banner
banner

6 سیستم عامل برتر Crypto Airdrop که باید بدانید

Airdrops عمدتا توزیع نشانه ها به دارندگان موجود یا جدید به عنوان یک استراتژی بازاریابی برای تبلیغ یک محصول ، خدمات ، سکه یا تبادل است..

اخیراً ، این عمل اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است و هرچه افراد بیشتری ، به ویژه افراد جدید ، نیاز به بستری دارند که بطور منظم این قطرات هوایی را منتشر کند.

سیستم عامل های برتر Crypto Airdrop

در اینجا سیستم عامل های پیشنهادی ارائه شده است که در آنها می توانید از وقایع airdrop مطلع شوید و دقیقاً می دانید برای استفاده از توزیع رمز باید چه کاری انجام دهید.

99airdrops.com

پلت فرم 99airdrops

این پلت فرم رمزنگاری airdrop که در سال 2018 راه اندازی شده است ، نام خود را به کاربران در مورد قطرات هوایی اطلاع می دهد. بدون شک یکی از بهترین مکان ها برای کسب اطلاعات در مورد قطرات هوایی است ، اما مهمتر از آن ، نحوه شرکت در آنها است. هر اطلاعاتی در دسترس شما قرار می گیرد ، کلیه اطلاعات مرتبط برای راهنمایی از طریق بازخرید و همچنین اخبار مختلف اخبار پیرامون airdrop در وب منتشر می شود..

استفاده از پلت فرم آسان است. حتی یک تازه وارد می تواند راه خود را در این مورد باز کند. تیم پشت سکو ، بدون شک ، تجربه زیادی دارد.

سکوی 99airdrops در عملکرد خود دیدنی است. الگوریتم پشت پلتفرم برای در نظر گرفتن هر فعالیتی در سراسر وب ، به ویژه فیس بوک ، Reddit و بسیاری از فعالیت های دیگر ، ایجاد شده است. این معیارها برای آگاهی از اعتبار برنامه airdrop تحلیل می شوند.

این پلتفرم فقط اطلاعات مربوط به پروژه های معتبر را ارائه می دهد. در تلاش برای بهتر کردن سیستم عامل ، سایت 99airdrops می تواند براساس معیارهای خاص پیش بینی قیمت های آینده را انجام دهد.

این پلتفرم یکی از بهترین و سریعترین پلتفرم ها هنگام نوآوری کاربران به هوای جدید است. اشتراک خبرنامه ایمیل آنها نیز بسیار مفید است. روش دیگر برای به روزرسانی در سیستم عامل ، نشانه گذاری سایت و بررسی منظم آن است. اگر وقت ندارید این کار را به صورت دستی انجام دهید ، دو گزینه اول بهترین شرط شماست.

پلت فرم 99airdrops رویدادهای آینده را بر اساس زمان مرتب می کند ، حداقل قبل از اینکه airdrop شروع به آگاهی از رویدادهای آینده airdrop کند ، یک اخطار 24 ساعته دریافت می کنید. علاوه بر این ، این پلت فرم به کاربران خود هفتگی با ارزهای رمزپایه پاداش می دهد.

بدون شک این پلتفرم یکی از بهترین سیستم هایی است که می توانید برای دریافت پول اضافی رایگان در آن مشترک شوید. 99airdrops به طور کلی در مورد ارزهای رمزپایه لازم است بدانید. این راهنمای نهایی است. تمام آنچه در مورد قطره های هوا نیاز دارید.

هشدار Airdrop

هشدار Airdrop

با AlertAirdop می توانید تقریباً روزانه سکه رایگان دریافت کنید. بسیاری از ویژگی های آن پیگیری برای علاقه مندان به ارزهای رمزپایه را بسیار آسان می کند.

درست مانند 99airdrops.com ، این پلت فرم نیز به خوبی طراحی و مرتب شده است. قطرات هوایی برجسته در سایت را می توان براساس رویدادهای فعلی یا جاری که به زودی پایان می یابند فیلتر کرد.

خیلی بیشتر ، این airdrop رمزنگاری پلت فرم دارای ویژگی های بیشتری در مقایسه با سایر سیستم عامل های airdrop است.

