banner
banner

استراتژی هالتر برای رمزنگاری

بررسی اجمالی

بازارهای جهانی همچنان بی ثبات باقی ماندند ، اگرچه بازارهای دارایی نشانه اولیه بهبودی از فروش مجدد مارس را نشان داده اند. در آن زمان که سود یا زیان دو رقمی به نظر می رسد یک امر جدید است ، به نظر می رسد خطر و پاداش متعادل سازی در سرمایه گذاری بیش از هر زمان دیگری حیاتی است. استراتژی هالتر به مدت طولانی توسط سرمایه گذاران با درآمد ثابت و سهام به منظور تنوع بخشیدن به ریسک های خود و به طور بالقوه قادر به دستیابی به بازده بالاتر در سبد سرمایه گذاری ، اتخاذ شده است. آیا استراتژی هالتر می تواند با دارایی های رمزنگاری کار کند؟ نحوه ساخت هالتر رمزنگاری شده?

استراتژی هالتر چیست?

استراتژی هالتر ترکیبی از سرمایه گذاری با ریسک بالا و سرمایه گذاری بدون ریسک در همان پرتفوی است در حالی که از همه چیز در وسط جلوگیری می کند. دلیل این رویکرد به حداکثر رساندن بازده بالقوه در عین محدود کردن خطرات نزولی است. از آنجا که جریان برگشت معمولاً با همبستگی منفی است ، به این معنی که وقتی دیگری تلاش کند ، عملکرد خوبی دارد. استراتژیست ها می توانند با تغییر شرایط بازار ، وزن هر طرف را تنظیم کنند.

در سبد اوراق بهادار ، استراتژی هالتر می تواند به معنای نگه داشتن اوراق قرضه کوتاه مدت باشد ، که بدون ریسک در نظر گرفته می شود ، اما هزینه کمتری پرداخت می کند و در عین حال ، برخی از اوراق قرضه بلند مدت ، که می تواند بازده بیشتری ارائه دهد ، اما ریسک نرخ بهره بیشتری دارد.

در فضای سهام ، استراتژیست ها می توانند سهام دفاعی را در یک انتهای هالتر قرار دهند ، و سهام احتمالی با ریسک بالا را که به طور بالقوه سود بیشتری را در انتهای دیگر ارائه می دهند ، قرار دهید..

دانشمند و آماری ، نسیم نیکلاس طالب ، که استراتژی هالتر را معروف کرد ، یک بار گفت, "اگر می دانید که در برابر خطاهای پیش بینی آسیب پذیر هستید ، و قبول دارید که اکثر اقدامات خطرناک ناقص است ، پس استراتژی شما این است که به جای اینکه ملایم پرخاشگر یا محافظه کار باشید ، همانطور که می توانید بیش از حد محافظه کار و پرخاشگر باشید.."

گسترش طیف خطر در فضای رمزنگاری

حتی اگر ارز رمزنگاری شده به عنوان یک دارایی خطرناک در مقایسه با سایر کلاسهای دارایی مانند سهام و اوراق قرضه در نظر گرفته شود ، با این وجود طیف ریسک در فضای رمزنگاری گسترده تر شده است.

معامله گران و سرمایه گذاران رمزنگاری اکنون می توانند از انعطاف پذیری بیشتری در هنگام تنظیم اهرم ها و استراتژی های خود با توجه به سطح تحمل ریسک برخوردار شوند ، به لطف توسعه سریع در تولید – محصول فضا. یک طرف ، معامله گران می توانند با افزودن مشتقات به سبد سهام خود (ریسک بالاتر طیف) ، اهرم خود را افزایش دهند. از طرف دیگر ، با اضافه کردن گیر کردن, سرمایه گذاران می توانند با ارزهای رمزپایه درآمد منفعل کسب کنند (ریسک کمتر طیف).

با معرفی این محصولات و دسترسی آسان به آنها مبادلات رمزنگاری مانند OKEx ، این فرصت های جدیدی را فراهم می کند تا به فعالان بازار اجازه دهد استراتژی هایی مانند استراتژی هالتر را اتخاذ کرده و آن را در دسترس دنیای رمزنگاری قرار دهند..

برنامه های رمزنگاری باربل

هنگامی که در مورد کاربرد استراتژی هالتر در نمونه کارهای رمزنگاری صحبت می کنیم ، ابعاد مختلفی می تواند وجود داشته باشد. برای خرید و نگهداری سرمایه گذاران ، استراتژی هالتر می تواند چیزی مانند این باشد:

  • 70٪ – پس انداز پایدار کوین یعنی., USDT پس انداز در OKEx دارای 0.6815٪ APY است.
  • 30٪ – XTZ + ارتباط دادن

یکی از دلایل چیدن XTZ و ارتباط دادن این است که آنها بازدهی مناسب و منطبق با ریسک ارائه داده اند. داده ها گردآوری شده توسط مساری نشان می دهد که XTZ نسبت شارپ 90 روزه 1.80 دارد ، در حالی که ارتباط دادندر 1.33 است. اینها بالاترین میزان خوانش در میان آلت کوین های برجسته هستند.

