banner
banner

Carylyne Chan از CoinMarketCap: وضعیت اقتصادی امروز (Brrr) برای Crypto مثبت است زیرا مردم مبانی را زیر سوال می برند

این اولین مصاحبه در مصاحبه های OKEx است ، مجموعه ای از مکالمات منتشر شده در فرهنگستان ما با رهبران و سازندگان صنعت رمزنگاری.

هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه CoinMarketCap (CMC) کهنه کار صنعت رمزنگاری بوده است اکتسابی توسط مبادله رمزنگاری Binance.

آکادمی OKEx با Carylyne Chan ، مدیر عامل موقت جدید CMC – و مدیر ارشد استراتژی سابق – در مورد خرید ، “انقلاب رمزنگاری” ، ویروس کرونا و نوع چای ای که او روزانه از خانه کار می کند صحبت کرد.

Contents

کسب

OKEx: در حال حاضر از جامعه درمورد خرید چه می شنوید و چگونه پاسخ می دهید?

کاریلین چان: چندین طرف را شنیده ام. قطعاً افرادی هستند که از این موضوع راضی نیستند. من فکر می کنم بسیاری از این افراد از نظر فلسفی بیشتر به استقلال و عدم مداخله ، عدم تمرکز تمایل دارند. حدس می زنم این بزرگترین عوامل منفی برای معامله باشند.

اما در عین حال ، من در واقع نظرات مثبت زیادی را نیز شنیده ام. بسیاری از این افراد افرادی هستند که احساس می کنند این حرکت نمایانگر بلوغ فضا است. می دانید ، ما به جایی رسیده ایم که مردم اکنون همه این M را می سازند&[ادغام ها و ادغام ها] حرکت می کند و این نشانه بلوغ رمزنگاری است.

من در واقع نظرات بسیار جالبی در مورد Reddit دیده ام ، جایی که مردم در مورد اینکه چگونه لزوما چیز بدی نیست صحبت می کنند ، زیرا این بازار آزاد است و مردم بدیهی است گزینه های دیگری برای هر دو شرکت دارند.

بنابراین تا زمانی که هر دو شرکت واقعاً از چشم انداز و موقعیت خود در این فضا آگاه باشند و به ساختن وسایل برای کاربران و جامعه ادامه دهند ، کاربران می توانند به انتخاب این دو محصول ادامه دهند. آنها می توانند این دو شرکت را انتخاب کنند زیرا به آنها اعتماد دارند و معتقدند که بهترین محصولات و تجربه را به کاربر نهایی ارائه می دهند.

OKEx: پاسخ شما به نظرات منفی یا افرادی که از این حرکت احساس ناراحتی می کنند چیست?

کاریلین: من فکر می کنم از دیدگاه من ، مهمترین چیزی که باید بخاطر بسپاریم این است که به نفع CMC است که همچنان در مورد کاری که انجام می دهیم بی طرف و شفاف باشد.

بنابراین ، من می دانم که شما نامه [Carylyne و Brandon Chez (بنیانگذار CMC و مدیر عامل سابق) را خوانده اید نامه ها به انجمن در مورد خرید – OKEx] و من فکر می کنم من در اینجا در مورد این جزئیات جزئیات. اما نکته اصلی این است که منطقی است که ما کارها را به درستی توسط کاربران خود ادامه دهیم زیرا آنها می توانند انتخاب کنند.

من فکر می کنم بزرگترین چیز برای من وقتی کسی سوال می کند این است ، می دانید ، شما مجبور نیستید فعلاً حرف مرا قبول کنید. اما ، اگر چند ماه آینده یا چند سال آینده به CMC فرصت دهید ، خواهید دید که ما به روشی منطبق بر آنچه که در کل گفته ایم ، ادامه خواهیم داد. ما هنوز هم با صداقت عمل می کنیم. ما قرار نیست با هیچ یک از مشتری های تبلیغاتی خود سر و صدا کنیم.

