banner
banner

20 بهترین ارز رمزنگاری شده برای خرید در سال 2020

بالاترین سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده در سال 2020

بیایید بهترین سکه های ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری در سال 2020 را مرور کنیم و ببینیم که چرا این مجموعه های رمزپایه برتر برای اجرای چرخه بعدی گاو نر در بازار رمزنگاری عالی هستند.

20 رمزنگاری برتر برای خرید برای سال 2020: بهترین سکه ها برای سرمایه گذاری در سال 2020

در طول سال گذشته ، ما شاهد تبدیل ارزهای رمزپایه به طور فزاینده ای در جریان اصلی هستیم. ما شاهد نشانه های مثبت بازار در طول سال 2019 بودیم و این می تواند سال 2020 را به یک سال رکورد برای ارزهای رمزپایه تبدیل کند.

بهترین ارزهای رمزپایه برای خرید در سال 2020 کدامند؟ کدام سکه ها امروز بهترین فرصت سرمایه گذاری را ارائه می دهند؟ کدام توکن های دیجیتال درخشان ترین روزهایشان را در پیش دارند?

همچنان که 20 ارز برتر رمزنگاری برای خرید برای سال 2020 را برجسته می کنیم ، به خواندن ادامه دهید.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین در سال 2020

بیت کوین (BTC) پادشاه دنیای رمزنگاری است. این غالب ترین ارز رمزپایه جهان است که 60٪ از کل سهم بازار ارزهای رمزپایه را به خود اختصاص داده است. وقتی بیت کوین بالا یا پایین می رود ، بقیه بازار تمایل به دنبال کردن دارد. چه برای اولین بار وارد رمزنگاری شوید و چه یک کاربر رمزنگاری پیشرفته ، سرمایه گذاری در بیت کوین مشکلی ندارد. این ارز رمزپایه ای امتحان شده ، درست و اثبات شده با زیرساخت های فراوان برای پشتیبانی از آن است. سرمایه گذاران خوش بین به پیش بینی قیمت اشاره می کنند که انتظار می رود BTC تا پایان سال 2020 به 100000 دلار برسد.

  • قیمت بیت کوین 2019 بالا: 13،793 دلار نرخ ارز BTC / USD
  • قیمت بیت کوین 2019 پایین: 3،444 دلار نرخ ارز BTC / USD
  • قیمت بیت کوین در همه زمان ها بالا: 19،892 دلار BTC / USD

اتریوم (ETH)

اتریوم در سال 2020

Ethereum (ETH) دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان با سقف بازار است. ETH در سال 2015 راه اندازی شد و تبدیل به یک رقیب مناسب برای بیت کوین به عنوان پادشاه جهان رمزنگاری شده است. یکی از بزرگترین دلایل خوش بینی با ETH این است که عملکرد آن بسیار متفاوت از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه است. ETH توسط برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین Ethereum استفاده می شود. آن برنامه های غیرمتمرکز از ویژگی های قاتل Ethereum مانند حاکمیت غیرمتمرکز ، قراردادهای هوشمند و موارد دیگر استفاده می کنند. Ethereum یکی از فعال ترین انجمن های توسعه دهنده در فضای رمزنگاری را دارد و هیچ دلیلی وجود ندارد که باور داشته باشید حرکت Ethereum به این زودی ها کند خواهد شد.

  • قیمت اتریوم 2019 بالا: 350 دلار ETH / USD
  • قیمت اتریوم 2019 پایین: 103.41 دلار ETH / USD
  • قیمت اتریوم در همه زمان ها بالا: 1،396 ETH / USD

Ripple (XRP)

