banner
banner

راهنمای مبتدیان برای VeChain Thor (VET)

VeChain Thor یک بستر بلاکچین است که از قدرت قراردادهای هوشمند برای حل مسائل در زنجیره تأمین استفاده می کند. این پلتفرم عمومی است و به طور تخصصی قادر است تا مشاغل بتوانند محصولات خود را از زمان تولید تا استفاده ردیابی کنند. این امر احتمال جعل و تقلب را کاهش می دهد. این راهنما برای Vechain Thor (VET) تمام مواردی را که باید درباره چگونگی دستیابی تیم به این هدف بدانید توضیح می دهد.

برای سهولت روند کار ، VeChain به شرکت ها اجازه می دهد از برچسب های الکترونیکی روی محصولات خود استفاده کنند. به عنوان مثال ، ممکن است برچسب ها RFID یا NFC را فعال کنند.

حل جعل محصولات از طریق قراردادهای هوشمند

این پلت فرم یک مدل جدید اقتصادی را ارائه داده است که قادر به پیش بینی شرایط در محافل تجاری است و راه حل های ثبات را برای شرکت ها با استفاده از بستر بلاکچین آماده می کند.

سیستم اقتصادی به دو نشانه بومی VET و VTHO اجازه می دهد تا روی یک سیستم عامل یکسان اما با کاربردهای مشخص اجرا شوند.

تیم توسعه VeChain Thor این سیستم را برای کمک به محافظت از هزینه های معاملات در برابر نوسانات قیمت معرفی کرد.

این پلتفرم از تراشه های هوشمند توسعه یافته داخلی استفاده می کند که از کدهای QR ، RFID و فناوری NFC برای پیگیری محصولات از مبدا تا مقصد استفاده می کنند. علاوه بر محافظت از کالاها در برابر جعل و تقلب ، پلت فرم VeChain Thor می تواند محصولاتی را که به سمت جنبه تدارکاتی زنجیره تامین هدایت می شوند ، در خود جای دهد..

تاریخچه مختصر VET

پلتفرم VET به عنوان VEN در سال 2015 به عنوان رمز ERC-20 در بلاکچین Ethereum آغاز به کار کرد و پیشنهاد اولیه سکه را تا پایان سه ماهه دوم 2017 راه اندازی کرد. ICO تقریبا 20 میلیون دلار سرمایه جمع کرد که برای انتقال VEN به بلاکچین خود استفاده شد و از VEN (VeChain) به VET (VeChain Thor) منتقل شد.

توسعه دهندگان پلت فرم VET در سراسر کره زمین پراکنده شده اند اما توسط آنها هدایت می شوند سانی لو ، VeChain مدیر عامل بنیاد.

بلاکچین VET از این زنجیره استفاده می کند اثبات اقتدار الگوریتم اجماع. این الگوریتم بیشتر در پروژه های بلاکچین استفاده می شود که در عملکرد خود کاملاً غیرمتمرکز نیستند.

بنابراین ، با بلاکچین VeChain Thor ، 101 گره از پیش تعیین شده برای تأیید معاملات استفاده می شود. همچنین ، این پلتفرم دارای گره های اضافی برای کنترل بلاکچین است.

همه گره های موجود در شبکه با استفاده از نشانه های VTHO پاداش می گیرند. با این حال ، این توکن ها با توجه به روزهای بلوغ و تعداد توکن های VET در کیف پولشان توزیع می شوند.

طبق این دستورالعمل ها ، پلتفرم VET دارای 4 دسته گره است ، یعنی استحکام (بلوغ 10 روزه و سکه های 1M VET) ، تندر (بلوغ 20 روزه و 5 میلیون سکه VET) ، Mjolner Masternodes (بلوغ 30 روزه و سکه های 15M VET) و Thrudheim Masternodes (سررسید از 21 دسامبر 2017 آغاز شد و باید حداقل 25 میلیون سکه VET داشته باشد).

سه نوع اول گره های اقتصادی هستند و توسط بنیاد VeChain جایزه می گیرند. دسته چهارم گره ها به پاداش های مشابه گره های دیگر می رسند ، اما همچنین 30 درصد از کل VTHO مورد استفاده در معاملات روی بستر VET را می گیرند..

تفاوت بین نشانه های VET و VTHO

تفاوت این دو نشانه در استفاده از آنها در شبکه است. از نشانه های VET برای هزینه های معامله استفاده می شود. هرچه کاربر نشانه های VET بیشتری داشته باشد ، اولویت کاربر به سیستم بیشتر می شود.

از نشانه های VTHO به عنوان مجوز برای اجرای برنامه های غیرمتمرکز در VeChain Thor Blockchain استفاده می شود. نشانه های VTHO از رمز VET با نرخ 0.000432 VTHO در هر VET در روز تولید می شوند.

اهداف آینده VET

بلاکچین VET قبلاً توسط دولت چین و به ویژه دولت Gui’an تأیید شده است تا ابتکار عمل خود را در زمینه شهر هوشمند تأمین کند. دولت Gui’an از بستر VET برای توسعه راه حل های ردیابی برای صنایع انرژی و شراب استفاده خواهد کرد.

VeChain Thor در تلاش است تا یک سیستم جامع ردیابی واکسن برای کمک به چین برای جلوگیری از ورود واکسن های غیر استاندارد به بازار ایجاد کند. این پروژه همچنین به ریشه کن ساختن واکسن هایی که به دروغ واکسن ها را برچسب گذاری می کنند ، کمک خواهد کرد.

در نتیجه ، سکه های VET می توانند سخت افزار ناسازگار ذخیره شوند (لجر نانو اس, Trezor) و کیف پولهای مبتنی بر وب (MetaMask).

بیشتر بدانید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه Vechain Thor ، مقاله رسمی پیش بینی قیمت VET را بررسی کنید و برای به روزرسانی های منظم دوباره بررسی کنید. شما می توانید پست اضافی ما را در مورد سه دلیل اینکه چرا VET می تواند به زودی بازگردد ، و همچنین یک تجزیه و تحلیل فنی در مورد جفت های تجارت VET را بخوانید.

علاقه مند به خرید VET هستید؟ با استفاده از راهنمای خرید VET در Binance می توانید نحوه انجام این کار را بیاموزید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me