banner
banner

تعریف “سرمایه گذار معتبر” اصلاح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)

در طول سال 2020 ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دستان خود را پر کرده است. نهاد نظارتی نه تنها شرکتهای مختلفی را موظف به انجام اقدامات گذشته کرده است بلکه تلاش خود را برای تحریک بازارهای سرمایه گذاری نیز انجام داده است. این تلاش ها از طریق پیشنهادهای مختلف برای اصلاح قوانین و تعاریف موجود مشهود شده است.

هشت ماه پس از ارائه پیشنهاد اصلاح و گسترش تعریف “سرمایه گذار معتبر” ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار این تغییرات را رسماً تصویب کرد.

“سرمایه گذار معتبر” جدید

تعریف قبلی از یک سرمایه گذار معتبر پیامی بود مبنی بر اینکه برای پول درآوردن به پول نیاز دارید. برای افراد ، ارزش خالص آنها باید بیش از 1 میلیون دلار و / یا درآمد سالانه بیش از 200 هزار دلار باشد. با تغییرات جدید در سرمایه گذاران معتبر ، SEC تصمیم گرفته است که بر “پیچیدگی مالی” به عنوان عاملی که صلاحیت شما را برای سرمایه گذاری به عنوان یک سرمایه گذار معتبر تعیین می کند ، تأکید بیشتری داشته باشد ، علاوه بر این موارد قبلی هنوز قابل اجرا هستند. جی کلایتون ، رئیس SEC اظهار داشت ، “برای اولین بار ، افراد مجاز به شرکت در بازارهای سرمایه خصوصی ما نه تنها بر اساس درآمد یا دارایی خالص خود ، بلکه همچنین بر اساس معیارهای مشخص و مشخص پیچیدگی مالی هستند.”

برای اینکه یکی “پیچیدگی مالی” خود را ثابت کند ، SEC در حال بررسی موارد مختلفی است – هر یک از آنها باید توسط سرمایه گذار به اندازه کافی ثابت شود.

  • دانش حرفه ای
  • تجربه
  • گواهینامه ها

با تمرکز بر روی این صفات سرمایه گذار ، و نه فقط ارزش خالص ، تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران ، قبلاً مستثنی شده ، در تعریف جدید قرار می گیرند.

علاوه بر گسترش تعریف در مورد سرمایه گذاران منفرد ، SEC همچنین تصمیم گرفته است که نهادهای مختلف مختلفی را نیز در محدوده فعالیت خود قرار دهد. موارد زیر به سادگی چند مورد از این موارد جدید است اصلاحات ارائه شده توسط SEC,

  • دسته جدیدی برای هر موجودیت ، از جمله قبایل هندی ، ارگان های دولتی ، صندوق ها و نهادهای سازمان یافته تحت قوانین کشورهای خارجی ، که دارای “سرمایه گذاری” هستند ، اضافه کنید ، همانطور که در قانون 2a51-1 (b) تحت قانون شرکت سرمایه گذاری تعریف شده است ، در بیش از 5 میلیون دلار و این برای هدف خاص سرمایه گذاری در اوراق بهادار ارائه شده تشکیل نشده است.
  • همانطور که هر اصطلاح در قانون مشاوران سرمایه گذاری تعریف شده است ، “دفاتر خانوادگی” را با حداقل 5 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت و “مشتریان خانواده” آنها اضافه کنید. و
  • اصطلاح “معادل همسر” را به تعریف سرمایه گذار معتبر اضافه کنید ، به طوری که معادل همسر می توانند منابع مالی خود را برای هدف واجد شرایط بودن به عنوان سرمایه گذاران معتبر جمع کنند.

در حالی که این تغییرات بسیار مورد استقبال قرار گرفته و سرمایه گذاری را برای برخی از افراد فراگیرتر می کند ، بسیاری از آمریکایی ها در صورت عدم تأمین نیازهای پولی ، تجربی یا آموزشی هنوز قادر به سرمایه گذاری نخواهند بود. موانع قابل توجه سرمایه گذاری تا حدودی همان چیزی است که موجب افزایش بازار رمزنگاری شده است. موانع ورود کمتر به افرادی که تعریف تعریف شده سرمایه گذار معتبر (حتی تعریف جدید) را ندارند می توانند در استارتاپ هایی سرمایه گذاری کنند که در غیر این صورت هرگز در دسترس آنها نبوده است. متأسفانه ، از آنجا که SEC از تنظیم فضای رمزنگاری امتناع می ورزد ، این سرمایه گذاران همچنان به سرمایه گذاری در راه اندازی های مبتنی بر رمزنگاری ریسک می کنند ، زیرا این یکی از معدود گزینه های سرمایه گذاری برای شرکت های نوپا است که در دسترس آنها قرار دارد.

پیشنهادات گذشته

اصلاحات “سرمایه گذار معتبر” تنها روشی است که SEC برای مدرن سازی رویکرد خود در بازارهای سرمایه در پیش گرفته است.

قبل از اینکه COVID-19 به بیماری همه گیر تغییر دهنده زندگی تبدیل شود ، SEC مزایای سرمایه گذاری جمعی را دید. هیچ رازی نیست که سرمایه گذاری سرمایه گذاری در سهام به سرعت در حال افزایش محبوبیت است ، زیرا شرکت های مختلف افزایش قابل توجهی در مشارکت سرمایه گذاران داشته اند ، زیرا جهان راهی برای پیشرفت پسا همه گیرشناسی پیدا کرده است. بدین ترتیب ، SEC تصمیم به اصلاح قوانین پیرامون معافیت های دفترچه یادداشت گرفت ، به امید دستیابی آسانتر به سرمایه برای شرکت های نوپا.

در این پیشنهاد, محدودیت های مربوط به سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی ، در درجه اول با افزایش محدودیت های پولی رویدادهای تولید سرمایه سرمایه گذاری گسترده کاهش می یابد. هنگامی که اولین بار توسط SEC ارائه شد ، ما دقیقاً بررسی کردیم که این تغییرات به چه معناست و آیا هیجان قابل قبولی است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار

SEC یک نهاد نظارتی مستقر در ایالات متحده است. SEC که وظیفه پرورش بازارهای عادلانه و شفاف را بر عهده دارد ، مسئول ایجاد و اجرای مقررات پیرامون دارایی های معتبر است.

در سایر خبرها

اگرچه ممکن است رابطه بین SEC و دنیای بلاکچین در بعضی مواقع تیره شود ، اما در میان صفوف آن چهره قابل توجهی وجود دارد که شناخته شده است این فناوری را قبول می کند – کمیسر هستر پیرس.

ما در گذشته نه تنها خوش شانس بودیم که فرصت مصاحبه با کمیسر پیرس را داشتیم ، بلکه اخیراً اخبار انتخاب مجدد وی برای دومین بار در SEC را پوشش داده ایم. با این انتخاب مجدد ، امیدواریم و انتظار داریم که پیشرفت بیشتری در زمینه درمان تلاشهای مبتنی بر بلاکچین حاصل شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me