فقط کمی وقت بگذارید مدام ما را رصد کن اگر می خواهید مدام با ما تماس بگیرید. من فکر می کنم که این برای همه افراد درگیر سالم و خوب است.

OKEx: CMC به دنبال چه چیزی از شرکت مادر جدید خود است?

کاریلین: Binance راهی بزرگتر از CMC است ، اکنون نزدیک به نهصد کارمند دارند. بنابراین بسیاری از مشکلات دندان درآوردن که CMC در حال حاضر دارد از بین رفته است. 

اکنون حدود 30 نفر داریم و همه توزیع شده ایم. ارتباطات چیزی است که ما هنوز سعی داریم در این سطح به آن عادت کنیم. به عنوان مثال ، ما هنوز در تلاشیم فرآیندهای منابع انسانی خود را درست کنیم. ما هنوز در حال تلاش برای کشف نحوه انجام امور مالی خود به درستی در مناطق مختلف و مواردی از این دست هستیم.

بنابراین من فکر می کنم مانند بسیاری از این موارد بهترین تمرین ، آنها آن را پشت سر گذاشته اند. و برای من ، داشتن چنین نوع درکی از چگونگی انجام کار سایر شرکت ها و اینکه آنها به ما این توصیه ساختاری را ارائه می دهند که انجام برخی از این فرایندها را در CMC چگونه است ، برای مقیاس موثرتر ، به طوری که بتوانیم به نوعی تمرکز کنیم محصول ، ما می توانیم بر روی مهندسی و تجربه برای کاربر نهایی تمرکز کنیم – من فکر می کنم از نظر مقیاس گذاری CMC با گذشت زمان ، بسیار برای ما مفید باشد.

نقدینگی و داده های خوب

OKEx: در ماه نوامبر ، CMC ارایه شده معیار نقدینگی جدید آن. چرا وجود آن مهم است?

کاریلین: همانطور که احتمالاً می دانید ، از سال 2018 تقریباً یک مشکل بزرگ تورم حجمی وجود داشت. اوایل سال 2018. و مردم اساساً سعی می کردند رتبه بندی خود را در CMC انجام دهند. آنها انگیزه بزرگی دارند که سعی می کنند رتبه بندی را انجام دهند تا شما صعود کنید و کاربران و چیزهای بیشتری بدست آورید.

بنابراین من فکر می کنم کاری که ما انجام دادیم به جای تلاش برای دستیابی به یک راه حل نیمه کاره بود ، ما سعی کردیم بفهمیم چرا این اتفاق می افتد. و بخش عمده ای از آن به این دلیل است که ، در رمزنگاری ، هیچ مرجع نظارتی مرکزی وجود ندارد. بنابراین هیچ کس در تلاش است تا تنظیم کند که چه اتفاقی می افتد که صرافی گزارش نمی کند که حجم صحیح است ، یا اگر معامله گر باشد تجارت شستشو. تنظیم این موارد دشوار است و هیچ کس این کار را انجام نمی دهد.

بنابراین ما از خود پرسیدیم ، آیا حجم معیار مناسبی برای انجام این کار است؟ زیرا شما به عنوان یک فرد خارجی نمی توانید واقعاً آن را تنظیم کنید. به همین دلیل است که ما با معیار نقدینگی. اصولاً تمام جفتهای مختلف بازار را در نظر می گیرد و بسته به میزان مایعات بازار ، این معیار را به صورت پویا به روز می کند.

به طور کلی ، می توانم بگویم که این یک روش اساسی برای ما بود تا مشکل را با نگاهی به آن از زاویه دیگری ، از نظر نقدینگی ، حل کنیم ، چیزی که تجار به آن اهمیت می دهند. به جای فقط حجم ، که می تواند گاهی اوقات کاملاً آرایشی باشد ، در این صنعت به طور خاص.

OKEx: وقتی صحبت از داده های خوب می کنیم منظور ما دقیقاً چیست?

کاریلین: بنابراین ، از نظر تاریخی ، CMC بیشترین داده را دارد. اگر می خواهید به صورت تاریخی نگاه کنید ، آنچه در طول زمان اتفاق افتاده است ، CMC از سال 2013 اطلاعات را جمع آوری می کند. این قطعاً یک چیز بزرگ برای CMC به عنوان یک جمع کننده داده است.

