banner
banner

لیست Binance Bytecoin – هماهنگ ترین پمپ و تخلیه سال 2018؟

از ابتدای مقاله می خواهم ذکر کنم که حقایقی که ارائه خواهم کرد هیچ دلیل معتبری در پشت آن نیست و این فقط حدس و گمان من در مورد آنچه با قیمت BCN اتفاق افتاده است.

همانطور که می دانید ، امروز Binance اعلام کرد که BCN را لیست کرده اند. همانطور که UseTheBitcon گزارش داد ، قیمت در همه صرافی ها به 114٪ افزایش یافت. جالبتر اینکه قیمت Binance در واقع 10 برابر بیشتر از قیمت گزارش شده توسط CoinMarketCap است. چطور؟ بیایید شروع کنیم.

داستان چگونگی رشد BCN در کمتر از یک روز 32 برابر

ابتدا بخش کوچکی از جامعه از لیست BCN Binance اطلاع داشتند. و درک آن اصلاً سخت نبود ؛ Crypto_Ed_NL در واقع در تاریخ 3 مه به این موضوع اشاره کرد.

https://twitter.com/Crypto_Ed_NL/status/991992398363398144

پنج روز زمان طولانی ، زمان کافی برای ایجاد یک پمپ هماهنگ و تخلیه در سطح عظیم است. من اینجا Crypto_Ed_NL را سرزنش نمی کنم ، اگر شما او را دنبال می کنید ، احتمالاً می دانید که او یک رمزگشای محترم است و تجربه زیادی در پشت سر دارد. همینطور کاربر reddit اشاره کرد ، قبل از اخبار لیست Binance ، BCN امروز حدود 72 ساتوشی در HitBTC و Poloniex معامله می کرد. سپس ، Binance اعلام کرد که آنها BCN را به طور رسمی لیست کردند و همه چیز از کنترل خارج شد. قیمت این لیست از حدود 280 ساتوشی شروع شد که بعداً به 2300 ساتوشی رسید. با این قیمت ، BCN یکی از 5 ارز رمزپایه برتر بود. یک چیز دیوانه وار برای یک ارز رمزنگاری شده مانند BCN.

حال چگونه ممکن است در این مدت کوتاه این همه رشد کنیم؟ خوب ، تیم BCN قبلاً جامعه را اعلام نکرده است که قرار است در یک صرافی بزرگ لیست شوند ، آنها فقط این را بارگذاری کردند پست و لاف زدن با افزایش قیمت. آیا این کمی سایه نیست؟ چه خبر مهمی می تواند قیمت BCN 50٪ را پمپ کند?

درک پمپ و تخلیه

در مرحله اول ، بیایید بررسی کنیم Satekroketje متوجه شد.

من آن را از نزدیک پیگیری کرده ام و متوجه شده ام که برداشت از HitBTC و Poloniex کارساز نبوده و نه وب ولت BCN. هنگام بررسی کاوشگر بلاکچین آنها ، متوجه می شویم که طی 2 ساعت گذشته هیچ بلوک جدید استخراج نشده است. معاملات در BCN در ساعت 06:02 UTC آغاز شد و از آن زمان تاکنون فقط 46 بلوک استخراج شده است که شامل 997 معامله است. تعداد معاملات انجام شده برای سکه ای که فقط در عرض چند ساعت بیش از 32 برابر شد بسیار کم به نظر می رسد.

من هنوز این را بررسی نکرده ام ، اما ممکن است درست باشد. تعداد معاملات بسیار کم است و احتمالاً فقط تعداد معدودی به موقع اعلامیه را دیده اند ، از جمله افراد مسئول P&د. اگر فقط چند نفر موفق به سپرده گذاری شوند تا زمانی که شبکه با مشکلی روبرو شود ، این بدان معنی است که حجم Binance کم است و بسیار کم است ، به اندازه کافی برای بالا و پایین دستکاری می شود. علاوه بر این ، شاید شبکه به گونه ای دستکاری شده باشد که فقط چند معامله را منتقل کند و سایر معاملات را مسدود کند.

اکنون چند شایعه منتشر شده است که می تواند تلویحی از آنها باشد.

