banner
banner

Stellar در BST برای آوردن نشانه های امنیتی به بازارهای نوظهور در DSTOQ سرمایه گذاری می کند

سرمایه گذاری

به تازگی اعلام شده است که DSTOQ سرمایه گذاری چشمگیری از بنیاد توسعه ستاره ای (SDF) دریافت کرده است.

این نشان دهنده سرمایه گذاری ابتدایی از طریق “صندوق سرمایه گذاری” SDF است – صندوق ساخته شده برای شناسایی و تقویت رشد در موارد استفاده مبتنی بر Stellar. این صندوق در ابتدا از 10 میلیارد XLM (رمز بومی Stellar) قبل از مشارکت آنها با DSTOQ تشکیل شده بود..

مورد استفاده ارائه شده توسط DSTOQ ، که مورد توجه SDF قرار گرفت ، پلت فرم مبتنی بر بلاکچین آنها است که برای فراهم کردن “سرمایه گذاری قابل دسترسی و مقرون به صرفه” ساخته شده است. این کار از طریق بستری انجام می شود که به نه تنها سهام سنتی بلکه به رمزهای امنیتی بالقوه دسترسی دسترسی دارد.

715،000 دلار

این سرمایه گذاری خاص شامل 715،000 دلار XLM است. توجه به این نکته مهم است که وجوهی که از طریق صندوق سرمایه گذاری تخصیص داده می شود ، کمک های بلاعوض نیست ، بلکه سرمایه گذاری های واقعی است. به همین ترتیب ، SDF خاطرنشان می کند که ، “سرمایه گذاری ها و خریدهای مستقیم ، SDF تأثیر ویژه ای بر دریافت کنندگان بودجه خواهد داشت.”

شمول مالی

چیزی که این پیشرفت را متمایز می کند اخلاق اساسی است که توسط DSTOQ نشان داده شده است. در حالی که بسیاری از شرکتهای درگیر فعالیتهای مبتنی بر بلاکچین با ایده تسهیل پذیرش نهادی مصرف می شوند ، DSTOQ اهداف خود را برابری اقتصادی قرار داده است.

در نتیجه ، DSTOQ تمرکز زیادی بر بازارهای نوظهور دارد. SDF و DSTOQ در اعلامیه خود به بازارهای خاصی اشاره دارند که امیدوارند بتوانند بر تغییرات مثبت تأثیر بگذارند. اینها شامل می شود,

  • ویتنام
  • آفریقای جنوبی (رشد / آینده آفریقا)
  • آمریکای جنوبی
  • آسیا

تفسیر

با اعلام سرمایه گذاری بنیاد توسعه Stellar در DSTOQ ، نمایندگان هر طرف وقت خود را صرف اظهار نظر کردند. آنچه در زیر گفته اند در زیر است.

دنل دیکسون, مدیر عامل بنیاد توسعه ستاره ای ، اظهار داشت,

“در SDF ، ما تلاش می کنیم با ایجاد سیالیت بیشتر در پول ، بازارهای بازتر و قدرتمندتر شدن افراد ، توانایی های اقتصادی جهان را باز کنیم. تمرکز شدید DSTOQ بر سرمایه گذاری مرزی و رویکرد منحصر به فرد آنها در کمک به مردم در بازارهای در حال ظهور برای دستیابی به فرصت های سرمایه گذاری در خارج از کشور ، مستقیماً در مورد ماموریت ما در SDF صحبت می کند. با هم ، امیدواریم ضمن ایجاد همزمان فرصتهای شغلی جدید جدید ، زندگی میلیونها نفر را بهبود بخشیم. “

کریگ مک گرگور, مدیر عامل DSTOQ ، اظهار داشت,

“ما از رأی اعتماد SDF و حمایت مداوم از چشم انداز مشترکمان برای ایجاد و بهبود سیستم مالی جهانی سپاسگزاریم. DSTOQ و SDF با هم تلاش می کنند تا شامل افزایش مالی در بازارهایی شوند که به شدت به دسترسی بهتر به محصولات جهانی نیاز دارند. برای مدت طولانی این بازارها نادیده گرفته شده اند – ما منتظر تغییر این بازار با این فناوری جذاب هستیم. “

رویدادهای مشابه

به نظر می رسد این روزها شرکت هایی با سیستم عامل امیدوارکننده فناوری ، که امکانات جدیدی را برای سرمایه گذاران بالقوه فراهم می کنند ، بسیار عصبانی هستند. ما امروز در اینجا سرمایه گذاری Stellar در DSTOQ را مورد بحث قرار داده ایم و اخیراً در مورد رویدادهای مشابه بحث کرده ایم ، زیرا SIX با Omniex سرمایه گذاری کرده است.

در حالی که هر یک از تحولات حول استفاده از دارایی های دیجیتال می چرخد ​​، اما همانطور که قبلاً بحث شد ، رویکرد آنها متفاوت است. در حالی که Stellar و DSTOQ کار خود را به سمت توسعه بازارها آماده می کنند ، SIX و Omniex تصویب نهادی را هدف قرار داده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو شرکت و روش متفاوت آنها ، مقاله زیر را مطالعه کنید.

‘SIX’ سهام در بسترهای نرم افزاری سرمایه گذاری مبتنی بر رمزنگاری را به دست می آورد

ستاره ای

Stellar که به عنوان یک بلاکچین منبع باز ساخته شده است ، از زمان راه اندازی در سال 2015 تاکنون توانسته است به یکی از محبوب ترین شبکه ها تبدیل شود. این شبکه از طریق بسیاری از خیابان ها شاهد استقبال بوده و در نتیجه یک جامعه حمایت کننده قوی ایجاد کرده است. این توانایی را برای شروع فعالیت های جدید مانند صندوق سرمایه گذاری Stellar فراهم کرده است ، که در اخبار مورد بحث امروز استفاده شده است.

جد مک کالب ، بنیانگذار Stellar ، از این فرصت استفاده کرد و در مورد استفاده از فناوری آنها برای حمایت از ورود مالی اظهار نظر کرد. او بیان کرد,

“DSTOQ در حال ایجاد بازارهای قابل دسترسی برای جغرافیای جدید است ، و زیرساخت های جهانی جهان را به روشی هیجان انگیز و ابتکاری متصل می کند. ما واقعاً از دیدن شرکتهایی مانند DSTOQ که موارد استفاده از فناوری ما را به سطح بالاتری می رساند بسیار هیجان زده هستیم. “

DSTOQ

DSTOQ در سال 2016 تأسیس شد و فعالیت های خود را در برلین و لیختن اشتاین ادامه می دهد. این شرکت در درجه اول به عنوان یک صرافی منظم فعالیت می کند و به مشتریان توانایی سرمایه گذاری در انواع ابزارهای مالی – مانند سهام ، اوراق قرضه ، ETF و غیره را می دهد..

مدیر عامل شرکت ، کریگ مک گرگور ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

در سایر خبرها

اخبار امروز اولین باری نیست که شاهد اتخاذ Stellar در رابطه با اوراق بهادار دیجیتال هستیم. مقالات زیر برخی از این رویدادهای قبلی را روشن می کند ، زیرا سیستم عامل های محبوب ، Smartlands و Wevest ، در سال 2019 به حزب Stellar پیوستند.

Smartlands نشانه های امنیتی پشتیبانی شده از کیف پول دارای ستاره را منتشر می کند

Stellar توسط پلتفرم ارائه رمز امنیتی توسط Wevest انتخاب شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me