banner
banner

راهنمای مبتدیان برای OmiseGO (OMG)

OmiseGO یک شاخه مستقل از Omise, ارائه دهنده خدمات درگاه پرداخت آنلاین که در جنوب شرقی آسیا فعالیت می کند. OmiseGO از قدرت بلاکچین Ethereum برای تأمین معاملات مالی هم در رمزنگاری و هم در فیات استفاده می کند.

از رمز OmiseGO (OMG) برای تأمین انرژی فعالیت ها در سیستم عامل استفاده می شود.

چگونه OmiseGO بر معایب پلت فرم Ethereum غلبه می کند

با سرعت معامله کمتر ، OmiseGO نمی توانست از زنجیره بلوک Ethereum همانطور که هست استفاده کند. برای غلبه بر این مانع ، OmiseGO سیستم عامل خود را به عنوان یک راه حل مقیاس پذیر برای Ethereum ایجاد کرد.

به گفته OmiseGO, “OMG پاسخ یک مشکل اساسی هماهنگی بین پردازنده های پرداخت ، درگاه ها و موسسات مالی است.” این پلتفرم معاملات مالی نظیر به نظیر را امکان پذیر می کند که فقط به حواله ها ، منابع مالی زنجیره تأمین یا امور مالی تجارت به تجارت محدود نمی شود.

بخشی از حل معایب Ethereum از طریق به کار بردن الگوریتم اجماع متفاوت ، Proof of Stake بود که می تواند سرعت معاملات بالاتری را در ثانیه به دست آورد.

پیدایش OmiseGO

شرکت اصلی آن ، Omise ، فعالیت خود را در سال 2013 آغاز کرد و OmiseGO پس از ارائه اولیه سکه (ICO) که 25 میلیون دلار درآمد داشت ، در سال 2017 متولد شد. جون هاسگاوا و دونی هارینسوت OmiseGO را تاسیس کردند. مشاوران این پلت فرم شامل ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum هستند.

این سیستم عامل اثبات سهام (PoS) الگوریتم اجماع به جای الگوریتم اجماع اتریوم اثبات کار (PoW). الگوریتم PoS از اعتبار سنجی های شبکه استفاده می کند که رمز OMG را درگیر می کنند. به اعتبارسنجان ، نشان های OMG پاداش داده می شود.

مجاز کننده های سوicious استفاده نادرست با برش دادن بازده آنها مجازات می شوند. مجازات شدید شامل بریدن کل سهم است.

نشانه OMG

رمز OMG جدا از استفاده از رمز OMG برای پرداخت هزینه های معامله در بلاک چین OmiseGO ، با دادن حق به دارندگان خود برای اجرای یک گره اعتبارسنج ، برای شرط بندی استفاده می شود. گره های اعتبارسنج از منبع OMG خود به عنوان سپرده امنیتی استفاده می کنند. مبالغی که روی سیستم عامل معامله می شود ، ارزش رمز را افزایش می دهد.

مبانی اصلی پلت فرم OmiseGO

OmiseGO چهار جنبه مشخص دارد که آن را قادر می سازد به عنوان یک دروازه جامع مالی جهانی باشد. اینها هستند:

 1. کیت توسعه نرم افزار کیف پول سفید (SDK)

  این جنبه از پلت فرم OmiseGO شامل عناصر استانداردی است که توسط ارائه دهندگان خدمات کیف پول دیجیتال استفاده می شود. تیم OmiseGO هنوز در حال توسعه این لایه است تا طیف گسترده ای از توسعه دهندگان برنامه بتوانند از این سیستم عامل استفاده کنند.

 2. مکانیسم شبکه مقیاس پذیری

  این مکانیسم یک لایه مقیاس پذیری دیگر با تمرکز بر Ethereum اضافه می کند. مکانیسم شبکه مقیاس پذیری از معماری پلاسما استفاده می کند. این معماری شامل الگوریتم Proof of Stake برای افزایش چارچوب زنجیره ریشه / کودک با Ethereum به عنوان زنجیره ریشه و OmiseGO به عنوان زنجیره کودک است..

 3. کیت توسعه نرم افزار کیف پول دیجیتال OmiseGO

  این جنبه از پلت فرم به شما امکان می دهد تا با کارت های اعتباری و یا بدهی با پلتفرم ارتباط برقرار کنید تا “گزینه های بالا بردن و بازپرداخت پول از طریق دستگاه های خودپرداز یا بیش از پیش” را تسهیل کند. سایر دارایی های توکن در پلت فرم OmiseGO را خریداری کنید.

 4. مبادله غیرمتمرکز OmiseGO (ODEX)

  ODEX بستری را فراهم می کند که دارایی های دیجیتال می توانند دست عوض کنند. استیکرهای OMG تراکنش های صرافی غیرمتمرکز را تأیید می کنند. علاوه بر این ، ارز غیرمتمرکز نشانه های موجود در بلاک چین های Ethereum و Bitcoin را در میان سایر سیستم عامل های بیت کوین مانند جای می دهد..

نقشه راه OmiseGO

OmiseGO داشته است پروژه های مهیج در خط لوله از جمله وجه نقد پلاسما که ساخت و ساز پلاسما با هدف تغییر دارایی های قابل پرداخت به سکه های منحصر به فرد در پلت فرم Ethereum است.

اجرای اولیه پلاسما در حال انجام است. با این کار OmiseGO به عنوان اپراتور Proof of Authority (PoA) معرفی می شود.

تحولات آینده شامل اثبات ترکیبی سهام است که اعتبار سنج ها و OmiseGO (اپراتور) بلوک های زنجیره پلاسما را تأیید می کنند. یکی دیگر از پیشرفت های آینده معرفی Full Proof of Stake است که تمام اختیارات اعتبار سنجی را به سازندگان OMG می دهد.

بیشتر بدانید

آیا می خواهید در مورد پروژه OMG بیشتر بدانید؟ سه دلیل برای افزایش سریع قیمت OMG را بخوانید.

برای کسانی که علاقه مند به سرمایه گذاری هستند ، با تجزیه و تحلیل فنی OMG فعلی شروع کنید. (همیشه قبل از سرمایه گذاری تحقیق خود را انجام دهید). اگر شما علاقه مند به خرید OMG هستید ، می توانید نحوه خرید OMG را در Binance ، سایت ما بیاموزید پیشنهاد مبادله برای سرمایه گذاران.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me