دهد که آیا مدل کسب و کار یک ابزار است یا یک اوراق بهادار ، سه عنصر مهم را باید در نظر گرفت?

HP:  خوب ، من فکر می کنم آنچه که من پیشنهاد می کنم این است که شما نگاهی به آزمون هووی بیندازید و تعیین کنید که در چه جایگاهی قرار دارید که آیا نشانه را به افرادی که با وعده ای بسته شده اند که شما به عنوان یک مروج قصد انجام کاری را دارید می فروشید این رمز افزایش ارزش دارد. اگر اینگونه تبلیغ می کنید ، می گویم باید هووی را دقیقاً مطالعه کنید و مشخص کنید در کدام طرف خط قرار می گیرید.

در زیر می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آزمون Howey را از SEC بخوانید:

RS:  اگر یک مدل تجاری یک امنیت است ، اولین قدمهایی که تجارت باید با SEC بر دارد چیست؟?

HP:  من کاملاً هرکسی را که روی کاری کار می کند تشویق می کنم تا در اسرع وقت به SEC وارد شود و به طور خاص با FinHub تماس بگیرد ، که می توانید در وب سایت SEC پیدا کنید. شما می توانید شخصاً با ما ملاقات کنید یا می توانید از طریق تلفن با ما ملاقات کنید. برای افرادی که علاقه مند هستند من را در جریان امور خود قرار دهند ، و فقط از کارمندان ما دریافت کنید که درباره چه چیزهایی باید فکر کنند ، مانند اولین سوالی که از نظر مکان سقوط ، امنیت یا عدم امنیت مطرح کردید. آنها به شما مشاوره حقوقی نخواهند داد اما مواردی را به شما می دهند که واقعاً باید درباره آنها فکر کنید در حالی که می خواهید بفهمید در کدام طرف از آن خط هستید و بنابراین چگونه می توانید پیشنهادات رمز خود را انجام دهید.

افرادی که مایل به تشکیل جلسه یا صحبت با کارمندان در SEC هستند می توانند یک مورد را پر کنند فرم درخواست در اینجا, یا با دفتر کمیسر پیرس مستقیماً در تماس بگیرید [email protected].

RS: در وب سایت SEC زیاد در مورد STO ها (پیشنهادات رمز امنیتی) ذکر نشده است. آیا فکر می کنید سرمایه گذاران با STO بهتر از ICO محافظت می شوند?

HP:  من هر پیشنهاد را به صورت موردی بررسی می کنم ، بنابراین اظهارات پتو مانند آن واقعاً دشوار است. من فکر می کنم مردم باید بررسی کنند که چه چیزهایی سقوط می کند ، اگر این یک امنیت است ، بفهمند آیا می خواهید این کار را به عنوان یک پیشنهاد ثبت شده انجام دهید یا اینکه می خواهید از یک معافیت استفاده کنید و بدانید که از نظر کدام یک از موارد بهتر است معافیت استفاده برای من سخت است که قاطعانه بگویم STO ها بهتر از ICO هستند یا بالعکس ، باز هم ما یک رویکرد مبتنی بر واقعیت ها و شرایط را در پیش می گیریم. ما هر پیشنهادی را می بینیم که بر اساس شایستگی های خاص خود انجام می شود.

RS: آیا سرمایه گذاران باید همانند ICO ها با STO ها نیز محتاط باشند?

HP:  در این شرایط ، مانند هر موقعیت دیگر ، من به افرادی که چیزهایی را می خرند می گویم که سوالات صحیح را بپرسند ، اگر مقدار زیادی از پول خود را در معرض خطر قرار می دهید ، بهتر است بسیاری از سوالات را بپرسید ، مهم نیست که آیا این یک سوال است اتومبیل جدید ، یا خرید رمز ، یا خرید سهام یا اوراق قرضه ، باید س askال کنید. اگر نتوانستید جوابی را که فکر می کنید باید دریافت کنید ، و اگر پاسخی برای س questionsالات منطقی برای پرسیدن ندارید ، احتمالاً نمی خواهید سرمایه گذاری کنید. برخی از پرچم های قرمز اصلی وجود دارد که در هر خرید یا سرمایه گذاری اعمال می شود ، مهم نیست که این یک دارایی دیجیتال است یا یک اوراق بهادار سنتی است.