البته برخی از نشانه ها و سکه های دیگر نیز وجود داشتند که نسبت Sharpe (حتی به معنای خطرناک و بازده بالقوه بالاتر) حتی بالاتر هستند. با این حال ، عوامل دیگری مانند نقدینگی ، اندازه بازار و در دسترس بودن احتمالاً انتخاب را محدود می کند. OKEx توضیح داد که نسبت Sharpe چیست و چگونه می تواند بر نمونه کارها رمزگذاری شما تأثیر بگذارد ، بیشتر بخوانید اینجا.

در طرف دیگر هالتر ، با توجه به این واقعیت که پایدار سکه ها بدون خطر نیستند ، مانند DAIقیمت ها ممکن است به شدت ناشی از حرکت در نوسان باشد ETH. USDT و USDC همچنین می تواند در معرض سایر خطرات سیستمیک قرار گیرد. با این حال ، به نظر می رسد در مقایسه با altcoins های بزرگ ، حتی بیت کوین ، قرار دادن پول های ثابت در یک سر هالتر گزینه مناسب تری است.

سرمایه گذاران خرید و نگهداری که می توانند از عهده دارایی های با ریسک بیشتر ، نوسانات بیشتر برآیند و تمایل به داشتن یک بازه زمانی کوتاه تر برای سرمایه گذاری دارند ، هالتر آنها می تواند به شرح زیر باشد:

  • 70٪ – MKR
  • 15٪ – MCO
  • 15٪ – BSV

این ترکیب را به عنوان مثال در نظر بگیرید ، در بازه زمانی 13 مارس تا 13 آوریل ، درست پس از فروش مارس ، نمونه کارهایی از این قبیل ایجاد شد بازدهی در حدود 38٪ ، عملکرد بهتر از BTC 29٪ در همان دوره باز هم ، سرمایه گذاران می توانند تخصیص خود را در هر طرف از هالتر با دارایی متناسب با اهداف سرمایه گذاری خود تنظیم کنند.

استراتژی هالتر در پس انداز رمزنگاری

درآمد منفعلانه با رمزنگاری بیشتر شده است محبوبدر بین سرمایه گذاران بسیار مهم است. در عین حال ، سهام ، پس انداز و محصولات سپرده مدت دار با تعداد فزاینده ای از نشانه ها و سکه های پشتیبانی شده همه کاره تر از همیشه بوده است.

در حالی که پس اندازکنندگان ممکن است محصولات پس انداز / سهام بیشتری برای انتخاب داشته باشند ، بازده این محصولات می تواند از 0.04 to تا بیش از 11 range باشد ، که به نظر می رسد ساخت یک استراتژی مناسب برای نمونه کارها EARN از اهمیت بیشتری برخوردار است. استراتژی هالتر نیز می تواند در این فضا مفید باشد.

در فضای با درآمد ثابت ، اوراق قرضه با بازده بالاتر معمولاً با ریسک اعتباری بیشتری همراه هستند. در دنیای ارز ، عملکرد بالاتر FX سرمایه گذاران را در معرض نوسانات بیشتری قرار می دهد. در ارز رمزنگاری شده ، مفهوم مشابه است. رمزنگاری هایی که نرخ پس انداز بالاتری را ارائه می دهند ، معمولاً آلتکوین های متوسط ​​/ کوچک هستند که معمولاً نوسانات بالاتری دارند.

مثلا, شما زنجیره ای (شما) نرخ در حالی که با 4.58 on در OKEx ایستاده بود DAIنرخ سهام فقط 1٪ بود. استراتژی هالتر برای 30 روز پس انداز سپرده مدت دار می تواند به شرح زیر باشد:

  • 20٪ – MCO (7.68 AP APY)
  • 80٪ – EOS (3.13٪ APY)

سرمایه گذاران همچنین می توانند ترکیبی از محصولات مختلف سهام / پس انداز / سپرده مدت دار را برای به حداکثر رساندن بازده در حالی که خطرات نوسان قیمت را متعادل می کنند ، کشف کنند..

نتیجه

استراتژی باربل ممکن است یک استراتژی مرسوم نباشد. با این حال ، بازارهای بعد از COVID نیز معمول نیستند. خسارت اقتصادی ناشی از همه گیری به طور بالقوه عظیم است ، با این وجود هنوز کاملاً تحقق نیافته است. در همان زمان ، سیاست گذاران جهانی بسته های محرک گسترده ای را برای تلاش برای تسویه بازارها ارائه داده اند. انتظارات سرمایه گذاران بین سقوط در رکود و بهبود اقتصادی شکل V شکل گرفته است ، موج هایی ایجاد کرده است که بر تمام طبقات دارایی در همه بازارها تأثیر می گذارد و ارز رمزپایه نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک استراتژی غیر متعارف مانند استراتژی هالتر می تواند یکی از پاسخ های چنین شرایط بازار باشد. سرمایه گذاران توصیه می شود نسخه سنتی هالتر را تغییر داده و آن را برای کاربردهای خود مناسب کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me