banner
banner

بهترین سیستم عامل های کپی تجاری

تجارت کپی یکی از ساده ترین راه هایی است که می توانید در معاملات تعداد زیادی دارایی با تجربه کم یا بدون تجربه شروع کنید و همچنین اگر زمان محدودی برای اختصاص دادن به تجارت داشته باشید ، عالی است..

البته این شکل از تجارت به شما امکان می دهد حرکت سایر معامله گران موفق را کپی کنید و در بسیاری از موارد این کار را از طریق اتوماسیون یا با درگیری محدود انجام دهید. این کار راحتی زیادی ایجاد می کند اما به این معنی است که شما باید کاملاً به پلت فرم تجارت کپی اعتماد کنید.

به همین دلیل ، ما این لیست از بهترین سیستم عامل های تجارت کپی را که می توانید با کارگزاران فارکس با رتبه برتر انتخاب کنید ، گردآوری کرده ایم..

بهترین سیستم عامل های کپی تجاری

XM یک کارگزار فارکس بسیار مورد احترام است و بیش از یک دهه فعالیت تحت کمربند خود را در سال 2009 آغاز کرده است. آنها همچنین می توانند از معتبرترین سیستم عامل های تجارت در تجارت استفاده کنند اگر می خواهید در تجارت کپی شروع کنید.

اگر می خواهید تجارت کپی را شروع کنید ، هر دو Metatrader 4 و Metatrader 5 یک گزینه با XM هستند. اگرچه این ممکن است سطح تعاملی مانند برخی دیگر از سیستم عامل های اختصاصی تجارت کپی را فراهم نکند ، اما آنچه می توانید از آن اطمینان داشته باشید یک پلتفرم تجاری بسیار کاربردی و محبوب برای اعمال معاملات کپی خود در بیش از 1200 دارایی ارائه شده است.

سیستم عامل های Metatrader و به ویژه MT4 یک رابط تجاری بسیار قابل تنظیم را فراهم می کنند که به راحتی می توانید با آن کنترل کنید و در آن می توانید مقدار زیادی از داده ها را به راحتی از طریق ده ها ابزار و شاخص ارائه شده تجزیه و تحلیل کنید. این یکی از عناصر کلیدی است که سالها پلت فرم معاملات را در راس صنعت نگه داشته است.

شما می توانید استراتژی ها را با استفاده از ویژگی EAs MT4 از منابع دیگر جامعه وارد کنید یا به سادگی استراتژی های تجارت دیگران را مستقیماً کپی کنید. هر دو روش تجارت کپی با حداقل سپرده کم از 100 دلار برای یک حساب استاندارد پشتیبانی و قابل دسترسی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید بررسی XM ما را که پر از جزئیات است ، بررسی کنید یا به طور مستقیم مراجعه کنید XM.

بهترین سیستم عامل های کپی تجاری

AvaTrade یکی دیگر از کارگزاران فارکس در اروپا و سراسر جهان است که می توانید برای نیازهای تجارت کپی خود روی آن حساب کنید. آنها همچنین از زمان شروع فعالیت خود در سال 2006 بیش از یک دهه وجود داشته است. تجارت کپی در AvaTrade توسط یکی از بهترین سیستم عامل های تجارت کپی شخص ثالث در تجارت ، Duplitrade انجام می شود..

آنچه این پلت فرم معاملاتی فراهم می کند ، یک محیط کاملاً کاربرپسند است که در آن می توانید با پشتیبانی کامل از کارگزار به تجارت کپی بپردازید. Duplitrade از طریق مرورگر شما به عنوان یک تاجر وب بسیار آسان است و از بسیاری از ویژگی ها برای کمک به شما در تجزیه و تحلیل و ایجاد حرکات تجارت کپی با دسترسی مستقیم به انواع استراتژی های مختلف تجاری بسته به مشخصات ریسک ، پشتیبانی می کند..

کل عملکرد تجارت کپی و عملکرد پلت فرم معاملاتی Duplitrade با استفاده منظم شما از AvaTrade مخلوط می شود و شما می توانید با حداقل سپرده 2000 دلار و استفاده از یکی از تنها کارگزاران ارائه دهنده تجارت ثابت.

برای شروع تجارت کپی با Avatrade و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارگزار برتر ، می توانید بررسی کامل Avatrade ما را بررسی کنید یا از آن بازدید کنید. AvaTrade.