RS: درست در همین زمان سال گذشته شما گفتید “ممکن است بتوانیم خطوط واضح تری را ترسیم کنیم وقتی که شاهد بلوغ بیشتر پروژه های بلاکچین هستیم”. فکر می کنید پروژه های بلاکچین در یک سال گذشته چگونه به بلوغ رسیده اند؟ آیا این بلوغ بیشتر از حد انتظار شماست?

HP:  من فکر می کنم که یک بلوغ قطعاً وجود داشته است ، این دلگرم کننده است و من دوست دارم ببینم که مردم باهوش تر می شوند. مردم بیشتر از یک یا دو سال پیش س questionsال می کنند. من فکر می کنم برگزاری پروژه ها با استاندارد بالاتر برای همه خوب بوده است. من فکر می کنم اگر چارچوب قانون اوراق بهادار واضح تر از آن باشد ، بلوغ بیشتری خواهیم دید. این کمی مشکل مرغ و تخم مرغ است ، بدون وضوح نظارتی نمی توانید به همان اندازه پیشرفت کنید و بدون اینکه بدانید برای چه چیزی وضوح ایجاد می کنید ، وضوح نظارتی را می بینید. من امیدوارم که در سال آینده شاهد پیشرفتهای دیگری باشیم ، شاید بسیاری از این اتفاقات در خارج از ایالات متحده رخ دهد ، اما ممکن است به ما کمک کند تا در مورد چارچوب نظارتی فکر کنیم.

RS: من می دانم که مالت در حال تنظیم مقدماتی زیادی برای بلاکچین و دارایی های دیجیتال است ، من فکر می کنم که این امر به هدایت مردم در جهت بهتر کمک می کند.

HP:  ما حوزه های قضایی دیگر ، مالت ، سوئیس و برخی دیگر از حوزه های قضایی را می بینیم که رویکرد آینده نگرانه دارند. من فکر می کنم ما می توانیم از آنچه آنها انجام می دهند یاد بگیریم. من دوست دارم که بیشتر در خط مقدم باشیم ، اما این بد نیست که افراد دیگر به این فکر می کنند و ما می توانیم از آنها یاد بگیریم – تنظیم کننده ها نیز می توانند منابع گسترده ای را ارائه دهند!

RS: شما بسیار واضح بوده اید که SEC رویکرد تماشا و تماشای ICO و دارایی های دیجیتال را در پیش گرفته است. بسیاری از افراد در صنعت دارایی های ICO / دیجیتال آرزو می کنند که SEC سریعاً مقررات را تنظیم کند تا نیازی به فعالیت در یک منطقه خاکستری نداشته باشند. به آن افراد چه می گویید؟?

HP:  من به آنها می گفتم که من ایده ای برای یک بندرگاه امن دارم. امیدوارم مردم بتوانند نگاهی به آن بیندازند. بسیاری از مسائل در ایالات متحده وجود دارد که عدم وضوح وجود دارد ، این فقط به یکی از این مسائل می پردازد. امیدوارم مردم به من برگردند و از این طریق به من غذا بدهند و ما بتوانیم چیزی را بسازیم که قابل اجرا باشد

خوانندگان می توانند کمیسیون پیرس را مشاهده کنند سخنرانی و پیشنهاد بندر امن در اینجا.  در پیشنهاد بندرگاه امن پنج شرطی که تیم ها باید رعایت کنند تا بتوانند از معافیت زمانی محدود از مقررات قانون اوراق بهادار فدرال استفاده کنند ، توضیح داده شده است:

“اول ، تیم باید ظرف سه سال از تاریخ فروش اولین توکن ، شبکه ای را که توکن ها در آن به بلوغ شبکه می رسند – به عنوان تمرکززدایی یا عملکرد توکن تعریف کند ، انجام دهد و حسن نیت و تلاش منطقی را برای رسیدن به این هدف انجام دهد. . دوم ، تیم باید اطلاعات اصلی را در یک وب سایت عمومی با دسترسی آزاد افشا کند. سوم ، رمز باید به منظور تسهیل دسترسی ، مشارکت در شبکه یا توسعه شبکه ارائه و فروخته شود. چهارم ، تیم باید حسن نیت و تلاش منطقی برای ایجاد نقدینگی برای کاربران انجام دهد. سرانجام ، تیم باید اعلامیه اعتماد خود را ارائه دهد. “

پیشنهاد Safe Harbor کاری در حال پیشرفت است و کمیسر پیرس از نظرات اضافی استقبال می کند.   

RS: ماه گذشته ، SEC قانون پیشنهادی را برای اصلاح تعریف “سرمایه گذار معتبر” تنظیم کرد. آیا می توانید در مورد این تغییرات پیشنهادی و اینکه فکر می کنید این محصولات می توانند به نفع صنعت دارایی دیجیتال و صنعت ICO باشند ، کمی بیشتر به ما بگویید?

HP:  این تغییرات در واقع به گروه نهادی متمرکز شده است تا گروه سرمایه گذار معتبر. هنگامی که ما در مورد سرمایه گذاران معتبر صحبت می کنیم ، من بازخوردی در مورد میزان ناامیدی مردم می شنوم که اساساً در مورد پیچیدگی مالی با یک معیار قضاوت می کنیم و این به میزان ثروتمند بودن شما است. بنابراین بسیاری از افراد به من گفته اند که دوست دارند کلاس فردی را که سرمایه گذار معتبر به افرادی که پیچیدگی مالی خود را از راه های دیگر نشان داده اند گسترش دهد. این برای اظهارنظر آزاد است و افراد می توانند در این مورد سنجش کنند و اگر افراد در این مورد توزین نکنند ، بیشتر تغییرات پیشنهادی مربوط به نهاد خواهد بود.

RS: آیا عموم مردم می توانند تغییرات پیشنهادی معتبر سرمایه گذار را ارزیابی کنند?

HP:  کاملا.

HP:  شما فقط می توانید ایمیل ارسال کنید ، این یک فرآیند نسبتاً بدون درد است. این در وب سایت بالا می رود بنابراین همه قادر به دیدن آن هستند. ما مطمئناً از بازخورد استقبال می کنیم و شنیدن سخنان افرادی که شاید نمی دانسته اند می توانند نظرات خود را ارائه دهند بسیار خوشایند است. ما همیشه مشتاق هستیم که پیشنهادهایمان به افراد بیشتری برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات پیشنهادی برای اصلاح تعریف “سرمایه گذار معتبر”:

آخرین مهلت ارائه بازخورد به تعریف پیشنهادی سرمایه گذار معتبر 16 مارس 2020 است. بازخورد را می توان به ارسال کرد قاعده- [email protected], ذکر شماره پرونده S7-25-19 در موضوع ، یا در صفحه فرم نظر در اینجا, و بر روی “ارسال نظرات در مورد S7-25-19” با شماره انتشار 33-10734 کلیک کنید.

RS: در حال حاضر ، شرکت ها می توانند از طریق سرمایه گذاری جمعی تا 1.07 میلیون دلار به طور قانونی درآمد کسب کنند ، در شرایط امروز این سرمایه اولیه برای صنایعی مانند فناوری زیاد نیست. بیش از 1.07 میلیون دلار شرکت ها گزینه های زیادی راجع به هزینه برای جذب قانونی سرمایه ندارند. الزامات شرکت برای داشتن IPO بسیار زیاد است و هزینه آن به همان اندازه سنگین است. برخی از افراد از ICO / STO / IEO به عنوان پلی برای حل این شکاف استفاده کرده اند. نظر شما در این مورد چیست?