ریپل xrp در سال 2020

XRP یک رمز دیجیتالی است که نقشی اساسی در اکوسیستم Ripple بازی می کند. Ripple ، یک شرکت خدمات مالی مستقر در سوئیس ، سعی کرده تا از XRP فاصله بگیرد تا از رمزگذاری به عنوان یک عنوان امنیتی جلوگیری کند. با این حال ، ارزش XRP تا به امروز با محصولات و خدمات Ripple ارتباط نزدیک دارد. با گسترش خدمات بانکی Ripple به موسسات سراسر جهان ، ارزش XRP همچنان در حال افزایش است. به طور مشخص ، Ripple و XRP بانک ها را قادر می سازند پرداخت های مرزی را در زمان واقعی با شفافیت پایان به پایان و هزینه های کمتر تسویه کنند. XRP از این جهت منحصر به فرد است که نیازی به استخراج ندارد. XRP در حال حاضر به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان با توجه به سقف بازار رتبه بندی می شود ، هرچند که گاهی اوقات از ETH گذشته عبور می کند تا در جایگاه دوم تنها پس از بیت کوین قرار گیرد.

  • قیمت XRP 2019 بالا: 0.48 دلار XRP / USD
  • قیمت XRP 2019 کم: 0.25 دلار XRP / USD
  • قیمت XRP در همه زمان ها بالا: 3.05 دلار XRP / USD

DigiByte (DGB)

DigiByte (DGB) در سال 2020

DigiByte (DGB) توکن دیجیتالی است که در سال 2014 توسط توسعه دهنده اصلی جارد تیت تاسیس شد. هدف DigiByte افزایش سرعت و امنیت معامله هنگام کار در یک محیط غیرمتمرکز است. با توجه به اهداف خود ، فناوری DigiByte عملکرد بهتری نسبت به سایر ارزهای رمزپایه دارد. به عنوان مثال 40 برابر سریعتر از بیت کوین است ، زیرا 15 بار بلاک دارد و DGB را سریعترین رمز بلاک UTXO می کند. DigiByte همچنین برای تبدیل شدن به اولین بلاک چین در جهان برای اجرای Segregated Witness (SegWit) تیتر اول کرد ، این بدان معنی است که تأیید تراکنش از اطلاعات ذخیره شده در این بلوک جدا می شود و به DigiByte کمک می کند تا معاملات سریعتر را بدون به خطر انداختن امنیت انجام دهد. هدف نهایی DigiByte ایجاد یک سیستم پرداخت جهانی است که برای افراد در سراسر جهان قابل دسترسی باشد.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC) در سال 2020

Litecoin (LTC) در سال 2011 به عنوان یک گزینه سریعتر و سبک تر برای بیت کوین راه اندازی شد. Litecoin کد اصلی بیت کوین را در نظر گرفت و معیارهای خاصی را برای سرعت بخشیدن به تغییر تغییر داد. امروز ، LTC همچنان 4 برابر بار بلوک سریعتر از بیت کوین (2.5 دقیقه به جای 10 دقیقه) و 4 برابر رمز (84 میلیون منبع کل به جای 21 میلیون) ارائه می دهد. خالق LTC چارلی لی بدنام تمام دارایی های LTC خود را در اوج بازار در سال 2018 فروخت و برخی معتقد بودند که این می تواند مرگ LTC باشد. با این حال Litecoin همچنان به قوت خود ادامه می دهد و پذیرش بازرگان برای ارز رمزپایه محبوب رو به رشد است.

سازنده (MKR)

سازنده (MKR) در سال 2020

سازنده (MKR) رمز اختصاصی اکوسیستم دیجیتال سازنده است. یکی از منحصر به فردترین موارد در مورد MKR ، عرضه کم آن است: در کل فقط 1 میلیون توکن MKR وجود دارد. Maker در تاریخ 20 ژانویه 2018 ، با 18687.86 دلار بالاترین قیمت خود را از آن خود کرد. با ورود به سال 2020 ، قیمت MKR حدود 550 دلار است. بسیاری از نشانه های دیگر 90٪ یا بیشتر از ارزش خود را از اوج خود در سال 2018 از دست داده اند ، که باعث می شود MKR در مقایسه قابل توجه به نظر برسد. با حرکت رو به جلو ، سازنده همچنان یک بستر قرارداد هوشمند در بلاکچین Ethereum خواهد بود که از طریق یک سیستم موقعیت های بدهی وثیقه ای (CDP) ، مکانیزم بازخورد مستقل و بازیگران خارجی مشوق ، از ارزش پایدار بیت کوین DAI پشتیبانی و تثبیت می کند. از نشانه های MKR برای پرداخت هزینه های معامله در اکوسیستم Maker استفاده می شود و دارندگان توکن MKR در آن اکوسیستم حق رأی دارند. اگر به پایدار کوین DAI و مکانیسم منحصر به فرد متعادل سازی غیرمتمرکز آن اعتقاد دارید ، ممکن است MKR گزینه مناسبی برای شما باشد.