چه چیزی کیفیت داده ها را تعیین می کند؟ من فکر می کنم یک قسمت از آن این است که شما چقدر می توانید داده ها را بررسی کنید. بنابراین ما تشخیص ناهنجاری را در الگوریتم های خود داریم. و سپس به دلیل این واقعیت که CMC بزرگترین تجمع دهنده و همچنین بزرگترین ارجاع به هر مبادله است ، آنها [مبادلات] همچنین می خواهند اطمینان حاصل کنند که داده ها را به حداکثر دقت ممکن به CMC گزارش می دهند تا بتوانیم ارائه دهیم آنها را در نور مناسب.

بنابراین بخش دیگر آن این است که CMC از نظر فلسفی نیز تمایل به سانسور نکردن داده ها دارد. به همین دلیل است که ما “داده های گزارش شده” داریم. اما ما همچنین “داده های تنظیم شده” داریم. بنابراین این فقط به مردم این امکان را می دهد تا انتخاب کنند که برای آنها منطقی است ، آنچه را که می خواهند ببینند. بعضی از افراد فقط می خواهند حجم های فیلتر نشده را ببینند ، به عنوان مثال.

ما قصد داریم بسیاری از این [معیارها] را اصلاح کنیم. این نوعی فرایند تکرار شونده برای بالاترین کیفیت است زیرا با توجه به طول عمر تغییر ساختار صنعت تغییر می کند. بنابراین در سال 2015 که متفاوت بود. کیفیت داده ها با کیفیت داده هایی که هم اکنون در مورد آن صحبت می کنیم متفاوت بود.

و من معتقدم که این تغییر در طول زمان ادامه خواهد یافت. بنابراین ما همیشه مراقب آن هستیم. ما یک دسته از کاربران انجمن داریم که درباره این داده ها به ما بازخورد می دهند. داشتن مبادلاتی که انگیزه آنها را برای داده های صحیح و درست به ما ارائه می دهد.

من می گویم همه اینها به کیفیت جستجوی مداوم CMC کمک می کنند. باعث می شود بتوانیم با گذشت زمان این نوع کیفیت بالا را در اختیار کاربران خود قرار دهیم. همچنین معیارهای جدیدی که در حال نمایش هستند. که احتمالاً مفید هم خواهد بود.

انقلاب رمزگذاری و پذیرش

OKEx: در نامه ای که در مورد این خرید به جامعه نوشتید ، گفتید "معیار اصلی معرفی ایده ها و ویژگی ها در CoinMarketCap بوده و خواهد بود ، “آیا این به طور م reflectثر وضعیت انقلاب رمزنگاری را منعکس می کند؟”"

آیا می توانید انقلاب رمزنگاری برای شما چیست و انعکاس آن به چه معناست؟?

کاریلین: بنابراین از زمانی که براندون CMC را شروع کرد ، او همیشه نوعی کسی بود که به آن فکر می کند مانند بازار آزاد. چرا امروز هزاران رمز ، صدها و هزاران نوع مختلف بلاکچین داریم?

من فکر می کنم دیدگاهی که به نوعی شکل گرفته است که CMC چگونه شکل گرفته است این است که چگونه شما همه داده ها را به صورت نوعی بازار آزاد / رقابت آزاد ارائه می دهید؟ به روشی که نشان می دهد چگونه همه چیز در طول زمان پیشرفت می کند؟ این دلیل منطقی بودن جالب توجه بودن داده های CMC در طول زمان است. بنابراین می توانید ببینید که چگونه شرایط در طول زمان از نظر ساختار صنعت پیشرفت کرده اند.

بنابراین ، وقتی می گوییم این ویژگی ها را بر اساس بازتاب انقلابی بودن به آن اضافه می کنیم – بیشتر شبیه این است که چه داده های دیگری را می توانیم در CMC به نمایش بگذاریم که به مردم کمک می کند ساختار ساختار صنعت امروز را بفهمند?

