banner
banner

مدیر عامل OKEx در OKExChain و “دوره جدید تجارت رمزنگاری” – خلاصه AMA

نکات برجسته جلسه مدیرعامل OKEx ، جی هائو ، از من از هر چیزی بخواهید در اولین زنجیره تجارت جهان ، OKEChain

جی هائو OKExChain AMA

در تاریخ 15 ژانویه ، مدیر عامل OKEx جی هائو به یک جلسه زنده از من از هر چیزی بپرسید در این جلسه پیوست و به س questionsالات برخی از 34000+ عضو خود پاسخ داد. هدف از این رویداد معرفی OKExChain به جامعه و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های عمیق تری در مورد پروتکل بلاکچین اخیراً راه اندازی شده بود.

OKExChain چیست

OKExChain یک بلاک چین منبع باز و عمومی است که برای ساخت برنامه های تجاری غیرمتمرکز طراحی شده است. این فناوری به منظور فراهم ساختن معماری مالی غیرمتمرکز ایمن و کارآمد طراحی شده است که می تواند برای ایجاد مبادله غیرمتمرکز یا DEX مورد استفاده قرار گیرد که شامل ویژگیهای مبتنی بر جامعه ، قوانین تجارت شفاف و توانایی کنترل داراییهای خود توسط کاربران است. برای مطالعه بیشتر در مورد آن ، این گزارش دقیق را در مورد OKExChain بررسی کنید.

در زیر برخی از نکات برجسته AMA جی در مورد OKExChain ، نحوه کار و ویژگی های منحصر به فرد آن آورده شده است..

OKExChain چه نوآوری ها و مزایایی را در مقایسه با زنجیره های دیگر ارائه می دهد?

جی: برای شروع ، OKExChain آهنگی را انتخاب کرد که هیچ کس قبلاً آن را کشف نکرده است – به طور خاص ، زنجیره تجارت. OKExChain نتیجه کار تحقیق و توسعه مستقل ما بر اساس Cosmos است. ما اسکریپت های خود را ایجاد کرده ایم و پروژه برای توسعه دهندگان باز شده است.

علاوه بر این ، OKExChain به طور خاص برای سناریوهای با عملکرد بالا و معاملات با حجم زیاد معمول فعالیت های تجاری و خدمات مالی – که در آن کل اکوسیستم تجاری پشتیبانی خواهد شد ، طراحی شده است. می توانید بگویید موقعیت یابی خود نوآوری خلاقانه ای است.

لازم به ذکر است که TPS بالا و هزینه بنزین پایین می تواند نیاز معامله گران را برای تجارت با فرکانس بالا بهتر برآورده کند. این نرم تر از Ethereum است ، سازگارتر و مقرون به صرفه است.

در مقایسه با زنجیره های توسعه یافته توسط سایر مبادلات ، OKExChain نتیجه اختصاصی کار تحقیق و توسعه مستقل ما است که از سه سال پیش آغاز شده است. با کد بهینه شده برای زنجیره اساسی ، ما نه تنها می توانیم امنیت و ناشناس بودن معاملات غیرمتمرکز را تضمین کنیم بلکه نیازهای معاملات با فرکانس بالا در سناریوهای مختلف تجاری را نیز برآورده می کنیم..

به عنوان یک زنجیره عمومی با عملکرد بالا که برای سناریوهای تجارت بهینه شده است ، OKExChain چه توابع فنی جدیدی را تحقق می بخشد یا قصد تحقق آن را دارد?

جی: در حال حاضر ، OKExChain تنها زنجیره عمومی است که از قراردادهای هوشمند و قراردادهای سیستم پشتیبانی می کند. در مقایسه با زنجیره های سیستم ، می توانیم پارامترهای اساسی را تنظیم کنیم – به عنوان مثال ، نرخ کارمزد برای برنامه های تجاری انعطاف پذیرتر است ، که هم برای توسعه دهندگان و هم برای ارائه دهندگان خدمات مفید است.