سکه Binance (BNB)

سکه Binance (BNB) در سال 2020

مسلما Binance Coin (BNB) موفق ترین سکه مبادله رمزگذاری شده در جهان امروز است. با رفتن به سال 2020 ، ارزش BNB در حدود 15 دلار است ، که در بالاترین رقم 38.82 دلار در ژوئن 2019 قرار دارد. تا زمانی که Binance به عنوان یک مبادله محبوب باقی بماند ، و تا زمانی که از توکن های BNB برای پرداخت هزینه های معامله در Binance استفاده شود ، BNB ارزش آن را خواهد داشت همچنان ارزش قابل توجهی دارند. برخی از افراد BNB را خریداری می کنند زیرا به طور منظم مبالغ زیادی را با Binance تجارت می کنند و می خواهند پس انداز کنند. برخی دیگر BNB را به عنوان سرمایه گذاری خریداری می کنند و معتقدند که مبادله Binance همچنان رو به جلو محبوب خواهد بود.

کاردانو (ADA)

کاردانو (ADA) در سال 2020

Cardano (ADA) در سپتامبر 2017 توسط چارلز هوسکینسون ، یکی از بنیانگذاران Ethereum ایجاد شد. در نگاه اول ، به نظر می رسد ADA مزایای مشابه Ethereum را دارد: به عنوان مثال Cardano به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند بسازند. با حرکت به جلو ، کاردانو و رمز ADA برای حل برخی از بزرگترین مسائل پیش روی ارزهای رمزپایه در سراسر جهان: قابلیت همکاری و مقیاس پذیری. توسعه دهندگان Cardano به طور خاص بر روی پرداختن به فضای پرداخت های بین المللی ، کاهش زمان و هزینه انتقال پول بین المللی متمرکز شده اند. با استفاده از ADA ، بانک ها می توانند زمان پرداخت بین المللی را از چند روز به چند ثانیه کاهش دهند.

Chainlink (پیوند)

Chainlink (LINK) در سال 2020

Chainlink (LINK) رمز اتریوم است که شبکه اوراق غیر متمرکز Chainlink را تأمین می کند. این شبکه به قراردادهای هوشمند Ethereum اجازه می دهد تا به طور ایمن به منابع داده خارجی ، API ها و سیستم های پرداخت متصل شوند. یک قرارداد هوشمند شرط بندی ورزشی ممکن است از Chainlink برای اتصال به امتیازات فوتبال شخص ثالث استفاده کند و سپس از آن امتیازات برای اجرای قرارداد استفاده کند. ویژگی منحصر به فرد فروش Chainlink این است که تیم توسعه یافته است که چگونه می تواند اطلاعات را از طریق بلاکچین به داخل و خارج ببرد به روشی که هنوز امن ، قابل اعتماد و غیرمتمرکز است. LINK همچنین یکی از معدود نشانه هایی است که در ماه های اخیر به طور قابل توجهی به دست آورده است: با سقوط BTC ، ETH ، XRP و LTC تا پایان سال 2019 ، LINK بیش از دو برابر شده است. با رفتن به سال 2020 ، LINK با قیمتی در حدود 2 دلار در هر قطعه نشسته است ، از بالاترین رقم 3.90 دلار در ژوئیه 2019.

