banner
banner

10 کشور با بیشترین هودلر بیت کوین

حدس و گمان های زیادی در مورد اینکه چه کسی بیشترین سکه های رمزنگاری را نگه دارد و بزرگترین هودلرهای بیت کوین هستند ، وجود دارد. برخی معتقدند که بیشتر آنها متعلق به صرافی های بزرگ ، صندوق ها یا شرکت های معدنی است که از موقعیت خود برای نفوذ در بازار به نفع خود استفاده می کنند. یک واقعیت رایج در بیت کوین این است که اینها اغلب به عنوان “نهنگ” شناخته می شوند – سرمایه گذاران بزرگ پول در رمزنگاری ، که معمولاً موسساتی مانند صندوق های سرمایه گذاری و صندوق های سرمایه گذاری هستند که اغلب باعث ایجاد “موج” در بازار برای سرمایه گذاران کم زمان می شوند.

به آینده ارزهای رمزپایه بپیوندید و سکه های مورد علاقه خود را در این زمینه معامله کنید بینانس!

اما هنوز هم ، کاربران بسیاری نیز وجود دارند که از طریق سرمایه گذاری جمعی خود در بیت کوین ، کشورهای خاصی را برای داشتن مقادیر قابل توجهی از سکه دیجیتال ، روی نقشه رمزنگاری قرار داده اند. مطالعات و تجزیه و تحلیل آماری مختلف ، از جمله یکی از ساخته شده توسط استاتیستا, نشان می دهد که همه چیز خیلی ناخوشایند نیست ، و در واقع تعداد زیادی سرمایه گذار رمزنگاری وجود دارد که صاحب HODL BTC هستند.

حتی اگر برای دستیابی به جریان اصلی هنوز کارهای زیادی باید انجام شود ، این علاقه رو به افزایش است و برنامه های کاربردی و کاربردهای واقعی بیشتر شروع می شوند.

بزرگترین هودلرهای بیت کوین

ما لیستی از کشورهایی که بیشترین HODLer بیت کوین را دارند تهیه کرده ایم.

هودلرهای بیت کوین در سراسر جهان

ایالات متحده

به طور لحظه ای ، ایالات متحده بیشتر تلاش ها و فعالیت های رمزنگاری را در خود جای داده است ، با تعداد زیادی مبادله ، سیستم عامل معاملات ، صندوق ها ، امکانات استخراج رمزنگاری و پروژه های بلاکچین. به همین دلیل ، بیشترین تعداد هودلرهای بیت کوین از همه کشورها برای این کشور امری طبیعی است.

david everett strickler 371717 unsplash

منبع: https://unsplash.com

به اندازه کافی فوق العاده ، به نظر می رسد که شهروندان ایالات متحده آنقدر که انتظار می رود در معامله ارزهای رمزپایه نیستند. اما با توجه به اینکه بیشترین جمعیت را در مقایسه با بقیه دارد ، هنوز 8٪ صاحبان بیت کوین تعداد زیادی را نشان می دهند.

رومانی

رومانی احتمالاً به دلیل داشتن تعداد زیادی از شرکت ها و مشاغل بین المللی که در بخش IT فعال هستند و همچنین تعداد زیادی از برنامه نویسان و توسعه دهندگان مستقل مشهور است..

با توجه به ارتباط نزدیک این کشور با صنعت فناوری ، تعجب آور نیست که این کشور دارای یک مشتری توسعه یافته است که با ارزهای رمزپایه درگیر است.

به همین دلیل ، رومانی یکی از کشورهایی است که در میان دیگران امتیازات بالایی کسب می کند که رمزنگاری های hodl است. با دیدن تعداد زیادی از شرکتهای بین المللی که در اینجا ساکن هستند ، منطقی است که پرداخت ارزهای رمزپایه به دلیل هزینه پایین معامله با آنها در خارج از کشور اعمال می شود. مشخص شده است که 12٪ از مصرف کنندگان آنها حداقل یک نوع رمزنگاری دارند که بیت کوین محبوب ترین است.

جمهوری چک

گذشته از تلاش برای هک ، اکثر کشورهای اروپای شرقی برای داشتن رمزنگاری عناوین اصلی نیستند. اما به نظر می رسد جمهوری چک از این قاعده مستثنی باشد ، زیرا به نظر می رسد جامعه ارزهای رمزپایه آنها با داشتن 9٪ از کل مصرف کنندگان خود در ارزهای رمزپایه ، اکنون کاملاً شکوفا شده است. دقیقاً مشخص نیست که بیت کوین یا آلت کوین چقدر از فردی به فرد دیگر محبوب هستند ، اما هنوز هم این اعداد نویدبخش هستند.

