banner
banner

یک تلنگر از سکه: LyCI در مقابل کوتاه LyCI

با راه اندازی اخیر LyCI کوتاه, همراه با LyCI– و مشتقات آن هوشمند و پرداخت LyCIلیکه اکنون همه گزینه ها را برای سودآوری از هر نوع حرکت در بازار ، صعودی و نزولی ارائه می دهد.

Short LyCI به عنوان یک “ضد شاخص” رفتار می کند و با کلاهبرداری بازار در برابر 25 پروژه برتر بلاکچین شرط بندی می کند. وقتی عملکرد بازار منفی است ، Short LyCI سود می برد. به شما این امکان را می دهد که دارندگان انتظار کاهش بازار رمزنگاری را در حالی که در شاخص های اصلی بازار متنوع است ، پول نقد کنند..

تا 28 اکتبر شما یک فرصت بی نظیر برای آزمایش کوتاه LyCI بدون خرید آن دارید: اگر در Lykke Exchange مورد تأیید KYC قرار بگیرید ، به طور خودکار واجد شرایط a خواهید بود قرعه کشی با جوایز پرداخت شده در کوتاه LyCI!

با بازگشت به موضوع ، حالات متضادی را که در آن می توانند مفید باشند ، بررسی کنیم.

LyCI ، Bulls و HODLers شادی می کنند!

جذابیت ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین برای اکثر علاقه مندان به این موضوع واضح است. اتفاق نظر بین تجار و سرمایه گذاران این است که ما شاهد تولد یک نیروی اخلال گر هستیم ، نیرویی که می تواند سهم بزرگی در بازسازی انواع صنایع در سالهای آینده داشته باشد. به عنوان مثال برای “حداکثر گرایان” بیت کوین ، ایجاد دارایی “پول سالم” با الهام از اقتصاد غیرقابل انعطاف ، تسکین ناپذیر ، امن و اقتصاد استرالیایی یک رویا است که به واقعیت تبدیل می شود. بیت کوین ویژگی های بیشتری را نسبت به آنچه قبلاً در مورد آن گفته شد تقویت می کند ، اما به نظر می رسد جایگزینی برای استاندارد طلائی دست و پا گیر و منسوخ خواهد شد. بعلاوه ، علاوه بر مزایای ذکر شده ، بیت کوین از نظر طلا و سایر فلزات گرانبها مشابه ، تقسیم ، انتقال و نگهداری آن آسان تر است ، مطمئناً کار ساده ای نیست.

ولی LyCI همچنین بسیاری از دارایی های دیگر را ردیابی می کند, از سیستم عامل های قرارداد هوشمند ، از جمله Ethereum و رمزهای امنیتی / سودمندی آن ، پول های ثابت ، انواع دارایی های دیجیتالی شده و جنبش هیجان انگیز DeFI (مالی غیرمتمرکز) گرفته تا ارزهای رمزپایه متمرکز بر حریم خصوصی و پروژه هایی با انواع مختلف مکانیسم های اجماع از PoW ، مانند PoS و DPoS.

سرانجام ، وضعیت کنونی جهانی و مالی اعتماد به نفس زیادی ایجاد نمی کند و سرمایه گذاران به سرعت شروع به شناسایی تغییر پارادایم احتمالی می کنند. از اوراق قرضه دولتی با بازدهی منفی گرفته تا تورم بی وقفه که به عنوان تخفیف کمی از بانک های مرکزی در سراسر جهان پنهان شده است ، به نظر می رسد که هر دو م institutionsسسه و سرمایه گذاران خرده فروشی آرزوی چیز متفاوت و مهیجی را دارند.

کوتاه LyCI و سرزمین خرس ها

همانطور که صنعت رمزنگاری و بازار سرحال است ، در معرض بسیاری از رویدادهای منفی قرار دارد. در یک چشم به هم زدن ، یک قرارداد هوشمند DeFI ممکن است شکست بخورد ، و کل بخش را مانند یک خانه کارت فروپاشی کند ، دقیقاً مانند هک قبلی DAO که در سال 2016 انجام شد. نگرانی های نظارتی نیز در حال تبدیل شدن به سناریوهای ترسناک است ، جایی که به عنوان مثال سکه های حریم خصوصی با افزایش فشار روبرو می شوند ، به عنوان یک روش برای جلوگیری از مجازات های صرافی ها در سراسر جهان ، از حذف لیست ها استفاده می شود. مقررات KYC / AML نیز سخت تر شده است ، برخی شایعات نشان می دهد که موج بعدی هدف توسعه دهندگان منبع باز و حتی کیف پول های سخت افزاری است..

متأسفانه و گاهی اوقات نامشخص است ، مطبوعات بد نیز یکی دیگر از عواملی است که ارزهای رمزپایه هنوز نتوانسته اند متزلزل شوند ، به دنبال روزهای جاده ابریشم همراه با هک های مبادله ای معمول ، طرح های هرمی و گزارش های رسوایی. همچنین این سوال وجود دارد که (تاکنون) تلاش برای مقیاس زدایی ناموفق ، و در نتیجه فرزندخواندگی ضعیف یا ناچیز در سراسر جهان انجام شده است.

علاوه بر همه اینها ، اعتقاد اخیر مشهور دیگری بر این عقیده است که شروع معاملات آتی ، ابتدا CME – و اخیراً BAKKT – به طرز منفی صحنه را تحت تأثیر قرار داده و به بازیگران قدرتمند ابزارهای پیچیده و ایمن تری برای کوتاه کردن بازار می دهد..

سر یا دم?

اگرچه می توان نتیجه گرفت وسوسه انگیز باشد که بازارها محکوم به بی خردی و هرج و مرج تصادفی هستند ، اما این کاملاً درست نیست. ارزهای رمزپایه با وجود اینکه از لحاظ نظری پتانسیل نامحدودی دارند ، اما هنوز بخشی از یک صنعت نابالغ هستند. نوسان انعکاس مستقیم شکنندگی آنها است. هر رویداد مهمی ، شاید در واکنش بیش از حد ، و به سرعت قطبی نظرات ، یک تأثیر برجسته داشته باشد.

و گرچه این شرایط برای بسیاری ترسناک به نظر می رسد ، اما در این عصر کاملا منطقی است. LyCI و LyCI کوتاه هر دو از ابزارهای منحصر به فردی برخوردارند ، محافظت می کنند و راحتی افرادی را که به اندازه کافی شجاع هستند و از فرصت موجود استفاده می کنند ، فراهم می کنند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me