  1. تیم BCN – در بعضی از گروه ها مردم در مورد اینکه چگونه تیم BCN در واقع این موضوع را می دانند و سود می دهند تا قسمت عمده ای از دارایی های خود را بفروشند صحبت می کنند ، اما نه قبل از افزایش قیمت به 30 برابر +. همچنین برخی نظریه ها وجود دارد که کل مشکل شبکه از آنها ناشی شده است تا آنها بتوانند دارایی های خود را ابتدا به بهترین قیمت ممکن بفروشند. اما دوباره ، این شایعات است و هیچ چیز تاکنون تأیید نشده است.
  2. یک پمپ&گروه تخلیه – این یک حدس دوم است ، جایی که مردم ادعا می کنند تیم BCN هیچ ارتباطی با این موضوع نداشته و در واقع یک P است&گروه D همه چیز را برای یک سود جدی مدیریت کرد. مشکل شبکه نیز توسط آنها ایجاد شده است.
  3. Poloniex – همانطور که مشاهده کردید ، قیمت در Poloniex با حداکثر 200 ساتوشی رشد کرد. HitBTC نیز مدتی این را داشت ، سپس در آنجا نیز منفجر شد. حالا ، چرا قیمت Poloniex کمتر است؟ زیرا آنها حجم زیادی BCN داشتند که می خواستند “از آن فرار کنند”. بنابراین ، آنها شروع به فروش آن به Binance و جلوگیری از برداشت برای یک سود بزرگ کردند. آنها تمام نشانه های خود را می فروشند و سپس احتمالاً برای سود بیشتر از کاربران خرید می کنند. اکنون ، همه چیز فقط یک شایعه است و هیچ چیز تأیید نمی شود. این فقط یک شایعه از چند گروه ارز رمزنگاری شده است ، که Poloniex به نوعی در این امر دخیل بوده است.

نظر شخصی من در مورد مفاهیم Poloniex و لیست Binance

من شخصاً فکر نمی کنم Poloniex کاری در این زمینه داشته باشد ، زیرا تبادل آنها قابل احترام است و در گذشته با کاربران منصفانه بودند. احتمالاً این دست P است&گروه D یا حتی تیم BCN. کسی که می دانست Binance نام BCN را می آورد و بودجه کافی برای بالا بردن قیمت به این بالا دارد. اما من این پست را برای مقصر دانستن گروه های Poloniex یا Pump و کمپرسی نکردم. علاوه بر این ، مدت کوتاهی پس از این ، Poloniex برداشت را غیرفعال کرد ، کاری عادلانه برای انجام در این شرایط.

این اتفاقات در رمزنگاری رخ داده است. بنابراین مهم است که مبادلات مستقر مانند Binance فقط پروژه های با کیفیت را با تیم هایی که شایسته تقدیر هستند برای کار سخت خود اضافه کنند. به عنوان صرافی شماره یک ، Binance باید ارزهای رمزپایه را قبل از افزودن آنها به درستی بررسی کند و موارد مشکوک را از مبادله آنها دور نگه دارد.

جامعه Binance را همان چیزی که هست ساخته و Binance باید این را درک کند. ما شروع به استفاده از Binance کرده ایم زیرا ارزهای رمزپایه ای که در آن لیست شده اند دارای سطح و کیفیت مشخصی هستند. اگر این مورد در آینده تغییر نکند ، من خیلی شک دارم که Binance دیگر مبادله شماره 1 باشد. من به عنوان یک معامله گر ارز رمزنگاری نیمه وقت ، می فهمم که خطر معامله ارزهای رمزپایه وجود دارد. اما یک کاربر معمولی که به تازگی به Binance پیوسته است ، می تواند مقدار زیادی از بودجه شخصی خود را در یک ارز رمزنگاری شده مانند BCN قرار دهد که در حال حاضر با 600 درصد افزایش ، فکر می کند که این می تواند بالاتر برود. وقتی بفهمد که همه اینها یک پمپ و تخلیه عظیم است ، او درمورد Binance و ارز رمزنگاری شده چه احساسی خواهد داشت?

لطفا یک محیط امن برای تجارت ایجاد کنید. برای ما مشتریانی که از خدمات شما استفاده می کنند. ارز رمزنگاری شده با گذشته سایه مانند BCN نباید در Binance ، دو سنت من ذکر شود.

این یک پست مهمان است که توسط یک علاقه مندان به BCN در مورد وضعیت فعلی ساخته شده است. نویسنده ترجیح داد هویت خود را خصوصی نگه دارد. UseTheBitcoin.com و کارمندان آن در قبال هیچ یک از نظرات وی پاسخگو نیستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me