HP:  من موافقت می کنم که سرمایه گذاری جمعی به پتانسیلی که می تواند برسد نرسیده است و این چیزی است که اکنون برای مدتی لازم است ، باید نگاهی بیندازیم و ببینیم آیا باید نحوه کار آن را تنظیم کنیم و چه تنظیماتی را انجام دهیم باید باشد یکی از مواردی که در SEC وجود داشته و مفید بوده است ، کمیته مشورتی تشکیل سرمایه مشاغل کوچک است که به صورت دوره ای تشکیل جلسه می دهد ، این گروهی از افراد خارج از SEC است که درگیر جمع آوری سرمایه برای مشاغل کوچک هستند. آنها در مورد قوانین موجود و چگونگی اصلاح آنها به منظور کارآیی بیشتر و یا نیاز به معافیت های احتمالی جدید برای افرادی که سعی در جمع آوری پول دارند ، اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهند. از طریق آن فروم فرصت هایی برای تفکر در مورد سرمایه گذاری جمعی و اینکه چگونه می توانیم کار را بهتر انجام دهیم ، داشته ایم. من فکر می کنم مردم سعی می کنند خلاق باشند و فکر کنند که چگونه می توانند پول جمع کنند ، بنابراین من گمان می کنم که حق با شما است ، برخی از افراد پیشنهادات رمز را به عنوان جایگزینی برای سرمایه گذاری جمعی در نظر می گیرند. اگر آنها این کار را انجام می دهند ، بهتر است به طور جدی بررسی کنند که چگونه قوانین اوراق بهادار در مورد آنچه آنها انجام می دهند اعمال می شود.

RS: در شش ماه گذشته یا در IEOs (پیشنهادات اولیه مبادله) افزایش یافته است. من متوجه شدم كه SEC صادر كرد هشدار سرمایه گذار در مورد IEOs اخیراً که برای سرمایه گذاران مفید است که ممکن است کاملا متوجه نباشند با برخی IEO ها. من می دانم که برخی IEO ها سعی در رسمیت یافتن پروژه ها نسبت به آنچه دارند ، رسمی تر است.

HP:  بله ، مردم دوست دارند این کار را انجام دهند. یکی از اصطلاحات همیشگی من این است که من می خواهم SEC بیشتر به مردم اجازه دهد پول جمع کنند و در پروژه ها سرمایه گذاری کنند. اما من همچنین می خواهم که مردم بدانند ، به عنوان همتای آن ، SEC از سرمایه گذاری امضا نمی کند. بنابراین ، وقتی روی چیزی سرمایه گذاری می کنید ، به عهده خود شما سرمایه گذار است که تصمیم بگیرید که آیا این اصلاً سرمایه گذاری خوبی است یا به طور خاص برای شما سرمایه گذاری خوبی است یا خیر. تصور نکنید که همه چیز از نظر SEC از قبل پاک یا امضا شده است ، مهم نیست که چیزی رسمی به نظر می رسد.

RS: این توصیه خوبی برای بسیاری از سرمایه گذاران جدید است که این صنعت جذب کرده است.

RS: بورس اوراق بهادار نیویورک بیش از 100 سال قبل از تاسیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار وجود داشته و فعالیت می کرده است. اگر عموم مردم توانستند برای مدت طولانی سهام خود را در مبادلات غیرمجاز با موفقیت معامله کنند ، آیا فکر می کنید افراد می توانند صنعت ICO را با موفقیت تنظیم کنند تا زمانی که مقررات صحیحی از SEC صادر شود?

