banner
banner

سرمایه گذاری در Stellar Lumens (XLM)

در حالی که در بازار رمزنگاری سرمایه گذاری می کنید ، طولی نمی کشد که در Stellar Lumens روبرو می شوید. این ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد دارای یک کشتی موشکی است که به عنوان آرم خود منفجر می شود و یک نام جذاب است که شما را مجبور می کند سفر فضایی آینده نگرانه را تصور کنید. جدا از بازاریابی باهوش خود ، Stellar چیزهای زیادی برای بخش ارزهای رمزپایه به ارمغان می آورد.

Stellar یک است زیرساخت پرداخت توزیع شده که دارای یک کد منبع باز است. این پلتفرم با هدف تسهیل رویکرد ساده تری در نقل و انتقالات پول بین المللی مانند پرداخت های حواله ای وارد بازار شد. امروزه اکوسیستم Stellar به دلیل قابلیت انتقال مقرون به صرفه ، سریع و قابل اعتماد شناخته شده است. به طور خاص ، این پلت فرم معاملات بدون مرز اصطکاک را تسهیل می کند.

Stellar Lumens چیست؟?

برخلاف رقیب اصلی آن در بازار, موج دار شدن, Stellar بیشتر از اینکه به م .سسات مالی بزرگ بپردازد ، بر نیازهای فرد متمرکز است. به این ترتیب ، این سیستم عامل می تواند به طور یکپارچه افراد ، موسسات و سیستم های پرداخت را در سراسر جهان متصل کند. امروزه این پلتفرم متشکل از یک کنسرسیوم بین المللی از افراد و نهادها است که در هر منطقه واقع شده است.

صفحه اصلی ستاره ای

صفحه اصلی ستاره ای

Stellar چگونه کار می کند?

Stellar برای بهبود سیستم های انتقال فعلی مورد استفاده از عدم تمرکز استفاده می کند. این پلت فرم یک دفتر توزیع شده برای بهبود کارایی و شفافیت کاربران دارد. این دفترچه تمام داده های شبکه از جمله تاریخ معاملات آن را برای انتقال سیستم های مورد استفاده حفظ می کند. این دفتر رکورد شکسته نشده کلیه معاملات از روز اول را حفظ می کند.

استفاده از پلت فرم Stellar آسان است. به طور مشابه پردازنده های پرداخت معروف مانند Paypal ، این فرآیند از زمان بارگذاری وجه در شبکه آغاز می شود. در اکوسیستم Stellar ، این بودجه در Anchors بارگذاری می شود. لنگر به عنوان واسطه بین فیات و دفتر توزیع شده Stellar عمل می کند. به این ترتیب ، لنگرها در اکوسیستم Stellar یک هدف اساسی را دنبال می کنند.

هنگامی که وجوه شما در دفتر توزیع شده Stellar در دسترس قرار گرفت ، ارسال آن به هر جای دنیا آسان است. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما می خواستید 1000 دلار آمریکا برای یکی از دوستان خود در اتحادیه اروپا ارسال کنید. شما فقط USD خود را در لنگر Stellar بارگذاری می کنید تا اعتبار USD را در شبکه دریافت کنید.

در مرحله بعدی ، می توانید اعتبار خود را به همراه اتحادیه اروپا خود منتقل کنید. در لحظه انتقال ، Stellar به طور خودکار اعتبار USD شما را به EUR تبدیل می کند. نکته مهم ، پلت فرم به طور خودکار پایین ترین نرخ ارز را جستجو می کند. پس از تبدیل وجوه ، آنها به حساب دوست شما واریز می شوند. در اینجا آنها می توانند مستقیماً بودجه را برداشت کنند.

به طرز حیرت انگیزی ، کل این روند در چند ثانیه و کاملا در پشت صحنه اتفاق می افتد. به این ترتیب ، Stellar قادر است هدف خود را برای ساده سازی سیستم های انتقال پول برای یک فرد معمولی محقق کند. این پلتفرم یک رویکرد کاملاً ساده برای بازار فراهم می کند.

پشتیبانی از چندین ارز فیات

از نظر چشمگیر ، Stellar قادر است این کار را با استفاده از سه پروتکل خاص انجام دهد. در سناریوی اول ، stellar وجوه شما را از دفتر سفارش خود تبدیل می کند و به راحتی مبادله ساده را تسهیل می کند. در روند بعدی ، Stellar وجوه شما را به XLM تبدیل می کند. سپس ، وجوه شما در سطح بین المللی منتقل می شود. به محض رسیدن آنها به مقصد ، XLM و واحد پول محلی فیات فروخته می شود. در این سناریو از XLM به عنوان واسطه استفاده می شود.