چین

اگرچه چین به دلیل سرکوب های بیشمار در عملیات رمزنگاری ، تیتر اول روزنامه ها شده است ، اما همچنان سابقه برتری در تجارت دیجیتال را دارد. صرافی های برجسته کشور یکی از بزرگترین حجم بیت کوین را که به صورت روزانه معامله می شود ، دارند. گزارش های زیادی منتشر شده است که نشان می دهد شهروندان چینی برای بهره مندی از برق ارزان تأمین شده خود به نیروگاه های برق نزدیکتر شده و از آنها برای استخراج بیت کوین استفاده می کنند. با این حال ، با مشاهده اقدامات نظارتی فعلی آن در مورد رمزنگاری ها ، ممکن است در آینده تعداد هودلرها کاهش یابد.

chuttersnap 710335 unsplash

منبع: https://unsplash.com

اسپانیا

اسپانیا میزبان تعداد زیادی خودپرداز عادی بانکی است که از مبادله بیت کوین به ارز فیات پشتیبانی می کنند. اما همانطور که این تحول برای جنبش فرزندخواندگی مثبت است ، به نظر می رسد که علی رغم 10٪ از مصرف کنندگان که دارایی های دیجیتال را خریداری کرده و دارند ، فقط این بازار در کشور مورد علاقه است. اتفاق جالب توجهی اتفاق می افتد ، اگرچه رشد بیشتری به شدت لازم است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، دستگاههای خودپرداز بسیاری در کشور نصب شده اند که به افراد اجازه می دهد دارایی های دیجیتال را خریداری و بفروشند. طبق داده های ارائه شده توسط CoinATMRadar ، در اسپانیا 96 دستگاه خودپرداز برای اداره بیت کوین وجود دارد. این باعث می شود اسپانیا پنجمین کشور بزرگ با بیشترین تعداد خودپرداز نصب شده است.

لهستان

صنعت ارز رمزنگاری شده در لهستان فعلاً قلمرو ناشناخته ای است ، زیرا در مورد نگرش مثبت به بیت کوین و سایر رمزنگاری ها چیزهای زیادی شناخته نشده است. 11٪ از جمعیت مصرف کننده دارای درصد کمی رمزنگاری در سبد سرمایه خود هستند ، زیرا افراد بیشتری شروع به جذب علاقه به جنبش می کنند.

اگرچه افراد و شرکت های مختلفی در بازار ارزهای رمزنگاری شده در کشور فعالیت می کنند ، اما برخی از مسائل فضا را تحت تأثیر قرار داده است. در ژوئیه 2019 ، صرافی ارز رمزنگاری شده BitMarket ، یکی از بزرگترین معاملات لهستان از نظر حجم معاملات ، مشکلات نقدینگی را تجربه کرد و فعالیت خود را متوقف کرد. چندین میلیون دلار بیت کوین از بین رفته است. بنیانگذار هم چنین پیدا شده است که اوضاع را حتی بدتر می کند.

اگر این کشور بخواهد همچنان در رقابت باقی بماند ، باید بر بهبود چارچوب نظارتی خود متمرکز شود. در اوایل سال 2018 ، بسیاری از افراد به دلیل عدم وضوح محیط نظارتی در لهستان تحت تأثیر قرار گرفتند.

علاوه بر آن ، شرکت های بسیاری در کشور مستقر هستند که در حال حاضر در بازار ارزهای رمزنگاری شده کار می کنند. بنابراین ، این نشان می دهد که علاقه زیادی به دارایی های دیجیتال در لهستان و رشد بالقوه آینده وجود دارد.

بوقلمون

ترکیه کشوری است که درگیر تنش های سیاسی و مقررات مبهم است ، اما این شرایط باعث افزایش Bitcoin و altcoins از نظر کشش و علاقه می شود. اگرچه هنوز فاقد هرگونه روش مناسب برای موارد مرتبط با رمزنگاری و بلاکچین است ، اما همه چیز امیدوارکننده به نظر می رسد. کشف شده است که از هر پنج ترک یک نفر بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد که نشان دهنده تعداد کمی بیشتر است. در عین حال ، این آمار تنها درصدی از ساکنان آن را تشکیل می دهد و باید با در نظر گرفتن این مسئله تفسیر شود.

شایان ذکر است که در بحران اخیر تجربه لیر ترکیه ، افراد زیادی اقدام به خرید بیت کوین و سایر ارزهای مجازی کردند. دارایی دیجیتال در آن مدت به عنوان ذخیره ارزش کار می کرد. اگرچه بیت کوین روند نزولی داشت ، اما انتظارات برای رشد آینده آن بسیاری از سرمایه گذاران را در کشور جلب کرد.

ژاپن

ژاپن در جامعه بسیار حامی رمزنگاری شناخته می شود ، زیرا در بین معدود کشورهایی است که ارزهای رمزپایه را به عنوان یک روش قانونی پرداخت به رسمیت می شناسند. به همین دلیل ، تعداد زیادی از BTC در داخل و خارج از کشور معامله می شود ، بسیاری تصمیم دارند آنها را برای پتانسیل سرمایه گذاری با بازده بالا نگه دارند. با توجه به اطلاعات از CoinMarketCap, مبادلات رمزنگاری کشور از ترافیک معاملاتی بالایی برخوردار هستند.

ryo yoshitake 732825 unsplash

منبع: https://unsplash.com

این کشور همچنین دارای یکی از موثرترین مقررات نظارتی در جهان است که مربوط به فناوری بلاکچین و ارزهای مجازی است. صرافی هایی که می خواهند در کشور شروع به کار کنند باید دارای مجوز لازم ارائه شده توسط آژانس خدمات مالی (FSA) ، نهاد نظارتی کشور باشند..