آیا می توانیم آن را به نوعی ارائه دهیم تا مردم ببینند که این نوع آزادی وجود دارد؟ نوعی رقابت آزاد در فضا وجود دارد که اتفاق می افتد. بنابراین این کار ادامه خواهد داد تا بسیاری از مواردی که ما تصمیم می گیریم شکل بگیرد.

شاید موارد دیگری مانند DApps یا NFT [غیر-قابل شستشو توکن] ، می دانید ، با گذشت زمان. این بازتاب دهنده خواهد بود زیرا افراد می خواهند این مورد را در CMC ببینند و می خواهند رتبه های دیگر را در سایت و غیره مشاهده کنند..

OKEx: وقتی می شنوم "انقلاب رمزنگاری" من به اصطلاح دیگری فکر می کنم که خیلی پرتاب می شود ، یعنی "فرزندخواندگی."

این اصطلاح به طور خاص برای شما چه معنی دارد?

کاریلین: بله ، تقریباً همه تعریف متفاوتی دارند. بنابراین ، فرزندخواندگی از نقطه نظر تبادل با فرزندخواندگی از دیدگاه بازی DApp متفاوت خواهد بود. اینها به نوعی بهم پیوسته اند.

اما به تعبیری ، می توانم بگویم فرزندخواندگی دیدن توده مهمی از افراد است که به چیزی علاقه مند خواهند شد.

و من فکر می کنم از مکالمات زیادی که انجام داده ام ، بسیاری از مردم بر این باورند که برنامه قاتل رمزنگاری هنوز عملکرد آن به عنوان یک سیستم پولی ، به عنوان ذخیره ارزش است..

به نظر من هنوز این تز غالب است که اکثر مردم در مورد معنای آزادی انقلاب دارند و همچنین معنی رمزنگاری از نظر افرادی که آن را می پذیرند چیست. بنابراین سوال مهم این است که آیا مردم رمزنگاری دارند ، آیا مردم از رمزنگاری استفاده می کنند؟?

به همین دلیل است که می بینید بسیاری از پروژه ها روی مواردی متمرکز شده اند از جمله “آیا می توانید این را در POS [نقطه فروش] بدست آورید؟” آیا می توانیم این را وارد سیستم های پرداخت ، فروشگاه های آنلاین کنیم؟ ” مسائل مثل این.

بنابراین بسیاری از آنها روی چیزهای مختلف کار می کنند. اما به نظر می رسد که نوعی موضوع اصلی این است که فقط می توان از رمزنگاری به عنوان پول یا راهی برای تقویت سایر قسمت های اکوسیستم استفاده کرد که می تواند خودکارتر شود ، مانند Ethereum با قراردادهای هوشمند یا سایر سیستم عامل های قرارداد هوشمند.

حتی بیایید مواردی مانند DeFi [امور مالی غیرمتمرکز] یا چیزهایی را که هنوز هم پول است مطرح و مطرح کنیم ، این فقط روشی متفاوت برای حسابداری از آن است یا سیستم متفاوتی در ساختار پولی است که در ذهن خود داریم.

بحران مالی جهانی

OKEx: فکر می کنید وضعیت اقتصادی فعلی جهانی برای رمزنگاری چه معنایی داشته باشد?

کاریلین: بنابراین بدیهی است ، هرچه من می گویم حدس و گمان است.

OKEx: و نه مشاوره سرمایه گذاری!

کاریلین: آره! من فکر می کنم بخش عمده ای از آن این است که ما شاهد بسیاری از موضوعات اخیر و نکات گفتگوی پیرامون کاهش کمی و معنی این امر برای تورم هستیم ، مانند Brrr [ الگوی رفتاری – OKEx] ، چیزهایی از این قبیل.