HP: روشهای مختلفی برای تنظیم وجود دارد. ما در ایالات متحده تصمیم گرفته ایم بازار اوراق بهادار خود را با ترکیبی از خودتنظیم ، مقررات دولت و مقررات شبه دولت تنظیم کنیم. یک نکته ای که من در این فضا مطرح کردم ، و گاهی اوقات در رگولاتورهای دولتی مانند من گم می شود این است که برخی از تنظیمات به طور طبیعی اتفاق می افتد: بازارها خودشان را تنظیم و نظم می دهند. من فکر می کنم صنعت اوراق بهادار صنعتی است که در آن شاهد بوده ایم که برخی از نسخه های خودتنظیم می توانند کاملاً مثر باشند. با این وجود ، ما یک چارچوب داریم که شامل یک تنظیم کننده دولت (SEC) است ، تا آنجا که افراد درگیر فعالیت هایی می شوند که در حوزه اختیار ما قرار دارد. ما تنظیم کننده ای هستیم که قوانین را می نویسد بنابراین باید تعاملی بین آنچه در آن اتفاق می افتد وجود داشته باشد فضا و ما شما نمی توانید فقط کارهایی را انجام دهید که در صلاحیت ما باشد و بگویید “خوب من خودم تنظیم می کنم بنابراین یک گزینه قابل قبول است”.

RS: و این همان چیزی است که قبلاً به شما گفته می شود ، با SEC تماس بگیرید ، و SEC می تواند به شما در راهنمایی مردم کمک کند.

RS: طی چند سال گذشته متوجه تفاوت چشمگیر چشم انداز دارایی های دیجیتال شده ام: مردم خودتنظیم می شوند ، مشاغل حرفه ای تر هستند و مردم س betterالات بهتری می پرسند. من می دانم که بسیاری از افراد مقررات SEC را دوست دارند تا بتوانند به راحتی از قانون پیروی کنند.

HP:  من هم این را می فهمم. من فکر می کنم ما در حال تلاش برای رسیدن به مکانی هستیم که بتوانیم برای افرادی که تلاش می کنند کارهای صحیح را انجام دهند ، انجام این کار را به روشی سازگار با قوانین ما که به اهداف خود نیز می رسند ، آسان کنند ، این مکانی است که من می خواهم برای رسیدن به. هرگز به ویژه ساده نخواهد بود زیرا قوانین اوراق بهادار ما واقعاً دشوار است ، اما مطمئناً می توانیم آن را آسان تر از آنچه اکنون است ، کنیم.

RS: آیا پیش بینی می کنید که قوانین در طی یکی دو سال آینده برای افراد آسان تر شود?

HP:  من امیدوار هستم و به همین دلیل است که ما می خواهیم ایده پیش نویس بندرگاه امن را ارائه دهیم تا بتوانیم مردم را در مورد آن فکر کنیم. یکی از زیرساخت های نظارتی ایالات متحده که هیچ چیز ساده ای ایجاد نمی کند این است که ما تعداد زیادی تنظیم کننده مختلف داریم که علاقه بالقوه ای در این فضا دارند. بنابراین حتی اگر کاری در SEC انجام دهیم ، تنظیم کننده های دیگری نیز هستند که ممکن است حرفی برای گفتن داشته باشند. همکاری های بین دولتی وجود دارد اما من فکر می کنم ما خواهان دعوت بیشتر برای همکاری بهتر و نزدیکتر خواهیم بود.

RS: آیا مورد دیگری وجود دارد که ما به آن دست نزنیم و دوست دارید آن را به اشتراک بگذارید?

HP:  نه ، فکر می کنم خوب آن را پوشانده باشید. شما درست است که روی این س focusال تمرکز کنید که مسائل با توجه به قوانین اوراق بهادار ما در کجا قرار می گیرند و چگونه می توانیم روی تعدیل این قوانین اوراق بهادار کار کنیم تا این قوانین به افراد بالقوه علاقه مند به مشارکت در فضا کمک کنند. وقتی پروژه ای واقعاً به دنبال انجام کاری مشروع با بودجه است و زمانی که آنها می خواهند کاری غیر قانونی با این صندوق انجام دهند ، سعی می کنند راهی روشن برای افرادی که سعی می کنند کارهای صحیح را انجام دهند ایجاد کنند و من فکر می کنم در خدمت همه آنها باشد. خوب ما.

در زیر چند پیوند مفید دیگر آورده شده است:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me