این مقررات جدید پس از بازار گاو نر در سال 2017 و به دلیل اینکه چندین مبادله رمزنگاری تحت تأثیر هک و مسائل نامنظم قرار گرفتند ، اجرا شد. به عنوان مثال ، CoinCheck ، یکی از مهمترین سیستم عامل های رمزنگاری برای تجارت دارایی های دیجیتال در کشور ، از دست دادن توکن های NEM (XEM) به ارزش 500 میلیون دلار در ابتدای سال 2018 هک شد.

اکنون ، شرکت های زیادی وجود دارند که می خواهند خود را در کشور مستقر کنند و منتظر تأیید نظارتی از FSA هستند. ژاپن همچنین کشوری است که پس از دلار آمریکا دومین حجم تجارت بزرگ در برابر بیت کوین در سراسر جهان را دارد.

سوئیس

سوئیس بیشتر به بانکهای پیشرفته و موسسات مالی معروف است ، اما اکنون این کشور اهداف خود را برای تبدیل شدن به یک ارز رمزپایه و بلاکچین کاملاً روشن کرده است. بانک ها شروع به باز کردن درهای خود برای پرداخت ارزهای رمزپایه کرده اند ، اقدامی که بسیاری از شهروندان این کشور را ترغیب کرده است تا در رمزنگاری ها سر و کله بزنند ، عمدتا به این دلیل که اکنون آنها نوعی امنیت دارند..

سوئیس همچنین با مقرراتی که در قلمرو آن اجرا شد ، موقعیت مهمی را در فضای ارزهای رمزپایه به دست آورد. شهر زوگ رشد فزاینده ای در تعداد شرکت های مرتبط با بازار رمزنگاری در آنجا تجربه کرده است.

در عین حال ، تنظیم کننده ها ذهنیت بسیار خوبی نسبت به دارایی های دیجیتال و نحوه استفاده از آنها دارند ، به همین دلیل صرافی Swiss SIX تصمیم گرفت محصولات مختلفی را که با تجارت بورس (ETP) مربوط به بیت کوین (BTC) ، Litecoin (LTC) ، لیست می شوند ، لیست کند. Ethereum (ETH) و همچنین XRP.

کره جنوبی

کره جنوبی یکی دیگر از کشورهای آسیایی است که صحنه بیت کوین را تحت تأثیر قرار می دهد. با نگرش نه چندان مثبت دولت چین به تجارت رمزنگاری ، بسیاری از آنها عملیات تجاری خود را در کره جنوبی همسایه هدایت کرده اند. این کشور با گرایش و مهارت در فن آوری ، هم اکنون میزبان مبادلات گسترده و مشاغل رمزنگاری شده است که جمعیتی را که علاقه روزافزون به تجارت و استفاده از ارزهای رمزپایه دارند ، تأمین می کنند. بیت کوین یکی از برترین رمزپایه ها است که در اینجا معامله و مالک آن می شود.

اگرچه دولت کره جنوبی اقدامات واضحی در مورد بازار ارز رمزنگاری نکرده است ، شرکت های بسیاری وجود دارند که می خواهند رشد کنند و خدمات جدیدی به صنعت ارزهای رمزپایه ارائه می دهند. یکی از آنها Kakao ، محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در کشور است. Kakao در نهایت می تواند سرویس های مختلف مربوط به رمزنگاری را در آینده در برنامه پیام رسانی خود ادغام کند.

علاوه بر این ، کره جنوبی حساب ها تقریباً 10٪ از کل BTC در سراسر جهان معامله می شود ، پس از دلار آمریکا و ین ژاپن ، طبق CoinHills.

21222

بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان وجود دارند که کاربران رمزنگاری زیادی دارند. با این حال ، ایجاد برآورد قابل اعتماد در مورد آن به نوعی دشوار است. در واقع ، داده های فعلی ما آنها را از طریق نظرسنجی هایی انجام می دهیم که توسط شرکت های مختلف انجام می شود تا اطلاعات عینی.

یکی از راه های درک چگونگی رفتار کشورها در بازار نیز بررسی تعداد گره های فعال آنها است. به عنوان Bitnodes گزارش ها, ایالات متحده 24.88٪ از کل گره ها در سراسر جهان را در اختیار دارد و پس از آن آلمان با 20.27٪ و فرانسه با 6.04٪ قرار دارند. چین با 4.18 درصد از کل گره ها در سراسر جهان در جایگاه پنجم قرار دارد و ژاپن در جایگاه یازدهم قرار دارد.

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me