کریپتریوم (CRPT)

Cryptonium (CRPT) در سال 2020

Cryptonium (CRPT) با ورود به سال 2020 ، تقریباً 0.40 دلار قیمت دارد که به میزان قابل توجهی از بالاترین رقم 3 دلاری آن ، پایین می آید. امروز CRPT حدود 37 میلیون دلار در بازار فروش دارد. CRPT شناخته شده ترین نام در این لیست نیست. پس چرا ما آن را به عنوان یکی از 20 ارز رمزپایه برتر برای سرمایه گذاران در سال 2020 انتخاب کردیم؟ خوب ، دلالان CRPT دلایل خوش بینی در آینده دارند. CRPT یک رمز مبتنی بر Ethereum است که به عنوان “سوخت” تمام معاملات رمزنگاری فیات موجود در کیف پول Cryptonium عمل می کند. در طول سال 2019 ، توسعه دهندگان Cryptonium پشتیبانی از پول نقد ، افزایش قیمت کارت Cryptonium و خرید ارزهای رمزپایه را اضافه کردند. با این حال ، یکی از منحصر به فردترین قسمت های Cryptonium این است که هزینه معامله 0.5٪ برای سوزاندن نشانه های CRPT استفاده می شود. هر زمان کسی معامله ای را در Cryptonium انجام می دهد ، میزان عرضه توکن های CRPT کاهش می یابد. این می تواند سودهای هنگفتی را برای سرمایه گذاران در آینده پرداخت کند.

0x (ZRX)

0x (ZRX) در سال 2020

0x (ZRX) یک پروتکل بدون مجوز است که زیرساخت هایی را برای تسهیل ایجاد مبادلات غیرمتمرکز در بلاک چین Ethereum فراهم می کند. 0x برای تهیه دفترچه سفارش باز و مبادله غیرمتمرکز از رله های معاملاتی خارج از زنجیره و قراردادهای هوشمند Ethereum استفاده می کند. در همین حال ، توکن ZRX به عنوان پرداخت به رله ها توسط کاربران پروتکل عمل می کند. این همچنین یک رمز حکمرانی برای ارتقا پروتکل است. ZRX که در سال 2020 قرار دارد ، قیمتی در حدود 0.25 دلار دارد که نسبت به بالاترین قیمت خود در ژانویه 2018 به میزان قابل توجهی کمتر است. دارندگان رمز ZRX ممکن است دلیلی برای پیش بینی خوش بینی داشته باشند ، هرچند منتقدان به این واقعیت اشاره می کنند که ZRX با رقابت سخت رقبا روبرو است مانند Binance DEX و سایر سیستم عامل های تبادل غیرمتمرکز.

EOS (EOS)

EOS (EOS) در سال 2020

EOS یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال در لیست ما است. EOS که در ژوئن 2018 توسط پیشگام ارز رمزنگاری شده دن لاریمر راه اندازی شد ، با 4 میلیارد دلار ICO خود که یکی از طولانی ترین و سودآورترین ICO در طول تاریخ بود ، خبرساز شد. ویژگی های منحصر به فرد فروش با EOS شامل مکانیزم اثبات سهام آن است که به طریقی متفاوت از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی به اجماع می رسد. EOS همچنین هیچ مکانیسم استخراج ندارد. در عوض ، تولیدکنندگان بلوک بلوک تولید می کنند و بر اساس نرخ تولید در جوایز EOS پاداش می گیرند. سیستم حاکمیت EOS بر اساس مجموعه ای پیچیده از قوانین ساخته شده است. اگرچه EOS در سال 2018 با ساختار حاکمیتی خود دردسرهای فزاینده ای را تجربه می کند ، اما حرکت آن تا سال 2020 همچنان ادامه دارد. قیمت EOS در حال حاضر در حدود 2.70 دلار است ، از بالاترین قیمت خود در 23 آگوست 2018.

