banner
banner

مدیر عامل OKEx جی هائو: سقوط یک نشانه پایان DeFi نیست ، اما یک درس در بازار بیش از حد گرم است

مالت ، 18 سپتامبر 2020 – OKEx (www.okex.com) ، صرافی ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان ، در برابر برخی از اقدامات ناجوانمردانه پیرامون رشد فضای DeFi موضع گرفته است ، مدیر عامل OKEx جی هائو توییتر نظرش را بگوید. OKEx به عنوان یک پیشگام در کمک به توسعه فضای DeFi و به عنوان یک تبادل متمرکز ، رفتار غیرمسئولانه برخی از همتایان خود را که منجر به از دست دادن سرمایه های سرمایه گذار ، اعتماد به نفس و عقبگرد پیشرفت DeFi شده است ، به شدت محکوم می کند..

با رواج یافتن مفاهیم DeFi و ایجاد بسیاری از اسطوره های ثروت ساز ، هرج و مرج در بازار آغاز شده است. در 14 سپتامبر ، یک پروژه استخراج نقدینگی ارائه دهنده نقدینگی با پشتیبانی یک صرافی پیشرو ، در DEX مبتنی بر زنجیره عمومی هوشمند بورس راه اندازی شد. این پروژه با انتظارات زیادی از سوی سرمایه گذاران و حتی الف "این تایید نیست" تأیید مدیر عامل بورس ، مشتاقانه در مورد "هم بزنید" باعث می شد.

با این حال ، فقط یک روز بعد ، یک مسخره کلی اتفاق افتاد. همانطور که قیمت رمز پروژه سقوط کرد و باعث خسارات زیادی به تعداد زیادی از کاربران شد ، مدیرعامل بورس به سرعت رابطه خود را با پروژه فسخ کرد و توییت های منتشر شده در پشتیبانی را حذف کرد. اگر بخواهیم واقعاً اعتماد مردم را جلب کنیم و صنعت را با هم رشد دهیم ، این بی مسئولیتی و عدم همدلی با سرمایه گذاران توسط افراد تأثیرگذار در فضا باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد..

"نقش مبادله شناسایی دارایی های با کیفیت بالا برای کاربران است ، سو abuse استفاده از نفوذ آن و تحریک تعداد زیادی از کاربران برای خرید یک نشانه خاص ، به ویژه در این مرحله فعلی احساس بازار بیش از حد ، “گفت مدیر عامل OKEx جی هائو ، اضافه كردن:

“ما از شرکت کنندگان در صنعت ، به ویژه شرکت های پیشرو با منابع و اعتماد کاربر بیشتر ، می خواهیم که به مسئولیت های شرکتی خود بیشتر توجه کنند و از منافع کاربران محافظت کنند. البته ، این نوع حادثه پایان DeFi نیست ، بلکه ضربه ای جدی به اعتماد به نفس کاربر و درسی در مورد احساس گرمای بیش از حد بازار است."

تمرکز بر نوآوری ، نه قیمت رمزگذاری

با ظهور مداوم محصولات نوآورانه DeFi ، ارزش بازار DeFi همچنان به ثبت رکورد می پردازد ، اما خطرات نیز جمع می شوند. به عنوان مثال ، یک سرمایه گذار اکنون می تواند از همان وجوه برای تشکیل یک زنجیره طولانی سرمایه در پروژه های مختلف DeFi از طریق سهام و وام استفاده کند ، به این معنی که هر مشکلی در هر پیوند ممکن است باعث واکنش زنجیره ای بزرگ شود.

بنابراین ، برای DeFi ، تمرکز باید بر نوآوری و کاربردی بودن محصولات آن باشد ، نه عملکرد توکن های پروژه در بازار ثانویه ، که چیزی بیش از بازتاب سطح محصول نیست..

به عنوان مثال ، اولین پروژه استخراج OKEx Jumpstart Mining ، یک پروتکل نسل بعدی برای نقدینگی خودکار است که بر روی Zilliqa ساخته شده است. با استفاده از این زنجیره عمومی با عملکرد بالا ، Zyro قادر است ضمن کاهش کارایی معاملات ، کارایی را افزایش دهد و تجارت بدون اصطکاک و فرکانس بالا را امکان پذیر کند.

با تشکر از کاربرد زیاد و تقاضای زیاد ، ضابطه حاکم بر پروتکل مالی Zyro.finance ، ZYRO ، بیش از 100 میلیون OKB را در عرض 24 ساعت جذب کرد و قیمت افتتاحیه آن تا 0.58 USDT افزایش یافت ، که افزایش 480٪ را نشان می دهد. از 15 سپتامبر ، قیمت ZYRO با حفظ یک رشد ثابت به 0.6766 USDT رسیده بود.

سایر پروژه های DeFi که اخیراً در OKEx ذکر شده اند ، مانند UMA ، YFI ، WBTC ، LEND و COMP نیز بر اساس برتری محصولاتشان ارزیابی شده اند ، که به طور طبیعی از قیمت بالایی پشتیبانی می کند.

“کیفیت پروژه اولین نکته در هنگام ذکر هر رمز است. ما همچنین توانایی های توسعه طولانی مدت پروژه و توانایی آن را برای ارتقا further بیشتر فضای بلاکچین بررسی می کنیم. صرف نظر از این ، سرمایه گذاری در هر دارایی رمزنگاری ریسک بالایی دارد و ما از کاربران OKEx می خواهیم قبل از معامله درک عمیقی از پروژه داشته باشند ، سعی کنند از تأثیر احساسات بازار جلوگیری کنند و تصمیمات منطقی سرمایه گذاری بگیرند. “.

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می شوند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ، ارائه می دهیم..

تماس با رسانه

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me