از نظر انتقادی ، ارسال ارزهای رمزپایه در سطح جهان تنها کسری از هزینه های سیستم های انتقال پول سنتی است. در زیرساخت های فعلی بازار ، ممکن است کاربر در حین انتقال بیش از 7٪ وجوه خود را از دست بدهد. این وجوه از دست رفته برای پوشش تعداد زیادی از اشخاص ثالث درگیر در معامله فیات استفاده می شود.

معاملات زنجیره ای

پلت فرم Stellar به روشی هوشمندانه عمل می کند که انجام واکنشهای پیچیده زنجیره ای را امکان پذیر می کند. به عنوان مثال ، ممکن است دریابید که هیچ جفت ارز مستقیمی برای تجارت مورد نظر شما وجود ندارد. در این نمونه ، Stellar قادر است یک معامله تجاری متعدد را انجام دهد. تصور کنید USD شما ابتدا به GBP و سپس GBP به EUR تبدیل شده است.

تبادل ستاره ای

یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد Stellar توانایی قرار دادن سفارشات مبادله مستقیم در سیستم عامل است. این سفارشات بلافاصله روی دفتر عمومی قرار می گیرند. در اینجا می توانید بین انبوه ارزهای دیگر یکی را انتخاب کنید. نکته مهم ، شما می توانید با استفاده از این سیستم وجوه خود را با هر دو ارز فیات و ارزهای رمزنگاری شده مبادله کنید.

XLM چیست?

حتی اگر Stellar برای مدیریت نمایندگی های دیجیتالی هر ارز طراحی شده باشد ، توسعه دهندگان هنوز هم تصمیم به ایجاد رمزنگاری بومی خود به نام XLM دارند. در واقع ، تمام کاربران Stellar برای مشارکت در شبکه باید مقدار کمی XLM در اختیار داشته باشند. این نیاز به منظور جلوگیری از پر شدن دفتر حساب با هرزنامه یا سایر موارد بی فایده است.

تصمیم برای ایجاد یک ارز منحصر به فرد برای این کار ناشی از تمایل استلار برای مصون ماندن از ارزهای خاص به طور کلی است. به عنوان مثال ، اگر Stellar شما را ملزم به نگه داشتن مقدار معینی USD کند ، در آن صورت سیستم عامل تا حدی به عملکرد USD متصل می شود یا حداقل با بازار ایالات متحده گره خورده است. این وضعیتی است که سازندگان مشتاقانه از آن جلوگیری می کنند.

برخلاف اکثر ارزهای رمزپایه ، Stellar Lumens برای استخراج بلوک های معاملات به گره نیاز ندارد. همچنین شرکت کنندگان در شبکه به دلیل تلاش برای تأیید بلاکچین جایزه دریافت نمی کنند. این روش کاملاً در تضاد با ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین است. قابل توجه است ، شرکت تصمیم گرفت که بهتر است 100 میلیارد XLM در هنگام راه اندازی سیستم عامل صادر شود. از آنجا ، عرضه Stellar برای حدود 6 سال هر ساله 1٪ افزایش می یابد.

از نظر انتقادی ، توسعه دهندگان این رویکرد را در اکتبر 2019 تغییر دادند. توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که کاهش اهداف XLM برای پیشبرد اهداف آنها بیشتر باشد. به همین ترتیب ، آنها مقدار XLM را به 50 میلیارد کاهش دادند. علاوه بر این ، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای صدور XLM دیگر در آینده وجود ندارد.

این استراتژی حدود 20 میلیارد XLM در بازار باقی مانده است که 30 میلیارد دیگر توسط این شرکت حفظ شده است. این وجوه باقی مانده برای توسعه اکوسیستم XLM است. وظایفی مانند توسعه و بازاریابی ، استفاده اصلی از بودجه هر طرح Stellar است.

نگاهی اجمالی به توانایی های Stellar و به راحتی می توان فهمید که این سیستم عامل از ذهن یک متخصص بلاکچین باتجربه ناشی شده است. بنیانگذار Stellar کسی نیست جز سنگین وزن Crypto جد مک کالیب. شهرت مک کالب به دلیل تأسیس اکنون موجود از بین رفته است تبادل Mt.Gox.

