banner
banner

داده های مشتقات ETH عدم اطمینان پیش از ارتقا Et Ethereum 2.0 را نشان می دهد

همکاری بین OKEx و Skew باعث شده است که داده های معاملات مشتقات ETH برای عموم قابل دسترسی باشد ، ابزارهای جدیدی برای بینش بیشتر ارائه دهد.

در حالی که بیت کوین (BTC) به طور واقعی رهبر بازار در فضای ارزهای رمزپایه است ، دارایی دیجیتال دیگری که از چرخه های دشوار بازار و تغییر رتبه ها جان سالم به در برده است ، اتر (ETH) است. جایی که اکثریت دارایی های دیجیتالی فقط توسط اعتیاد به مواد مخدره در بازاریابی هدایت می شوند یا در آن قرار می گیرند "بخارپز" گروه Ethereum بیشتر نوآوری هایی را که امروزه در فضای رمزنگاری مشاهده می کنیم ، رواج داده است.

اعم از مبادلات غیرمتمرکز ، بازارهای خودکار پول ، سازمانهای خودمختار یا هر یک از صدها برنامه غیرمتمرکز ساخته شده در شبکه ، Ethereum به تنهایی فناوری بلاکچین را بسیار در دسترس قرار داده است. در حقیقت ، این شبکه در راه اندازی طیف های مختلف ، مانند پیشنهادات سکه (ICOs / STOs / IEO ها و غیره) و اخیراً امور مالی غیرمتمرکز نقش مهمی داشته است..

همانطور که ارزش کل قفل شده در شبکه Ethereum همچنان در حال رشد است و راه اندازی Ethereum 2.0 نزدیک می شود ، علاقه به ETH به طور طبیعی افزایش می یابد. به منظور تسهیل معامله گران و تحلیل گران ، OKEx بار دیگر با شرکت تحلیلی همکاری کرده است تا داده های بازارهای آینده ETH و ETH خود را به اشتراک بگذارد.

جدید داشبورد OKEx Ether روی کج امروز به صورت زنده پخش می شود و در این مقاله ، چند نمودار را که در نتیجه این همکاری برای فعالان بازار در دسترس است ، مرور خواهیم کرد. برای معرفی دقیق تر داده های مشتقات OKEx ، خوانندگان می توانند راهنمای ما را در مورد داشبورد مشتقات Bitcoin مشاهده کنند.

نمودارهای آتی و گزینه های OKEx ETH

داشبورد مشتقات OKEx ETH در skew در مجموع دارای 15 مجموعه داده است. این شامل نمودارهای مربوط به معاملات آتی ETH ، مبادله و نرخ بهره و حجم باز گزینه ها ، مبادله ETH در مقابل قیمت لحظه ای ، نرخ نورد سالانه آتی ETH ، گزینه های باز سود با اعتصاب ، تعداد گزینه های برتر ETH و موارد دیگر.

ما چند مجموعه داده موجود را برای این نمای کلی انتخاب کرده ایم. اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده و گزینه ها هستید ، لطفا به راهنمای ما در مورد مشتقات رمزنگاری مراجعه کنید.

معاملات آتی 24 ساعته ETH و مبادله منبع: کج

این نمودار که برای یک مراجعه سریع مفید است ، حجم معاملات معاملات آتی ETH و مبادله (حاشیه سکه و تسویه حساب USDT) در OKEx را طی 24 ساعت گذشته نشان می دهد. از نمودار بالا ، می توان توجه داشت که معامله ETH-USDT محبوب ترین قرارداد است ، که 28٪ از حجم آن را تشکیل می دهد ، و پس از آن قراردادهای آتی ETH-USD ، به دلیل انقضا در 25 دسامبر سال 2020.

معاملات آتی و مبادله ETH – حجم روزانه و سود باز. منبع: کج

نمودار مهم دیگر برای ارزیابی فعالیت بازار ، سود باز در اینجا ارزش قراردادهای باز یا غیرقابل حل را نشان می دهد – در حالی که حجم ، ارزش قراردادهای معامله شده را نشان می دهد. افزایش بهره باز نشان دهنده باز شدن موقعیت های جدید است ، در حالی که کاهش سود باز می تواند به دلیل بسته شدن موقعیت ها باشد – چه به دلیل سودآوری ، انحلال یا انقضا.