همه اینها به شکلی گرد هم می آیند که به ما نشان می دهد افراد بیشتری تلاش می کنند درک کنند که این برای کیف پول آنها چه معنی دارد. در طولانی مدت به چه معناست؟ و من فکر می کنم که این در واقع یک روند مثبت برای رمزنگاری است ، زیرا مردم شروع به س questionال می کنند “مبانی اساسی که از پول استفاده می کنیم چیست؟”

و برای بسیاری از افرادی که امروز در صنعت رمزنگاری فعالیت می کنند ، ما کار خود را با درک مجدد معنای پول شروع می کنیم و چرا این مهم است. بنابراین مثبت است که مردم اکنون علناً شروع به زیر سوال بردن این موارد می کنند.

بنابراین ما به عنوان افراد در صنعت می توانیم سهم بزرگی در کمک به دیگران برای درک این موضوع داشته باشیم. بسیاری از افراد اطراف من تمایل دارند از من بپرسند “رمزنگاری ، این پول واقعی نیست ، درست است؟ این پول اینترنتی خیالی است. خوب این به چه معنی است؟”

من شبیه هستم ، بله ، اما پولی که الان در کیف پول خود دارید نیز تا حدودی خیالی است. فقط اینکه مردم توافق می کنند که ارزش آن برای یکدیگر برابر است.

بنابراین اگر چنین است ، پس سعی کنید به این فکر کنید که چگونه سیستم را به شکلی منطقی تقویت می کنید. آیا شما به آن علاقه دارید؟ آیا می توانید روشی متفاوت ، سیستم های رمزنگاری متفاوت ، بلاکچین های مختلف و ایده آل های مختلف را که در آنجا وجود دارد و آزادی انتخاب بین آن را با گذشت زمان ، تصور کنید؟ من فکر می کنم این واقعا جالب است.

بنابراین روندهای کلان قطعاً به رمزنگاری کمک می کند تا از این طریق مردم را وادار کند تا بیشتر از هر زمان دیگری فضای بیشتری را درک کنند.

OKEx: بنابراین در رمزنگاری ما این فضای را برای گزینه های سیستم مالی سنتی می بینیم. اما در همان زمان ، ما می بینیم که شرکت های رمزنگاری مستقیماً با سیستم مالی سنتی کار می کنند ، به ویژه به دلیل اینکه ما به رمپ های فیات نیاز داریم.

آیا این با اخلاق اصلی رمزنگاری مغایرت دارد?

کاریلین: من فکر می کنم لزوماً تناقضی نیست به این معنا که – به اصل قضیه ای که در مورد آن صحبت کردیم برمی گردیم – مردم بدیهی است در انتخاب هر چیزی که بیشتر از همه برای زندگی آنها منطقی باشد آزاد هستند..

بنابراین اگر فیات امروز بیشتر مشکلات شما را برطرف می کند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که از آن استفاده نکنید. اما من فکر می کنم این نوعی گره زدن به موضوع فرزندخواندگی است.

آیا دلیلی برای استفاده از آن [رمزنگاری] وجود دارد؟ و برای اکثر مردم ، در حال حاضر ، غیر از تنوع در نمونه کارها ، برای حدس و گمان ، چنین چیزی وجود ندارد.

بنابراین واقعاً به ما بستگی دارد که بفهمیم چه چیز دیگری وجود دارد که باید برای تشویق بیشتر موارد استفاده استفاده کنیم.

این در واقع چیزی است که در CMC در داخل در مورد آن بسیار صحبت می کنیم. اگر ما در این موقعیت هستیم و مردم به دنبال ما هستند تا ایده هایی را برای آنچه می توانند با رمزنگاری خود انجام دهند یا به عنوان جایگزینی برای برخی از سیستم هایی كه به آنها عادت كرده اند ، ارائه دهند ، در این صورت ما واقعاً باید این نقش را به عهده بگیریم. خیلی جدی تر.

چه نوشتن گزارش های جالب و چه به اشتراک گذاری انواع مختلف سیستم عامل ها. به عنوان مثال ، روش های مختلف برای به دست آوردن سود 100 برابر بهتر از سود فعلی شما که از بانک خود دریافت می کنید. همه آن موارد برای نمایش مهم هستند.