ستاره ای (XLM)

Stellar (XLM) در سال 2020

Stellar (XLM) در سال 2014 برای ارائه سریع پرداخت ارز دیجیتال راه اندازی شد. همچنین تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاران اولیه را بسیار ثروتمند کرد: در هنگام راه اندازی در سال 2014 ، XLM با کمتر از یک پنی معامله می کرد. در ژانویه 2018 ، XLM به بالاترین رکورد 0.94 دلار رسید. با ورود به سال 2020 ، قیمت XLM در حدود 0.06 دلار است. سیستم پرداخت سریع و تیم توسعه دهنده سنگ جامد می توانند به حرکت خود ادامه دهند تا XLM به جلو حرکت کند ، اگرچه XLM همچنان با رقابت با سایر ارزهای دیجیتال که بر معاملات پرسرعت تأکید دارد روبرو است.

نشانه توجه اساسی (BAT)

نشانه توجه اساسی (BAT) در سال 2020

نشانه توجه اصلی (BAT) یکی از منحصر به فردترین ارزهای رمزپایه این لیست است. این رمز اتریوم است که به پلتفرم تبلیغات دیجیتال مبتنی بر بلاکچین مرورگر Brave قدرت می بخشد. مرورگر Brave برای کاربران موبایل و دسک تاپ به رشد خود ادامه می دهد. این تنها مرورگری در جهان است که به شما برای استفاده از اینترنت پول می دهد: Brave با بخشی از درآمد تبلیغات بر اساس تبلیغاتی که مشاهده کرده اند ، به کاربران اینترنت پاداش می دهد. این همه توسط فناوری بلاکچین و نشانه توجه اساسی تأمین می شود. شما قرار نیست با مرورگر Brave ثروتمند شوید ، اگرچه BAT می تواند به طور قانونی کل اکوسیستم دیجیتال را همانطور که ما می شناسیم مختل کند. با ورود به سال 2020 ، قیمت BAT در حدود 0.20 دلار است ، در حالی که بالاترین رقم 0.98 دلار در ژانویه 2018 بود..

کریستال شبکه سایبر (KNC)

Kyber Network Crystal (KNC) در سال 2020

Kyber Network Crystal (KNC) توکن دیجیتالی است که تعویض رمزهای یکپارچه را در هر مکان ارائه می دهد. این یک مبادله رمزنگاری دارایی غیر متمرکز ، نظیر به نظیر است که در Ethereum ساخته شده است. با استفاده از شبکه سایبر ، یک مجموعه ذخیره پویا به شبکه امکان می دهد تا نقدینگی خود را حفظ کند در حالی که مبادلات سوآپ را تا حد ممکن ارزان و سریع نگه می دارد. KNC در ژانویه 2018 به بالاترین قیمت خود در 5.32 دلار رسیده است. همانطور که وارد سال 2020 می شویم ، قیمت KNC حدود 0.18 دلار است. KNC یک رمز ERC20 تورم زاست که توسط مدیران ذخیره در شبکه سایبر برای پرداخت هزینه های مبادله مبادلات داخلی استفاده می شود. بخش “تورمی” KNC مهم است: بخشی از KNC در هر معامله سوزانده می شود. بزرگترین دلیل خوش بینی با KNC این است که این مشکل نقدینگی اساسی را که بسیاری از مبادلات متمرکز با آن روبرو هستند حل می کند.

Crypto.com (MCO)

Crypto.com (MCO) در سال 2020

MCO یک رمز دیجیتالی است که برای دسترسی به طیف وسیعی از محصولات و خدمات استفاده می شود. امروزه ، ویژگی اصلی این شبکه شامل کارت های MCO Visa ، کیف پول MCO و خدمات ساخت نمونه کارها است. اکوسیستم توسط Crypto.com اداره می شود که در ابتدا این پروژه را با نام تجاری موناکو آغاز کرد. با حرکت به جلو ، Crypto.com قصد دارد تا به مأموریت خود در زمینه “انتقال جهان به ارز رمزنگاری شده” ادامه دهد. در ابتدایی ترین سطح ، Crypto.com و رمز MCO آن رمزگذاری را با ابزارهایی مانند کارتهای ویزا اعتباری و کیف پولهای موبایل ، در دسترس و قابل استفاده می کنند. کارت های Crypto.com/MCO Visa نیز دارای مزایای بی نظیری هستند ، از جمله 10٪ بازپرداخت در Airbnb و Expedia و 100٪ تخفیف خرید برای برنامه های اشتراکی استاندارد Spotify و Netflix. کارت پیش پرداخت در حال حاضر از دلار سنگاپور (SGD) پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد که موجودی بیت کوین خود را در هرجایی که SGD پذیرفته شود صرف کنید..