سکه Airdrop

سکه Airdrop

سکه Airdrop یک سایت اختصاصی است که به طور مرتب برای ارائه اعلانات برتر airdrop به روز می شود. رابط کاربری تمیز آن ، همه اطلاعات لازم در مورد رویدادهای آینده و همچنین اطلاعات مربوط به ادعای قطره های هوایی را به کاربران می دهد.

کاربران جدید ارزهای رمزپایه از قلم نیفتاده اند ، این سایت نه تنها فرصت های Airdrop را به اشتراک می گذارد بلکه کاربران جدیدی را نیز به دانش کافی در جهان ارزهای رمزنگاری شده آموزش می دهد که باعث می شود آنها در اسرع وقت با بقیه جهان جلب کنند.

این پلتفرم توسط یک علاقه مند به ارزهای رمزپایه معروف به نام میداس متعلق و اداره می شود. با استخراج ارز رمزنگاری شده برای آنها با قدرت محاسبه خود می توانید از این بستر پشتیبانی کنید.

Airdrop Paddict

Airdrop Paddict

این سیستم عامل همچنین لیستی از سیستم عامل های معتبر را ارائه می دهد که در آنها از انتشار دقیق airdrop اطمینان حاصل کنید.

این پلتفرم از یک سیستم رتبه بندی برای درجه بندی رده های برتر هوایی استفاده می کند و همچنین قطب های هوایی غیرقابل اعتماد را از هم جدا می کند.

از دست دادن هر رویدادی دشوار است زیرا تایمر شمارش معکوس میزان زمان باقی مانده برای شروع را به اطلاع شما می رساند.

Crypto Airdrop (کانال توییتر)

توییتر یکی از بهترین مکان ها برای کسب اطلاعات در وب است. از طرف دیگر ، این کانال برای کمک به آماتورها و کارشناسان در مورد نحوه دستیابی به رمزهای هوایی رمزنگاری وجود دارد.

این بدان معناست که ممکن است پلتفرم در موقعیتی نباشد که جزئیات را به روشی خاص ارائه دهد ، اما می توانید از آن برای مراقبت از آخرین قطرات هوای موجود برای هر لحظه خاص استفاده کنید..

ERC20 Airdrops (کانال تلگرام)

مانند یک برنامه توییتر. کسانی که در توییتر نیستند یا کسانی که ترجیح می دهند از اپلیکیشن تلگرام به توییتر استفاده کنند نیز کنار گذاشته نمی شوند.

این پلت فرم قبل از مشارکت در هر مرحله ، کاربران را راهنمایی می کند. حتی دنبال کردن برای تازه واردان نیز دشوار نخواهد بود و با کمی کمک به زودی به بهترین قله ها می رسند.

اطلاعات بیشتر در مورد Airdrops

احتمالاً فکر می کنید که فقط توکن های Ether (ETH) و ERC-20 هستند که به طور منظم توزیع می شوند. این درست نیست اگرچه در حال حاضر این توزیع ارز رمزنگاری غالب است ، اما بعضاً به عنوان چنگال پروژه ، نیاز به رمز عبور وجود دارد و یکی از بهترین روش ها ، علاوه بر فروش توکن ، انتقال آن به حساب های شرکت کنندگان است..

بسته به اینکه به دنبال چه ارز رمزنگاری شده ای هستید ، ممکن است به یک کیف پول ارز رمزنگاری شده ERC-20 نیاز داشته باشید. یک انتخاب عالی که مورد توجه شما قرار می گیرد ، MyEtherWallet خواهد بود. با این حال ، اگر airdrop توکن سازگار با ERC-20 نباشد ، اطلاعاتی در مورد نحوه تهیه کیف پول مورد نیاز وجود خواهد داشت.

قطره های هوایی مطمئناً راهی برای کسب درآمد سریع نیستند ، اما با گذشت زمان ، ممکن است سکه هایی را ببینید که در مرحله توزیع رمز به ارزش هزاران دلار در سال های آینده تقریباً هیچ ارزشی نداشتند ، زیرا پلتفرمی که قرار است روی آن کار کند همچنان در حال رشد است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me