بنابراین من فکر نمی کنم که لزوما درگیری داشته باشد ، با گذشت زمان واقعا مکمل است ، فقط به نیازهای هر شخص بستگی دارد.

به روز رسانی مربوط به ویروس کرونا

OKEx: می خواستم بدانم COVID-19 چه تاثیری بر CMC دارد. آیا چیزی برای شما تغییر کرده است؟ از زمان شروع ویروس تاکنون چه الگوهایی را مشاهده کرده اید?

کاریلین: من مطمئن نیستم که واقعاً مورد خاصی وجود داشته باشد که CMC را تحت تأثیر قرار داده باشد ، جدا از نوسانات موجود در بازارها. من فکر می کنم این بزرگترین است. من قبلاً این را گفته ام ، فکر می کنم بازدیدهای صفحه در مورد CMC ارتباط زیادی با نوسان بازارها دارد. بنابراین این قطعاً تأثیر زیادی در ما دارد.

خنده دار است ، اما بسیاری از اعضای تیم ما بسیار عادت دارند که در خانه از راه دور توسط خودشان کار کنند. بنابراین واقعاً بر روی اکثر مردم تأثیر چندانی نداشته است. و اکنون مردم از ما می پرسند ، “آیا شما نکاتی برای کار از راه دور دارید؟ و برخورد مردم با این مسائل چگونه است؟ ” بنابراین به عنوان یک شرکت ، فکر می کنم ما تجربه بیشتری در مورد این موارد داریم.

اخیراً ، ما یک پست وبلاگ نمایش کارهای مختلف همه در خانه. می گویم بزرگترین کاری که تیم CMC در رابطه با ویروس کرونا انجام داده است توکن کاغذ توالت. مطمئن نیستم که آیا در آوریل.

بنابراین ما مثل این بودیم که “دستمال توالت خود را احتکار نکنید ، این منطقی نیست!” ما می خواستیم به نوعی آن پدیده خاص را مسخره کنیم و آن را به نمایش بگذاریم و آن را به نور بیاوریم … برای افرادی که از طریق ویروس همه چیز را گذرانده اند ، آن را کمی سبک تر نشان دهید.

زنان در رمزنگاری

OKEx: حتی اگر من اغلب در صنعت ما زنان را در نقش های مختلف می بینم ، از جمله در رهبری ، بسیاری از شرکت های رمزنگاری گزارش می دهند که مخاطبان آنها اکثریت (گاهی تا 80 درصد) مرد و همچنین بیشتر 25 تا 45 سال هستند.

آیا در مورد این اختلاف جمعیتی فکری می کنید?

کاریلین: به طور کلی ، من فکر نمی کنم که به تعبیری لازم باشد جنسیت بندی شود. حداقل برای من ، من در یک محیط کاملا شایسته سالار بزرگ شده ام. من در سنگاپور بزرگ شدم ، جایی که مثل افراد زیاد در مورد شایسته سالاری صحبت می کنند و نژاد مسئله ای نیست ، جنسیت مسئله ای نیست. چیزهایی مثل آن. بنابراین برای من ، هرگز چیزی نبوده است. 

من فکر می کنم در واقع در رمزنگاری ، توازن بسیار بهتری نسبت زن و مرد نسبت به شرکت های فناوری به طور کلی وجود دارد.

بنابراین فکر می کنم مثل یافتن نقش ها ، یافتن زوایایی است که واقعاً برای هر دو جنس جالب است. و من فکر می کنم چیزی که در مورد رمزنگاری وجود دارد جذاب بودن آن است زیرا احساس زیادی از فردگرایی و آزادی زیادی وجود دارد. و سپس احساس می کنید عضوی از یک جامعه هستید.

بنابراین افراد به آن تعامل علاقه مند می شوند. من فکر می کنم تمرکز کمتری روی زن یا مرد یا هر چیز دیگری وجود دارد. بسیاری از رهبران رمزنگاری در واقع زن نیز هستند. غیر از همتایان مرد که ما داریم.

