banner
banner

الیو موتورز – دوره را تغییر دهید

دوره حمل و نقل را با الیو موتور تغییر دهیددوره حمل و نقل را با الیو موتور تغییر دهید

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

الیو موتورز کیست?

الیو موتورز یک تولید کننده خودرو است که در خارج از ایالات متحده مستقر است. آنها شرکتی هستند که در تلاشند تا صنعت اتومبیل آمریکای شمالی را با سطح زیرکی که در سنین مختلف دیده نمی شود ، مجدداً به کار گیرند.

این شرکت طی چند سال گذشته با طعنه زدن به محصول پرچمدار پیش بینی شده خود توجه علاقه مندان به خودرو را جلب کرده است. با موفقیت شرکت که منجر به تأمین بودجه قابل توجه الیو موتورز تا به امروز شده است ، این شرکت اکنون به دنبال میزبانی STO و جمع آوری آخرین بودجه مورد نیاز برای وارد کردن محصول خود به تولید است..

مشکل چیه?

یک کارگر متوسط ​​در آمریکای شمالی یک سبک زندگی پر سر و صدا دارد. این به معنای کارکردن ساعتهای طولانی و متأسفانه مدت زمان طولانی در وسایل نقلیه رفت و آمد به محل کار است. در دهه گذشته ، زمان سفرهای مسافرتی به مدت طولانی از نظر تاریخی افزایش یافته است. این رفت و آمدهای طولانی منجر به صرف مقدار قابل توجهی سوخت اضافی توسط هر مسافر می شود.

این اوقات طولانی رفت و آمد نه تنها برای افرادی که مجبور به تحمل آنها هستند ، بلکه برای محیط زیست نیز افتضاح است. ما دیده ایم که دولت ها در تلاش برای کاهش ازدحام ترافیک و آلودگی مواردی مانند خطوط HOV (وسیله نقلیه با اشغال بالا) را تصویب می کنند. با این حال این موارد برای کاهش مسائل موجود کافی نیستند.

منبع بزرگی از این مشکل انواع وسایل نقلیه ای است که تولیدکنندگان در حال حاضر ارائه می دهند. کمبود کامل محصولات مقرون به صرفه با هدف رفت و آمد متوسط ​​وجود دارد. مسافر مسافر استفاده از اتومبیل کوچک ، موتور سیکلت و غیره را انتخاب کند ، به طور مداوم مجبور به فداکاری می شوند. این فداکاری ها به شکل ایمنی ، قیمت خرید ، بهینه سازی مصرف سوخت و موارد دیگر است. مردم آمریکای شمالی به وسیله ای ایمن ، ارزان ، کارآمد و سازگار ، همزمان نیاز دارند.

چگونه آنها آن را حل خواهند کرد?

الیو موتورز این مشکلات را تشخیص داده است و در سال 2012 برای رفع مشکل اقدام کردند. از آن زمان ، این شرکت یک نمونه اولیه خودرو جلا تولید کرده است که آماده تولید است. Elio motors با عنوان “The Ultimate Commuter Vehicle” لقب گرفته است و این محصول شاخص را “E1C” نامگذاری کرده است..

الیو موتورز از آنچه گم شده در اتومبیل های مسافرتی امروزی احساس می کند ، استقبال می کند و با ارائه پیشنهادات خود برای هر یک از آنها علامت گذاری می کند.

 • راندمان سوخت
 • E1C 49mpg City / 84mpg Hwy خواهد داشت
 • ایمنی
  • کاملاً مجهز به تجهیزات استاندارد امروزی مانند کیسه های هوا ، ABS ، مناطق خرد کن و غیره.
  • ساخت کشور آمریکا
   • از آنجا که این وسیله نقلیه ای است که به سمت بازار آمریكا هدایت می شود ، این شركت اطمینان حاصل كرده است كه 90٪ خودرو از آمریكا تأمین می شود. پیش بینی می شود تولید این وسیله نقلیه بیش از 1500 شغل آمریکایی داشته باشد..
   • توان مالی
    • یک مصرف کننده متوسط ​​توانایی خرید وسیله نقلیه گران قیمت فقط برای رفت و آمد را ندارد. به همین دلیل است که E1C با صرف 7،450 دلار در دسترس است و آن را در بازار گسترده ای قابل دسترسی می کند.
    • در حالی که این شرکت در گذشته پول جمع کرده است ، آنها به دنبال انجام این کار برای یک بار دیگر هستند. این بار الیو موتورز میزبان STO آینده خواهد بود. نظارت بر این فروش توسط JonesTrading انجام خواهد شد. پس از یک دوره قفل اجباری ، این شرکت اعلام کرده است که تجارت در بازارهای ثانویه در بستر tZero در دسترس خواهد بود. این تعجب آور نیست زیرا این شرکت سرمایه گذاری هایی را دریافت کرده و حمایت کامل بنیانگذار tZero ، پاتریک بیرن را تأیید کرده است.

     در طی این فروش ، سرمایه گذاران معتبر مستقر در ایالات متحده قادر به خرید رمزهای امنیتی معروف به ElioCoin خواهند بود. این نشانه ها سهم مستقیمی در خود شرکت داشتند. جزئیات کامل عملکرد داخلی توکن ها هنوز منتشر نشده است. این اطلاعات با بسته شدن فروش خصوصی فعلی آنها در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

     تیم?

     در زیر تعدادی از مسئولین الیو موتورز آورده شده است. این افراد امیدوارند E1C تا سال 2019 از خط تولید خارج شود.

     پل الیو – مدیر عامل شرکت

     تیم اندروز – معاون بازاریابی

     مایکل بولاس – مدیر مهندسی

     Spencer Lott – کنترل کننده شرکت

     بعدی چیست?

     با توجه به علاقه و نیاز حداکثر به محصولی مانند E1C ، گام مهم بعدی این شرکت اجرای نهایی است. در گذشته Elio Motors چندین دوره بودجه را به اتمام رسانده است و آنها را به جایی رسانده است که امروز هستند. پس از اتمام STO آینده ، شرکت باید در موقعیتی باشد که به آنها اجازه دهد بیش از 65000 پیش سفارش محصول خود را انجام دهند.

     مانند هر رمز امنیتی ، ElioCoin باید از مزایای بلاکچین بهره ببرد. این بدان معناست که سرمایه گذاران بالقوه نقدینگی و شفافیت منابع بی سابقه خود را کسب خواهند کرد. با بهره مندی از این مزایا ، شرکت باید بتواند هدفشان یعنی جمع آوری 25000،000 دلار از طریق STO را با سهولت نسبی برآورده سازد.

     برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ، لطفاً به صفحه لیست Elio Motors Token مراجعه کنید.

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me