شبکه اعتباری Ripio (RCN)

Ripio Credit Network (RCN) در سال 2020

نشانه های Ripio Credit Network (RCN) در لیست سرپوش بازار رمزنگاری قرار دارند. با ورود به سال 2020 ، نشانه های RCN در خارج از 120 ارز رمزپایه برتر با محدودیت بازار قرار می گیرند. پس چرا برخی معتقدند که نشانه های RCN یکی از بهترین سرمایه گذاری ها برای سال 2020 است؟ خوب ، Ripio Credit Network یک شبکه اعتباری جهانی باز است که وام دهندگان ، وام گیرندگان و مبتکران وام را در بلاکچین برای ایجاد بازارهای بدهی بدون اصطکاک ، شفاف و بدون مرز متصل می کند. این روشی فانتزی برای گفتن این است که شبکه اعتباری Ripio برای هر کسی ، در هر کجای دنیا ، گرفتن وام یا وام گرفتن پول برای سودآوری آسان تر است. در صورت موفقیت ، این پروژه می تواند بخش بانکی جهانی را تغییر دهد – و همه آن توسط رمز RCN طراحی شده است.

Tierion (TNT)

Tierion (TNT) در سال 2020

Tierion (TNT) توکن مبتنی بر Ethereum است که به عنوان بخشی از بستر Tierion برای تأیید داده استفاده می شود. Tierion بلاکچین را به یک بستر جهانی برای تأیید هرگونه داده ، پرونده یا تجارت تبدیل می کند. TNT به کاربران بلاکچین اجازه می دهد تا داده های عظیم را در یک معامله سریع ، سریع ذخیره و به اشتراک بگذارند. با انتقال به سال 2020 ، Tierion با بیش از 500 برنامه برای تأیید داده های زنجیره ای کار می کند. با ادامه رشد تعداد برنامه های پشتیبانی کننده از Tierion ، می توان انتظار داشت که ارزش TNT افزایش یابد.

تصویب شده (DCR)

تصویب (DCR) در سال 2020

Decred (DCR) یک چنگال بیت کوین منبع باز است که بر بودجه توسعه ، حاکمیت زنجیره ای و سازوکارهای اجماع تأکید دارد. DCR در سال 2016 تاسیس شده است و می خواهد ناکارآمدی بیت کوین را حل کند در حالی که یک ارز دیجیتال کاملا مستقل ایجاد می کند. با استفاده از DCR ، ذینفعان با استفاده از مدل رای گیری اجماعی ابتکاری ، قوانین را تنظیم می کنند. نتیجه نهایی یک ارز دیجیتالی است که توسط افرادی که آن را در اختیار دارند کنترل می شود ، فارغ از اشخاص ثالث و سایر افراد تأثیرگذار. با انتقال به سال 2020 ، تیم توسعه Decred با هدف ایجاد یک اثبات نوآورانه ترکیبی از کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) سیستم رای گیری اجماع ، یک سیستم پیشنهادی عمومی دارای بلاکچین مقاوم در برابر سانسور و قراردادهای هوشمند ، از جمله سایر ویژگی ها.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) در سال 2020