حجم گزینه های ETH و علاقه آزاد. منبع: کج

مانند نمودارهای آتی و نمودار باز سود ، این نمودار همان معیارها را برای بازارهای گزینه های ETH نشان می دهد. با نگاهی به هر دو مورد ، به سرعت مشهود است که آینده های اتر از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند ، اما بازار گزینه ها نیز دارای حجم مناسب و آمار باز است.

ETH بر اساس سالانه نورد سالانه. منبع: کج

نمودار سودآوری برای تحلیل گران بازار ، مبنای آتی تفاوت بین نقطه بازار دارایی اساسی و قیمت های آتی را نشان می دهد. اگر بازار صعودی باشد ، مبنای آن مثبت است ، زیرا معاملات آتی با قیمت بالاتری نسبت به بازار معاملات انجام می شود. در مراحل نزولی ، معاملات آتی می توانند معامله کمتری نسبت به بورس داشته باشند و اساس را به قلمرو منفی بفرستند.

با توجه به همبستگی آنها ، مبنای آتی ، در هر زمان مشخص ، شاخصی از انتظارات بازار پیرامون عملکرد آینده دارایی اساسی است. نمودار بالا نشان می دهد که اساس معاملات آتی ETH در 30 روز گذشته ، با افت های متناوب ، به ویژه در نیمه اول سپتامبر ، بیشتر مثبت مانده است.

جالب اینجاست که این قطره ها با آنچه در نمودار زیر نشان داده شده مطابقت دارد داده های آتی بیت کوین از OKEx ، که در skew نیز موجود است.

معاملات آتی BTC به صورت سالانه. منبع: کج

هر دو نمودار به طور واضح با هم همبستگی دارند ، اما این دو نمودار نشان می دهند که اساس اتر در مقایسه با بیت کوین بسیار مقاوم تر است و به دنبال کاهش قیمت است. این نشان می دهد که اطمینان بازار نسبت به عملکرد آینده اتر نسبتاً ضعیف تر است و به راحتی متزلزل می شود.

گزینه های ETH با اعتصاب بهره را باز می کنند. منبع: کج

سرانجام ، ما می خواهیم نگاهی به گزینه های ETH با بهره باز با نمودار اعتصاب بیندازیم ، که منعکس کننده تجمع موقعیت ها (بهره باز در محور y) در نقاط مختلف قیمت (در محور x) است. جدا از افزایش سود باز در حدود قیمت فعلی بازار (350 دلار پوند) ، نمودار بالا تمرکز زیادی از علاقه آزاد را در هر دو حالت افراطی نشان می دهد. می توان موقعیت هایی را دید که در حدود 600 دلار و بالاتر و همچنین در حدود 200 دلار و کمتر ساخته شده اند.

این الگو ، تا حدودی ، نشان می دهد که فعالان بازار در مورد عملکرد آینده زمینه ساز مطمئن نیستند و قاطع نیستند – احساسات نیز در نمودارهای پایه بالا نشان داده شده است.

از دیدگاه اساسی ، این عدم اطمینان و عدم اطمینان می تواند نتیجه بروزرسانی آینده Ethereum 2.0 باشد. برخلاف پیشرفت های جزئی پروتکل ، این به روزرسانی اساسی است و شبکه Ethereum را از اثبات کار به اثبات سهام منتقل می کند. با توجه به عملکرد کل اکوسیستم ها در شبکه ، نیازی به گفتن نیست که چیزهای زیادی در این نسخه به روز شده و موفقیت آمیز راه اندازی شده اند.

با این نمودارهای مشتقات ETH که اکنون به صورت عمومی در دسترس است ، امیدواریم فعالان بازار بتوانند از اطلاعات برای درک بهتر بازارهای ETH استفاده کنند.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید!

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me