بهترین سیستم عامل های کپی تجاری

eToro در بحث تجارت کپی بدون شک یکی از بزرگترین بازیگران در تجارت است. این وضعیت برتر نه تنها با سالها تجربه و مقررات قابل اعتماد در بخش ، بلکه با تمرکز اختصاصی برای مدت طولانی در تجارت اجتماعی و تجارت نیز پشتیبانی می شود..

عامل اصلی موفقیت eToro پلت فرم تجارت کپی اختصاصی آن بوده است. مدت هاست که این به عنوان نمونه ای از بهترین سیستم عامل های تجارت کپی موجود که می تواند تجارت را بسیار آسان کند ، حفظ شده است. این پلتفرم به لطف چیدمان بسیار کاربر پسند ، تصاویر و مجموعه ای از ویژگی های دیگر ، مبتنی بر وب و بسیار کاربرپسند است..

این ویژگی ها شامل همه ابزارها و شاخص های معمول معاملاتی است که شما از یک بستر معاملاتی برتر انتظار دارید اما شامل طیف وسیعی از عناصر دیگر است که تعامل عالی را فراهم می کند و تجارت کپی را برای معامله گران جدید یا باتجربه ساده می کند. این شامل رتبه بندی دقیق بازرگانان تأیید شده و انبوهی از داده ها در مورد تمام معامله گرانی است که برای کپی کردن در دسترس شما هستند تا اطمینان حاصل شود که متناسب با مشخصات ریسک شما و بیشتر است..

شروع کار با eToro نیز به همین راحتی است. برای جزئیات بیشتر ، می توانید بررسی یا بازدید از eToro را بررسی کنید eToro.

لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

بهترین سیستم عامل های کپی تجاری

FX M واسطه دیگری است که در زمینه تجارت کپی تجربه زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. آنها از سال 2011 در سراسر جهان فعالیت می کنند و مدت زمان زیادی خدمات تجارت کپی اختصاصی ارائه می دهند. این سرویس به FXTM Invest معروف است.

FXTM invest به شما امکان می دهد از طریق بستر تجاری معامله مورد اعتماد و بسیار محبوب MT4 که خود تجربه بزرگی را به همراه دارد ، درگیر تجارت کپی شوید. شما می توانید در این بستر با FXTM با هزینه ای کمتر از 100 دلار و بسته به نیاز خود با چندین گزینه درگیر تجارت کپی باشید. بسته به میزان مشارکت ، تجارت کپی با برنامه را می توان به صورت خودکار ، نیمه خودکار یا دستی تنظیم کرد.

با داشتن بیش از 250 دارایی قابل معامله از میان طیف گسترده ای از راهنماها و ویژگی ها برای کمک به شما در این راه ، FXTM و برنامه و پلتفرم تجارت کپی آنها گزینه های محبوب معامله گران جدید و باتجربه هستند. در تلفن همراه ، می توانید از بستر معاملاتی موبایل FXTM trader برای شرکت در همان سطح تجارت کپی استفاده کنید که از طریق FXTM Invest در هر دو سیستم عامل دسک تاپ و وب امکان پذیر است..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه مواردی که می توانید با کارگزار منتظر آنها باشید ، می توانید نگاهی به بررسی FXTM ما بیندازید یا از آن بازدید کنید FXTM.

بهترین سیستم عامل های کپی تجاری

سنگ فلفلی به لطف بیش از 10 سال فعالیت در صنعت برای اولویت بندی معامله گران از طریق خدمات کارگزار شفاف و خوب ، لیست بهترین کارگزاران تجارت کپی را ایجاد می کند. این کارگزار که به خوبی توسط ASIC در استرالیا ، FCA در انگلیس و سایر افراد در سراسر جهان تنظیم می شود ، به گزینه محبوب بسیاری از معامله گران تبدیل شده است.

از طریق پلتفرم تجاری اختصاصی و کاربری آسان آنها که در تلفن همراه نیز موجود است ، می توانید در معاملات CFD ، Spread Betting و سایر دارایی های ارائه شده شرکت کنید. به عنوان یک تاجر کپی ، اگرچه از طریق Zulutrade طراحی شده اند و شما را قادر می سازد از کپی کردن سایر معامله گران کاملاً استفاده کنید.

همچنین می توانید همیشه نگاهی به بررسی Pepperstone ما بیاندازید تا در مورد همه چیزهایی که این گزینه برتر کارگزار فارکس ارائه می دهد یا بازدید کنید ، یک بررسی عمیق داشته باشید. سنگ فلفلی.

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. بین 74-89٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اطلاع رسانی و اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me