در یک لحظه ، Mt.Gox 70٪ از حجم معاملات جهانی بیت کوین را کنترل کرد. با این حال ، یک هک بزرگ باعث از بین رفتن مبادله پس از از دست دادن 450 میلیون دلار در بیت کوین شد. قابل ذکر است ، مک کالب قبلاً شرکت را ترک کرده و سهام خود را قبل از هک به فروش رسانده بود.

قابل ذکر است ، مک کالب همچنین رقیب اصلی Stellar ، Ripple را تأسیس کرد. با این حال ، او در سال 2013 شرکت را ترک کرد و دلیل آن اختلافات آشتی ناپذیر در جهت شرکت بود. جای تعجب نیست که این دو ارز رمزپایه از جنبه های مختلفی برخوردار هستند ، عمدتا هدف آنها تسهیل پرداخت های مرزی به روشی ساده تر است.

هیئت مدیره Stellar شامل بزرگترین نامهای صنعت است. این شرکت موفق به اطمینان از مدیر عامل شرکت Stripe ، پاتریک کولیسون ، بنیانگذار وردپرس ، مت مولن وگ و بنیانگذار AngelList ، Naval Ravikant شد..

نحوه خرید نشانه های XLM

سرمایه گذاری در Stellar Lumens زمانی آسان است که بدانید کجا باید جستجو کنید. اول ، مهم این است که شما می فهمید Lumens بسته به سیستم عاملی که در آن قرار دارید تحت XLM و STR تجارت می کند. این شرکت سالها پیش تصمیم گرفت تیکر خود را از STR به XLM تغییر دهد ، اما برخی از صرافی ها تصمیم گرفتند تیکر اصلی را بدون در نظر گرفتن انتخاب حفظ کنند..

اکثر حجم معاملات XLM از سه مبادله اصلی ناشی می شود – Bittrex, پولونیکس, و بینانس. بسیار مهم ، همه این سیستم عامل ها از جفت های معاملاتی XLM به BTC پشتیبانی می کنند. اگر می خواهید USD را به XLM تبدیل کنید ، ابتدا باید BTC را از صرافی مورد علاقه خود خریداری کنید و سپس آن را به XLM تبدیل کنید. اگر می خواهید XLM را مستقیماً با دلار آمریکا خریداری کنید ، باید به صرافی مراجعه کنید کراکن خرید خود را انجام دهید.

سرمایه گذاری در Stellar Lumens (XLM) سرمایه گذاری در Stellar Lumens (XLM) سرمایه گذاری در Stellar Lumens (XLM)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

XLM را در کجا ذخیره کنید

وقتی نوبت به ذخیره سازی XLM می رسد ، باید گزینه هایی را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید به طور مداوم Stellar خود را معامله کنید ، راحت تر ، اما امنیت کمتری خواهد داشت تا XLM خود را در صرافی مورد علاقه خود نگه دارید. تا زمانی که زیاد تجارت نکنید ، صرافی هایی مانند Binance از امنیت مناسبی برای دارایی های شما برخوردارند.

پس از آماده شدن برای متوقف کردن استراتژی معاملات روزانه ، همیشه می توانید XLM خود را به کیف پول موبایلی مانند Jaxx ارسال کنید. این سیستم عامل ها آسان ترین کارکرد و استفاده هستند. در بیشتر موارد ، می توانید برنامه کیف پول خود را بارگیری کرده و در کمتر از ده دقیقه دیگر از آن استفاده کنید. از همه بهتر ، شما در صورت نیاز به XLM خود همیشه دسترسی دارید.

اگر یک روش ایمن تر برای ذخیره سازی XLM می خواهید ، باید از Stronghold استفاده کنید. Stronghold مبادله توزیع شده برای شبکه Stellar است. حتی یک مشتری دسک تاپ وجود دارد که از نیازهای ذخیره سازی شما پشتیبانی می کند.

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در XLM انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Stellar Lumens (XLM) پشتیبانی می کنند.

خلاصه

با توجه به سطح بالای تخصص Stellar و رویکرد منحصر به فرد آنها در بازار ، جای تعجب نیست که XLM یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در جهان امروز است. با ورود افراد بیشتر به بخش بلاکچین می توانید انتظار داشته باشید که این محبوبیت افزایش یابد. در حال حاضر ، شما می توانید استراتژی سرمایه گذاری رمزنگاری خود را در هر یک از صرافی های ذکر شده در این راهنما روشن کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me