Bitcoin Cash (BCH) پس از اختلاف در تیم توسعه بیت کوین ، در تاریخ 1 آگوست 2017 راه اندازی شد. توسعه دهندگان BCH برای بهبود مقیاس پذیری داخلی بیت کوین می خواستند محدودیت های بلوک را حذف کنند. امروزه ، توسعه دهندگان BCH همچنان بر ارزش بیت کوین به عنوان یک مکانیزم پرداخت روزمره تأکید می کنند ، در حالی که توسعه دهندگان BTC تمرکز خود را بر ارزش بیت کوین به عنوان یک فرم ذخیره طولانی مدت ثروت دارند. علیرغم جنجالها و حملات ظاهراً بی پایان از سوی حداکثر گرایان بیت کوین ، BCH همچنان یکی از برترین ارزهای رمزپایه جهان با محدودیت بازار است. BCH همچنین از هارد فورک نوامبر 2018 جان سالم به در برد که دو نسخه از BCH را ایجاد کرد ، امروزه به Bitcoin Cash (BCH) و Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV) معروف هستند. اگر به ارزش بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت روزانه اعتقاد دارید ، BCH می تواند یک سرمایه گذاری هوشمندانه باشد.

نامزدهای محترم و نامزدهای خواب

برترین سکه های رمزنگاری برای سرمایه گذاری در سال 2020

TRON (TRX): Tronix (TRX) ارز دیجیتالی بلاک چین TRON است. هدف TRON ایجاد نسخه غیرمتمرکز اینترنت است. امروزه TRON یکی از بزرگترین سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین در جهان است که مقیاس پذیری ، توان عملیاتی و در دسترس بودن بالایی را ارائه می دهد. همانطور که استفاده از TRON در حال حرکت به سمت سال 2020 است ، انتظار می رود ارزش TRX افزایش یابد.

Tezos (XTZ): Tezos یک پلتفرم منبع باز برای دارایی ها و برنامه هایی است که توسط جامعه جهانی اعتبارسنجان ، محققان و سازندگان پشتیبانی می شود. این پلتفرم قراردادهای هوشمند ایمن و درجه نهادی را ارائه می دهد ، موانع اصلی فناوری بلاکچین مانند ایمنی قرارداد هوشمند ، قابلیت ارتقا long طولانی مدت و مشارکت آزاد را برطرف می کند. همه دارندگان توکن Tezos (XTZ) می توانند با ارزیابی ، پیشنهاد یا تصویب اصلاحات ، در به روزرسانی های شبکه شرکت کنند. دارندگان توکن همچنین می توانند با پخت یا واگذاری توکن به امنیت شبکه کمک کنند.

DigixDAO (DGD): DGD رمز اصلی بومی Ethereum است که بر شبکه Digix حاکم است. سازمان خودمختار غیرمتمرکز از نشانه های مرتبط با دارایی های فیزیکی پشتیبانی می کند. به عنوان مثال Digix Gold (DGX) با قیمت طلا گره خورده است. در آینده ، این پلتفرم قصد دارد از سایر نشانه های DG که نشان دهنده نقره ، پلاتین و سایر فلزات گرانبها هستند پشتیبانی کند. DGD در فوریه 2018 به بالاترین قیمت خود در $ 600 رسید. با انتقال به سال 2020 ، DGD فقط 17 دلار است.

کومودو (KMD): Komodo یک پلت فرم زنجیره ای هوشمند قابل باز و قابل ترکیب است. ویژگی منحصر به فرد کومودو پشتیبانی از معاملات شفاف ، ناشناس ، خصوصی و قابل حمل است. Komodo در حال پایان دادن به سال 2020 است که با ارزش فعلی حدود 0.65 دلار در بالای 60 ارز رمزپایه برتر قرار دارد و از 10 سال گذشته در دسامبر 2017 پایین تر است. کومودو قصد دارد روی راه حل های بلاکچین دوستانه تجارت تمرکز کند امن ، قابل همکاری ، مقیاس پذیر و سازگار.

مونرو (XMR): ارز رمزپایه فوق العاده ایمن و محرمانه قابل ردیابی نیست و ارز غیرقابل ردیابی همیشه در اینترنت دارای ارزش خواهد بود. چه از XMR برای فعالیتهای بازار سیاه استفاده کنید و چه فقط بخواهید جنبش پول شما خصوصی بماند ، Monero گزینه بسیار خوبی است.