در نتیجه ، عملکرد DApps (عمدتا DEX) در OKExChain اساساً بسیار بالاتر از عملکردهای Ethereum خواهد بود. در مقایسه با زنجیره های کاربردی ، با توجه به اینکه زیرساخت بسیار مناسبی را برای DEX فراهم می کنیم ، قراردادهای هوشمند موجود در OKExChain از ترکیب پذیری خوبی برخوردار است ، حجم کار توسعه دهندگان بسیار کمتر خواهد شد و هزینه معاملات کاربران روزمره نیز به همین ترتیب کاهش می یابد.

نیازی به گفتن نیست که OKExChain با پشتیبانی از ماشین های مجازی دوگانه EVM و CosmWasm از سازگاری شگفت انگیزی برخوردار است. با پشتیبانی از تمام قراردادهای هوشمند در Ethereum ، در آینده از قراردادهای هوشمند Cosmos نیز پشتیبانی خواهیم کرد.

در مورد زنجیره متقابل ، OKExChain از OKEx Cross-chain Gateway و Cosmos IBC پشتیبانی می کند – هر دوی اینها باعث می شود تعداد زیادی از دارایی های اصلی به OKExChain بروند ، که اکوسیستم OKExChain ما را بسیار غنی می کند.

چگونه OKExChain مشکل هزینه های بالای شبکه – مانند هزینه های شبکه Ethereum – را حل می کند?

جی: اول از همه ، OKExChain سازوکار اجماع Tendermint + DPoS را تصویب می کند ، که هزینه های شبکه کمتری نسبت به PoW دارد.

ثانیا ، در مقایسه با Ethereum ، می توانیم پارامترهای اساسی – مانند نرخ کارمزد – را به ویژه برای برنامه های تجاری تنظیم کنیم ، که برای توسعه دهندگان بسیار مفید است..

OKExChain برای سیستم عامل های کیف پول مانند Trust Wallet ، MetaMask و غیره قابل دسترسی خواهد بود)?

جی: بدون شک ، OKExChain دسترسی بیشتری به کیف پول های شخص ثالث را فراهم می کند. در حال حاضر ، MetaMask به تدریج برای کاربران DApp آشنا شده است و اگر کاربران OKExChain تقاضای MetaMask را نشان دهند ، ما تنظیم سیستم حساب OKExChain را برای سازگاری با MetaMask در نظر خواهیم گرفت..

10 سال دیگر OKExChain را از کجا می بینید?

جی: ده سال می تواند خیلی دور باشد ، اما بیایید جسارت داشته باشیم. من معتقدم که تا آن زمان ، بیشتر دارایی های قابل معامله رمزگذاری می شوند و حتی موارد غیرقابل کنترل در حال حاضر نیز رمزگذاری و معامله می شوند. در عصری که می توانید هر چیزی را معامله کنید ، مبادلات غیرمتمرکز قطعاً به جریان اصلی تبدیل می شوند. در آن زمان ، OKExChain ، به عنوان اولین زنجیره معاملاتی جهان ، از انواع معاملات مشتقات پشتیبانی خواهد کرد و تعداد زیادی کاربر و حجم معاملات بالایی خواهد داشت..

OKExChain چه برتری نسبت به بلاک چین های دیگر دارد که توسعه دهندگان را به خود جلب می کند?

جی: پاسخ این مسئله قطعاً یک آستانه فنی پایین ، هزینه توسعه کم و مجموعه پیشرفته ای از ابزارهای توسعه دهنده است.

ما همچنین از ماشین های مجازی دوگانه ، سازگار با قراردادهای هوشمند Ethereum و Cosmos پشتیبانی می کنیم – نیازی به ذکر این واقعیت نیست که ما میزبان یک جامعه توسعه دهنده دوستانه با مواد آموزشی گسترده ، یک برنامه پشتیبانی جامع و یک فضای عالی هستیم.

با نگاه به جلو ، ما پیش بینی رشد مداوم جامعه تجارت غیرمتمرکز در OKExChain را داریم. راه اندازی OKExChain یک نقطه عطف عظیم است که آغاز یک دوره جدید در تجارت رمزنگاری است.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me