من حدس می زنم که من دیدگاه قاطعی در مورد کاری که باید در این زمینه انجام دهیم ندارم. اما امیدوارم که به عنوان کسی در اینجا و سایر رهبران زن معروف آنجا [که ما] الگوی زنان جوان هستیم تا آنها بدون نگرانی در مورد سیاست جنسیت به طور کلی هر کاری را که می خواهند انجام دهند..

OKEx: من می دانم که هر وقت در یک صنعت از جنسیت صحبت می کنید این سوال پر بار است.

از آنجا که ما دلایل تاریخی و سیستمی داریم که چرا بیشتر کاربران زیرساخت های رمزنگاری یا رمزنگاری مرد هستند ، به عنوان مثال.

کاریلین: آره. قبلاً در صنعت هوش مصنوعی کار می کردم. بنابراین در آنجا فکر می کنم این یک س questionال بسیار رایج باشد زیرا مردم در مورد معنای ایجاد ماشین برای تشخیص الگوها بسیار صحبت می کنند.

و وقتی به آن فکر می کنید انگار تعصب ناخودآگاه وجود دارد اگر افرادی که همه ماشین آلات را آموزش می دهند مرد و / یا از یک نژاد خاص یا از یک نوع خاص از زمینه هستند. بنابراین مواردی از این دست آشکارتر می شوند.

و من فکر می کنم با رمزنگاری ، مانند هر چیز دیگری ، شاید همیشه نوعی تعصب ناخودآگاه وجود داشته باشد.

بنابراین بیشتر در مورد درک آن ، تصدیق آن و سپس گفتن است که نباید اینگونه باشد. این باید واقعاً مربوط به این باشد که افراد بیشتری به آن نوع نگاه متنوع بپردازند. اما افراد توانمند ، هر جنسیتی که داشته باشند ، مهم نیست که چه گرایشی دارند.

زندگی خارج از رمزنگاری

OKEx: آیا الان چیزی می خوانید؟?

کاریلین: من همزمان خیلی از کتابهای مختلف را می خوانم. اما در حال حاضر من یک کتاب بسیار ضخیم به نام Strategy: A History می خوانم. این کتاب کاملاً جالبی است که پیشینه استراتژی را از کجا ریشه می گیرد. و این خنده دار است زیرا آنها تمام راه را برگرداندند و با تجزیه و تحلیل استراتژی خدا در کتاب مقدس شروع کردند. من قطعاً آن را توصیه کردم ، بسیار جذاب است.

OKEx: هنگام بیدار شدن از خواب چه کاری انجام می دهید ، نوعی مراسم صبحگاهی دارید?

کاریلین: غیر از نوعی آماده شدن برای روز ، معمولاً از خواب بیدار می شوم و 20 دقیقه مدیتیشن می کنم و سپس دستور کار روزم را بررسی می کنم و با توجه به شروع روز اولویت بندی می کنم.

بنابراین من فکر می کنم که کمک می کند تا تمرکز زیادی داشته باشید. و همچنین در طول روز چای زیادی می نوشم.

OKEx: من نمی توانم قهوه را کنار بگذارم ، اما من متقاعد شده ام که افرادی که تمام روز چای می نوشند ، دارای پوست یکنواخت تر و احتمالاً دارای بازده بیشتری هستند.

کاریلین: شاید شیمیایی باشد ، درست است ، به دلیل ترکیبات موجود در چای. قرار است به شما در تمرکز کمک کند. این نوعی شبیه وزوز کوچکی است که با گذشت زمان یا چیزهای دیگر پایدار می ماند. من مطمئن نیستم که چقدر درست است هر چند.

OKEx: چه نوع چای می نوشید?

کاریلین: من زیاد چای برگ شل می نوشم. بنابراین مانند چای های اولانگ یا اخیراً نیز بسیاری از چای های مضر نوشیده ام.

این مصاحبه توسط Olivia Capozzalo ، سرپرست محتوای OKEx انجام شده است. ویرایش و متراکم شده است.

تصویر جلد با مجوز از کاریلین چان.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me