Zcash (ZEC): ZEC یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و منبع باز است که در سال 2016 راه اندازی شده است. اگر بیت کوین را HTTP می دانید ، ZEC HTTPS است. این یک ارز رمزپایه امن تر است که هنوز هم کلیه تراکنش های موجود در بلاکچین را منتشر و ثبت می کند ، اما جزئیات مربوط به فرستنده ، گیرنده و مقدار آن همچنان خصوصی است. در جهانی که حریم خصوصی به طور فزاینده ای نادر است ، ارزهای رمزپایه مانند XMR و ZEC همچنان دارای ارزش خواهند بود.

Siacoin (SC): Siacoin (SC) از فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده برای تأمین راه حل ذخیره ابری کم هزینه استفاده می کند. اگرچه پیشرفت در توسعه کند بوده است ، SC می تواند در دوره ای از آینده به طور قانونی صنعت ذخیره سازی ابر میلیارد دلاری را مختل کند. ویژگی اصلی SC این است که به شما امکان می دهد از فضای هارد دیسک کم استفاده شده خود برای کسب درآمد استفاده کنید. در همین حال ، هر کسی که به فضای ذخیره سازی نیاز دارد ، می تواند SC را برای دسترسی به آن فضای ذخیره سازی صرف کند. پرونده ها رمزگذاری شده و در سراسر ابر غیرمتمرکز سیا توزیع می شوند.

سکه Enjin (ENJ): Enjin برای اولین بار به عنوان یک پلتفرم جامعه بازی به نام Enjin Network در سال 2009 تاسیس شد. در سال 2017 ، Enjin تصمیم گرفت با یک ICO به سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری بپردازد که گفته می شود 18.9 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است. امروزه ، اکوسیستم Enjin شامل پلتفرم Enjin ، Explorer ، Wallet و Beam است که همه به گیمرها دارای مالکیت دارایی های دیجیتال کمک می کنند و در عین حال به تولیدکنندگان بازی اجازه می دهد تا درآمد کسب کنند..

Enigma (ENG): Enigma قصد دارد با استفاده از پروتکل منبع باز غیرمتمرکز خود ، وب غیرمتمرکز را ایمن کند. پروتکل Enigma به هر کسی امکان انجام محاسبات بر روی داده های رمزگذاری شده را می دهد و باعث ایجاد حریم خصوصی در قراردادهای هوشمند و بلاک چین های عمومی می شود..

حل (حل): Solve قصد دارد از زنجیره بلوکی برای برهم زدن فضای مدیریت مراقبت های بهداشتی استفاده کند. رمز SOLVE مبتنی بر Ethereum برای شرکت در سیستم عامل و انجام معاملات مورد نیاز است. با ادامه رشد استفاده از بسترهای نرم افزاری حل در میان ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در سراسر جهان ، انتظار می رود ارزش رمز SOLVE افزایش یابد.

بهترین لیست ارزهای رمزپایه 2020: سرمایه گذاری برتر Cryptoasset برای خرید رد سرمایه گذاران

تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه (که به آنها ارزهای دیجیتال یا مجازی ، رمز ارزها ، altcoins ، توکن ها و غیره نیز می گویند) خطرناک است. ما یک کارگزار ، تحلیلگر ، مشاور سرمایه گذاری یا موارد مشابهی نیستیم که ثبت نام کنیم. اطلاعات فوق صرفاً برای اهداف راهنمایی ، اطلاعاتی و آموزشی ارائه می شود. ما توصیه می کنیم به طور مستقل تمام اطلاعات موجود در این صفحه را تأیید و تأیید کنید. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت یا خسارت ناشی از اطلاعات خود نمی پذیریم. ارزهای رمزپایه برای همه سرمایه گذاران مناسب نیستند و همه سرمایه گذاری های ارز رمزنگاری شده با توجه به ریسک و صلاحدید شما انجام می شود.

رویداد رمزنگاری

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me